Νέα

Να γαμάς γυναίκα άλλου ή να γαμάνε τη δική σου;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Τι αποτελεί μεγαλύτερη κάβλαενα άντρα, να γαμαει γυναίκες αλλου ή να γαμανε τη δική του;

  • Να γαμάει γυναίκες άλλων

    Ψήφοι: 111 49,8%
  • Να γαμανε τη δική του

    Ψήφοι: 25 11,2%
  • Και τα δυο είναι καβλα

    Ψήφοι: 55 24,7%
  • Τίποτα απο αυτά.

    Ψήφοι: 32 14,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    223

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.362
Κριτικές
8
Like
11.071
Πόντοι
3.786
Νομίζω ότι τα έχουμε μπερδέψει όλα. Οποιοδήποτε ερώτημα ξεκινά με τη φράση "τι σε φτιάχνει περισσότερο" δε μπορεί να έχει μία σωστή απάντηση καθώς είναι καθαρά προσωπικό. Ας πούμε φτιάχνεσαι να ξέρεις ότι σου πηδάνε τη γυναίκα (είτε μπροστά σου είτε πίσω από την πλάτη σου) - πήγαινή τη σε κανένα swingers, βάλτη να κάνει προφίλ στο tinder βγάλτηνα στο κλαρί, να φτιαχτείς.
Γουστάρεις να γαμάς γυναίκες που δεν είναι ελεύθερες (παρεμπιπτόντως ξέρω τύπο που ήθελε στα 20 να πηγαίνει μόνο με κοπέλες που είχαν γκόμενο και μετά έγινε gay, αλλά δεν έχει σχέση έτσι για τη φάση το έγραψα) - εντάξει ρε μάγκα ξεκίνα με γυναίκες από τον κύκλο σου, προσπάθησε με κανένα tinder πήγαινε swingers. Τώρα βέβαια υπάρχει πάντα η περίπτωση να πέσεις σε αντίζηλο "πεπαλαιωμένων αντιλήψεων" που λένε κάποιοι εδώ μέσα και να βρεθείς να παίζεις subuteo στον πάτο της θάλασσας.

Γενικότερα επιλογές υπάρχουν - ο καθένας κάνει τη φάση που τον φτιάχνει όλα τα άλλα περί βιολογίας, στατιστικής και γραμμικής άλγεβρας είναι να 'χαμε να λέγαμε.
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.859
Like
451
Πόντοι
36
Κανείς δεν είναι κανενός..................  ΙΣΧΥΕΙ !!!!!
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
Μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.187
Like
5.409
Πόντοι
1.056
Τίποτα από τα δύο. Ή μάλλον αν γαμησω γυναίκα άλλου, αφού για να την γαμησω, προϋπόθεση είναι να καβλωσω. Υπάρχει άντρας που καβλωνει να γαμανε τη γυναίκα του; Να μου πεις γούστα είναι αυτά, απλά μου φαίνεται αδιανόητο.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 131614

Επισκέπτης
Mmanos όλοι εδώ είναι μάλλον της γενιάς των rave party, don't worry  :heavymetalbig:
 

foititis23

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2014
Μηνύματα
78
Like
3
Πόντοι
0
Όποιος ενδιαφέρεται για cuckold ας μου στείλει μήνυμα
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.603
Πόντοι
3.346
Τιποτα απο τα δυο.Ειναι ψιλοανωμαλια νομιζω να σε φτιαχνει να τρως κερατο.
Οπως ειναι και μλκ ενω υπαρχουν τοσες ελευθερες γυναικες εσυ να πας με μια δεσμευμενη.
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.819
Like
453
Τίποτα από τα δύο. Ή μάλλον αν γαμησω γυναίκα άλλου, αφού για να την γαμησω, προϋπόθεση είναι να καβλωσω. Υπάρχει άντρας που καβλωνει να γαμανε τη γυναίκα του; Να μου πεις γούστα είναι αυτά, απλά μου φαίνεται αδιανόητο.

μια ζωη αυτο γινοταν ...οι αντρες παντρεμενοι η οχι γαμουσαν γυναικες- γκομενες αλλων εν αγνοια του κερατα...οταν βγηκα στη δουλεια εζησα το φαινομενο αυτο..δηλ το να με καλουνε κανονικα ζευγαρια παντρεμενα για να κανουμε τριο ...Προσωπικα εγω δε θα ηθελε ποτε το συζηγο η το γκομενο μου ..ουτε να τον γλυκοκοιταξει αλλη οχι να γαμιουνται μπροστα  μου..

κι επειδη αναλυετε και το θεμα παντρεμενο ζευγαρι να θελει παρουσια αλλου αντρα ,,απο την πειρα μου στη δουλεια εχω να πω οτι το ζευγαρι αυτο ειναι μαζι υπο συνθηκες οικονομικου συμφεροντος κιοχι αληθινης αγαπης ...και υπαρχουν οι εξης ερμηνειες..

η ο αντρας δεν εχει στυση οποτε δε μπορει να ικανοποιησει ο ιδιος τη συζηγο κι ετσι δημιουργουνται μεσα του περιεργα ψυχολογικα παιχνιδια...

η ειναι gay ..οποτε καποια στιγμη ο επιβητορας της συζηγου θα καβαλησει κι αυτον...κι η συμφωνια αυτη γινεται πριν την ανταλλαγη

παντως νορμαλ φυσιολογικος αντρας που να στεκει καλα στα μυαλα του δε θα ανεχοταν ποτε κατι τετοιο

αντε....γιατι στα πλαισια του μοντερνισμου εχουμε ξεχασει ποιος ειναι ποιος :2funny: :2funny:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.982
Κριτικές
94
Like
46.271
Πόντοι
17.311
μια ζωη αυτο γινοταν ...οι αντρες παντρεμενοι η οχι γαμουσαν γυναικες- γκομενες αλλων εν αγνοια του κερατα...οταν βγηκα στη δουλεια εζησα το φαινομενο αυτο..δηλ το να με καλουνε κανονικα ζευγαρια παντρεμενα για να κανουμε τριο ...Προσωπικα εγω δε θα ηθελε ποτε το συζηγο η το γκομενο μου ..ουτε να τον γλυκοκοιταξει αλλη οχι να γαμιουνται μπροστα  μου..

κι επειδη αναλυετε και το θεμα παντρεμενο ζευγαρι να θελει παρουσια αλλου αντρα ,,απο την πειρα μου στη δουλεια εχω να πω οτι το ζευγαρι αυτο ειναι μαζι υπο συνθηκες οικονομικου συμφεροντος κιοχι αληθινης αγαπης ...και υπαρχουν οι εξης ερμηνειες..

η ο αντρας δεν εχει στυση οποτε δε μπορει να ικανοποιησει ο ιδιος τη συζηγο κι ετσι δημιουργουνται μεσα του περιεργα ψυχολογικα παιχνιδια...

η ειναι gay ..οποτε καποια στιγμη ο επιβητορας της συζηγου θα καβαλησει κι αυτον...κι η συμφωνια αυτη γινεται πριν την ανταλλαγη

παντως νορμαλ φυσιολογικος αντρας που να στεκει καλα στα μυαλα του δε θα ανεχοταν ποτε κατι τετοιο

αντε....γιατι στα πλαισια του μοντερνισμου εχουμε ξεχασει ποιος ειναι ποιος :2funny: :2funny:

ακριβως αυτο, τιποτα αλλο.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.362
Κριτικές
8
Like
11.071
Πόντοι
3.786
Μην είστε τόσο απόλυτοι παιδιά. Πηγαίνετε σε ένα swinger club, θα εκπλαγείτε με αυτά που δείτε. Και εκεί φυσιολογικοί άντρες και γυναίκες πηγαίνουν, αλλά παίζουν μπάλα και με τρίτο πρόσωπο (άντρα ή γυναίκα) και με ζευγάρια. Και μην ακούσω την εξυπνάδα "εντάξει σου γαμάνε τη γυναίκα αλλά γαμάς και εσύ του αλλουνού οπότε δε μετράει" μια χαρά μετράει φίλε μου, σαν το σκορ στο ποδόσφαιρο (άλλο το 1-1 άλλο το 0-0).

Δέχομαι φυσικά ότι υπάρχει και η ζήλεια ,η κτητικότητα και ότι ένα άτομο (ή γυναίκα ή άντρας) πληγώνεται όταν μαθαίνει ότι το έτερον ήμισυ δεν ικανοποιείται και πρέπει να αναζητήσει ικανοποίηση με άλλα πρόσωπα.

Και τα δύο συμβαίνουν και τα δύο φυσιολογικά, όπως είναι φυσιολογικό να έχουμε ετεροφυλύφυλους και ομοφυλύφυλους ανθρώπους.
 

DPS

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
82
Like
49
Πόντοι
0
μια ζωη αυτο γινοταν ...οι αντρες παντρεμενοι η οχι γαμουσαν γυναικες- γκομενες αλλων εν αγνοια του κερατα...οταν βγηκα στη δουλεια εζησα το φαινομενο αυτο..δηλ το να με καλουνε κανονικα ζευγαρια παντρεμενα για να κανουμε τριο ...Προσωπικα εγω δε θα ηθελε ποτε το συζηγο η το γκομενο μου ..ουτε να τον γλυκοκοιταξει αλλη οχι να γαμιουνται μπροστα  μου..

κι επειδη αναλυετε και το θεμα παντρεμενο ζευγαρι να θελει παρουσια αλλου αντρα ,,απο την πειρα μου στη δουλεια εχω να πω οτι το ζευγαρι αυτο ειναι μαζι υπο συνθηκες οικονομικου συμφεροντος κιοχι αληθινης αγαπης ...και υπαρχουν οι εξης ερμηνειες..

η ο αντρας δεν εχει στυση οποτε δε μπορει να ικανοποιησει ο ιδιος τη συζηγο κι ετσι δημιουργουνται μεσα του περιεργα ψυχολογικα παιχνιδια...

η ειναι gay ..οποτε καποια στιγμη ο επιβητορας της συζηγου θα καβαλησει κι αυτον...κι η συμφωνια αυτη γινεται πριν την ανταλλαγη

παντως νορμαλ φυσιολογικος αντρας που να στεκει καλα στα μυαλα του δε θα ανεχοταν ποτε κατι τετοιο

αντε....γιατι στα πλαισια του μοντερνισμου εχουμε ξεχασει ποιος ειναι ποιος :2funny: :2funny:
ο γάμος εξυπηρετεί παντα ένα συμφέρον οικονομικο , παιδια , μοναξιά και άλλα.. η εκλογίκευση αυτής της συνύπαρξης είναι αυτή που κραταει στο τεστ σου χρόνου και συνήθως είναι και οι πιο πετυχημένοι γάμοι .. μέσα σε αυτό το πλαίσιο ιδίως αν είναι πολλών ετών σχέση είναι απολυτα φυσιολογικός οποιοσδήποτε πειραματισμός .. η αληθηνη αγάπη είναι μια    ανιδιοτελή αγάπη που την συναντάμε μόνο σε γονικό επίπεδο και όχι πάντα . με λίγα λόγια λέω ότι είναι πολύπλοκες και σχετικές η σχέσεις μεταξύ ανθρώπων και δεν υπάρχει ένα gold standard            
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.603
Πόντοι
3.346
Μην είστε τόσο απόλυτοι παιδιά. Πηγαίνετε σε ένα swinger club, θα εκπλαγείτε με αυτά που δείτε. Και εκεί φυσιολογικοί άντρες και γυναίκες πηγαίνουν, αλλά παίζουν μπάλα και με τρίτο πρόσωπο (άντρα ή γυναίκα) και με ζευγάρια. Και μην ακούσω την εξυπνάδα "εντάξει σου γαμάνε τη γυναίκα αλλά γαμάς και εσύ του αλλουνού οπότε δε μετράει" μια χαρά μετράει φίλε μου, σαν το σκορ στο ποδόσφαιρο (άλλο το 1-1 άλλο το 0-0).

Δέχομαι φυσικά ότι υπάρχει και η ζήλεια ,η κτητικότητα και ότι ένα άτομο (ή γυναίκα ή άντρας) πληγώνεται όταν μαθαίνει ότι το έτερον ήμισυ δεν ικανοποιείται και πρέπει να αναζητήσει ικανοποίηση με άλλα πρόσωπα.

Και τα δύο συμβαίνουν και τα δύο φυσιολογικά, όπως είναι φυσιολογικό να έχουμε ετεροφυλύφυλους και ομοφυλύφυλους ανθρώπους.
Kαθολου φυσιολογικοι θα ελεγα.Θα μπορουσαν αυτα τα ατομα αν ξεραν ολοι στην δουλεια τους για παραδειγμα, τι κανουν οταν πανε σε αυτα τα μερη, να ζησουν μετα φυσιολογικα; δεν νομιζω..ολοι σχεδον θα τους αποφευγουν το λιγοτερο..ασε που μπορει να χασουν μεχρι και την δουλεια τους και το χειροτερο θα στιγματιστουν για μια ζωη.
 

DPS

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
82
Like
49
Πόντοι
0
Μην είστε τόσο απόλυτοι παιδιά. Πηγαίνετε σε ένα swinger club, θα εκπλαγείτε με αυτά που δείτε. Και εκεί φυσιολογικοί άντρες και γυναίκες πηγαίνουν, αλλά παίζουν μπάλα και με τρίτο πρόσωπο (άντρα ή γυναίκα) και με ζευγάρια. Και μην ακούσω την εξυπνάδα "εντάξει σου γαμάνε τη γυναίκα αλλά γαμάς και εσύ του αλλουνού οπότε δε μετράει" μια χαρά μετράει φίλε μου, σαν το σκορ στο ποδόσφαιρο (άλλο το 1-1 άλλο το 0-0).

Δέχομαι φυσικά ότι υπάρχει και η ζήλεια ,η κτητικότητα και ότι ένα άτομο (ή γυναίκα ή άντρας) πληγώνεται όταν μαθαίνει ότι το έτερον ήμισυ δεν ικανοποιείται και πρέπει να αναζητήσει ικανοποίηση με άλλα πρόσωπα.

Και τα δύο συμβαίνουν και τα δύο φυσιολογικά, όπως είναι φυσιολογικό να έχουμε ετεροφυλύφυλους και ομοφυλύφυλους ανθρώπους.
έχεις απόλυτο δίκιο άλλωστε μην ξεχνάμε ότι υπάρχον πολύ χειρότερα πράγματα από το να πας η να πάει με κάποιον όπως η απομόνωση κάποιου από την οικογένεια του χωρίς καν να τ αντιληφθεί( εξαιρετικά σύνηθες ) η οικονομική απιστία( π είναι  ο κύριος λόγος χωρισμού ενός ζευγαριού  )ενδοοικογενειακή βία τζόγος και άλλα  
 

DPS

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
82
Like
49
Πόντοι
0
Kαθολου φυσιολογικοι θα ελεγα.Θα μπορουσαν αυτα τα ατομα αν ξεραν ολοι στην δουλεια τους για παραδειγμα, τι κανουν οταν πανε σε αυτα τα μερη, να ζησουν μετα φυσιολογικα; δεν νομιζω..ολοι σχεδον θα τους αποφευγουν το λιγοτερο..ασε που μπορει να χασουν μεχρι και την δουλεια τους και το χειροτερο θα στιγματιστουν για μια ζωη.
λανθάνουσα λογική καθώς βγάζεις ένα συμπέρασμα με βάση της αντιμετώπισης αυτού από άλλους και το στιγμα που αφήνει .     
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.603
Πόντοι
3.346
λανθάνουσα λογική καθώς βγάζεις ένα συμπέρασμα με βάση της αντιμετώπισης αυτού από άλλους και το στιγμα που αφήνει .     
Οταν εχεις μη φυσιολογικη συμπεριφορα τετοια αντιμετωπιση θα εχεις απο τον κοσμο.
 

DPS

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
82
Like
49
Πόντοι
0
Οταν εχεις μη φυσιολογικη συμπεριφορα τετοια αντιμετωπιση θα εχεις απο τον κοσμο.
μα δεν είναι καν συμπεριφορά είναι μια επιλογή . το ''μη φυσιολογικό'' αλλάζει και μεταβάλλεται , παλαιότερα δεν ήταν φυσιολογικό να είσαι μαύρος η αλλόθρησκος και συμπεριφορά από τον κόσμο ήταν ανάλογη .        
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.603
Πόντοι
3.346
μα δεν είναι καν συμπεριφορά είναι μια επιλογή . το ''μη φυσιολογικό'' αλλάζει και μεταβάλλεται , παλαιότερα δεν ήταν φυσιολογικό να είσαι μαύρος η αλλόθρησκος και συμπεριφορά από τον κόσμο ήταν ανάλογη .       
Ας το πουμε και επιλογη,της οποιας ομως ουτε οι ιδιοι δεν θελουν να μαθευτει προς τα εξω.
 

DPS

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
82
Like
49
Πόντοι
0
Ας το πουμε και επιλογη,της οποιας ομως ουτε οι ιδιοι δεν θελουν να μαθευτει προς τα εξω.
η πλειοψηφία των χρηστών του bou δεν θέλει να μαθευτεί ότι πηδάν πουτάνες δεν σημαίνει ότι κάνουν κάτι κακό .
     
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.603
Πόντοι
3.346
η πλειοψηφία των χρηστών του bou δεν θέλει να μαθευτεί ότι πηδάν πουτάνες δεν σημαίνει ότι κάνουν κάτι κακό .
     
Δεν ειναι το ιδιο.Μιλαμε για την γυναικα σου η την κοπελα σου που θα παει με αλλον και εσυ θα στεκεσαι εκει και θα τους κοιτας.Οταν εισαι ελευθερος και πας μια στο τοσο σε μια ιεροδουλη δεν νομιζω να ειναι τοσο κατακριτεο απο την κοινωνια μας οσο το πρωτο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom