Νέα

My Style Rocks ΣΚΑΙ tv-τα ξεκωλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 86K
  • Ετικέτες
    mystylerocks
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
345
Πόντοι
186
Μετά το "διπλό" στην Κωνσταντινούπολη ο Γιώργος Πρίντεζης είδε "My Style Rocks" και έδωσε συγχαρητήρια στη νικήτρια Ραμόνα Βλαντή μέσω του Instagram!

Το "My Style Rocks" ολοκληρώθηκε αργά το βράδυ της Παρασκευής, με την Ραμόνα Βλαντή να κατακτά την πρώτη θέση και να κερδίζει μαζί και την επιταγή των 30.000 ευρώ.

Προφανώς η 33χρονη από τη Ρουμανία αποτέλεσε και την αγαπημένη του Γιώργου Πρίντεζη στον διαγωνισμό μόδας του ΣΚΑΪ!

Λίγη ώρα μετά την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων του τελικού (στον οποίον η Ραμόνα Βλαντή επικράτησε της Ιωάννας Τούνη μέσω ψηφοφορίας των τηλεθεατών) ο διεθνής φόργουορντ του Ολυμπιακού ανάρτησε ένα Instastory, στο οποίο απεικονίζεται η νικήτρια του "My style rocks" και από κάτω το μήνυμα: "Μπράβο Ραμόνα"!

www.youweekly.gr/article/news/502385-giati-o-giwrgos-printezhs-panhgyrize-gia-th-nikh-ths-ramona-sto-my-style-rocks-xtes-brady-video]Πηγή[/url]
 

Συνημμένα

  • .......jpg
    .......jpg
    91 KB · Εμφανίσεις: 49

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.363
Κριτικές
165
Like
24.975
Πόντοι
34.168
Άλμπαν είναι τύπε..  :S :S :S
ΑΛΜΠΑΝ με περικεφαλαια..
Τα Ρουμανακια δεν εχουν τετοια προφορα..
Και το ονομα ΡΑΜΟΝΑ υπαρχει σε πληθωρα θηλεων στην Αλβανια..

Μην μπερδευεται το ΡΑΜΟΝΑ με το ΡΟΥΜΑΝΙΑ..
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
ΑΛΜΠΑΝ με περικεφαλαια..
Τα Ρουμανακια δεν εχουν τετοια προφορα..
Και το ονομα ΡΑΜΟΝΑ υπαρχει σε πληθωρα θηλεων στην Αλβανια..

Μην μπερδευεται το ΡΑΜΟΝΑ με το ΡΟΥΜΑΝΙΑ..

μακάρι να ήταν από την Αλβανία...
μακάρι όλοι και όλες να ήμασταν από την Αλβανία :inlove:

αλλά είναι από τη ρουμανία, απόγονος του κόμη δράκουλα έχει κληρονομήσει και το κάστρο του, όπως είπε σε ένα κόνσεπτ :grin:
 

Ικτίνος

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
100
Like
7.442
Πόντοι
17.586
μακάρι να ήταν από την Αλβανία...
μακάρι όλοι και όλες να ήμασταν από την Αλβανία :inlove:

αλλά είναι από τη ρουμανία, απόγονος του κόμη δράκουλα έχει κληρονομήσει και το κάστρο του, όπως είπε σε ένα κόνσεπτ :grin:
Γεωργία άκουσα ότι είναι το σπαστικό αλλά μεγάλωσε Ρουμανία. Για πολλές σφαλιάρες. Ποδολαγνε καταλάβαμε ότι είσαι Αλβανός. Ψάχνεσαι να προκαλέσεις
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Εγώ πιστεύω ότι δεν σας/μου άρεσε η Ραμόνα διότι είχε σπαστη προφορά. Η γλώσσα είναι, δυστυχώς, βασικος προσδιοριστικος παράγοντας ρατσισμού.
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
Γεωργία άκουσα ότι είναι το σπαστικό αλλά μεγάλωσε Ρουμανία. Για πολλές σφαλιάρες. Ποδολαγνε καταλάβαμε ότι είσαι Αλβανός. Ψάχνεσαι να προκαλέσεις

:grin: γι αυτό ακριβώς το έγραψα άντρακλα μου το παραπάνω, να σας προκαλέσω να απαντήσετε αλλά χαίρομαι που δεν ψαρώνετε :) σας λατρεύω όλους... εκτός και αν με έχετε μάθει τόσο καλά πια, ένα χρόνο εδώ πέρα μαζί σας :)

όχι βέβαια δεν είμαι Αλβανός, αλλά τρελαίνομαι για Αλβανούς, πραγματικά μου αρέσουν πολύυυυυ και τους λατρεύω!!! για σεξ κυρίως.
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
Εγώ πιστεύω ότι δεν σας/μου άρεσε η Ραμόνα διότι είχε σπαστη προφορά. Η γλώσσα είναι, δυστυχώς, βασικος προσδιοριστικος παράγοντας ρατσισμού.

εγώ πάλι πιστεύω γι αυτό την αγαπήσαμε οι περισσότεροι, γι αυτό ξεχώρισε σίγουρα, και από αυτό έμεινε και το "γκατούλα" ατάκα αξεπέραστη.
+ το ότι έλεγε ότι σκεφτόταν... και έλεγε πχ θέλω να γίνω διευθύντρια περιοδικού...

ενώ οι άλλες θέλανε να πούνε, ήρθα μπας και μου κάνουν καμία πρόταση για διαφήμιση, ή ήρθα να παρουσιάσω τα ρούχα ή τα σκουλαρίκια που σχεδιάζω, και έλεγαν ήρθα για την εμπειρία...
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Ρέ παιδιά, μήν τσακωνόσαστε γιά ένα τσόκαρο.

Είτε είναι άλμπάνι είτε είναι ρουμάνι, στό τέλος τής μέρας είναι ένα διαβολοειδές βρωμοθύλικο.

ΧΡΟΝΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.864
Like
23.188
Πόντοι
6.056
"επαιζε" και με τον χαζοβασαλο οταν ηταν καλεσμενη
ελλεεινιδα μεγαλη το μουνακι

:cum:
 

Επισκέπτης
"επαιζε" και με τον χαζοβασαλο οταν ηταν καλεσμενη
ελλεεινιδα μεγαλη το μουνακι

:cum:

Μια μετρια γκομενα με ενα συμπαθητικο προσωπακι ειναι αλλα ας οψονται οι πιρφοροι λιγουρηδες που αποθεωνουν οτιδηποτε εχει μουνι.Μπηκα λεει στη τηλεοραση το ζωο....βρες ρε κοτα μην γινει κανενα βραχυκυκλωμα. :vomit:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.864
Like
23.188
Πόντοι
6.056
Μια μετρια γκομενα με ενα συμπαθητικο προσωπακι ειναι αλλα ας οψονται οι πιρφοροι λιγουρηδες που αποθεωνουν οτιδηποτε εχει μουνι.Μπηκα λεει στη τηλεοραση το ζωο....βρες ρε κοτα μην γινει κανενα βραχυκυκλωμα. :vomit:
> :cheesy:

εχει και ποδαρες...
αλλα νταξει η μονη ειναι?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Άκουγα για λίγο την Τούνη πριν που ήταν καλεσμένη στην Σκορδά! Το κλασικό ερώτημα πως θέλει τον ιδανικό γι αυτήν άνδρα κλπ και φυσικά η κλασική απάντηση του να είναι έξυπνος και να τον θαυμάζει γι'αυτό, να έχει στόχους, φιλοδοξίες κλπ, να ξέρει πως να συμπεριφερθεί..
Όλες τα ίδια αναμασάνε, αλλά τον ποδοσφαιριστή με τα μούσια και τα τατουάζ θέλουν και τους πορτιέρηδες, μπαρμάνια, dj..
 

Nebuchadnezzar

Μέγας
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.972
Πόντοι
3.936
Άκουγα για λίγο την Τούνη πριν που ήταν καλεσμένη στην Σκορδά! Το κλασικό ερώτημα πως θέλει τον ιδανικό γι αυτήν άνδρα κλπ και φυσικά η κλασική απάντηση του να είναι έξυπνος και να τον θαυμάζει γι'αυτό, να έχει στόχους, φιλοδοξίες κλπ, να ξέρει πως να συμπεριφερθεί..
Όλες τα ίδια αναμασάνε, αλλά τον ποδοσφαιριστή με τα μούσια και τα τατουάζ θέλουν και τους πορτιέρηδες, μπαρμάνια, dj..

Σωστός
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom