Νέα

Μπουρδέλο με Τραβέλια/Tρανς στη Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psaxnw(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 130
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gothiam

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
που σε psaxnw ακου...μη μου αφαιρεις τον τιτλο ρε συ...σου εξηγησα, αν πρεπει να λεγομαι κομπλεξικος επειδη δεν ειμαι απο την Αθηνα τι να λεμε παραπανω...
τωρα εσυ μας ειπες εισαι μεγας βλαχος,εισαι και μικρασιατης, εισαι και επαρχιωτης, εισαι και απο την Αθηνα αλλα μενεις Θεσσαλονικη...αλλα επισης μας ειπες οτι διαβαζεις και εγκυκλοπαιδειες...τωρα εγω τι τιτλο να σου βαλω με τοσα ταλεντα...
ισως αν πηγαινες στην Αννιτα Πανια να μπορουσε να κανει κατι με τη φαση σου...
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Ξεκόλλα ρε psaxnw, δεν πρόκειται να βγάλεις άκρη...
 
OP
OP
P

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
συνάδελφοι ας χαμηλώσουμε τους τόνους, ας παραμερίσουμε τα πειράγματα και ας μην ξεφεύγουμε από το θέμα!
 

gothiam

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
σωστα...αυτος θεωρει ταλεντο την καταγωγη..και δεν ξερει τη διαφορα του βλαχου(εμου) απ τον μπαστουνοβλαχο(αυτου)...

αχαχαχααχα τελικα εχεις περισσοτερα ταλεντα απ'οτι ειχα καταλαβει...
για πες μας τις διαφορες αναμεσα στους βλαχους...φαινεται οτι γνωριζεις πολλα για το θεμα...αλιμονο τοσες εγκυκλοπαιδειες εχεις διαβασει...
και που'σε ταλεντο...κανε μια αναδρομη πιο πανω να διαβασεις αυτα που εχω γραψει και αυτα που εχεις γραψει εσυ παριστανοντας το δικηγορο του ΑΝΤΡΑ και αν συνεχιζεις να εχεις διαθεση ελα να το συνεχισουμε...

που σε ΑΝΤΡΑ ... μπα, ασ'το φαε τη μπουγατσα σου
 
OP
OP
P

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
αχαχαχααχα τελικα εχεις περισσοτερα ταλεντα απ'οτι ειχα καταλαβει...
για πες μας τις διαφορες αναμεσα στους βλαχους...φαινεται οτι γνωριζεις πολλα για το θεμα...αλιμονο τοσες εγκυκλοπαιδειες εχεις διαβασει...
και που'σε ταλεντο...κανε μια αναδρομη πιο πανω να διαβασεις αυτα που εχω γραψει και αυτα που εχεις γραψει εσυ παριστανοντας το δικηγορο του ΑΝΤΡΑ και αν συνεχιζεις να εχεις διαθεση ελα να το συνεχισουμε...

που σε ΑΝΤΡΑ ... μπα, ασ'το φαε τη μπουγατσα σου
:ak: :ak: :ak: :ak: :badair: :badair: :badair: :badair: :badair: :badair: :badair: :badair: :badair: :badair: :badair: :badair: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:
 

gothiam

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1

αχαχαχχχααα καλοοο...εισαι μεγαλο ταλεντο τελικα δεν εκανα λαθος...
λυπαμαι μπεμπη δεν τα παω καλα με τα emoticons οπως εσυ. Η δασκαλα σου παντως θα ναι περηφανη...πηγαινε να παιξεις τωρα με τα κουβαδακια σου και αλλη φορα να προσεχεις που φυτρωνεις
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
24
Πόντοι
1
καλα ακομα εκει εχετε μεινει εσεις? :headbang:..τουλαχιστον δωσατε ζωη στο θρεντ.... :2funny: :2funny:!!! ειστε απαιχτοι.... :2funny: :2funny: :rockon:
 

Desperanto

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2007
Μηνύματα
64
Like
4
Πόντοι
0
Ξέρει κανεις παιδια μια Τζένη απο Θεσσαλονικη?
Βρηκα το κινητο της απο αγγελια (απο το www,aggelioxoros.gr) , την πηρα μου ειπε μενει κοντα στο γηπεδο του ΒΑΟ (το κλειστο) ,ειπε ειναι τραβεστι οχι ενχειρισμενη παθητικη .Ειχαμε κανονισει να παω σπιτι της αλλα τελικα δεν πηγα. Η φωνη της μου φανηκε καλουτσικη.

Την εχει παρει κανεις?Την ξέρει κανεις?Την έχει κανεις ακουστα?  :uglystupid:
 

georgius

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
10
Like
12
Πόντοι
11
Ξέρει κανείς σας για την Άννα και Λίζα? είναι μπάζα αλλά είναι γυναίκες ή trans?
 

giopaneli

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
353
Like
0
Πόντοι
1
Αλανια εχει δοκιμασει κανεισ μια ¨κοπελα¨ στην καραμανλη με μποτσαρη? θα θελα να μαθω εντυπωσεισ....
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Δεν ξέρω για την συγκεκριμένη, αλλά εκ (περιορισμένης βέβαια)πείρας πιστεύω ότι οι τρανς από αγγελίες εφημερίδων είναι στην συντρηπτική τους πλειοψηφία μπάζα-μπετατζήδες που ούτε καν βλέπονται! Αν κάποιος έχει την υπομονή να το ψάξει, βέβαια, είμαι περίεργος ν ακούσω εντυπώσεις!
 

giopaneli

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
353
Like
0
Πόντοι
1
Λεω να δοκιμασω. θα χεισ νεα μου απο βδομαδα, αν παω τελικα...
 

Desperanto

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2007
Μηνύματα
64
Like
4
Πόντοι
0
Υπάρχουν στην Θεσσαλονίκη μπουρδέλα που να προσφέρουν τραβεστί? Ή όλες δουλεύουν μόνες τους? Παρακαλώ αν ξέρει κάποιος κάτι ή έχει καμιά πληροφορία ας βοηθήσει...  :rockon:
 

leftok

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
φιλε μου απο τα αμαξια τους, τα σπιτια τους και τις πιατσες μονο
 

Desperanto

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2007
Μηνύματα
64
Like
4
Πόντοι
0
OK thanx φίλος...

Πως και ετσι ομως?Σε άλλες πολεις πχ Αθηνα δεν υπάρχου?
 
OP
OP
P

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
καποτε ειχα ανοιξει κι εγω το ιδιο θεμα και πηγε απατο...α....Αθηνα υπαρχουν!!!!
 

leftok

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
σιγουρα υπαρχουν πολλοι θελουν εμπειρια με τραβελι αλλα θα πατωσουν γιατι οι πιο πολλοι θελουν στρειτ πουτανες. καλυτερα ρε συ στις πιατσες, ειναι και πιο φτηνες χαχαχα
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Τελικά με εκείνη την απόπειρα που λέγαμε προ μερικών εβδομάδων τι έγινε;
Δοκίμασες;
Ρωτάω απλά για να δω αν όντως όλες οι αγγελίες οδηγούν σε μπάζα ή αν υπάρχει καμία ελπίδα
 

giopaneli

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
353
Like
0
Πόντοι
1
Προσπαθησα αλλα το χει κλειστο συνεχεια. Εσυ καμια τυχη με Ηλεκτρα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom