Νέα

Ad Multi Massage Diamond Spa-Εθνάρχου Μακαρίου 18

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Diamond Spa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 256K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ghajnsielem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
610
Like
1.687
Πόντοι
206
Τόσα χρόνια στην Ελλάδα και δεν έχεις μάθει τα Ελληνικά λεβένδισα Αννα..
Όταν η φτώχεια και η πείνα σε θερίζει αναγκάζεσε να βγείς στο μεροκάματο από πολύ νεαρή ηλικία έχω κάποιους φίλους στην επαρχία είναι 40αρηδες και έχουν τελειώσει μόνο το δημοτικό σχολείο και είναι πιο λογικοί από τους απόφοιτους πανεπιστημίου, επίσης ξέρω ξένους που μένουν πάνω από 20 χρόνια Ελλάδα ξέρουν ελληνικά να μιλάνε και να διαβάζουν επειδή το εξασκήσανε πολύ αλλά δεν εξασκήσανε στη γραφή και εκεί πέρα δυσκολεύονται αρκετά, παράδειγμα είναι η μάνα που μένει Ελλάδα πάνω από 30 χρόνια. Μπορεί να βρεθείς και εσύ στη θέση ενός ξένου και θα κάνεις τα ίδια όταν πας εξωτερικό και μείνεις πολλά χρόνια.
 
OP
OP
Diamond Spa

Diamond Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
1 Ιαν 1970
Μηνύματα
588
Like
2.815
Πόντοι
446
Multi Massage DIAMOND
_Q9A9989.jpg
 
OP
OP
Diamond Spa

Diamond Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
1 Ιαν 1970
Μηνύματα
588
Like
2.815
Πόντοι
446
Multi Massage DIAMOND
Σασ ενημερωνουμε λεβεντες μασ οτι 25-26 λογο γιορτων θα κλεισουμε και ανοιγουμε 27 του μηνα θα ειμαστε ανοιχτα μεχρι 30 του μηνα ξανα με τον καινουριο χρονο 2 του μηνα συνεχηζουμε κανονικα σασ ευχομαι καλεσ γιορτεσ με υγεια και ευτηχια στισ οικογενειεσ σασ και οτι αγαπατε με υγεια σασ φιλω ολουσ σασ !!!!!!!!
 
OP
OP
Diamond Spa

Diamond Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
1 Ιαν 1970
Μηνύματα
588
Like
2.815
Πόντοι
446
Multi Massage DIAMOND
Σασ ενημερωνουμε λεβεντες μασ οτι 25-26 λογο γιορτων θα κλεισουμε και ανοιγουμε 27 του μηνα θα ειμαστε ανοιχτα μεχρι 30 του μηνα ξανα με τον καινουριο χρονο 2 του μηνα συνεχηζουμε κανονικα σασ ευχομαι καλεσ γιορτεσ με υγεια και ευτηχια στισ οικογενειεσ σασ και οτι αγαπατε με υγεια σασ φιλω ολουσ σασ !!!!!!!!

Αννούλα ποιες μέρες θα κλείσετε τις γιορτές;
 

manos 1810

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
456
Κριτικές
18
Like
1.087
Πόντοι
4.520
Είδες Άννα μου, σου ειπα βάλε Μεγάλο. Αλέξανδρο αντί για τον Ρομαιο αυτοκράτορα που δεν παει με το Βούδα και θα έρθουν και Θεσσαλονικείς.....δεν πέρασαν δυο μερες και ΝΑΤΟ το παλικάρι και έγραψε και κριτικη........
Η κριτική για τα έργα τέχνης, χρονολογικά και ανάλογα με περιόδους και τοποθεσίες, είναι μερικά forum παρακάτω!!!
Εδώ σ' αυτό το forum μιλάμε για κορμιά, μασάζ, τσιμπούκια και γαμήσια! Τώρα αν όπως λέει ο σοφός λαός "της στραβής ψωλής της φταίνε οι τρίχες" υπάρχει και forum για ψυχολογικές και υπαρξιακές ανησυχίες.
Έφτιαξε η γυναίκα έναν ζεστό χώρο να μην είναι σαν νοσοκομείο η ψυχιατρική κλινική και πέσανε οι ηδείμωνες να την φάνε γιατί λέει δεν πήγαν οι Ρωμαίοι στην Ινδία.
Ρε κοιτάξτε να γαμησετε κανένα καλό μουνί να δείτε χαρά στα σκέλια σας και καλό μασάζ να ξεπιαστουν τα νεφρά σας και αφήστε τον καλλιτέχνη ντεκορατερ να κάνει την δουλειά του. Κι έτσι για την ιστορία ίσως να θέλει να πει ο ποιητής πως στη Ινδία είχαν το Κάμα Σούτρα και στην Ρώμη τα όργια.
Τι σαν νοιάζει;
Δε λίγο θα γράψει ο άλλος κριτική και θα πει "δεν μπορούσα να χύσω γιατί ο πίνακας του Ρωμαίου επηρέαζε το φενγκ σούι μου!
Ημαρτον Κύριε, τι άλλο θ ακούσω εδώ μέσα!!!
 

manos 1810

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
456
Κριτικές
18
Like
1.087
Πόντοι
4.520
Σοφία για sex και Αθηνά για μασάζ
Εγκρίνω και επαυξάνω!!!!
Σίγουρα η Αθηνά κάνει το καλύτερο μασάζ που μου έχουν κάνει ever!
Τώρα στο sex και τα δύο κορίτσια κονταροχτυπιούντε!!!
Αρκεί να βρουν το σωστό "κοντάρι"!!!!
 

manos 1810

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
456
Κριτικές
18
Like
1.087
Πόντοι
4.520
Τόσα χρόνια στην Ελλάδα και δεν έχεις μάθει τα Ελληνικά λεβένδισα Αννα..
Ρε φιλαράκι, με αγάπη στο λέω και όχι ειρωνικά, τι ζόρι τραβάς;
Γιατί χάνεις την ουσία;
Ξέρεις γιατί είμαστε εδώ μέσα;
Πιστεύω πως είσαι για τον ίδιο λόγο κι εσύ.
Είσαι απλά ένα ενεργό μέλος το οποίο είναι σεβαστό.
Αλλά πιο σεβαστό είναι να σέβεσαι και να μην προσβάλεις τους άλλους.
Μέλη σπουδαία, σεβαστά, ανώτερα κλπ δεν μιλάνε προσβλητικά.
Την Άννα την ξέρουμε χρόνια και αυτό που μετράει είναι πως είναι ευγενική, εξυπηρετική και "εντάξει" άνθρωπος.
Όταν μιλάμε μαζί της μιλάει άψογα.
Στον γραπτό λόγο έχει ένα θέμα.
Είναι φυσικό γιατί όταν από μικρό παιδί μάθεις την μητρική σου γλώσσα και μπει μέσα στο dna σου, αυτόματα σε ότι γλώσσα κι αν θες να συνεννοηθείς, μέσα στο μυαλό σου πρώτα δουλεύει η μητρική σου γλώσσα και μετά κάνεις την μετάφραση της γλώσσας που θες.
Εσύ μιλάς καλά Ελληνικά γιατί σκέφτεσαι Ελληνικά.
Για πήγαινε δέκα χρόνια στην Ρωσία π.χ και γράψε μας ένα γράμμα να σε δούμε!!!
Με πόση ευκολία κάνετε ρε τον άλλο σκουπίδι!
Ξέρω Έλληνες αυτόχθονες ιθαγενείς που ακόμα δεν μιλάνε σωστά Ελληνικά.
Αφήστε γραμματικές συντακτικά ορθογραφίες και γλώσσες για φιλολόγους και γλωσσολόγους και ρίξτε κανέναν πούτσο να καθαρίσει το μυαλό σας.
Φιλιά και καλές γιορτές και αγαπάτε αλλήλους!!!
 

manos 1810

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
456
Κριτικές
18
Like
1.087
Πόντοι
4.520
Dhen piga frondistirio levevdi mu , jiati dhulevo apo 13 xronon. Dhen ixa tin tixi .
Πάντως εγώ Άννα μου δεν έρχομαι ξανά στον χώρο σου γιατί δεν ξέρεις καλά Ελληνικά και δεν μπορούμε να αναλύσουμε παρέα την "αβάσταχτη ελαφρότητα του είναι"!!!
Πως να μου σηκωθεί μετά!!!
Χα χα χα!!!!!
Μην σκας κοπέλα μου!!!
Σε λίγο για να σε γαμησει πελάτης θα πρέπει να του δείχνεις τον έλεγχο σε γλώσσα και γραμματική Νεοελληνικής!!!
 

El Rey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
1.049
Κριτικές
5
Like
3.248
Πόντοι
736
Ρε φιλαράκι, με αγάπη στο λέω και όχι ειρωνικά, τι ζόρι τραβάς;
Γιατί χάνεις την ουσία;
Ξέρεις γιατί είμαστε εδώ μέσα;
Πιστεύω πως είσαι για τον ίδιο λόγο κι εσύ.
Είσαι απλά ένα ενεργό μέλος το οποίο είναι σεβαστό.
Αλλά πιο σεβαστό είναι να σέβεσαι και να μην προσβάλεις τους άλλους.
Μέλη σπουδαία, σεβαστά, ανώτερα κλπ δεν μιλάνε προσβλητικά.
Την Άννα την ξέρουμε χρόνια και αυτό που μετράει είναι πως είναι ευγενική, εξυπηρετική και "εντάξει" άνθρωπος.
Όταν μιλάμε μαζί της μιλάει άψογα.
Στον γραπτό λόγο έχει ένα θέμα.
Είναι φυσικό γιατί όταν από μικρό παιδί μάθεις την μητρική σου γλώσσα και μπει μέσα στο dna σου, αυτόματα σε ότι γλώσσα κι αν θες να συνεννοηθείς, μέσα στο μυαλό σου πρώτα δουλεύει η μητρική σου γλώσσα και μετά κάνεις την μετάφραση της γλώσσας που θες.
Εσύ μιλάς καλά Ελληνικά γιατί σκέφτεσαι Ελληνικά.
Για πήγαινε δέκα χρόνια στην Ρωσία π.χ και γράψε μας ένα γράμμα να σε δούμε!!!
Με πόση ευκολία κάνετε ρε τον άλλο σκουπίδι!
Ξέρω Έλληνες αυτόχθονες ιθαγενείς που ακόμα δεν μιλάνε σωστά Ελληνικά.
Αφήστε γραμματικές συντακτικά ορθογραφίες και γλώσσες για φιλολόγους και γλωσσολόγους και ρίξτε κανέναν πούτσο να καθαρίσει το μυαλό σας.
Φιλιά και καλές γιορτές και αγαπάτε αλλήλους!!!
Φίλε μου την ξέρω χρόνια και την πειράζω (με την καλή έννοια).Καλές γιορτές και σε σένα..
 

manos 1810

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
456
Κριτικές
18
Like
1.087
Πόντοι
4.520
Όταν η φτώχεια και η πείνα σε θερίζει αναγκάζεσε να βγείς στο μεροκάματο από πολύ νεαρή ηλικία έχω κάποιους φίλους στην επαρχία είναι 40αρηδες και έχουν τελειώσει μόνο το δημοτικό σχολείο και είναι πιο λογικοί από τους απόφοιτους πανεπιστημίου, επίσης ξέρω ξένους που μένουν πάνω από 20 χρόνια Ελλάδα ξέρουν ελληνικά να μιλάνε και να διαβάζουν επειδή το εξασκήσανε πολύ αλλά δεν εξασκήσανε στη γραφή και εκεί πέρα δυσκολεύονται αρκετά, παράδειγμα είναι η μάνα που μένει Ελλάδα πάνω από 30 χρόνια. Μπορεί να βρεθείς και εσύ στη θέση ενός ξένου και θα κάνεις τα ίδια όταν πας εξωτερικό και μείνεις πολλά χρόνια.
Πες τα ρε παληκάρι μου γιατί θα τρελαθούμε εδώ μέσα!
Κατ' αρχήν ο Έλληνας είναι μεγαλόψυχος, "ψυχαρα' που λένε στην αργκό και αγαπάει όλο τον κόσμο!
Δεν αρκεί να λες πως έδωσες την δάδα του πολιτισμού στους άλλους λαούς κι εσύ να φέρεσαι απολίτιστα!
Τότε δεν είσαι Έλληνας. Είσαι ελληνάρας.
 

manos 1810

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
456
Κριτικές
18
Like
1.087
Πόντοι
4.520
Φίλε μου την ξέρω χρόνια και την πειράζω (με την καλή έννοια).Καλές γιορτές και σε σένα..
Δεν σε ξέρω και δεν έχω κάτι προσωπικό μαζί σου φίλε μου.
Ούτε προσπαθώ να κάνω τον δικηγόρο της Άννας αν κι εγώ την ξέρω χρόνια.
Κι επειδή ξέρω πως αυτό το θέμα είναι ένα "αγκάθι" για εκείνη, αποφεύγω να κάνω οποιαδήποτε αναφορά έστω και για πείραγμα.
Και το πείραγμα σε προσωπικό βαθμό, μιας και την γνωρίζεις χρόνια, είναι θεμιτό.
Όμως σε δημόσιο διάλογο, απλά χαλάει την αισθητική μου.
Ας μην δώσουμε λοιπόν συνέχεια μέρες που έρχονται και ας είμαστε λίγο πιο προσεκτικοί με τα "πειράγματα" μας.
Πάντα με αγάπη μιλάω. Θες κρατά τα, θες πετά τα.
 

manos 1810

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
456
Κριτικές
18
Like
1.087
Πόντοι
4.520
Multi massage - Diamond spa.
Στον χώρο μας θα βρείτε έργα τέχνης, πίνακες, αγαλματίδια, Βούδες, Ρωμαίους και προσεχώς θα φέρουμε κι έναν αράπη για αυτούς που την βρίσκουν από Κασελάκη μεριά!
Στα έργα τέχνης συμπεριλαμβάνονται και τα κορίτσια μας τα οποία χύνουν στα Ρωσικά, στα Αλβανικά, στα Ρουμανικά και γενικά σε πολλές Βαλκανικές γλώσσες.
Όσοι θέλετε χύσιμο στην αρχαία Ελληνική, μην έρθετε.
Γι αυτή τη δουλειά υπάρχουν κάποιες φοιτήτριες της Παντείου, ονόματα δεν λέμε, οικογένειες δεν θίγουμε.
Καλές γιορτές σε όλους, καλά Χριστούγεννα και να σας μπει όπως επιθυμείτε.
Αααααα! Ο νέος χρόνος!!!
Και να είστε χαλαροί παιδιά, να αγαπάτε τους ανθρώπους γιατί πάμε κατά διαόλου και να γελάτε!!!
Το γέλιο μακραίνει τη ζωή!!!
Την ψωλή με τίποτα! Το έχω δοκιμάσει. Δεν πέτυχε!!!
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: trimis

♖REDROOK♖

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2018
Μηνύματα
61
Κριτικές
1
Like
127
Πόντοι
0
Καλησπέρα, Η Νικόλ έχει καμία φωτογραφία; Πέραν αυτών στο σάιτ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom