Νέα

Να σου βάζει κωλοδάχτυλο η γυναίκα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα eki10
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 348K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σας αρέσει το... δάχτυλο ?

  • ΟΧΙ!

    Ψήφοι: 442 32,4%
  • Αν ξέρει πως να το κάνει η γκόμενα... ΝΑΙ!

    Ψήφοι: 662 48,5%
  • Μόνο δάχτυλο? Και κανένα δονητή αν έχει...

    Ψήφοι: 260 19,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.364

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.644
Like
14.672
Πόντοι
3.656
Μολις το δοκιμασεις θα αλλαξεις γνωμη. Ειναι θεμα ανατομιας. Ειδικα εσυ που λες την λεξη "φυσιολογικο" 9 στις 10 φορες και σε αλλα θεματα, θα επρεπε να το καταλαβεις. Ο προστατης ερεθιζεται ευκολα οταν τον ακουμπας και ειναι φυσιολογικο. Αν δεν ερεθιστει καθολου τοτε υπαρχει προβλημα στον προστατη. Ο προστατης να ξερεις εχει να κανει με το σπερμα


Μην το παιζετε ολοι αντρες εδω μεσα. Ειπαμε. Πολλα κολληματα εχετε. Ολο ταμπελες βαζετε, "εισαι γκει", "εισαι στρειτ". Γιατι πρεπει να το ονομασετε κατι? Καντε οτι θελετε και τελειωσε η υποθεση



τυπε μεχρι και ο λιλας το επαιζε αντρας στο μπου    :S :S :S :priest:
και ελεγε οτι εδινε πιπες κι ολας    :2funny: :2funny: :2funny:


Την πρωτη δοκιμη δεν την χρεωνω είναι τσαμπα :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :effemine: :boobies:
 

psaromenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
79
Κριτικές
4
Like
361
Πόντοι
280
συγκρινεις την ανωμαλια να γαμησω από τον κωλο μια γυναικα.
με τον να γαμηθει ένα αντρας απο τον κωλο?

τα βαζεις όλα στο ιδιο τσουβαλι?

όχι ρε εξυπνακια δεν είναι ολες οι ανωμαλίες το ιδιο γιατι καταρχήν δεν είναι το ιδιο επικίνδυνες.

ΠΡΙΝ ΕΙΠΕΣ ΨΕΜΑΤΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΙΝΔΥΝΟ ΤΟ ΠΡΩΚΤΙΚΟ.

οι αντρες το 90% φτιαχνομαστε και με τσοντες.
ανωμαλια ειναι και αυτο.
δεν ειναι κατι το επικινδυνο.
ουτε κατι το μεμπτο.

αντιθετα
το 5% των αντρων που φτιαχνεστε με αλλους αντρες
ειναι μεμπτο απο την κοινωνια και παλευετε να το αλλαξετε.
και ειναι και επικινδυνο γιατι μεταδιδονται πιο ευκολα αρρωστιες και υπαρχουν πιο ευκολα τραυματισμοι.

αλλο να κανεις κοντρες με πατινι στο παρκο
και αλλο με φτιαγμενη σκωτοστρα με 200 αλογα στη  παραλιακη να σκοτωσεις ανθρωπους

τεραστια διαφορα και μην τα ξανατσουβαλιασεις ολα μαζι

Λάθος παράδειγμα αγαπητέ ...

Θανατηφόρα ατυχήματα από αμάξια που έκαναν κόντρες και γενικά περιστατικά με κόντρες που κατέληξαν σε θανάτους είναι ΤΡΑΓΙΚΑ λιγότερα από τα ζώα που πίνουν και οδηγούν ή από τους 3μλκς που οδηγούν το αμάξι του 1821 χωρίς φρένα , αναρτήσεις , σέρβις κλπ και νομίζουν πως είναι πιλότοι επειδή πάνε με 20 χλμ στην αριστερή και δεν σέβονται τπτ. just the facts
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Λάθος παράδειγμα αγαπητέ ...

Θανατηφόρα ατυχήματα από αμάξια που έκαναν κόντρες και γενικά περιστατικά με κόντρες που κατέληξαν σε θανάτους είναι ΤΡΑΓΙΚΑ λιγότερα από τα ζώα που πίνουν και οδηγούν ή από τους 3μλκς που οδηγούν το αμάξι του 1821 χωρίς φρένα , αναρτήσεις , σέρβις κλπ και νομίζουν πως είναι πιλότοι επειδή πάνε με 20 χλμ στην αριστερή και δεν σέβονται τπτ. just the facts
εισαι λαθος.
κοντρακιδες είναι 100 και στουκαρουν οι 10.
κακοσυντηρητα αμαξια εχουν 100.000 συνταξιούχοι και στουκαρουν ΜΟΝΟ οι 50 γιατι πανε αργα και μεσα την πολη συνηθως.
όπως και να εχει το πρωκτικο σεξ είναι ΠΑΡΑ ΦΥΣΗ και 10 φορες πιο επικυνδινο από το ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ.
εγω γουστάρω να γαμω κωλο αλλα είναι μια ανωμαλια.
αυτος που γουσταρει σεξ με το ιδιο φυλο είναι μια επιπλέον ανωμαλια.
δεν είναι ολες οι ανωμαλίες το ιδιο αποδεκτες ουτε το ιδιο επικυνδινες.
εγω το παραδέχομαι ότι είμαι στο 90% των ανωμαλων βιτσιόζων που καυλωνει με τσοντες.
οι γκεη εχουν κομπλεξ και δεν παραδέχονται ότι είναι στο 5% των ανωμαλων, θελουν να τους αποκαλουμε φυσιολογικούς με το ετσι θελω.
ε όχι δεν παει ετσι.
αλλαξτε συμπεριφορά να ειστε πιο τιμιοι , ντομπροι, ειληκρινεις και ο κοσμος θα σας αποδεχτει . οι πουστιες σας φταινε που ο κοσμος εκανε τον πουστη βρισια. δεν ξυπνήσαμε ένα πρωι στραβα και ειπαμε ας στοχοποιησουμε τους ομοφυλοφιλους αν ηταν ετσι θα στοχοποιουσαμε πχ τους κοκκινομαλλιδες, είναι ακομη πιο λιγοι. οι πολωνοι θυμαμαι δεκαετια 80 κανανε ΠΑΡΑΝΟΜΑ παζαρια για να παρατεινουν τις διακοπες τους στην ελλαδα πουλουσαν τα παντα ότι μπορουσαν να κουβαλησουν εδώ. ΚΑΝΕΙΣ δεν τους εκανε θυμα ρατσισμου. αντίθετα οι τσιγγανοι που επισης εκαναν παρανομα παζαρια στοχοποιουνται γιατι είναι απλυτοι νομαδες και ασχολούνται με ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ παρανομιες όπως κλοπες, ληστείες, εμποριο ναρκωτικών, μαστροπεια κλπ


άλλο ο πωλονος λοιπον και άλλο ο τσιγγανος.

άλλο ο ετεροφυλόφιλος και άλλο ο ομοφυλόφιλος.


ΟΧΙ λογω χρωματος ή σεξουαλικης προτιμησης αλλα λογω συμπεριφορας
 

kinkypersonn

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
0
Οι "αντρακλες" που σχολιαζουν σε αυτο το thread οτι το κωλοδαχτυλο ειναι αδερφιστικο ειναι ατομα που θελουν να το κανουν αλλα δεν εχουν τα @@ μηπως τους αρεσει (που θα τους αρεσει βαση βιολογιας) και κυλησουν μετα. Επισης τι argument ειναι αυτα οτι και καλα απο τον κωλο βγαινουν σκατα κλπ. Απο το μουνι βγαινουν κατουρα και σαπιο αιμα αλλα το γαμαμε...Ελεος....
 

tavroulis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
549
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
6
εισαι λαθος.
κοντρακιδες είναι 100 και στουκαρουν οι 10.
κακοσυντηρητα αμαξια εχουν 100.000 συνταξιούχοι και στουκαρουν ΜΟΝΟ οι 50 γιατι πανε αργα και μεσα την πολη συνηθως.
όπως και να εχει το πρωκτικο σεξ είναι ΠΑΡΑ ΦΥΣΗ και 10 φορες πιο επικυνδινο από το ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ.
εγω γουστάρω να γαμω κωλο αλλα είναι μια ανωμαλια.
αυτος που γουσταρει σεξ με το ιδιο φυλο είναι μια επιπλέον ανωμαλια.
δεν είναι ολες οι ανωμαλίες το ιδιο αποδεκτες ουτε το ιδιο επικυνδινες.
εγω το παραδέχομαι ότι είμαι στο 90% των ανωμαλων βιτσιόζων που καυλωνει με τσοντες.
οι γκεη εχουν κομπλεξ και δεν παραδέχονται ότι είναι στο 5% των ανωμαλων, θελουν να τους αποκαλουμε φυσιολογικούς με το ετσι θελω.
ε όχι δεν παει ετσι.
αλλαξτε συμπεριφορά να ειστε πιο τιμιοι , ντομπροι, ειληκρινεις και ο κοσμος θα σας αποδεχτει . οι πουστιες σας φταινε που ο κοσμος εκανε τον πουστη βρισια. δεν ξυπνήσαμε ένα πρωι στραβα και ειπαμε ας στοχοποιησουμε τους ομοφυλοφιλους αν ηταν ετσι θα στοχοποιουσαμε πχ τους κοκκινομαλλιδες, είναι ακομη πιο λιγοι. οι πολωνοι θυμαμαι δεκαετια 80 κανανε ΠΑΡΑΝΟΜΑ παζαρια για να παρατεινουν τις διακοπες τους στην ελλαδα πουλουσαν τα παντα ότι μπορουσαν να κουβαλησουν εδώ. ΚΑΝΕΙΣ δεν τους εκανε θυμα ρατσισμου. αντίθετα οι τσιγγανοι που επισης εκαναν παρανομα παζαρια στοχοποιουνται γιατι είναι απλυτοι νομαδες και ασχολούνται με ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ παρανομιες όπως κλοπες, ληστείες, εμποριο ναρκωτικών, μαστροπεια κλπ


άλλο ο πωλονος λοιπον και άλλο ο τσιγγανος.

άλλο ο ετεροφυλόφιλος και άλλο ο ομοφυλόφιλος.


ΟΧΙ λογω χρωματος ή σεξουαλικης προτιμησης αλλα λογω συμπεριφορας
σωστά τυπε!!
 

skatharozoumhs

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2010
Μηνύματα
430
Κριτικές
5
Like
13
Πόντοι
1
εγω πιεζω λιγο τη κολοτριπιδα μου με αγγουρι αφου δεν εχω δονητη :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: και χυνω
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Οι "αντρακλες" που σχολιαζουν σε αυτο το thread οτι το κωλοδαχτυλο ειναι αδερφιστικο ειναι ατομα που θελουν να το κανουν αλλα δεν εχουν τα @@ μηπως τους αρεσει (που θα τους αρεσει βαση βιολογιας) και κυλησουν μετα. Επισης τι argument ειναι αυτα οτι και καλα απο τον κωλο βγαινουν σκατα κλπ. Απο το μουνι βγαινουν κατουρα και σαπιο αιμα αλλα το γαμαμε...Ελεος....


από που και ως που ρε μπαρμπα προκυπτει ότι βασει βιολογιας θα μας αρεσει?????  :2funny: :2funny: :2funny:

γιατι εγω 4,5 χρονια στο πανεπιστημιο , βιολογια σπουδασα και ποτέ δεν μας ειπαν ότι θα μας αρεσει το πρωκτικο  :idiot: :jerking:

και όπως ο ιδιος ειπες από το ένα βγαινουν κατουρα και αιμα και από το άλλο σκατα.
τα κατουρα και το αιμα λοιπον ΔΕΝ βρωμάνε οσο τα σκατα.

οσες φορες λερωθηκα από αιματα περιοδου δεν βρωμουσε να τρεχω να πλυθω σε δευτερόλεπτα.

ουτε υπολειματα ουρων στο μουνι μυριζουν τοσο εντονα ουτε εχουν εντονο χρωμα για να σε απωθησουν όπως τα σκατα.

προφανως και είναι πολύ καλυτερα να ακουμπήσεις κατουρα και αιμα από σκατα μην μας τρελαίνεις, τα σκατα στο δρομο τα αποφευγεις ένα μετρα μακρια τα ουρα και το αιμα μπορει να τα πατησεις και να μην δωσεις και σημασια.
 

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
Ρε μαγκες ολοι εσεις που κωλοδαχτυλιαζεστε καλα κανετε αφου το γουσταρετε το τι κανει ο καθενας για την καυλα του καλα κανει και το κανει αλλα μην προσπαθειτε να μας το περασετε και για φυσιολογικο.Δηλαδη θα καταληξουμε στο τελος ολοι αυτοι που γουσταρουν δαχτυλο να ειναι οι φυσιολογικοι και ολοι οι υπολοιποι που οχι μονο δεν το καναμε αλλα που δεν το σκεφτομαστε καν να ημαστε οι ανωμαλοι :S :S :S :S :S :S :S
 

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
εγω πιεζω λιγο τη κολοτριπιδα μου με αγγουρι αφου δεν εχω δονητη :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: και χυνω
Tυπε καλα κανεις αφου την βρισκεις ετσι αλλα μεινε στο αγγουρι και μην πας σε μεγαλητερο φρουτο,λαχανικο η καθε ειδους αντικειμενο γιατι και ο λιλας ετσι ξεκινησε και τελικα κατεληξε στα κουτσουρα :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S
 

akosdi

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2008
Μηνύματα
165
Κριτικές
69
Like
2.836
Πόντοι
2.541
Μια έρευνα (από τις 100αδες με το ίδιο συμπέρασμα) για τους άντρακλες του site
Για ψαχτείτε λίγο

 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
ρε σεις που σας αρεσει να σας κωλοδαχτυλιάζουν

μήπως βρίσκεστε σε λάθος site?

ή μήπως το κάνετε σαν την κωλοβή αλεπού και προσπαθείτε να μας κάνετε όλους ίδιους με σας...

αφου σας αφήνει ο admin....τί να πω εγώ
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
ρε σεις που σας αρεσει να σας κωλοδαχτυλιάζουν

μήπως βρίσκεστε σε λάθος site?

ή μήπως το κάνετε σαν την κωλοβή αλεπού και προσπαθείτε να μας κάνετε όλους ίδιους με σας...

αφου σας αφήνει ο admin....τί να πω εγώ

ωραια...τώρα τακτοποίησες την ψυχολογία σου...
 

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
Ελπίζω το αγγούρι μετά να το πετάς και να μην το βάζεις στη σαλάτα. :-
Δεν υπαρχει προβλημα τυπε αν μετα το βαλει στην σαλατα το αγγουρι αλλα το προβλημα θα ειναι αν ειναι απο αυτους που τρωνε στη σαλατα το αγγουρι με την φλουδα χωρις να το καθαρισουν :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S
 

crzdds

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2012
Μηνύματα
138
Κριτικές
5
Like
137
Πόντοι
281
Το να μην γουστάρες να δοκιμασεις τη φαση γιατί σε χαλάει στο μυαλό το καταλαβαίνω. Άλλωστε το σεξ είναι πρωτίστως εγκεφαλικό άθλημα. Πάντως δεν ξέρω κανέναν που να του έβαλε ΣΩΣΤΑ δάχτυλο η γκόμενα και να μην του άρεσε. Και όσο για το φίλο που σπούδασε βιολογία να αναφέρω απλά χωρίς διάθεση αντιπαραθεσης ότι πρώτον η περιοχή είναι πλουσια σε νευρικές απολήξεις των ιδίων κλάδων με το πεος και επιπλέον αν η μαλαξη του προστάτη γινει σωστά προκαλεί αυτόματη εκσπερματωση. Αρα μιλάμε εξ ορισμού για ερωτογενη ζώνη
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Το να μην γουστάρες να δοκιμασεις τη φαση γιατί σε χαλάει στο μυαλό το καταλαβαίνω. Άλλωστε το σεξ είναι πρωτίστως εγκεφαλικό άθλημα. Πάντως δεν ξέρω κανέναν που να του έβαλε ΣΩΣΤΑ δάχτυλο η γκόμενα και να μην του άρεσε. Και όσο για το φίλο που σπούδασε βιολογία να αναφέρω απλά χωρίς διάθεση αντιπαραθεσης ότι πρώτον η περιοχή είναι πλουσια σε νευρικές απολήξεις των ιδίων κλάδων με το πεος και επιπλέον αν η μαλαξη του προστάτη γινει σωστά προκαλεί αυτόματη εκσπερματωση. Αρα μιλάμε εξ ορισμού για ερωτογενη ζώνη
ερωτογενης ζωη είναι και το στομα για αυτό φιλαμε, ερωτογενης ζωνη είναι και τα χερια για αυτό χουφτώνουμε και ευχαριστιομαστε.
εξ ορισμου ερωτογενης ζωνη είναι τα γεννητικα οργανα ΜΟΝΟ.
κατά τα αλλα και εγω ειχα γκομενα που μολις ακουμπουσα τις ρωγες της πεταγονταν σαν να της φουσκώνεις και ανοιγε το στομα μες την καυλα.
άλλη γκομενα ανατριχιαζε όταν την φιλαγα στα αφτια και γινοταν και αυτή λιωμα στην καυλα.
άλλη την γαμγα από κωλο και αν δεν πηγαινα προς εκει με επιανε με το χερι της για να την κωλοδακτυλιασω, προφανως την καταεβρισκε.

άλλο το βιτσιο του καθενος και άλλο να μας το περασετε ως κανονα.

κανονας ΔΕΝ είναι να εισαι πουστης δηλαδή να την βρίσκεις πισωγλεντικα. (ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΣΤΑ ΠΕΡΣΙΚΑ Η ΛΕΞΗ ΠΟΥΣΤΗΣ ΟΧΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΟΜΟΦΥΛΟΦΙΛΟΣ)


το λοιπον αν εχουμε 5% ομοφυλοφιλους αντρες ή 25% πουστιδες πισωγλεντιδες ΔΕΝ είναι ουτε κανονας ουτε φυσιολογικο. φυσιολογικο είναι να χρησιμοποιείς κάθε οργανο του σωματος σου για αυτό που είναι φτιαγμενο από την φυση σου.


δηλαδή σεξ με την πουτσα.

φαϊ με το στομα.

χεσιμο με τον κωλο.


ολοι εχουμε βιτσια ισως αλλα δεν τα βαφτισουμε φυσιολογικα γαμω την ανωμαλια σας μεσα.


το εχω ξαναπει μου αρεσει ως αντρας να γαμαω τον κωλο της γκομενας μου ειναι βιτσιο μου και καυλα μεγαλη.


ε οι πουστιδες τι πατε να μας πειτε οτι ειναι φυσιολογικο και παπαρια, βιτσιο σας ειναι και καυλα σας με γεια σας με χαρα σας μη βαφτιζεται ομως το κρεας ψαρι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom