Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (5 μέλη και 37 επισκέπτες)

vg777777777

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2008
Μηνύματα
91
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Η Τσαρίνα σε ποιο μαγαζί δουλεύει?
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.554
Κριτικές
22
Like
6.813
Πόντοι
3.346
Κανουμε αποχη λογο λαθρο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

oblivion31

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
517
Κριτικές
6
Like
2.883
Πόντοι
446
Πηγα προχτες στην Ανια στο free house κατα τις 8 το βραδυ.4 στα 4 που για τεταρτη φορα ηταν το ιδιο εκπληκτικη και πολυ ευδιαθετη νμεμπαλαμουτια χουφτωματα φιλια τσιμουκι με καποτα και γλυψιμο απο μενα (το εχει με 40€) το προγραμμα κςι σεξ για πανω απο 20 λεπτα  :rockon:συνολικα.Εγραψα και κριτικη αλλα για καποιον λογο δεν ανεβηκε.Τεσπα πανω κατω τα ιδια θα ελεγα και εκει.Η Ανια ειναι απ τις λιγες καλες περιπτωσεις που δεν την βιαζεται καθολου και θελει να σε ικανοποιησει στο μεγιστο ουτε γκρινιαζει με μα και μου.10 στα 10 απο μενα.
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
329
Κριτικές
14
Like
558
Πόντοι
311
Και περίμενα να δω κάτι τρίο στο venus που έχουν από 2 πρωί βραδύ που σου ρέε γαμώτο που φάγανε τα φράγκα ήδη και ετοιμάζουν για Αθήνα να δω τα διπλά εκεί
 

juvesalonika

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
98
Κριτικές
2
Like
74
Πόντοι
0
Πηγα προχτες στην Ανια στο free house
Μακριά από την πατσαβούρα. Καλύτερα με κομοδίνο του ΙΚΕΑ. Περισσότερο ψυχή έχει. Τα πιο πεταμένα 50 ευρώ που θυμάμαι τα τελευταία χρόνια. Στα μείον ότι είδα και κάποιον μαυριδερό (κατά πάσα πιθανότητα λαθρο) να τον δέχεται στο δωμάτιο.
 

oblivion31

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
517
Κριτικές
6
Like
2.883
Πόντοι
446
Μακριά από την πατσαβούρα. Καλύτερα με κομοδίνο του ΙΚΕΑ. Περισσότερο ψυχή έχει. Τα πιο πεταμένα 50 ευρώ που θυμάμαι τα τελευταία χρόνια. Στα μείον ότι είδα και κάποιον μαυριδερό (κατά πάσα πιθανότητα λαθρο) να τον δέχεται στο δωμάτιο.
Με σενα δεν ξερω τι εγινε παντως εγω οπως και ειπα σε προηγουμενα post 3 μηνες πριν οτι περασα καταπληκτικα με την Ανια.Ειχα ανεβασει και κριτικη περσι θα ανεβαζα και τωρα αλλα δεν μπηκε στην καταχωρηση.Παντως και τοτε που ειπα τα καλυτερα καποιοι οπως και συ της ελεγαν αρνητικα σχολια οτι ειναι κομοδινο κλπ.
 

juvesalonika

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
98
Κριτικές
2
Like
74
Πόντοι
0
Με σενα δεν ξερω τι εγινε παντως εγω οπως και ειπα σε προηγουμενα post 3 μηνες πριν οτι περασα καταπληκτικα με την Ανια.Ειχα ανεβασει και κριτικη περσι θα ανεβαζα και τωρα αλλα δεν μπηκε στην καταχωρηση.Παντως και τοτε που ειπα τα καλυτερα καποιοι οπως και συ της ελεγαν αρνητικα σχολια οτι ειναι κομοδινο κλπ.
Με εσένα μπορεί να ήταν καλή. Εγώ πέρασα μαζί της 3 φορές. Τις 2 πρώτες όταν ξεκίνησε (μέτρια πράγματα) και πριν λίγο καιρό είπα να δώσω μια τελευταία ευκαιρία μήπως έτυχε τις προηγούμενες. Αλλά ήταν τόσο κομοδίνο που ενώ την γαμουσα μου ήρθε να της δώσω μια σφαλιάρα να δω αν είναι ζωντανή. Πουτανες που είναι ή του ύψους ή του βάθους για μένα δεν είναι επαγγελματίες αλλά και η καλύτερη στην πόλη να ήταν μόλις είδα λαθρο να περνάει αυτομάτως έφαγε ΜΑΥΡΟ.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
Με σενα δεν ξερω τι εγινε παντως εγω οπως και ειπα σε προηγουμενα post 3 μηνες πριν οτι περασα καταπληκτικα με την Ανια.Ειχα ανεβασει και κριτικη περσι θα ανεβαζα και τωρα αλλα δεν μπηκε στην καταχωρηση.Παντως και τοτε που ειπα τα καλυτερα καποιοι οπως και συ της ελεγαν αρνητικα σχολια οτι ειναι κομοδινο κλπ.
Aστο τυπε αυτη εχει καιρο που εχει χαλασει δεν αξιζει μια πλεον
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.075
Κριτικές
46
Like
3.213
Πόντοι
3.820
Με εσένα μπορεί να ήταν καλή. Εγώ πέρασα μαζί της 3 φορές. Τις 2 πρώτες όταν ξεκίνησε (μέτρια πράγματα) και πριν λίγο καιρό είπα να δώσω μια τελευταία ευκαιρία μήπως έτυχε τις προηγούμενες. Αλλά ήταν τόσο κομοδίνο που ενώ την γαμουσα μου ήρθε να της δώσω μια σφαλιάρα να δω αν είναι ζωντανή. Πουτανες που είναι ή του ύψους ή του βάθους για μένα δεν είναι επαγγελματίες αλλά και η καλύτερη στην πόλη να ήταν μόλις είδα λαθρο να περνάει αυτομάτως έφαγε ΜΑΥΡΟ.
καλά αυτή πριν την άφιξη των λαθρο έκανε και face control πριν σε βάλει μέσα...τι έγινε αναδουλειες;έτσι είναι...Όταν ξεκινάς και εισαι καλη και στη συνέχεια κομοδονιζεις έρχεται και η απαξασιωση...Μια έτσι μια κοκορετσι =πάρε τον τζίρο κάτω τωρα για να μάθεις...
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
143
Κριτικές
15
Like
559
Πόντοι
311
Κοψτε τις μαλακιες αυτη την στιγμη δεν εχει καλυτερη κοπελα καθαρη ομορφη και προπαντων σουπερ στο σεξ αν εισαι καθαρος και ευγενικος αν εισαι ορνεο θα φας ακυρο γιατι και αυτες ειναι ανθρωποι οσο για τους λαθρο εγω χτες ειδα να διωχνει η τσατσα 4 με εξυπνο τροπο
 

juvesalonika

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
98
Κριτικές
2
Like
74
Πόντοι
0
Κοψτε τις μαλακιες αυτη την στιγμη δεν εχει καλυτερη κοπελα καθαρη ομορφη και προπαντων σουπερ στο σεξ αν εισαι καθαρος και ευγενικος αν εισαι ορνεο θα φας ακυρο γιατι και αυτες ειναι ανθρωποι οσο για τους λαθρο εγω χτες ειδα να διωχνει η τσατσα 4 με εξυπνο τροπο
Επειδή κόβουμε τις μαλακίες κόβουμε κι αυτήν και ενημερώνουμε τον κόσμο να μην πετάξει τα ευρωπουλακια του. Πάντα με στανταρακια πήγαινα που σέβονται τα λεφτά σου όπως η παλιά η Έφη , Αφρό , Τσαρίνα , Λαρα. Όσο για καθαριότητα και ευγένια με όλες ντουζακι από πριν και τις αντιμετωπίζουμε σαν γκόμενες μας και όχι σαν εκδιδόμενες. Η ανια είναι αυτή που έχει μαλώσει με την ευγένια και είναι μές στα νεύρα και την ξυνίλα. Όσο για λαθρο μόλις έβγαινα απ' το δωμάτιο έμπαινε στο άλλο αυτός. Δεν νομίζω να έμπαινε για να φτιάξει τη βρύση.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
Κοψτε τις μαλακιες αυτη την στιγμη δεν εχει καλυτερη κοπελα καθαρη ομορφη και προπαντων σουπερ στο σεξ αν εισαι καθαρος και ευγενικος αν εισαι ορνεο θα φας ακυρο γιατι και αυτες ειναι ανθρωποι οσο για τους λαθρο εγω χτες ειδα να διωχνει η τσατσα 4 με εξυπνο τροπο
Επειδη κοψαμε τις μαλακιες τα λεμε αυτα τυπε
 

oblivion31

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
517
Κριτικές
6
Like
2.883
Πόντοι
446
Κοψτε τις μαλακιες αυτη την στιγμη δεν εχει καλυτερη κοπελα καθαρη ομορφη και προπαντων σουπερ στο σεξ αν εισαι καθαρος και ευγενικος αν εισαι ορνεο θα φας ακυρο γιατι και αυτες ειναι ανθρωποι οσο για τους λαθρο εγω χτες ειδα να διωχνει η τσατσα 4 με εξυπνο τροπο
Στοfree house λες στην βαρδια της Ανιας λες οτι εδιωξε λαθρο η τσατσα;γιατι εδω λεει καποιος οτι τους δεχεται αλλα οπως και πριν απο κατι μηνες οταν ειπα οτι περασα σουπερ με την Ανια και δεν ηταν η πρωτη φορα ετσι και τωρα ορισμενοι εδω ειπανε οτι ειναι κομοδινο δεν αξιζει κλπ.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.763
Κριτικές
6
Like
3.434
Πόντοι
736
Σχετικά με την Ανια , ας πω και εγώ την δική μου εμπειρία μαζί της παρόλο που έχει κανένα χρόνο που πέρασα μαζί της , γενικά δεν πέρασα και τόσο καλά ώστε να ξαναπάω , άσε που ενώ ήξερα ότι το απλό ξεκινούσε στα 30 άρα λέω το γλυφομούνι θα είναι στα 40 , αλλά η τσατσά μου είχε ζητήσει 50 και αφού την είπα ότι θα πάω αλλού μου λέει κάτσε να ρωτήσω την κοπέλα και τελικά δέχτηκαν με 40. Γενικά δεν μου αρέσει να κάνω παζάρια παίζει να ήταν και η μόνη φορά που έκανα για αυτό και το θυμάμαι ακόμα μάλλον :P
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
143
Κριτικές
15
Like
559
Πόντοι
311
Παντως εγω περναω παντα καλα ερχομαι απο επαρχια δοκιμασα και αλλες Τσαρινα Λαρα Εμμανουελα ρουμανα κ.α.μονο με αυτην εδεσε το γλυκο οσο για τους λαθρο τους εδιωξε λεγοντας πως ειναι 70 ευρω και θα βγει σε 1 ωρα γιατι επιμενανε παντα κανει κοντρολ η Αννια
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.554
Κριτικές
22
Like
6.813
Πόντοι
3.346
Για τους κατερινιωτες του θρεντ αλλα και για οσους βρεθουν αυτες τις μερες προς τα εκει..ημουν εχθες κατερινη και περασα και απο τα δυο στουντιο που εχουν εκει.
Στο ενα ειχαν μια θεια..πανω απο 50 σιγουρα, εφυγα.Στο αλλο μια πιτσιρικα ρουμανα εγραψα και κριτικη!  
 

JosuaHunter

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
193
Like
111
Πόντοι
1
Τζένη Ρουμάνα πίσω από τα ξύλινα του λας Βέγκας, Πέρασα χθες 4 το πρωί πλήρωσα 40€ γ ακα πίπα .....η κοπέλα ούτε 1λεπτο την πίπα μετά την βάζω στα 4ρα με πονάνε τα γόνατα,πιάστηκε το μουνόχειλο...ε γάμησε μας γαμω τις σκατοπιτσιρικες σας που φερνετε!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom