Νέα

Ad Multi Massage Diamond Spa-Εθνάρχου Μακαρίου 18

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Diamond Spa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 990
  • Εμφανίσεις 238K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.347
Κριτικές
39
Like
7.151
Πόντοι
3.446
Άννα καινούργιο το μωρό? Ξέρει κανείς τι λέει μέσα στον αγωνιστικό χώρο?
ναι ναι φυσικά. Νέο το μωρό. Στον αγωνιστικό χώρο κάνει priests, αλλά μεγάλη προσοχή μην πας κατα λάθος στο μαγαζί από κανα μαγειρίο και έχεις μαζί σου φαγάκι πριν πας σπίτι.
 
OP
OP
Diamond Spa

Diamond Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
1 Ιαν 1970
Μηνύματα
558
Like
2.579
Πόντοι
446
Multi Massage DIAMOND
IMG-842b2e4c5241841704c67157f74c0286-V.jpg
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.554
Κριτικές
31
Like
3.887
Πόντοι
5.595
Ωραια κοριτσια!! Πως λεγονται ?
Οταν λες "ωραια κοριτσια" τι εννοεις; φατσα δεν φαινεται. Στηθος φαινεται στη μια , και ο κωλος στην αλλη. Δηλαδη τι βλεπεις και λες "ωραια κοριτσια"; τα χερια τους και τα μαλλια τους; Επειτα τι σημασια εχει πως λεγονται; Αφροξυλανθη και Καλλιοπη.
 

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
225
Κριτικές
3
Like
548
Πόντοι
21
Οταν λες "ωραια κοριτσια" τι εννοεις; φατσα δεν φαινεται. Στηθος φαινεται στη μια , και ο κωλος στην αλλη. Δηλαδη τι βλεπεις και λες "ωραια κοριτσια"; τα χερια τους και τα μαλλια τους; Επειτα τι σημασια εχει πως λεγονται; Αφροξυλανθη και Καλλιοπη.
Προφανώς ρωτάει τα ονόματα για να δει από κριτικες αν η εμφάνιση συνδέεται και με καλές υπηρεσίες.. όσο για το ωραία κορίτσια το προφανώς και πάει για την σέξι εμφάνιση και όχι το κάλος και την αντικειμενική ομορφιά που αξιολογείται πχ σε καλλιστεία. Τουλάχιστον μας δίνονται κάποιες φωτογραφίες να πάρουμε μια γεύση αν είναι κοντά στα γούστα μας.
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.608
Κριτικές
9
Like
3.308
Πόντοι
736
Οταν λες "ωραια κοριτσια" τι εννοεις; φατσα δεν φαινεται. Στηθος φαινεται στη μια , και ο κωλος στην αλλη. Δηλαδη τι βλεπεις και λες "ωραια κοριτσια"; τα χερια τους και τα μαλλια τους; Επειτα τι σημασια εχει πως λεγονται; Αφροξυλανθη και Καλλιοπη.
Οπως το καταλαβαινεις φιλε!:thumbsup:
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.608
Κριτικές
9
Like
3.308
Πόντοι
736
Προφανώς ρωτάει τα ονόματα για να δει από κριτικες αν η εμφάνιση συνδέεται και με καλές υπηρεσίες.. όσο για το ωραία κορίτσια το προφανώς και πάει για την σέξι εμφάνιση και όχι το κάλος και την αντικειμενική ομορφιά που αξιολογείται πχ σε καλλιστεία. Τουλάχιστον μας δίνονται κάποιες φωτογραφίες να πάρουμε μια γεύση αν είναι κοντά στα γούστα μας.
Μονο εσυ με καταλαβαινεις φιλε μου !! Σκεφτομαστε με τον ιδιο τροπο! Παντως, αξιζουν μια επισκεψη!:knockinb:
 

manos 1810

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
456
Κριτικές
18
Like
1.087
Πόντοι
3.290
εχω προσπαθήσει να έρθω τρείς φορές και δεν βρήκα πουθενά να παρκάρω. υπάρχει κάπου εκεί κοντά parking;;
Πάρε το κόκκινο μετρό και κατέβα Αγ. Ιωάννη. Περπάτησε την Βουλιαγμένης με την ροή των αυτοκινήτων. Είναι πολύ κοντά η Εθναρχου Μακαρίου.
 

manos 1810

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
456
Κριτικές
18
Like
1.087
Πόντοι
3.290
Δεν χω πάρει Ρούλα...η αλήθεια ειναι ότι δεν εχω πάσι ποτε στο μαγαζί αυτό...μπορεί κάποιος να πει υπηρεσίες Ρούλας?γλωσσοφιλα,,πιπα καλη?τα παίρνει πρόσωπο η στόμα?γενικα εινα δυνατή στο προγραμμα ..?πρόσωπο ειναι καλο?
Φίλε μου αν πάρεις Ρούλας, δεν θα ξαναπάς σε άλλο μαγαζί!
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
Η επιλογή των κοριτσιών είναι θέμα προσωπικού γούστου και δεν την σχολιάζω. Μουναρα δεν είναι καμμία. Μέχρι εδώ.....
Το μαγαζι είναι προσεγμένο και εχει καλή ατμόσφαιρα αλλα εχει δυο προβλήματα:
1. Εχει τρία δωμάτια και 6-7 κοπέλες.
2. Δεν υπαρχει καμμία διακριτικότητα, δηλ. αν υπάρχουν τρεις πελάτες που περιμένουν γιατί τα δωμάτια είναι γεμάτα κάθονται όλοι μαζί ή σχεδόν ετσι.
Όλες είναι ευγενέστατες αλλα απο μόνο του δεν φτανει πάντα.
 

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
225
Κριτικές
3
Like
548
Πόντοι
21
Η επιλογή των κοριτσιών είναι θέμα προσωπικού γούστου και δεν την σχολιάζω. Μουναρα δεν είναι καμμία. Μέχρι εδώ.....
Το μαγαζι είναι προσεγμένο και εχει καλή ατμόσφαιρα αλλα εχει δυο προβλήματα:
1. Εχει τρία δωμάτια και 6-7 κοπέλες.
2. Δεν υπαρχει καμμία διακριτικότητα, δηλ. αν υπάρχουν τρεις πελάτες που περιμένουν γιατί τα δωμάτια είναι γεμάτα κάθονται όλοι μαζί ή σχεδόν ετσι.
Όλες είναι ευγενέστατες αλλα απο μόνο του δεν φτανει πάντα.
Συμφωνώ με την τοποθέτηση. Τα κορίτσια σίγουρα δεν είναι μοντέλα αλλά έχουν καλά προγράμματα. Ο χώρος ανακαινισμένος όμορφος αλλά χωρίς διακριτικότητα
 
OP
OP
Diamond Spa

Diamond Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
1 Ιαν 1970
Μηνύματα
558
Like
2.579
Πόντοι
446
Η επιλογή των κοριτσιών είναι θέμα προσωπικού γούστου και δεν την σχολιάζω. Μουναρα δεν είναι καμμία. Μέχρι εδώ.....
Το μαγαζι είναι προσεγμένο και εχει καλή ατμόσφαιρα αλλα εχει δυο προβλήματα:
1. Εχει τρία δωμάτια και 6-7 κοπέλες.
2. Δεν υπαρχει καμμία διακριτικότητα, δηλ. αν υπάρχουν τρεις πελάτες που περιμένουν γιατί τα δωμάτια είναι γεμάτα κάθονται όλοι μαζί ή σχεδόν ετσι.
Όλες είναι ευγενέστατες αλλα απο μόνο του δεν φτανει πάντα.
Την επομενη φορα παληκαρι μου να,ερθεις να τα μετρησουμε παρέα τα δωμαρια και να διαλεξεις οποιο σου αρεσει!
 

manos 1810

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
456
Κριτικές
18
Like
1.087
Πόντοι
3.290
Η επιλογή των κοριτσιών είναι θέμα προσωπικού γούστου και δεν την σχολιάζω. Μουναρα δεν είναι καμμία. Μέχρι εδώ.....
Το μαγαζι είναι προσεγμένο και εχει καλή ατμόσφαιρα αλλα εχει δυο προβλήματα:
1. Εχει τρία δωμάτια και 6-7 κοπέλες.
2. Δεν υπαρχει καμμία διακριτικότητα, δηλ. αν υπάρχουν τρεις πελάτες που περιμένουν γιατί τα δωμάτια είναι γεμάτα κάθονται όλοι μαζί ή σχεδόν ετσι.
Όλες είναι ευγενέστατες αλλα απο μόνο του δεν φτανει πάντα.
Φίλε μου, το αρχίζεις σωστά λεγοντας:" Η επιλογή των κοριτσιών είναι θέμα προσωπικού γούστου......."
Και μετά το πας λάθος λεγοντας:"Μουναρα δεν είναι καμία"
Αν λοιπόν είναι θέμα προσωπικού γούστου, για εμένα η Κατερίνα είναι μουναρα.
Έτσι δεν σημαίνει πως είναι γιατί το λέω εγώ, ούτε ότι δεν είναι γιατί το λες εσύ.
Εγώ λοιπόν, για να υπερασπιστώ την θέση μου λεγοντας πως είναι μουνάρα, να σου πω πως στην ανακοίνωση μου αυτή παίζουν ρόλο, το υποκειμενικό μου γούστο, η όρεξη και ο ερωτισμός της κοπέλας επιβτοβεργον τα οποία είναι και θέμα χημείας και ο παράγοντας χώρος- τιμή- υπηρεσίες.
Τώρα αν υπάρχει κάποια που αντικειμενικά είναι Μουνάρα δηλαδή συμπίπτει με τα υποκειμενικά γούστα όλων μας, θα συμφωνήσω πως υπάρχει ΑΛΛΑ την φτανουμε;
Πάντα απλώνουμε τα πόδια μας εκεί που φτάνει το σεντόνι μας και αναλόγως κρίνουμε
Είναι σαν να κάνεις κακή κριτική σε ένα νόστιμο σουβλατζίδικο γιατί δεν έχει σούσι, πάπια Πεκίνου και Φουά Γκρα.
Αυτά θα πας αλλού να τα βρεις και θα τα πληρώσεις αναλόγως.
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.347
Κριτικές
39
Like
7.151
Πόντοι
3.446
Φίλε μου, το αρχίζεις σωστά λεγοντας:" Η επιλογή των κοριτσιών είναι θέμα προσωπικού γούστου......."
Και μετά το πας λάθος λεγοντας:"Μουναρα δεν είναι καμία"
Αν λοιπόν είναι θέμα προσωπικού γούστου, για εμένα η Κατερίνα είναι μουναρα.
Έτσι δεν σημαίνει πως είναι γιατί το λέω εγώ, ούτε ότι δεν είναι γιατί το λες εσύ.
Εγώ λοιπόν, για να υπερασπιστώ την θέση μου λεγοντας πως είναι μουνάρα, να σου πω πως στην ανακοίνωση μου αυτή παίζουν ρόλο, το υποκειμενικό μου γούστο, η όρεξη και ο ερωτισμός της κοπέλας επιβτοβεργον τα οποία είναι και θέμα χημείας και ο παράγοντας χώρος- τιμή- υπηρεσίες.
Τώρα αν υπάρχει κάποια που αντικειμενικά είναι Μουνάρα δηλαδή συμπίπτει με τα υποκειμενικά γούστα όλων μας, θα συμφωνήσω πως υπάρχει ΑΛΛΑ την φτανουμε;
Πάντα απλώνουμε τα πόδια μας εκεί που φτάνει το σεντόνι μας και αναλόγως κρίνουμε
Είναι σαν να κάνεις κακή κριτική σε ένα νόστιμο σουβλατζίδικο γιατί δεν έχει σούσι, πάπια Πεκίνου και Φουά Γκρα.
Αυτά θα πας αλλού να τα βρεις και θα τα πληρώσεις αναλόγως.
δηλαδή για το προσωπικό σου γούστο η αείμνηστη σαπφώ νοταρά ως γυναίκα πως θα την χαρακτήριζες?
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
Φίλε μου, το αρχίζεις σωστά λεγοντας:" Η επιλογή των κοριτσιών είναι θέμα προσωπικού γούστου......."
Και μετά το πας λάθος λεγοντας:"Μουναρα δεν είναι καμία"
Αν λοιπόν είναι θέμα προσωπικού γούστου, για εμένα η Κατερίνα είναι μουναρα.
Έτσι δεν σημαίνει πως είναι γιατί το λέω εγώ, ούτε ότι δεν είναι γιατί το λες εσύ.
Εγώ λοιπόν, για να υπερασπιστώ την θέση μου λεγοντας πως είναι μουνάρα, να σου πω πως στην ανακοίνωση μου αυτή παίζουν ρόλο, το υποκειμενικό μου γούστο, η όρεξη και ο ερωτισμός της κοπέλας επιβτοβεργον τα οποία είναι και θέμα χημείας και ο παράγοντας χώρος- τιμή- υπηρεσίες.
Τώρα αν υπάρχει κάποια που αντικειμενικά είναι Μουνάρα δηλαδή συμπίπτει με τα υποκειμενικά γούστα όλων μας, θα συμφωνήσω πως υπάρχει ΑΛΛΑ την φτανουμε;
Πάντα απλώνουμε τα πόδια μας εκεί που φτάνει το σεντόνι μας και αναλόγως κρίνουμε
Είναι σαν να κάνεις κακή κριτική σε ένα νόστιμο σουβλατζίδικο γιατί δεν έχει σούσι, πάπια Πεκίνου και Φουά Γκρα.
Αυτά θα πας αλλού να τα βρεις και θα τα πληρώσεις αναλόγως.
Μάνο να διευκρινήσω.....το τι βγάζει «επι το εργον» την κάνει επιθυμητή δεν την κάνει Μουναρα.....με καποια αντικειμενικά κριτήρια. Και εγω το μαγαζι το θεωρώ πολυ καλο για την ατμόσφαιρα για την καθαριότητα και την ευγένεια όλων. Έχω παει με Ρούλα, Κατερίνα και Λιζα. Με καποια θα ξαναπηγαινα γιατί πέρασα πολυ καλά, αυτο δεν την κάνει μοντέλο! Γράφουμε κατι και το διαβάζουν πολλοί, θέλεις να πάνε έχοντας στο νου τους ότι ειναι ένα καλο μαγαζι με κοπέλες που τιμούν τα χρήματα αλλα είναι ότι δείχνουν οι φωτο ή να πάνε για την τοπ γκομενα?
Υπαρχει τοπ γκομενα στο χώρο? Εμφανησιακα υπαρχει ακόμη και στο Μπουζιανη τρία στενά πριν. Με καλύτερες ή χειρότερες υπηρεσίες αλλα υπαρχει. Για εμφανιση μόνο μίλησα όχι για υπηρεσιες. Στα 80 ευρώ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom