Νέα

Μπουρδελότσαρκα και κίνδυνοι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα swtiris70
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
Η Φυλής είναι μια χαρά και μέρα και βράδυ. Στο μετάξι είναι λίγο ζόρικα τα πράγματα. Έχουν σπάσει πολλά τζάμια αμαξιών συναγωνιστών και επίσης έχουν κλέψει και χτυπήσει αρκετούς...
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
τα σπιτια στο μεταξι ζητησαν την βοηθεια της ΧΑ γιατι δεν παταει ελλην ουτε για δειγμα!!! επισης ενα πανεπιστημιο της αγγλιας ζητησε απο τους οικους ανοχης τα σεντονια γιατι λεει πως στην οικουμενη δεν θα εχουν ξανα μελετησει τετοια πανσπερμια σε κλινοσκεπασμα!!!!!!!!!
καλυτερα να λεγανε στους πακιστανους πελατες να πηγαινουν κανα σεντονι απο αυτα που πουλανε,παρα να δινουν το 10ρικο
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
τα σπιτια στο μεταξι ζητησαν την βοηθεια της ΧΑ γιατι δεν παταει ελλην ουτε για δειγμα!!! επισης ενα πανεπιστημιο της αγγλιας ζητησε απο τους οικους ανοχης τα σεντονια γιατι λεει πως στην οικουμενη δεν θα εχουν ξανα μελετησει τετοια πανσπερμια σε κλινοσκεπασμα!!!!!!!!!
εσενα σου εχει συμβει τιποτα τυπε;;;;
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366

dirty lover

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2010
Μηνύματα
1.414
Like
3
Πόντοι
16
...κυκλοφορει αλητεια τυποι ,να προσεχετε γενικως ,οταν κατεβαινω βολτα προς τα εκει ντυνομαι σα λετσος ,και κρατω και καμμια ομπρελλα δια παν ενδεχομενο...
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
...κυκλοφορει αλητεια ,να προσεχετε γενικως ,οταν κατεβαινω βολτα προς τα εκει ντυνομαι σα λετσος ,και κρατω και καμμια ομπρελλα δια παν ενδεχομενο...
τυπε αμα εχει ο αλλος περιστροφο τι να κλασει η ομπρελα;;; :think:
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
τα σπιτια στο μεταξι ζητησαν την βοηθεια της ΧΑ γιατι δεν παταει ελλην ουτε για δειγμα!!! επισης ενα πανεπιστημιο της αγγλιας ζητησε απο τους οικους ανοχης τα σεντονια γιατι λεει πως στην οικουμενη δεν θα εχουν ξανα μελετησει τετοια πανσπερμια σε κλινοσκεπασμα!!!!!!!!!
Καλο!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
Καλημέρα στους παλιότερους. Ετοιμάζομαι να κατέβω Αθήνα μετά από πολύ καιρό και σκέφτομαι να κάνω μια μπουρδελότσαρκα στα στέκια του αγοραίου έρωτα (Φυλής κλπ) για να ξαναθυμηθώ τα παλιά όπως όταν ήμουν φοιτητής πριν 15 χρόνια. Αυτό που δεν γνωρίζω μετά από τόσα χρόνια είναι αν μπορώ να κυκλοφορήσω με ασφάλεια στην περιοχή αυτή και αν όχι αν υπάρχουν άλλες ασφαλέστερες πιάτσες για να κάνω την βόλτα μου. Ευχαριστώ.
οχι να μη κατεβεις.θα σου κλεψουν το αμαξι,θα σε δειρουν και θα σου παρουν ολα τα λεφτα με το που φτασεις.

 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Εγώ,αγαπητοί συναγωνιστές,πηγαίνω συνήθως χωρίς αυτοκίνητο και φυσικά χωρίς να έχω πάνω μου κάτι που θα "τραβήξει" την προσοχή.Κατά τ'αλλα, όσον αφορά αυτά που προείπατε έχετε δίκιο,προτιμότερο απογευματινές ώρες,με παρέα και αποφυγή έρημων στενών.Έχει τύχει να κάνω τσάρκα αργά το βράδυ,και σε Φυλής αλλα και σε Μετάξι,χωρίς να μου εχει τύχει κάτι ευτυχώς (βέβαια δεν το χω κάνει πολλες φορές )αλλα ρε μάγκες ειναι χειρότερα σίγουρα,έχεις την αίσθηση οτι αν πάσα στιγμή κάτι θα γίνει,απο κάπου θα σου έρθει,καταλαβαίνετε πιστεύω  ;).
Υ.Γ:Περίπου τέλη Νοεμβρίου και ίσως και Δεκέμβρη μήνα,θυμάμαι σε τσάρκες απογευματινές στη Φυλής,ποιος άλλος θυμάται δυο περιεργους(ίσως Ρωσσοι?) να σταματάνε συναγωνιστές κ να ζητάνε λεφτά π.χ για να "συμπληρώσουν" για να πάρουν κρασί κ κάτι παρόμοια?....
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
755
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
Είναι τραγική η κατάσταση από μόνη της,απίστευτη παρακμή.Είναι να μην σου τύχει.Πολλές φορές πάνε 4-5 άτομα μαζί και δεν ξέρεις τι θα παιχτεί.Έχει κάποιες φορές μπάτσους στην Μεγ.Αλεξάνδρου,αλλά τι να κάνουν και τι να πρωτοδούν.Για τα μάτια του κόσμου.
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
:headbang: ρε μη λετε ανακριβειες.αμα πας πρωι τιποτα δε γινεται,εχουν ανοιχτει νομιζω κανα δυο θρεντακια παρομοια γι αυτο το θεμα.

τοσα χρονια που παω ακομη και στο μεταξουργειο αμα πας γυρω στις 11-12 μονο κατι πρεζονια εχει που βαρανε ενεσεις αλλα δε σε πειραζουν. ασε που εχει διες μονιμως τον τελευταιο καιρο.

καλα για φυλης ουτε λογος,το πρωι εχει παντα κοσμο και δε σε πειραζει κανεις και το βραδυ μονο υπαρχει μια περιπτωση να γινει κατι αλλα μονο αμα εισαι μονος και πας στα στενα.

ενταξει το βραδυ στο μεταξουργειο δε πας απλα γιατι θα σου σπασουν το αμαξι οπως εγινε με ενα γνωστο μου που του πηραν ενα 10ευρο που το χε ξεχασει πανω στο ταμπλο ο μαλακας.να στην πεσουν στο δρομο αμα εισαι με κανα δυο παρεα δε σε αγγιζουν.



 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom