Νέα

Να σου βάζει κωλοδάχτυλο η γυναίκα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα eki10
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 345K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σας αρέσει το... δάχτυλο ?

  • ΟΧΙ!

    Ψήφοι: 439 32,4%
  • Αν ξέρει πως να το κάνει η γκόμενα... ΝΑΙ!

    Ψήφοι: 658 48,6%
  • Μόνο δάχτυλο? Και κανένα δονητή αν έχει...

    Ψήφοι: 257 19,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.354

tim123

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
42
Like
2
Πόντοι
0
με πετας ιδεες αδελφε βλεπω να ανοιγει θρεντ με τιτλο ''ψαχνω γιατρο με μεγαλα δαχτυλα,ξερει κανεις τιποτα? ''  :2funny:

και το πιο αστειο θα ειναι να υπαρξουν απαντησεις του τυπου. "ξερω εναν καλο κοντα στην κηφισσια , θα σου στειλω σε πμ την διευθυνση"
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
ε αλλο να σε δαχτυλωνει ο γιατρος με τα τριχωτα μπριζολοχερα του και αλλο μια μουναρα!

Λενε πως ο γιατρος σου και ο οδοντιατρος πρεπει να εχουν μικρα δαχτυλα!  :2funny: :2funny:

Εγω ψαχνω γιατρο γυναικα, κατα προτιμηση μουνα, γιατι ποτε δεν ξερεις ποτε θα χρειαστη να σου κανει εξεταση!  :2funny:

Το μαμησαμε το θρεντ μου φαινεται! Σκουπα Αντισθενη
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Εγώ πάντως το έχω δοκιμάσει αρκετές φορές και μου άρεσε αρκετά. Είναι κυρίως θέμα ψυχολογίας και δεν νομίζω οτι θα το ζήταγα με κάποια που δεν την ξέρω. Επίσης δεν καταλαβαίνω γιατι τόσος ντόρος για το συγκεκριμένο θέμα.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Σαφώς και δεν είπα ότι θα το δοκιμάσεις! Έχω φίλο που το γουστάρει με τα χίλια! Όχι strap on και τέτοια απλό δαχτυλάκι κατα την διάρκεια της πίπας! Λέει ότι είναι και γαμώ! Εμένα πάντως τότε διαφορετικό μου φάνηκε!! :2funny: :2funny: :2funny:

τουλαχιστον οι μισοι σε αυτο το φορουμ τους αρεσει να παιρνουν στο κωλαρακι τους το δαχτυλο της κοπελας

κατα τη διαρκεια του σεξ..

απλα δεν το ομολογουν γιατι θα παρεξηγηθουν και θα γινουν αντικειμενου σχολιασμου.

;)
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
753
Κριτικές
11
Like
46
Πόντοι
4.165
τουλαχιστον οι μισοι σε αυτο το φορουμ τους αρεσει να παιρνουν στο κωλαρακι τους το δαχτυλο της κοπελας

κατα τη διαρκεια του σεξ..

απλα δεν το ομολογουν γιατι θα παρεξηγηθουν και θα γινουν αντικειμενου σχολιασμου.

;)
απο τους αλλους μισους :2funny:
 

nwdas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
1.385
Like
0
Πόντοι
16
εγώ χάιδεμα γλείψιμο πάντα γούσταρα όταν όμως δοκίμασα δάχτυλο το βρήκα απαίσιο...
ρε φιλε μου ερχόταν να χεστώ!!!μόλις το βγάζε έτρεχα τουαλέτα αλλα τίποτα!γάμησε τα!
και μια άλλη φορα μια γκόμενα που γνώρισα  βραδυ έξω και πήγαμε να γαμηθούμε μετά, δεν προλάβαμε να πέσουμε στο κρεβάτι και λύσσαξε να μου βάλει δάχτυλο...εγώ δεν ήθελα και επειδή μου πρήξε τα αρχίδια την άφησα και μετά όταν το βγάλε είχε μείνει μονο κόκαλο! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
753
Κριτικές
11
Like
46
Πόντοι
4.165
εγώ χάιδεμα γλείψιμο πάντα γούσταρα όταν όμως δοκίμασα δάχτυλο το βρήκα απαίσιο...
ρε φιλε μου ερχόταν να χεστώ!!!μόλις το βγάζε έτρεχα τουαλέτα αλλα τίποτα!γάμησε τα!
και μια άλλη φορα μια γκόμενα που γνώρισα  βραδυ έξω και πήγαμε να γαμηθούμε μετά, δεν προλάβαμε να πέσουμε στο κρεβάτι και λύσσαξε να μου βάλει δάχτυλο...εγώ δεν ήθελα και επειδή μου πρήξε τα αρχίδια την άφησα και μετά όταν το βγάλε είχε μείνει μονο κόκαλο! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
με μερεντα η χωρις? :grin:
 

bou_asd

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
290
Κριτικές
11
Like
49
Πόντοι
1.992
Παίδες το δαχτυλάκι είναι τέλειο. Αν είχαν καταλάβει τα cg την αξία του, τότε όπως σου ρίχνονται στην πίπα, θα ακολουθούσαν και την πίσω οδό. Θέλει όμως ένα μαξιλάρι κάτω από τη μέση για να σηκώσει λίγο πιο ψηλά τον κώλο για να έχει άνεση στις κινήσεις.
Όμως προσοχή! Η αξία του είναι να εντοπίσει το σημείο και να το ερθίζει. Δεν έχει αξία το μέσα-έξω όπως με το γαμήσι. Αξία έχει να ακουμπήσει τον προστάτη και να τον πιέζει σαν να διαγράφεις με το Backspace. Άλλοτε click-click κι άλλοτε παρατεταμένα.
Το χύσιμο και το βογκητό που κάνεις με αυτόν τον τρόπο είναι μοναδικό.
Αν το συνοδεύεις με ένα γλυφομούνι (69) ή με γλωσσόφιλα από άλλη γυνάικα τότε το γαμήσι θα το βλέπεις για διάλειμμα.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
ετσι νιωθεις και μια δροσια,σου περνει λιγο την καψα
:think: Δροσερότερα απο μπουκάλι η κουτί CocaColaς?

Παίδες το δαχτυλάκι είναι τέλειο. Αν είχαν καταλάβει τα cg την αξία του, τότε όπως σου ρίχνονται στην πίπα, θα ακολουθούσαν και την πίσω οδό. Θέλει όμως ένα μαξιλάρι κάτω από τη μέση για να σηκώσει λίγο πιο ψηλά τον κώλο για να έχει άνεση στις κινήσεις.
Όμως προσοχή! Η αξία του είναι να εντοπίσει το σημείο και να το ερθίζει. Δεν έχει αξία το μέσα-έξω όπως με το γαμήσι. Αξία έχει να ακουμπήσει τον προστάτη και να τον πιέζει σαν να διαγράφεις με το Backspace. Άλλοτε click-click κι άλλοτε παρατεταμένα.
Το χύσιμο και το βογκητό που κάνεις με αυτόν τον τρόπο είναι μοναδικό.
Αν το συνοδεύεις με ένα γλυφομούνι (69) ή με γλωσσόφιλα από άλλη γυνάικα τότε το γαμήσι θα το βλέπεις για διάλειμμα.
:think:Σκέψου να τον έτρωγες κιόλας!! Εκει ναβλεπες γλύκα χύσιμο και βογκητό που θάκανες!!!  :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
OP
OP
E

eki10

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2009
Μηνύματα
15
Like
4
Πόντοι
0
ειμαι σιγουρος οτι αν το φανε οι ειρωνες θα αρχισουν τα βογγητα,οσους δεν τους ενδιαφερει το θεμα μην απαντουν ετσι χλεβαζοντας
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
ειμαι σιγουρος οτι αν το φανε οι ειρωνες θα αρχισουν τα βογγητα,οσους δεν τους ενδιαφερει το θεμα μην απαντουν ετσι χλεβαζοντας


ok! δεν με ενδιαφέρει για... ιδεολογικούς λόγους και δεν απαντώ!
καλά να περνάτε εσείς που το θέλετε και εμείς που δεν θέλουμε.
 

pescatore

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
2
Like
24
Πόντοι
0
άντρακλες νεοέλληνες.... :idiot:
 

ring

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
86
Like
2
Πόντοι
0
μου εχει βαλει γυναικα και ειναι καυλα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom