Νέα

Μπρασόβ - Ρουμανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Galb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Το σπίτι του Δρακουλα ειναι μια ψιλοαπάτη , τουριστική. Η ιστορια λεει οτι κρυβόταν στην περιοχή και ειναι ένα απο τα σπιτια που (ισως) ειχε χρησιμοποιησει λόγο οτι ηταν ψηλά και μπορουσε να βλέπει αν πλησιαζαν τουρκοι να τον πιασουν. Κατα τα άλλα ειναι ενα γραφικο σπιτι , μην περιμενεις το καστρο απο της ταινιες :cheesy:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Το σπίτι του Δρακουλα ειναι μια ψιλοαπάτη , τουριστική. Η ιστορια λεει οτι κρυβόταν στην περιοχή και ειναι ένα απο τα σπιτια που (ισως) ειχε χρησιμοποιησει λόγο οτι ηταν ψηλά και μπορουσε να βλέπει αν πλησιαζαν τουρκοι να τον πιασουν. Κατα τα άλλα ειναι ενα γραφικο σπιτι , μην περιμενεις το καστρο απο της ταινιες :cheesy:
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :cool2: :cool2: :cool2:
 
  • Like
Αντιδράσεις: FROID
OP
OP
G

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
30
Πόντοι
16
krata μικρο καλαθι γενικα
η πολη ωραια ειναι κ η φυση κ τα χωρια οπως το πρεντεαλ
για καμακι μονο αν εισαι σουπερ εμφανισημος  κατω απο 30 θα γινει κατι,,,,
πουτανες την εποχη που θα πας δεν πολυ υπαρχουν ,πανε στα ωρια τους για οικεγενιακες γιορτες
το πιο πιθανον να περασεις ωραια στις πιστες κι απο μασα.. ;) απο τ αλλο,,μικρο καλαΘΙ,,λογω ημερων βασικα
Για τέλη Ιανουαρίου λέω να πάω οπότε πιστεύω θα έχουν επιστρέψει όλοι από τις γιορτές κτλ! Φυσικά δε λέω όχι στο καμάκι και θα το επιδιώξω αν κάτσει η φάση ! Εννοείται ότι είμαι κάτω από 30 :grin:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.344
Κριτικές
16
Like
13.439
Πόντοι
5.577
Το σπίτι του Δρακουλα ειναι μια ψιλοαπάτη , τουριστική. Η ιστορια λεει οτι κρυβόταν στην περιοχή και ειναι ένα απο τα σπιτια που (ισως) ειχε χρησιμοποιησει λόγο οτι ηταν ψηλά και μπορουσε να βλέπει αν πλησιαζαν τουρκοι να τον πιασουν. Κατα τα άλλα ειναι ενα γραφικο σπιτι , μην περιμενεις το καστρο απο της ταινιες :cheesy:

ολη η ιστορια του δρακου είναι μυθος που προηλθε απο μυθιστορημα και συντηρηθηκε για τουριστικούς λογους.
Υπηρξε απλως ενας ηγεμονας VLAD DRACOS που στους πολεμους με βουλγαρους ή τουρκους (δεν θυμαμαι) θανατωνε εχθρούς του με ανασκολοπισμο.
 
OP
OP
G

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
30
Πόντοι
16
ολη η ιστορια του δρακου είναι μυθος που προηλθε απο μυθιστορημα και συντηρηθηκε για τουριστικούς λογους.
Υπηρξε απλως ενας ηγεμονας VLAD DRACOS που στους πολεμους με βουλγαρους ή τουρκους (δεν θυμαμαι) θανατωνε εχθρούς του με ανασκολοπισμο.
Έτσι ακριβώς γαμούσε τους Οθωμανούς και τον Μωάμεθ Β'
[URL unfurl="true"]http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%92%CE%BB%CE%B1%CE%BD%CF%84_%CE%93%CE%84_%CE%A4%CF%83%CE%AD%CF%80%CE%B5%CF%82[/url]
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
4
Πόντοι
16
Για τέλη Ιανουαρίου λέω να πάω οπότε πιστεύω θα έχουν επιστρέψει όλοι από τις γιορτές κτλ! Φυσικά δε λέω όχι στο καμάκι και θα το επιδιώξω αν κάτσει η φάση ! Εννοείται ότι είμαι κάτω από 30 :grin:
Ε τοτε με τις ευχες μας ,πηγαινε,, :rockon: :zfuck: :fuck1:
 
OP
OP
G

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
30
Πόντοι
16
σημασια εχει να είναι τα ευρω σου καλα τυπε  :grin:
Τα
DSC00987.jpg
θα μου χρειαστούν για σκι , πουτάνες , φαγητά , ποτά και άλλα γούστα !

Η προφορά για καμάκι με τα αψεγάδιαστα ντόπια κορίτσια  :rockon:
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
4
Πόντοι
16
Τα
DSC00987.jpg
θα μου χρειαστούν για σκι , πουτάνες , φαγητά , ποτά και άλλα γούστα !

Η προφορά για καμάκι με τα αψεγάδιαστα ντόπια κορίτσια  :rockon:
100ε ειναι αυτα,,ισα ισα για ζεσταμα φτανουν,,, ;) :tits2:
 
OP
OP
G

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
30
Πόντοι
16
100ε ειναι αυτα,,ισα ισα για ζεσταμα φτανουν,,, ;) :tits2:
Αυτά μου έμειναν από το προηγούμενο ταξίδι μου στο Βουκουρέστι ! Μου φάνηκε τόσο φθηνό μέρος που δεν πρόλαβα να τα ξοδέψω όλα :grin:
 

arkas

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
130
Like
22
Πόντοι
1
ολη η ιστορια του δρακου είναι μυθος που προηλθε απο μυθιστορημα και συντηρηθηκε για τουριστικούς λογους.
Υπηρξε απλως ενας ηγεμονας VLAD DRACOS που στους πολεμους με βουλγαρους ή τουρκους (δεν θυμαμαι) θανατωνε εχθρούς του με ανασκολοπισμο.
VLAD TEPES ηταν το ονομα του εν λογω αρχοντα...
 

blackshark

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2010
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Αυτά μου έμειναν από το προηγούμενο ταξίδι μου στο Βουκουρέστι ! Μου φάνηκε τόσο φθηνό μέρος που δεν πρόλαβα να τα ξοδέψω όλα :grin:

Πηγες,  δεν μας ειπες ομως τιποτα αν αξιζει να παμε και εμεις..
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
Μπρασοφ αξίζει μάγκες πολυ τώρα πάω σιμπιου να βρω την τύχη μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom