Νέα

Μπραφ, Κοντοπίδης κ.α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jimmy Jim
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 262
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
για τους ναζι ελεγε οτι περασαν απο πανω....δικιο εχει ο τυπος , η γραμμη Μαζινο ειναι απο τα μεγαλυτερα φιασκα στην ιστορια των στρατιωτικων αναμετρησεων....
:thumbsup:
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
για τους ναζι ελεγε οτι περασαν απο πανω....δικιο εχει ο τυπος , η γραμμη Μαζινο ειναι απο τα μεγαλυτερα φιασκα στην ιστορια των στρατιωτικων αναμετρησεων....
Για τους Ναζί σωστός,λάθος δικό μου. :thumbsup:
 

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
Aντικειμενικα μιλωντας ειναι ωραιο παιδι. Εξαλου δες τι γραφουν απο κατω τα κοριτσια :P Κατα τα αλλα δεν τον βρισκω πολυ αστειο αλλα πλασαρετε καλα.

Αντικειμενικά μιλώντας ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΠΑΙΔΙ.
Έχει ηλίθιο κοιμήσικο βλέμμα.
Τα κοριτσάκια που γράφουν απο κάτω, είναι αυτά τα χαζά κοριτσάκια που ψαρώνουν με τον οποιοδήποτε βγαίνει στη τηλεόραση, ή στο ίντερνετ και τα λέει χαριτωμένα.
Φαντάζομαι γουστάρουν επίσης One Direction και Bieber!
 

MaximTsigalko21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
Ο Mikeius,ο Jeremy,οι Κοντοπίδηδες απευθύνονται καταρχήν σε συγκεκριμένες ηλικιακές ομάδες(12-16/17 χρονών) και σε ανθρώπους με κάφρικο-γελοίο χιούμορ.Από κωμικούς προτείνω ανεπιφύλακτα τον Ζαραλίκο που αν τον δείτε είναι ένας μικρός θεούλης.
 

DIMITRIS12

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2012
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Αντικειμενικά μιλώντας ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΠΑΙΔΙ.
Έχει ηλίθιο κοιμήσικο βλέμμα.
Τα κοριτσάκια που γράφουν απο κάτω, είναι αυτά τα χαζά κοριτσάκια που ψαρώνουν με τον οποιοδήποτε βγαίνει στη τηλεόραση, ή στο ίντερνετ και τα λέει χαριτωμένα.
Φαντάζομαι γουστάρουν επίσης One Direction και Bieber!

Νταξ εγω που τον ξερω λιγο (γνωστος του αδελφου μου) παντα εβλεπα οτι εχει πολυ απηχηση στα κοριτσια γιατι εκτος απο πολυ ενταξει παιδι εχει και μια ωραια εμφανιση (φυσικη ομορφια βλεπε τα ματια του). Τωρα νταξ υποκειμενικα θα μου πεις ειναι αυτα αν ας πουμε θεωρεις ωραιους κατι γυφτοφατσες κλαρινογαμπρους που λιωνουν ολοι μερα στα γυμναστηρια οκ εχουμε διαφορετικα κριτηρια για το τι ειναι αντικειμενικα ωραιο. Φυσικα το ιδιο ισχυει και για κοπελες εγω ας πουμε λιωνω για μια μια φυσικη ξανθια με ομορφα μπλε ματια και ας μην εχει κανει σιλικονι και ας μην τα πεταει εξω σαν τσολι...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Νταξ εγω που τον ξερω λιγο (γνωστος του αδελφου μου) παντα εβλεπα οτι εχει πολυ απηχηση στα κοριτσια γιατι εκτος απο πολυ ενταξει παιδι εχει και μια ωραια εμφανιση (φυσικη ομορφια βλεπε τα ματια του). Τωρα νταξ υποκειμενικα θα μου πεις ειναι αυτα αν ας πουμε θεωρεις ωραιους κατι γυφτοφατσες κλαρινογαμπρους που λιωνουν ολοι μερα στα γυμναστηρια οκ εχουμε διαφορετικα κριτηρια για το τι ειναι αντικειμενικα ωραιο. Φυσικα το ιδιο ισχυει και για κοπελες εγω ας πουμε λιωνω για μια μια φυσικη ξανθια με ομορφα μπλε ματια και ας μην εχει κανει σιλικονι και ας μην τα πεταει εξω σαν τσολι...
Απαραδεκτος εισαι.Ακου να του αρεσει γκομενα που να μην εχει σιλικονη και να τα πεταει ολα εξω. :tickedoff:
 

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
Νταξ εγω που τον ξερω λιγο (γνωστος του αδελφου μου) παντα εβλεπα οτι εχει πολυ απηχηση στα κοριτσια γιατι εκτος απο πολυ ενταξει παιδι εχει και μια ωραια εμφανιση (φυσικη ομορφια βλεπε τα ματια του). Τωρα νταξ υποκειμενικα θα μου πεις ειναι αυτα αν ας πουμε θεωρεις ωραιους κατι γυφτοφατσες κλαρινογαμπρους που λιωνουν ολοι μερα στα γυμναστηρια οκ εχουμε διαφορετικα κριτηρια για το τι ειναι αντικειμενικα ωραιο. Φυσικα το ιδιο ισχυει και για κοπελες εγω ας πουμε λιωνω για μια μια φυσικη ξανθια με ομορφα μπλε ματια και ας μην εχει κανει σιλικονι και ας μην τα πεταει εξω σαν τσολι...

Ένα ωραίο χαρακτηριστικό μόνο (τα μάτια) του δεν αρκεί για να είναι κάποιος ωραίος.
Το αν είναι εντάξει παιδί είναι άλλο πράμα και δεν έχει να κάνει με την εμφάνιση.
Δεν μου αρέσουν οι κλαρινογαμπροί που λιώνουν στα γυμναστήρια αλλά δεν μου αρέσει και ο Τζέρεμι γιατι δεν τον βρίσκω καθόλου αρρενωπό, είναι ακόμη παιδάκι ενώ υπάρχουν αγόρια στην ηλικία του που δείχνουν άντρες.
Έχει βλακόφατσα.
Δεν αρκεί ένα ζευγάρι μπλέ μάτια, πρέπει να έχεις και το κατάλληλο βλέμμα και συμπεριφορά.

ps: Αν ο Mikeus ήταν ψηλότερος θα τον προτιμούσα
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Φυσικα το Το ιδιο ισχυει και για κοπελες εγω ας πουμε λιωνω για μια μια φυσικη ξανθια με ομορφα μπλε ματια και ας μην εχει κανει σιλικονι και ας μην τα πεταει εξω σαν τσολι...

καθενας με τα γουστα του  :sunglasses:

URL]]
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
8
Πόντοι
16
Απαραδεκτος εισαι.Ακου να του αρεσει γκομενα που να μην εχει σιλικονη και να τα πεταει ολα εξω. :tickedoff:

Υπάρχουν όντως άντρες πάνω από 18, άντε 20, που να τους αρέσουν οι οξυζεναρισμένες ξανθιές με βυζί bridgestone;  :think:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
Υπάρχουν όντως άντρες πάνω από 18, άντε 20, που να τους αρέσουν οι οξυζεναρισμένες ξανθιές με βυζί bridgestone;  :think:

Βασικά μια άλλη απορία.
Πόσες φυσικές ξανθιές υπάρχουν στην Ελλάδα?
Εκτός κι αν είναι ξένες που συνήθως είναι εκδιδόμενες, ή μοντέλα.
Η μοντέλα και εκδιδόμενες.
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Υπάρχουν όντως άντρες πάνω από 18, άντε 20, που να τους αρέσουν οι οξυζεναρισμένες ξανθιές με βυζί bridgestone;  :think:


γιατι αυτην εδω μονο οι 18χρονοι την εχουνε κανει φιρμα τυπε  :grin:

pap3.jpg
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
Ενώ εσύ είσαι καλύτερη ας πούμε.
Με κάτι αυτιά σαν τηγάνια,βυζιά μαραμένα πριν βάλεις ψεύτικα,μπάκες και δεν συμμαζεύεται.  :2funny:

Το μόνο καλό πάνω της είναι η μύτη και πήγε και έκανε πλαστική σ' αυτό :grin:
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.681
Κριτικές
3
Like
4.226
Πόντοι
606
μαλακιστηρια ολα τους
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537
Καλα, αυτος δεν εχει φιλους... συγγενεις... γκομενα...

Καποιον, να τον συμβουλεψει να σταματησει??   :think:



(Ειλικρινα, δεν το χωραει το μυαλο μου οτι το παιζει "καριεριστας" comedian. Εχω δει αρκετα βιντεό του, προσπαθωντας (καλοπροαιρετα) να βρω ενα σημειο να γελασω, αλλα τζιφος!
Απορω και ποιοι κανουνε like απο κατω  :headbang:)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom