Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015
Τόσες μέρες πόσες φορές τον έπαιξες για πάρτη της ?

Εχεις κανα θεμα μαζι μου τυπε? αν θες μιλα με ΠΜ και ασε τις ειρωνειες. Και αν θες να ξες δεν την επαιξα για την παρτυ της. Και ισα ισα λογω του κοροναιου σκεφτομαι πολυ σοβαρα να τα κοψω ολα. 2 μηνες αποτοξινωση καναμε. Σαν ναρκωτικο ειναι οι πουτανες και δυσκολα τις κοβεις.
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.972
Κριτικές
63
Like
7.572
Πόντοι
4.766
Εχεις κανα θεμα μαζι μου τυπε? αν θες μιλα με ΠΜ και ασε τις ειρωνειες. Και αν θες να ξες δεν την επαιξα για την παρτυ της. Και ισα ισα λογω του κοροναιου σκεφτομαι πολυ σοβαρα να τα κοψω ολα. 2 μηνες αποτοξινωση καναμε. Σαν ναρκωτικο ειναι οι πουτανες και δυσκολα τις κοβεις.
Πλάκα κάνουμε ... Αρειανός πρέπει να είσαι εσύ..
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
214
Like
357
Πόντοι
21
ανοιξτε τα μπουρδελα και κλειστε ολα τα υπολοιπα δε μας ενδιαφερει..ξεφτιλες μας εχετε ξενερωσει.
 

JosuaHunter

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
193
Like
111
Πόντοι
1
Mexri teli maiou aderfe pisteuw tha anoiksoun..Athina dilwsan apo 18/5 2 studio anoigoun to anakoinwsan sto site tous...e den ginete auto to pragma eleos exei katantisei i mlkia!!!!
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.270
Κριτικές
4
Like
1.132
Πόντοι
216
Ακούστηκε για κάμερες στα σχολεία, λέτε να πούνε και για τα μπουρδέλα?
:happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
την αλλη βδομάδα ανοίγουν οι καφετερίες, το πολυ σε δυο βδομαδες θα ανοιξουν τα μπουρδέλα....
Προσωπικά δεν εχω σκοπό να πάω γρήγορα,'όχι λόγω του ιού που θεωρώ ο,τι γίνονται υπερβολές και κοινώς μας δουλεύουν για να περάσουν άλλα πράγματα στον εργασιακό χώρο,εμβόλια,και άλλα πράγματα που δεν θα τα δούμε τόσο γρήγορα.....
Αλλα με αυτά που διαβάζω για μετρήσεις κτλ.....δεν εχω σκοπό να πάω για να γαμήσω ασηπτικά.......
Και επειδή δεν θεωρώ πως τους νοιάζει το θέμα του αγοραίου έρωτα,καθως 90% είναι μαύρο χρήμα,μόνο ίσως αν βρήκαν  λύση να τον φορολογήσουν μόνο τότε θα ανοιξουν τα μπουρδέλα.....
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.641
Κριτικές
22
Like
6.916
Πόντοι
3.346
Φανερες εχει σιγουρα εξω και νομιζω στην υποδοχη..μεσα στο δωματιο δεν εχω βρει ακομα αν και ψαχνω απο τοτε εποχη βαρδαρη, οταν αργουσε η κοπελα και καθομουν στο δωματιο..το εκανα φυλο και φτερο μπας και βρω καμια..αλλα τιποτα ουτε στα στουντιο τωρα βρηκα κατι.
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
214
Like
357
Πόντοι
21
Φανερες εχει σιγουρα εξω και νομιζω στην υποδοχη..μεσα στο δωματιο δεν εχω βρει ακομα αν και ψαχνω απο τοτε εποχη βαρδαρη, οταν αργουσε η κοπελα και καθομουν στο δωματιο..το εκανα φυλο και φτερο μπας και βρω καμια..αλλα τιποτα ουτε στα στουντιο τωρα βρηκα κατι.

Κρυφες σε ορισμενα δωματια ισως εχει,που πολυ δυσκολα θα καταλαβεις που ειναι ακομη και με καλο φωτισμο που συνηθως στα δωματια ο φωτισμος ειναι παντα χαμηλος,σε ορισμενα στην Αθηνα για λογους ασφαλειας υπαρχουν καμερες και μεσα στο δωματια,κρυφες μη αντιληπτες εννοειται,ακουσα δηλαδη οτι μεχρι και η τσατσα τους βλεπει απο την καμερα μηπως και ειναι ο πελατης τιποτα τρελος,ψυχοπαθης και την κανει κακο..
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.641
Κριτικές
22
Like
6.916
Πόντοι
3.346
Κρυφες σε ορισμενα δωματια ισως εχει,που πολυ δυσκολα θα καταλαβεις που ειναι ακομη και με καλο φωτισμο που συνηθως στα δωματια ο φωτισμος ειναι παντα χαμηλος,σε ορισμενα στην Αθηνα για λογους ασφαλειας υπαρχουν καμερες και μεσα στο δωματια,κρυφες μη αντιληπτες εννοειται,ακουσα δηλαδη οτι μεχρι και η τσατσα τους βλεπει απο την καμερα μηπως και ειναι ο πελατης τιποτα τρελος,ψυχοπαθης και την κανει κακο..
Μπαα το φωτισμο τον ανοιγεις και τερμα αν θελεις..σου λεω το εχω κανει,ειχε δυο να παει και ειχα μπει στο δωματιο,κανω μπανιο και μετα ξεκιναω σπιθαμη προς σπιθαμη να κοιταω ολο το δωματιο..βεβαια ψιλα δεν μπορουσα να φτασω και ισως με το ματι μονο απο κατω να μην φαινοταν.Οποτε αν εχουν λογικα ειναι απο πανω μας οταν ειμαστε στο κρεβατι.
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.671
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646

Συνημμένα

  • Screenshot_20200518_004550_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200518_004550_com.android.chrome.jpg
    878,3 KB · Εμφανίσεις: 42

JosuaHunter

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
193
Like
111
Πόντοι
1
Άντε και θέλω να κατέβω Σαλονικαρα να σπρωξωωω ρεεεεεεεε άντε !!αλήτες της κυβέρνησης γαμω Τσίοδρα κ ΓαμωΧαρδαλια
Θα μας πείτε εσείς τι θα κάνουμε και με τον πούτσο μας κωλοΖΩΑ!!!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.641
Κριτικές
22
Like
6.916
Πόντοι
3.346
Ετσι οπως πανε τα πραγματα την επομενη εβδομαδα πιστευω θα ανοιξουν αν οχι ολα, σιγουρα αρκετα.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Άντε και θέλω να κατέβω Σαλονικαρα να σπρωξωωω ρεεεεεεεε άντε !!αλήτες της κυβέρνησης γαμω Τσίοδρα κ ΓαμωΧαρδαλια
Θα μας πείτε εσείς τι θα κάνουμε και με τον πούτσο μας κωλοΖΩΑ!!!
τυπε κατά του αγοραιου ερωτα είναι ο ψηλος ο κικιλιας,αυτος θελει να τα σταματησει κατά βαθος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom