Νέα

Μυρίζετε το δάχτυλο σας που βάζετε στην πουτάνα;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

P_G88

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2012
Μηνύματα
125
Κριτικές
3
Like
62
Πόντοι
1
Μου έχει λείψει το κρεμπιεδοραπόρτο με τις 'ρομαντικές' καταστάσεις που ζούσαν ο Erotiaris, ο Kostakis και άλλοι παρόμοιοι τιτανοτεράστιοι μύστες του κρεμπιέ..
:wanker:  :wanker:  :wanker:  :wanker:
 

yanakis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2015
Μηνύματα
326
Κριτικές
2
Like
86
Πόντοι
1
Ρε μαλάκες... Φτάνει. Ξεσκιστηκα στο γέλιο!
Δεν υπάρχει αυτό.
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Γιατι μονο στις πουτανες σνιφαρισμα?Μια δοση πιπωσα γκομενακι γνωστου μου στο αμαξι,καθ' οδον για το σπιτι της,οπως ηταν σκυμμενη περναω δυο δαχτυλα απο το τζινακι πισω και η τυπισσα πεταγεται λες και την χτυπησε ρευμα.Βγαζω το χερι και με πηρε η μποχα,πολυ τυρομουνα η τυπισσα.Την αφησα σπιτι του γκομενου κι εξαφανιστηκα για παντα  :P
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.224
Κριτικές
49
Like
22.130
Πόντοι
24.596
Γιατι μονο στις πουτανες σνιφαρισμα?Μια δοση πιπωσα γκομενακι γνωστου μου στο αμαξι,καθ' οδον για το σπιτι της,οπως ηταν σκυμμενη περναω δυο δαχτυλα απο το τζινακι πισω και η τυπισσα πεταγεται λες και την χτυπησε ρευμα.Βγαζω το χερι και με πηρε η μποχα,πολυ τυρομουνα η τυπισσα.Την αφησα σπιτι του γκομενου κι εξαφανιστηκα για παντα  :P
τυπε χουφτωσες μουναντερο :S :S :S
 

Επισκέπτης
Γιατι μονο στις πουτανες σνιφαρισμα?Μια δοση πιπωσα γκομενακι γνωστου μου στο αμαξι,καθ' οδον για το σπιτι της,οπως ηταν σκυμμενη περναω δυο δαχτυλα απο το τζινακι πισω και η τυπισσα πεταγεται λες και την χτυπησε ρευμα.Βγαζω το χερι και με πηρε η μποχα,πολυ τυρομουνα η τυπισσα.Την αφησα σπιτι του γκομενου κι εξαφανιστηκα για παντα  :P

Πως βρόμαγε τύπε με το χέρι πάνω από το τζίν;
Ρε τύποι έκανα μια ερώτηση και λέτε για φουντούνια γαριδάκια φάντες και τέτοια. Δεν απάντησε κανείς στο θέμα. Ερώτηση τι σημαίνει αυτό με την φάντα; Το έχω δει ότι το λέτε παντού.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.224
Κριτικές
49
Like
22.130
Πόντοι
24.596

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
τυπε χουφτωσες μουναντερο :S :S :S
Γαμησε τα τυπε και ηθελα να το σκισω καιρό το πουτανακι,μολις μπηκε στο αμαξι δεν το πιστευα,λες και ειχα πιασει το τζοκερ,αλλα φευ...
Πως βρόμαγε τύπε με το χέρι πάνω από το τζίν;
Ρε τύποι έκανα μια ερώτηση και λέτε για φουντούνια γαριδάκια φάντες και τέτοια. Δεν απάντησε κανείς στο θέμα. Ερώτηση τι σημαίνει αυτό με την φάντα; Το έχω δει ότι το λέτε παντού.
Απο μεσα ρε τυπε,τι απ' εξω???Να ξερεις οτι οι καλες επαγγελματίες δεν μυριζουν,ειναι πλυμενες κανουν κλυσματα κ.τλ.π για να μην ξενερωσει ο πελατης
 

Blade23

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
291
Κριτικές
2
Like
67
Πόντοι
1
1 σοβαρο thread ανοιξε και το μπαχαλεψατε και αυτο. Ντροπη σας.
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316
Γαμησε τα τυπε και ηθελα να το σκισω καιρό το πουτανακι,μολις μπηκε στο αμαξι δεν το πιστευα,λες και ειχα πιασει το τζοκερ,αλλα φευ...Απο μεσα ρε τυπε,τι απ' εξω???

Τύπε για προσδιόρισε το ¨αρωμα¨, ήταν eau de kolila; ή eau de bakaliar;  :S :S :S
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.224
Κριτικές
49
Like
22.130
Πόντοι
24.596
Γαμησε τα τυπε και ηθελα να το σκισω καιρό το πουτανακι,μολις μπηκε στο αμαξι δεν το πιστευα,λες και ειχα πιασει το τζοκερ,αλλα φευ...Απο μεσα ρε τυπε,τι απ' εξω???Να ξερεις οτι οι καλες επαγγελματίες δεν μυριζουν,ειναι πλυμενες κανουν κλυσματα κ.τλ.π για να μην ξενερωσει ο πελατης
τυπε επρεπε να αψηφησεις μουνι και να μπεις καρφωτος κωλαντερο ,σε πηραν που σε πηραν τα ζουμια,δεν γαμησες κιολας :S :S :S
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Που είσαι ρε τύπε, όλα καλά;
Τώρα άνοιξα και από τον τίτλο μου φαίνεται για θρενταρα  :S :S :S


τυπε το θρεντ αυτο ειναι για σκληρους χυστες αλλα δεν κοντραρει το θρεντ του τυπου που ζηταει να του χαρισουν παλια παιχνιδια    :S :S :S
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
1 σοβαρο thread ανοιξε και το μπαχαλεψατε και αυτο. Ντροπη σας.


τυπε και που να δεις το θρεντ που ενας τυπος ελεγε οτι θελει να πηδηξει την αδερφη του η την ξαδερφη του η κατι τετοιο    :headbaning1: :headbaning2:
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
345
Πόντοι
186

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom