Νέα

Μπουρδέλο με Τραβέλια/Tρανς στη Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psaxnw(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 130
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
από προσωπική εμπειρία, που μάλλον την είχαν και άλλοι φίλοι δεν αξίζει η συγκεκριμένη. άσε που μου έδωσε και τηλ βρεθήκαμε σπίτι της, αλλά μετά φόρτωσα από την πιάτσα μια άλλη(δυο φορες)και από τότε δυο φορές που προσπάθησα μου την είπε κιόλας. πάντως είναι η μόνη που εόναι καθημερινά

Δεν αξίζει στην συμπεριφορά και στο σέρβις δηλαδή λες, συναγωνιστή; Γιατί από εμφάνιση σκίζει όπως λέει και ο φίλος. Ακόμα κι εγώ που έχω κάνει ελάχιστα περάσματα από εκεί την έχω προσέξει
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
Μάγκες τηλέφωνο δίνει πολύ άνετα. Αρκεί να σε δει πρώτα. Πηγαίνεις, παίρνεις τηλεφωνάκι και ή την φορτώνεις επι τόπου ή κανονλίζεις ραντεβουδάκι για μετά στο σπίτι. Πάντως δεν είναι και πολύ εξυπηρετική. Βιάζεται...
Στο σέρβις υπάρχουν και καλύτερες 10000000% αλλά δε ομορφιά και εμφάνιση με τίποτα.....
Εξαρτάται από το τι ζητάει ο καθένας.
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
φίλε προσωπικά δεν έχω ακούσει κάτι τέτοιο δυστυχώς... Το κοντινότερο που ξέρω είναι για μία στην Νεάπολη, επί της Λαγκαδά σχεδόν, και για μία στο τέλος της Κασσάνδρου.
προεδρε γνωριζεις κατι παραπανω για αυτην στην κασσανδρου,χτες μεσα στην απελπισια ηταν η μονη που ειχε το τηλ ανοιχτο
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Δεν αξίζει στην συμπεριφορά και στο σέρβις δηλαδή λες, συναγωνιστή; Γιατί από εμφάνιση σκίζει όπως λέει και ο φίλος. Ακόμα κι εγώ που έχω κάνει ελάχιστα περάσματα από εκεί την έχω προσέξει
προεδρε οντως ειναι πολυ εντυποσιακη και σε αλλο μερος μπορει να σε μπερδευε κιολας.παντως η γνωμη για τη συμπεριφιρα της ισχυει, οπως και το σκηνικο που ανεφερα.παντα παιρνω μια συγκεκριμενη τρανσ (αναγκαστικα λογω της μπουρδελοκαταστασης στην πολη)απο το ιδιο σημειο με ενα ασημι swift
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Συνάδελφε πότε είχα γράψει το ποστ για μία στην Κασσάνδρου και μία προς Νεάπολη; Ή είναι πολύ παλιό ή εγώ ξεχνάω πράγματα...
Στην Κασσάνδρου πάντως έχει πάνω από έναν χρόνο, ίσως δύο, που ήταν μία αγγελία που έλεγε για "ντουέτο, τρανς και κοπέλα". Είχα πάει και είχα πάρει την κοπέλα η οποία ήταν μέτρια προς το καλό. Η τρανς ήταν αρκετά καλή, στην αρχή δεν ξεχώριζα ποια ήταν η κοπέλα απ τις δύο αλλά δεν την δοκίμασα. Όμως αυτό το τηλέφωνο έπαψε να ισχύει μετά από λίγο καιρό που το ξαναδοκίμασα, ήταν κλειστό συνεχώς, οπότε μετά από έναν χρόνο και δεν μπορεί να λέμε για το ίδιο...
Εσύ για ποιο λες στην Κασσάνδρου; Επίσης πριν έναν χρόνο είχα δοκιμάσει να ψάξω μια αγγελία στην Αγ. Δημητρίου όμως, και μου βγήκε τρελό μπάζο, τυπικό τραβέλι-νταλικιέρης με περούκα. Μήπως λες αυτό; Άλλο δεν ξέρω.
Αυτή με το swift ποια είναι που λες; Καλή στην εμφάνιση και το σέρβις; Την φιόνα πάντως δεν την έχω δει με αμάξι τις 2-3 φορές που την είδα.
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Συνάδελφε πότε είχα γράψει το ποστ για μία στην Κασσάνδρου και μία προς Νεάπολη; Ή είναι πολύ παλιό ή εγώ ξεχνάω πράγματα...
Στην Κασσάνδρου πάντως έχει πάνω από έναν χρόνο, ίσως δύο, που ήταν μία αγγελία που έλεγε για "ντουέτο, τρανς και κοπέλα". Είχα πάει και είχα πάρει την κοπέλα η οποία ήταν μέτρια προς το καλό. Η τρανς ήταν αρκετά καλή, στην αρχή δεν ξεχώριζα ποια ήταν η κοπέλα απ τις δύο αλλά δεν την δοκίμασα. Όμως αυτό το τηλέφωνο έπαψε να ισχύει μετά από λίγο καιρό που το ξαναδοκίμασα, ήταν κλειστό συνεχώς, οπότε μετά από έναν χρόνο και δεν μπορεί να λέμε για το ίδιο...
Εσύ για ποιο λες στην Κασσάνδρου; Επίσης πριν έναν χρόνο είχα δοκιμάσει να ψάξω μια αγγελία στην Αγ. Δημητρίου όμως, και μου βγήκε τρελό μπάζο, τυπικό τραβέλι-νταλικιέρης με περούκα. Μήπως λες αυτό; Άλλο δεν ξέρω.
Αυτή με το swift ποια είναι που λες; Καλή στην εμφάνιση και το σέρβις; Την φιόνα πάντως δεν την έχω δει με αμάξι τις 2-3 φορές που την είδα.
ειναι απο μια αγγελια σε αγγελιοχωρο το τηλ ειναι αυτο σε ....985,με ξαναπηρε η ιδια να δει αν θα παω αλλα φοβηθηκα, γνωριζεις κατι;οσο για το αλλο ξανθια, ομορφη με γυναικεια χαρακτηριστικα 40 αμαξι, 60 σπιτι.πολυ καλο τσιμπουκι, τουλαχιστον σεμενα ωσ τακτικο πελατι
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
ειναι απο μια αγγελια σε αγγελιοχωρο το τηλ ειναι αυτο σε ....985,με ξαναπηρε η ιδια να δει αν θα παω αλλα φοβηθηκα, γνωριζεις κατι;οσο για το αλλο ξανθια, ομορφη με γυναικεια χαρακτηριστικα 40 αμαξι, 60 σπιτι.πολυ καλο τσιμπουκι, τουλαχιστον σεμενα ωσ τακτικο πελατι

Δεν μου λέει κάτι το τηλέφωνο, αλλά ούτως ή άλλως δεν έχω κρατήσει κανένα τηλέφωνο από αγγελία, ειδικά αν ήταν αποτυχημένη αγγελία. Πάντως το ότι σε ξαναπήρε η ίδια μου φαίνεται κακό σημάδι.
Συνολικά πρέπει να έχω δει γύρω στα 5-6 τρανς από αγγελίες, τα μισά επειδή δεν έλεγαν στην αγγελία ότι είναι τραβεστί και περίμενα να δω κοπέλα, και τα άλλα μισά για να δω τι παίζει. Όλα (εκτός από εκείνη την τρανς που ανέφερα πριν που ήταν πολύ καλή και ήταν μαζί με μία κοπέλα) ήταν τρελά μπάζα, τα κλασικά τραβέλια-μπετατζήδες.
Οπότε έφτασα στο συμπέρασμα ότι για κάποιο περίεργο λόγο, ενώ στις πιάτσες έχει καλά κομμάτια, σε αγγελίες υπάρχουν μόνο (ή κατά πλειοψηφία) μπάζα. Δεν έχω καταλάβει βέβαια γιατί μία καλή τρανς να προτιμά να δουλεύει σε πιάτσα αντί να δουλεύει με αγγελία...
Πάντως αν ξέρεις την σίγουρη περίπτωση με το swift, που είναι και αρκετά οικονομική απ ότι λες, τότε γιατί το ρισκάρεις με τις αγγελίες;
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Δεν μου λέει κάτι το τηλέφωνο, αλλά ούτως ή άλλως δεν έχω κρατήσει κανένα τηλέφωνο από αγγελία, ειδικά αν ήταν αποτυχημένη αγγελία. Πάντως το ότι σε ξαναπήρε η ίδια μου φαίνεται κακό σημάδι.
Συνολικά πρέπει να έχω δει γύρω στα 5-6 τρανς από αγγελίες, τα μισά επειδή δεν έλεγαν στην αγγελία ότι είναι τραβεστί και περίμενα να δω κοπέλα, και τα άλλα μισά για να δω τι παίζει. Όλα (εκτός από εκείνη την τρανς που ανέφερα πριν που ήταν πολύ καλή και ήταν μαζί με μία κοπέλα) ήταν τρελά μπάζα, τα κλασικά τραβέλια-μπετατζήδες.
Οπότε έφτασα στο συμπέρασμα ότι για κάποιο περίεργο λόγο, ενώ στις πιάτσες έχει καλά κομμάτια, σε αγγελίες υπάρχουν μόνο (ή κατά πλειοψηφία) μπάζα. Δεν έχω καταλάβει βέβαια γιατί μία καλή τρανς να προτιμά να δουλεύει σε πιάτσα αντί να δουλεύει με αγγελία...
Πάντως αν ξέρεις την σίγουρη περίπτωση με το swift, που είναι και αρκετά οικονομική απ ότι λες, τότε γιατί το ρισκάρεις με τις αγγελίες;
Ο λόγος που δουλέυουν με αγγελία πιθανώς να είναι ότι στο δρόμο όποιος τις δει δεν πρόκειται να πλησιάσει.Αντίθετα στην πιάτσα μια τρανσ με καλή(ανάλογα με τα γούστα του καθενός) εμφάνιση προσελκύει πελάτες και για ραντεβού στο σπίτι.ΌΣΟ για αυτό που λες, τι να πω είχα όρεξη για περιπέτειες,αλλά τελικά δεν το ρίσκαρα
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Ο λόγος που δουλέυουν με αγγελία πιθανώς να είναι ότι στο δρόμο όποιος τις δει δεν πρόκειται να πλησιάσει.Αντίθετα στην πιάτσα μια τρανσ με καλή(ανάλογα με τα γούστα του καθενός) εμφάνιση προσελκύει πελάτες και για ραντεβού στο σπίτι.ΌΣΟ για αυτό που λες, τι να πω είχα όρεξη για περιπέτειες,αλλά τελικά δεν το ρίσκαρα

Σωστό σε βρίσκω, λογική εξήγηση. Η πιάτσα θα λειτουργεί σαν βιτρίνα που φαίνονται οπτικά οι καλύτερες. Αλλά αυτές των αγγελιών, ρε γαμώτο, τι νομίζουν (ειδικά όσες δεν γράφουν στην αγγελία ότι είναι τρανς); Ότι ο άλλος θα πάει μέχρι εκεί περιμένοντας κοπέλα-μοντέλο, θα βρει το τραβέλι-μπετατζή και θα πει "ε, δεν είσαι αυτό που περίμενα αλλά αφού ήρθα τώρα μέχρι εδώ θα πληρώσω για να σου ρίξω έναν πούτσο, παρόλο που μου θυμίζεις τον κυρ-δημήτρη, τον δάσκαλό μου απ το δημοτικό";
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Σωστό σε βρίσκω, λογική εξήγηση. Η πιάτσα θα λειτουργεί σαν βιτρίνα που φαίνονται οπτικά οι καλύτερες. Αλλά αυτές των αγγελιών, ρε γαμώτο, τι νομίζουν (ειδικά όσες δεν γράφουν στην αγγελία ότι είναι τρανς); Ότι ο άλλος θα πάει μέχρι εκεί περιμένοντας κοπέλα-μοντέλο, θα βρει το τραβέλι-μπετατζή και θα πει "ε, δεν είσαι αυτό που περίμενα αλλά αφού ήρθα τώρα μέχρι εδώ θα πληρώσω για να σου ρίξω έναν πούτσο, παρόλο που μου θυμίζεις τον κυρ-δημήτρη, τον δάσκαλό μου απ το δημοτικό";
[/quote δεν ξερω ποσο χαλαρα αντιμετωοιζεις το θεμα αλλα εγω τουλαχιστο ψιλοκομπλαρω για να βαλω την οπισθεν.για παραδειγμα ανοιγεις την πορτα και σου κοβονται τα γονατα απο το θεαμα.τι κανεις;μπαινεις μεσα το συζητας και βρισκεις μια δικαιολογια π.χ. για την τιμη;την κοπανας επι τοπου απο την πορτα λεγοντας ομωσ τι;
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Σωστό σε βρίσκω, λογική εξήγηση. Η πιάτσα θα λειτουργεί σαν βιτρίνα που φαίνονται οπτικά οι καλύτερες. Αλλά αυτές των αγγελιών, ρε γαμώτο, τι νομίζουν (ειδικά όσες δεν γράφουν στην αγγελία ότι είναι τρανς); Ότι ο άλλος θα πάει μέχρι εκεί περιμένοντας κοπέλα-μοντέλο, θα βρει το τραβέλι-μπετατζή και θα πει "ε, δεν είσαι αυτό που περίμενα αλλά αφού ήρθα τώρα μέχρι εδώ θα πληρώσω για να σου ρίξω έναν πούτσο, παρόλο που μου θυμίζεις τον κυρ-δημήτρη, τον δάσκαλό μου απ το δημοτικό";
[/quote δεν ξερω ποσο χαλαρα αντιμετωοιζεις το θεμα αλλα εγω τουλαχιστο ψιλοκομπλαρω για να βαλω την οπισθεν.για παραδειγμα ανοιγεις την πορτα και σου κοβονται τα γονατα απο το θεαμα.τι κανεις;μπαινεις μεσα το συζητας και βρισκεις μια δικαιολογια π.χ. για την τιμη;την κοπανας επι τοπου απο την πορτα λεγοντας ομωσ τι;
δεν ξερω ποσο χαλαρα αντιμετωοιζεις το θεμα αλλα εγω τουλαχιστο ψιλοκομπλαρω για να βαλω την οπισθεν.για παραδειγμα ανοιγεις την πορτα και σου κοβονται τα γονατα απο το θεαμα.τι κανεις;μπαινεις μεσα το συζητας και βρισκεις μια δικαιολογια π.χ. για την τιμη;την κοπανας επι τοπου απο την πορτα λεγοντας ομωσ τι;
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
δεν ξερω ποσο χαλαρα αντιμετωοιζεις το θεμα αλλα εγω τουλαχιστο ψιλοκομπλαρω για να βαλω την οπισθεν.για παραδειγμα ανοιγεις την πορτα και σου κοβονται τα γονατα απο το θεαμα.τι κανεις;μπαινεις μεσα το συζητας και βρισκεις μια δικαιολογια π.χ. για την τιμη;την κοπανας επι τοπου απο την πορτα λεγοντας ομωσ τι;

Έχεις δίκιο συναγωνιστή, δεν είναι απλά τα πράγματα. Προσωπικά, ειδικά τις πρώτες φορές που έκανα τέτοιου είδους απόπειρες κόμπλαρα να πω κάτι και να φύγω οπότε 1-2 φορές γάμησα κάτι τρελά μπάζα όπως εκείνες τις παρακμιακές γκόμενες στην μοναστηρίου με την αγγελία.
Όμως μετά το πάθημα έγινε μάθημα και αν δω κάτι τραγικό ή μπαίνω μέσα και το παίζω ευγενικός με μισόλογα "χμ, δεν ξέρω, δεν περίμενα ακριβώς αυτό, θα το ξανασκεφτώ και θα ξαναπεράσω..." ή στην τελική με το που προβάλει σκατόφατσα απ την πόρτα πετάω ένα "ευχαριστώ δεν θα πάρω" και την κάνω τρέχοντας... Σε 1-2 τέτοιες περιπτώσεις η άλλη με στόλιζε και με βρισίδια καθώς έφευγα. Όπως είπαμε, τι να κάνεις όμως; Σου πλασάρονται γκομενάρες απ το τηλέφωνο, περιμένεις εσύ έστω κάτι που να βλέπεται, πας εκεί πέρα και βλέπεις ένα πράγμα σαν το Λάζαρο Παπαδόπουλο και φεύγεις τρέχοντας και έχουν και παράπονο από πάνω...;!!! Έλεος!
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
χτες πηρα τρανσ (χωρις)απο τερμα γιαννιτσων, μπλε megane,πινακιδες βολου.πολυ καλη εξυπηρετηση,φιλικη, οχι ιδιαιτερη βιασυνη με 50€.σε γενικες αξιζε τα λεφτα της,θα μεινει στην πολη για λιγο καιρο
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
χτες πηρα τρανσ(χωρις)απο τερμα γιαννιτσων, μπλε megane,πινακιδες βολου.πολυ καλη εξυπηρετηση,φιλικη, οχι ιδιαιτερη βιασυνη με 50€.σε γενικες αξιζε τα λεφτα της,θα μεινει στην πολη για λιγο καιρο
τι εννοείς "χωρίς" ???
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
κατάλαβα. Απλά υπέθεσα ότι μπορεί να ήταν και εγχειρισμένη...
Για δώσε μια λίγο αναλυτικότερη περιγραφή (αν θέλεις) μπας και την τιμήσουμε και εμεις...
Thanxxx
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
κατάλαβα. Απλά υπέθεσα ότι μπορεί να ήταν και εγχειρισμένη...
Για δώσε μια λίγο αναλυτικότερη περιγραφή (αν θέλεις) μπας και την τιμήσουμε και εμεις...
Thanxxx
ειναι εγχειρισμενη.πολη καλη εμφανιση, με πολυ μεγαλο στηθος ξανθια.δεν μπορω να πω κατ περισσοτερο,παντως αξιζει τα λεφτα
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
Πολύ θετικό σε βρίσκω !!! Με την πρώτη μου επίσκεψη στη Θεσσαλονίκη τις επόμενες ημέρες θα την τιμήσω !!!
Μπορείς να την συγκρίνεις με κάποια από τις γνωστές της πιάτσας π.χ. φιόνα, βαλέρια, mercedes SLK μαύρη, mercedes CLK ασημί, vw golf, nissan micra, RX-8 κλπ... ?
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Πολύ θετικό σε βρίσκω !!! Με την πρώτη μου επίσκεψη στη Θεσσαλονίκη τις επόμενες ημέρες θα την τιμήσω !!!
Μπορείς να την συγκρίνεις με κάποια από τις γνωστές της πιάτσας π.χ. φιόνα, βαλέρια, mercedes SLK μαύρη, mercedes CLK ασημί, vw golf, nissan micra, RX-8 κλπ... ?
τη γνωμη μου για φιονα την εχω γραψει αλλου,απο ολες τις αλλες εχω παρει μονο αυτη με τη clk(βικυ;),που θα ελεγα οτι ειναι πιο εξυπηρετικη και υπομονετικη,αλλα υστερει σε εμφανιση
 

bianconero

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
χτες πηρα τρανσ (χωρις)απο τερμα γιαννιτσων, μπλε megane,πινακιδες βολου.πολυ καλη εξυπηρετηση,φιλικη, οχι ιδιαιτερη βιασυνη με 50€.σε γενικες αξιζε τα λεφτα της,θα μεινει στην πολη για λιγο καιρο
ποιο εννοεις τερμα γιαννιτσων???
και τι ωρες δουλευει? καποτε ηταν μια οπως την περιγραφεις που ειχε και διαμερισμα πανω απο τα παλια κτελ κιλκις στη γιαννιτσων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom