Νέα

Μπουρδέλο-Σοκ!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelakia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bordelakia

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες καλησπέρα,
Ανοίγω αυτό το Thread γιατι εκανα μια επισκεψη απο Λιοσίων και τα studio 278, 303 και το απο κατω απο τα 278 ηταν θεοκλειστα και ολα τα ξηλωμενα, ξερει κανεις τίποτα???? Για ρίξτε φως. Τα κοριτσια του 278 που πήγανε αν ξερει κανεισ???

:uglystupid: :uglystupid: :boobies:





edit AssFiller :διόρθωση τίτλου
 

Επισκέπτης
Παιδες καλησπέρα,
Ανοίγω αυτό το Thread γιατι εκανα μια επισκεψη απο Λιοσίων και τα studio 278, 303 και το απο κατω απο τα 278 ηταν θεοκλειστα και ολα τα ξηλωμενα, ξερει κανεις τίποτα???? Για ρίξτε φως. Τα κοριτσια του 278 που πήγανε αν ξερει κανεισ???

:uglystupid: :uglystupid: :boobies:
νομίζω ότι στην περιοχή εκεί ξεσηκώθηκε ο κόσμος εναντίων των μαγαζιών
 
OP
OP
B

bordelakia

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
κλείσανε τελείως ή μεταφερθηκαν καπου αλλου ξερει κανεις συναγωνιστής?????
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
το σόκ που ακριβώς είναι;
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
φαντασου αμα παθεις σοκ τι θα πεις ρε συναδελφε?
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Παιδες καλησπέρα,
Ανοίγω αυτό το Thread γιατι εκανα μια επισκεψη απο Λιοσίων και τα studio 278, 303 και το απο κατω απο τα 278 ηταν θεοκλειστα και ολα τα ξηλωμενα, ξερει κανεις τίποτα???? Για ρίξτε φως. Τα κοριτσια του 278 που πήγανε αν ξερει κανεισ???

:uglystupid: :uglystupid: :boobies:





edit AssFiller :διόρθωση τίτλου
τo μισο στουντιοteam του 278 εκανε μεταγραφη στην  πειραιως 109. το υπολοιπο μισο ειναι στα μοιρασμενο στα στουντιο της βριλησσου,της κυψελης και του νεου κοσμου.για παραδειγμα την παολα που ηταν στο λιοσιων 278 την πετυχα στο αγ.μελετιου 37 και την σαμπρινα την πουτανοσταρ τελευταια φορα εθεαθη στην ιππωνακτος 14.
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
ωραιος ο κωστακης..
δεσποτα ο κωστακης ηταν ο πουστρας που εκανε την τσατσα στο 278? αυτος μια φορα μου ειχε πει 'ρε ψηλε ποσο τον εχεις γιατι η κοπελα μου ειναι κουρασμενη' και του λεω εσυ τι κανεις εδω ? την αναπληρωνεις οταν κουραζεται ρωτοντας τι πουτσο εχει ο καθενας? και μου λεει η πουστρα 'γιατι οχι μωρο μου κανω και αυτη τη δουλεια' εγω του απανταω ομως οτι δεν κανω τετοιες δουλειες. τον πληρωνω να περασω με την κοπελα και του το ξεκοψα τελειως γιατι το λουγκρικο το ματι του γυαλιζε για σηκωμενο πεος.οσες φορες πηγαινα λιοσιων 278 αυτον τον ξεμωραμενο πετυχαινα. αυτον λετε κωστα?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ναι αυτος ειναι και ειναι και γνωστος για τα ''μπουκαρισματα'' που κανει στο δωματιο 3-4 λεπτα αφού εχεις μπει για να σε πετυχει με την παπαρδέλα εξω και να παρει το ματι του. συστημα που το κανει απο τοτε που ειχε το μαγαζι στην αμφιθεας..
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
με εκανεσ και γελασα φιλε γιοργος παπα αλλα για φαντασου να του ριξεις καμμια σφαλιαρα οπως εκανε ενας φιλος που του την ειχε στησει πισω απο την πορτα..
 

Επισκέπτης
ναι αυτος ειναι και ειναι και γνωστος για τα ''μπουκαρισματα'' που κανει στο δωματιο 3-4 λεπτα αφού εχεις μπει για να σε πετυχει με την παπαρδέλα εξω και να παρει το ματι του. συστημα που το κανει απο τοτε που ειχε το μαγαζι στην αμφιθεας..
πάτερ στο κατηχητικό της ενορίας σου κυκλοφορεί τίποτε καλό?
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
Παιδες καλησπέρα,
Ανοίγω αυτό το Thread γιατι εκανα μια επισκεψη απο Λιοσίων και τα studio 278, 303 και το απο κατω απο τα 278 ηταν θεοκλειστα και ολα τα ξηλωμενα, ξερει κανεις τίποτα???? Για ρίξτε φως. Τα κοριτσια του 278 που πήγανε αν ξερει κανεισ???

:uglystupid: :uglystupid: :boobies:





edit AssFiller :διόρθωση τίτλου
φιλε επαθες σοκ επειδη περιμενες στην λιοσιων να γαμησεις την ορνελα μουτι ..ε οχι και σοκ ρε παιδι μου
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
ο τσατσος που ειχε το στουντιο στην λιοσιων 278 εχει ανοιξει τωρα αλλο μαγαζι στην μεγαλου αλεξανδρου 133 στο γκαζι
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Κανα νεο απο τον Κωστακη τον τσατσο του Λιοσιων 278? εντοπιστηκε πουθενα?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom