Νέα

μπουρδελο σε διαμερισμα στη κυψελη?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα maturelover2013
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

egelados

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
92
Κριτικές
13
Like
60
Πόντοι
10
τη μεσαία και τη δεξιά τις είχα πάρει πριν κανα 1- 2 χρόνια δε θυμάμαι καλά και έχω γράψει και ενημέρωση.
η αγγελία ήταν χωρίς φωτογραφίες τότε σε ένα διαμέρισμα απέναντι από τα δικαστήρια
η μικρή η μεσαία δυστηχώς είναι πολύ καλύτερη στις φωτογραφίες (τότε) από κοντά
είναι για τον πούτσο. προσπάθησα να φύγω αλλά η γριά με κατάλαβε και είχε κλείσει την πόρτα και είχε κάτσει μπροστά
για μασάζ ούτε λόγος σιχαινόμουνα, τέλος πάντων επειδή τις λυπήθηκα είπα μια να μου πάρουν πίπα για 50 ευρώ
(μάλλον πριν δύο χρόνια θα είναι τότε όλο και κάτι έμενε)
μου πήρε η γριά μια μέτρια έως χάλια ενώ η μικρή ήταν κάτι σαν χαπακωμένη και υπνωτισμένη.
επειδή μου έπεφτε ο πούτσος η γριά βγάζει τα βυζιά από το σουτιέν για ισπανική.
εκεί είναι που σιχάθηκα τελείως και μου έγινε ο πούτσος όπως γίνεται
την άνοιξη όταν μπαίνεις για τα πρώτα μπάνια στη θάλασσα. με τα πολλά τράβηξα μια μαλακία με τα
χίλια ζόρια ενώ αυτή μου έγλυφε το μπούτι και έχυσα στα βυζιά
(πήγα για μούρη αλλά με έντεχνη προσποίηση η αειθαλής βετεράνα γριά το απέφυγε) η μικρή τρίχες σπυράκια κοιλάρα
αφήστε! σημειωτέον ότι τους είπα να μην γδυθούν αλλά αυτές έμειναν με τα εσώρουχα
πάλι καλά που δε χέστηκα από τον τρόμο. θυμάμαι ακόμα μετά 5λεπτη συζήτηση για τις λαϊκές της αθήνας
η γριά μου πρότεινε να πηγαίνω ζωγράφου κάθε δευτέρα γιατί της κυψέλης δεν λέει.
αυτά και όπως λέει και κάποιος άλλος μπαρουτοκαπνισμένος συναγωνιστής, αυτά με την δική μου εμπειρία
δεν σημαίνει ότι και εσείς θα περάσετε το ίδιο.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
τη μεσαία και τη δεξιά τις είχα πάρει πριν κανα 1- 2 χρόνια δε θυμάμαι καλά και έχω γράψει και ενημέρωση.
η αγγελία ήταν χωρίς φωτογραφίες τότε σε ένα διαμέρισμα απέναντι από τα δικαστήρια
η μικρή η μεσαία δυστηχώς είναι πολύ καλύτερη στις φωτογραφίες (τότε) από κοντά
είναι για τον πούτσο. προσπάθησα να φύγω αλλά η γριά με κατάλαβε και είχε κλείσει την πόρτα και είχε κάτσει μπροστά
για μασάζ ούτε λόγος σιχαινόμουνα, τέλος πάντων επειδή τις λυπήθηκα είπα μια να μου πάρουν πίπα για 50 ευρώ
(μάλλον πριν δύο χρόνια θα είναι τότε όλο και κάτι έμενε)
μου πήρε η γριά μια μέτρια έως χάλια ενώ η μικρή ήταν κάτι σαν χαπακωμένη και υπνωτισμένη.
επειδή μου έπεφτε ο πούτσος η γριά βγάζει τα βυζιά από το σουτιέν για ισπανική.
εκεί είναι που σιχάθηκα τελείως και μου έγινε ο πούτσος όπως γίνεται
την άνοιξη όταν μπαίνεις για τα πρώτα μπάνια στη θάλασσα. με τα πολλά τράβηξα μια μαλακία με τα
χίλια ζόρια ενώ αυτή μου έγλυφε το μπούτι και έχυσα στα βυζιά
(πήγα για μούρη αλλά με έντεχνη προσποίηση η αειθαλής βετεράνα γριά το απέφυγε) η μικρή τρίχες σπυράκια κοιλάρα
αφήστε! σημειωτέον ότι τους είπα να μην γδυθούν αλλά αυτές έμειναν με τα εσώρουχα
πάλι καλά που δε χέστηκα από τον τρόμο. θυμάμαι ακόμα μετά 5λεπτη συζήτηση για τις λαϊκές της αθήνας
η γριά μου πρότεινε να πηγαίνω ζωγράφου κάθε δευτέρα γιατί της κυψέλης δεν λέει.
αυτά και όπως λέει και κάποιος άλλος μπαρουτοκαπνισμένος συναγωνιστής, αυτά με την δική μου εμπειρία
δεν σημαίνει ότι και εσείς θα περάσετε το ίδιο.
καλτ σκηνικα δηλαδη τυπε :rockon:
καλα το ειχαμε καταλαβει :rockon:
 

egelados

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
92
Κριτικές
13
Like
60
Πόντοι
10
Αν ήταν ταινία θα ήταν η Πέφτουν οι σφαίρες σαν το χαλάζι και ο τραυματισμένος καλλιτέχνης αναστενάζει
όποιος την έχει δει ξέρει
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720
τη μεσαία και τη δεξιά τις είχα πάρει πριν κανα 1- 2 χρόνια δε θυμάμαι καλά και έχω γράψει και ενημέρωση.
η αγγελία ήταν χωρίς φωτογραφίες τότε σε ένα διαμέρισμα απέναντι από τα δικαστήρια
η μικρή η μεσαία δυστηχώς είναι πολύ καλύτερη στις φωτογραφίες (τότε) από κοντά
είναι για τον πούτσο. προσπάθησα να φύγω αλλά η γριά με κατάλαβε και είχε κλείσει την πόρτα και είχε κάτσει μπροστά
για μασάζ ούτε λόγος σιχαινόμουνα, τέλος πάντων επειδή τις λυπήθηκα είπα μια να μου πάρουν πίπα για 50 ευρώ
(μάλλον πριν δύο χρόνια θα είναι τότε όλο και κάτι έμενε)
μου πήρε η γριά μια μέτρια έως χάλια ενώ η μικρή ήταν κάτι σαν χαπακωμένη και υπνωτισμένη.
επειδή μου έπεφτε ο πούτσος η γριά βγάζει τα βυζιά από το σουτιέν για ισπανική.
εκεί είναι που σιχάθηκα τελείως και μου έγινε ο πούτσος όπως γίνεται
την άνοιξη όταν μπαίνεις για τα πρώτα μπάνια στη θάλασσα. με τα πολλά τράβηξα μια μαλακία με τα
χίλια ζόρια ενώ αυτή μου έγλυφε το μπούτι και έχυσα στα βυζιά
(πήγα για μούρη αλλά με έντεχνη προσποίηση η αειθαλής βετεράνα γριά το απέφυγε) η μικρή τρίχες σπυράκια κοιλάρα
αφήστε! σημειωτέον ότι τους είπα να μην γδυθούν αλλά αυτές έμειναν με τα εσώρουχα
πάλι καλά που δε χέστηκα από τον τρόμο. θυμάμαι ακόμα μετά 5λεπτη συζήτηση για τις λαϊκές της αθήνας
η γριά μου πρότεινε να πηγαίνω ζωγράφου κάθε δευτέρα γιατί της κυψέλης δεν λέει.
αυτά και όπως λέει και κάποιος άλλος μπαρουτοκαπνισμένος συναγωνιστής, αυτά με την δική μου εμπειρία
δεν σημαίνει ότι και εσείς θα περάσετε το ίδιο.

μετα απ ολα αυτα μπορεις να βγαλεις συνταξη .. το γνωριζεις ετσι ?
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.814
Πόντοι
37.127
οχι μην τον φοβιζεται τον ανθρωπο, τι νεφρο???/
αυτες τρεμουν το ισκιο τους, ειναι ολες παρανομες....
απλα απο τις αγγελιες ειναι ολες τριμπαζα, για πολυ σκληροπυρηνικους κομαντο....

κοιταχτε εδω...
χαχαχαχαχα

μας έφτιαξες με το λάγνο βλέμμα της άτιμε zero
 

PeterAndrews

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2012
Μηνύματα
2.661
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
16

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.507
Πόντοι
41.447

koyiot1312

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.898
Κριτικές
14
Like
75
Πόντοι
26
περασμα στο σπιτι στην κυψελη για ανγνωριστικη των τεμαχιων.στην πορτα η μαυρομαλλα και σεριφισσα μου φερνει την μιμη.στις φωτος κλασης ανωτερη!!απο κοντα να τρεχεις ειδικα οταν χαμογελουσε...παρολο λατρης γκλιφ ηλικιων την εκανα αρων αρων.40 ευρω το προγραμμα τα παντα ολα
 

bilaki**

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2007
Μηνύματα
218
Like
33
Πόντοι
1
μενο κοντα στα δηκαστιρια και βαριεμε να τρεχω αν λειτουργη εκει το "καταστημα" με ενδιφερει πολη αν εχει καπιοσ τηλεφονο επικινονιασ και ξερει σε πια οδος εινε θα του ειμε υποχρεος αν μου τα στηλει..
Ευχαρηστο..
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
αν σε φοβιζει ο χωρος, αυτο θα σε τρομαξει σιγουρα!!  ειναι η καρτελα χρηστη! καταλαβαινω τις επιφυλαξεις που εχεις,αλλα τοσες αγγελιες υπαρχουν για επισκεψη στο χωρο της κοπελας και απ' οτι εχω διαβασει εδω,δεν εχει αναφερει κανενας καποιο προβλημα!
Πλησιαζει το πασχα...να τη σουβλισουμε να φαει ενας λοχος...
 

bilaki**

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2007
Μηνύματα
218
Like
33
Πόντοι
1
τιποτα συγκεκρημενο στην κυψελη εχουμε για αυτους που δεν θελουν να κατεβενουν κεντρο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom