Νέα

Να γαμήσω τη νταντά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aetos56
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 222
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΝΑ Γ@ΜΗΣΩ ΤΗ ΝΤΑΝΤΑ?

  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 107 44,8%
  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 132 55,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    239

Klima

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
658
Like
4.516
Πόντοι
446
Καλημέρα σύντροφοι!

Εδώ και λίγο καιρό έχουμε πάρει μία νταντά για το παιδί :babycry: επειδή δουλεύουμε και οι δύο. (Γύρω στα 45, μέτρια εμφάνιση, ολοστρόγγυλο ωραίο κωλαράκι, καλό βυζί, παντρεμένη με παιδιά).

Η σύζυγος φεύγει πρώτη από το σπίτι για τη δουλειά της...

Τη προηγούμενη εβδομάδα ενώ ήμουν στη τουαλέτα γυμνός :walkingpenis:, πήγε να μπει η νταντά χωρίς να χτυπήσει τη πόρτα... Μισοάνοιξε τη πόρτα της είπα ότι είμαι μέσα, είπε συγνώμη και την έκλεισε. Δεν ξέρω αν με είδε, σίγουρα όμως αν κοίταξε τον μεγάλο καθρέπτη που έχουμε στο μπάνιο με είδε!

Περίμενα ότι θα το ανέφερε στη γυναίκα μου ως περιστατικό, σε φάση "συγνώμη" κτλ, δεν είπε τίποτα όμως... Γεγονός το οποίο κράτησα στο μυαλό μου!

Σήμερα το πρωί λοιπόν, βγαίνω από τη τουαλέτα και πάω στη κρεβατοκάμαρα μου να ντυθώ, ανοίγει διάπλατα τη πόρτα χωρίς να χτυπήσει και με βρίσκει με το εσώρουχο. Δεν κλείνει αμέσως τη πόρτα να φύγει και μου λέει κοιτάζοντας με ότι νόμιζε ότι ξύπνησε το παιδί και ήρθε.

Έκλεισε τη πόρτα και έφυγε, χωρίς πονηρές ματιές ή υπονοούμενα.

Μετά πήγα και έφαγα πρωινό στη κουζίνα και μιλούσαμε σαν να μην τρέχει τίποτα.

Είμαι εγώ πονηρός και σκέφτομαι ότι τη τρώει ο κώλος της ή παρεξηγώ εύκολα τη κατάσταση;
Οκ έτσι θα την γαμισεις και μετά πρωινό στην κουζίνα ...και θα λέτε για τον κορονοιο άσχετα ...
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.336
Πόντοι
2.816
Είχαν έρθει οικογενειακώς σπίτι...............
Αδερφέ δεν βάζεις την ιδέα στη γυναίκα σου για τρίτο άτομο στο κρεβάτι, να έχεις κ το κεφάλι σου είσαι..
Λαου λαου βέβαια.. κάνε αναφορές στην αρχή κατά τη διάρκεια του σεξ.. πες ότι σε καβλωνει πολύ κ μήπως να το κάνετε πράξη στην πορεία.. κ μετά πετά την ιδέα να βρείτε ένα άτομο εμπιστοσύνης.. κ στο τέλος βαλ την να κάνει αυτή την κίνηση να το πει στη νταντά..
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
933
Like
2.978
Πόντοι
446
Τύπε τελικά τι έγινε με την νταντά? Ξέκοψες?
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Να γαμησω την νταντά ή θα με κάνει νταντά η γυναίκα μου;
 
OP
OP
A

aetos56

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2019
Μηνύματα
128
Κριτικές
2
Like
177
Πόντοι
1

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.336
Πόντοι
2.816
Αδερφέ δεν βάζεις την ιδέα στη γυναίκα σου για τρίτο άτομο στο κρεβάτι, να έχεις κ το κεφάλι σου είσαι..
Λαου λαου βέβαια.. κάνε αναφορές στην αρχή κατά τη διάρκεια του σεξ.. πες ότι σε καβλωνει πολύ κ μήπως να το κάνετε πράξη στην πορεία.. κ μετά πετά την ιδέα να βρείτε ένα άτομο εμπιστοσύνης.. κ στο τέλος βαλ την να κάνει αυτή την κίνηση να το πει στη νταντά..

Ακόμα τη γαμάω αλλά πολύ πιο αραιά και μόνο εκτός σπιτιού... Τουλάχιστον δίνει κώλο μύστη
Τύπε @aetos56 την ιδέα μου την αξιοποιησες;
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
5
Like
5.424
Πόντοι
1.056
Τελικά μάθαμε; Το θέμα το ξεκίνησε ο Schwarzenegger ή ο Chris De Burgh;;
 
OP
OP
A

aetos56

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2019
Μηνύματα
128
Κριτικές
2
Like
177
Πόντοι
1
Τύπε @aetos56 την ιδέα μου την αξιοποιησες;
Καλό σαν φαντασίωση, αλλά στη πραγματικότητα αυτό δεν παίζει, τουλάχιστον στη δική μου γυναίκα...

Της είχα πει μεταξύ σοβαρού και αστείου σε ένα ταξίδι στο εξωτερικό παλιά, ήταν νύχτα και ήμασταν πιωμένοι, να πάμε για πλάκα σε ένα στριπτιζάδικο από το οποίο έτυχε να περνάμε απ'έξω και μόνο που δεν ξέρασε
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.336
Πόντοι
2.816
Καλό σαν φαντασίωση, αλλά στη πραγματικότητα αυτό δεν παίζει, τουλάχιστον στη δική μου γυναίκα...

Της είχα πει μεταξύ σοβαρού και αστείου σε ένα ταξίδι στο εξωτερικό παλιά, ήταν νύχτα και ήμασταν πιωμένοι, να πάμε για πλάκα σε ένα στριπτιζάδικο από το οποίο έτυχε να περνάμε απ'έξω και μόνο που δεν ξέρασε
Όντως τύπε δεν είναι όλες θετικές σε όλα...
Δεν χάνεις τίποτα να της το ξαναπείς.. πάνω στο γαμησι αρχικά και βλέπεις
 

zoombii

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2019
Μηνύματα
45
Like
169
Πόντοι
0
Τη νταντά σε σώμα δεν μας την έδειξες λέει κάτι
 

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
513
Κριτικές
26
Like
2.981
Πόντοι
2.476
κλασικο task αλλα με πολυ μεγαλο βαθμο ρισκου:wink:
συναγωνιζεται μονο με την οικιακη βοηθο:buck2:
 

ore37

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2019
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
0
snakes-bath.gif
 
OP
OP
A

aetos56

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2019
Μηνύματα
128
Κριτικές
2
Like
177
Πόντοι
1
Τη νταντά σε σώμα δεν μας την έδειξες λέει κάτι
Καλό σώμα έχει, τώρα τελευταία έχει κάνει λίγη κοιλιά λόγω ηλικία, όχι σε ενοχλητικό βαθμό.. Αλλά κωλαράκι και μπούτια είναι μια χαρά! Βυζί έχει κρεμάσει επίσης λόγω ηλικίας αλλά οκ... Τόσα χρόνια την έχω συνηθίσει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom