Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.201
Κριτικές
293
Like
9.556
Πόντοι
12.525
"Εισαι μεγαλο πουσταριο τελικα μαζι με κατι αλλους εσυ ομως με διαφορα.... δεν απαντανε το παιζετε ενοχλημενοι,απαξιοιτε και μεγαλοι εραστες-γαμιαδες του site λαθος μου εξαρχης που σου μιλαω εστω και μεσα απο pm"

Αυτό είναι το πμ που έλαβα στις 6.30 το πρωί από το μέλος death_zone88 του οποίου τη χρησιμότητα και ουσιαστική συνεισφορά στο συγκεκριμένο νήμα πραγματικά δυσκολεύομαι να θυμηθώ... Ο άνθρωπος έχει μια εμμονή με την Αλινα η οποία τον πιάνει κατά καιρούς και με ρωτάει μαλακιες του τύπου... γιατί σε φιλησε ?ήθελε και σε φιλησε ?έκανε αυτή κίνηση πρώτη ή εσύ ?σου'κανε και κόλπα στο σαλόνι ή μπήκες κατευθείαν ? :jerking:...Με ύφος λες και είναι ο απατημένος γκομενος της

Και επειδή από προχθές σταμάτησα να του απαντάω μου έστειλε αυτό το πμ...μιλάμε προφανώς για κάποιον ανωμαλο που φτιάχνεται διαβάζοντας τις περιγραφές των άλλων και επειδή του χαλασα το παιχνίδι του με βρίζει κι από πάνω βάζοντας στο καλάθι και τα υπόλοιπα μέλη.
Τα συμπεράσματα δικά σας...
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.114
Κριτικές
89
Like
10.593
Πόντοι
25.015
ακομη και εσυ στις κριτικες σου γκετβαρβαρα νβλεπω στις 34 μονο οι 4 επαναλαμβάνονται, αρα δοκιμάζεις 30 φορες καινουρια παρα να πας με την ιδια καλη παροτι δηλωνεις αντιθετα.

μεχρι στιγμης
2 αλλαγη
1 στανταρ

ας πουνε και οι υπολοιποι να κανουμε την στατιστικη εχει ενδιαφερον

Εισαι πολυ λαθος. Εχεις σκεφτει οτι δεν γραφω κριτικες καθε φορα που παω με τις ιδιες? Περσυ μπορει να πηγα και 20 φορες με την τσαρινα αλλα δεν καθησα να γραψω 20 διαφορετικες κριτικες, με την Λαρα τα ιδια. Και οπως ειπε και ο gagarin ναι ψαχνομαι να βρω και εγω κατι νεο κατι φρεσκο δεν το αποκλειω τελιως αλλα η συγκριση με το στανταρ μου θα ειναι στο μηνα 5-6 φορες με το στανταρ και 1 δοκιμη με κατι καινουριο το οποιο θα το εφαρμοσω οταν βολεψει γιατι εμενα πχ με βολευει το πρωι και το πρωι δεν βλεπω κατι ενδιαφερον περα απο το τοπ3 μου.

Προς τον αλ πατσινο. Γραψτον μωρε τον μαλακα στα παπαρια σου. Ελεος.
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.984
Κριτικές
63
Like
7.596
Πόντοι
4.766
Τα συμπεράσματα δικά σας...
Και εμένα όταν είχα πάει με την Αλινα από τις βιλλες μου είχε στείλει ένα "αγχωμένο" μήνυμα μήπως είναι αυτή από του Ερημίτη και μου ζήτησε περιγραφή πως είναι εμφανισιακά αν είναι η ίδια. Τελικά τώρα κατάλαβα γιατί ρώτησε από αυτό που έγραψες.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Και εμένα όταν είχα πάει με την Αλινα από τις βιλλες μου είχε στείλει ένα "αγχωμένο" μήνυμα μήπως είναι αυτή από του Ερημίτη και μου ζήτησε περιγραφή πως είναι εμφανισιακά αν είναι η ίδια. Τελικά τώρα κατάλαβα γιατί ρώτησε από αυτό που έγραψες.

και σε εμένα ,είχε μια εμμονή αλλά δεν ήταν ενοχλητικός....και η αλήθεια είναι πως ούτε που την θυμόμουν.....μπορεί να βγαίνει μαζί της...ποιός ξέρει....και οι πουτάνες έχουνε ψυχή.....
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.201
Κριτικές
293
Like
9.556
Πόντοι
12.525
και σε εμένα ,είχε μια εμμονή αλλά δεν ήταν ενοχλητικός....και η αλήθεια είναι πως ούτε που την θυμόμουν.....μπορεί να βγαίνει μαζί της...ποιός ξέρει....και οι πουτάνες έχουνε ψυχή.....
την ρωτησα δε τον ξέρει λέει...
Και τελοσπαντων τι σε νοιάζει εσένα τι κάνει η κοπέλα με τον κάθε πελάτη...και μέχρι ένα σημείο του απαντάω και επειδή του το έκοψα με βρίζει
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Ετσι ειναι αγορινα μου. Οταν τρως καπου αριστα δεν περναει απο το μυαλο σου να πας να δοκιμασεις να φας κατι αλλο γιατι με βαση τις πιθανοτητες θα ειναι μουφα. Γιαυτο και εγω γραφω για τα στανταρακια μου. Εδω δεν γραφω μονο για σενα προσωπικα και στην πουτσα μου αμα βαρεθηκες να διαβαζεις τα ιδια και τα ιδια απο μενα, 1 ποστ λιγοτερο μην το διαβαζεις και προσπερνα το δεν χρειαζεται να το κανεις ολοκληρο θεμα. Και εγω βαρεθηκα να ρωτανε ολη την ωρα διαφορετικα ατομα "που βρισκουμε την νατασα, η την Λαρα η την Αφρο" ποιες ωρες δουλευει ενω τα εχουμε πει και τα εχουμε γραψει 10023232 φορες αλλα καθομαι και απανταω.

Τυπε αμα οποτε βγενουμε να γαμισουμε τα στανταρακια μας, το οποιο στην προκειμενη περιπτωση ειναι ενα ατομο, και γραφουμε, την βρηκα, δεν την βρηκα, παλι δεν δουλευει, παλι πηρε αδεια, την ειδε κανεις, για ενα και μονο ατομο, κτλ, σκεψου μονο τι μπαχαλο θα γινει...αυτο δεν ειναι ενημερωση, ενημερωση ειναι καμια 10αρια σελιδες πισω του κασλερ που εγραψε ενα ολοκληρο κατεβατο απο 20 σπιτια...τωρα το μην με διαβαζεις.??? :headbang:  Δεν γνωριζω, αν εχει κουμπι Ignore να το πατησω...
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.197
Κριτικές
35
Like
4.532
Πόντοι
2.046
Τυπε αμα οποτε βγενουμε να γαμισουμε τα στανταρακια μας, το οποιο στην προκειμενη περιπτωση ειναι ενα ατομο, και γραφουμε, την βρηκα, δεν την βρηκα, παλι δεν δουλευει, παλι πηρε αδεια, την ειδε κανεις, για ενα και μονο ατομο, κτλ, σκεψου μονο τι μπαχαλο θα γινει...αυτο δεν ειναι ενημερωση, ενημερωση ειναι καμια 10αρια σελιδες πισω του κασλερ που εγραψε ενα ολοκληρο κατεβατο απο 20 σπιτια...τωρα το μην με διαβαζεις.??? :headbang:  Δεν γνωριζω, αν εχει κουμπι Ignore να το πατησω...
To μη  με διαβαζεις μαλλων θα εννοουσε απλα προσπερνα
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.197
Κριτικές
35
Like
4.532
Πόντοι
2.046
την ρωτησα δε τον ξέρει λέει...
Και τελοσπαντων τι σε νοιάζει εσένα τι κάνει η κοπέλα με τον κάθε πελάτη...και μέχρι ένα σημείο του απαντάω και επειδή του το έκοψα με βρίζει
Τζαμπα καθεσαι και ασχολησε
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Τυπε εκει που περνας καλα εκει παντα τρως σκαλωμα κι εγω τελευταια εχω φαει σκαλωμα με την Ιωαννα γιατι περναω φανταστικα μαζι της
"Εισαι μεγαλο πουσταριο τελικα μαζι με κατι αλλους εσυ ομως με διαφορα.... δεν απαντανε το παιζετε ενοχλημενοι,απαξιοιτε και μεγαλοι εραστες-γαμιαδες του site λαθος μου εξαρχης που σου μιλαω εστω και μεσα απο pm"

Αυτό είναι το πμ που έλαβα στις 6.30 το πρωί από το μέλος death_zone88 του οποίου τη χρησιμότητα και ουσιαστική συνεισφορά στο συγκεκριμένο νήμα πραγματικά δυσκολεύομαι να θυμηθώ... Ο άνθρωπος έχει μια εμμονή με την Αλινα η οποία τον πιάνει κατά καιρούς και με ρωτάει μαλακιες του τύπου... γιατί σε φιλησε ?ήθελε και σε φιλησε ?έκανε αυτή κίνηση πρώτη ή εσύ ?σου'κανε και κόλπα στο σαλόνι ή μπήκες κατευθείαν ? :jerking:...Με ύφος λες και είναι ο απατημένος γκομενος της

Και επειδή από προχθές σταμάτησα να του απαντάω μου έστειλε αυτό το πμ...μιλάμε προφανώς για κάποιον ανωμαλο που φτιάχνεται διαβάζοντας τις περιγραφές των άλλων και επειδή του χαλασα το παιχνίδι του με βρίζει κι από πάνω βάζοντας στο καλάθι και τα υπόλοιπα μέλη.
Τα συμπεράσματα δικά σας...
Ακου καραγκιοζακο pacino στην πιατσα των μπουρδελων ειμαι πολλα χρονια,και σχεδον ολα τα κοριτσια με γνωριζουν οταν περναω απο τα μαγαζια σταματησα να γραφω κριτικες και να ενημερωνω επηδει σπαστικα πολυ αγρια ποιο παλια στο site γιατι ειχα καποιες προστριβες με κατι μαλακισμενα μελοι σαν και την παρτυ σου που σας θεωρω πολυ κακια φιρα εδω μεσα και οχι μονο εγω γιαυτο να εισαι σιγουρος....με την συγκεκριμενη πουτανα το παρακανα ρωτωντας καποια μελοι εδω μεσα το ιδιο εκανα και παλια με μια τζοαννα που δουλευε βαρδαρη στην Προμηθεως11 δεν ειμαι ουτε ο πρωτος ουτε ο τελευταιος που τραβαω πουτανοκολημα με μια πουτανα γιαυτο και ο λογος που στελνω επιμονα pm's σε καποια μελοι δεν μπορω να διαχηρηστω αυτην μου την αδυναμια....και επισεις δεν χροσταω να απολογουμε σε κανενα σας εδω μεσα, τωρα αν ειμαι ανομαλος που φτιαχνωμε με τα λεγομενα των αλλων στην μαλακια αυτη που εγραψες μπορω να πω για να σου αντιτεθω οτι δεν ισχυει κατι τετοιο φανταζμενε μαλακα :jerking: :jerking: και τι να πει κανεις για σενα που γυρνας σε τραβελοπιατσες και σε καποια λεγομενα σου λες οτι σου αρεσει να σε γλυφοκολιαζουν που ξερω εγω αν δεν σε καρφωνει κανενας νταλικερης η νταρντανοτραβελος???? :think: ακομα σε εχω πιασει ποιο παλια για οσους δεν θυμουντε οτι προσβελνες καινουργια μελη του site αν δεν σου αρεσαν τα γραφομενα τους ησουν εριστηκος και προσβελνες στην ψυχρα και εχει γινει με αρκετα ατομα με εσενα,οποτε δεν μπορεις να εκθειασεις οσο και να θες ρε μουνακι :thebigfinger:
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Εισαι πολυ λαθος. Εχεις σκεφτει οτι δεν γραφω κριτικες καθε φορα που παω με τις ιδιες? Περσυ μπορει να πηγα και 20 φορες με την τσαρινα αλλα δεν καθησα να γραψω 20 διαφορετικες κριτικες, με την Λαρα τα ιδια. Και οπως ειπε και ο gagarin ναι ψαχνομαι να βρω και εγω κατι νεο κατι φρεσκο δεν το αποκλειω τελιως αλλα η συγκριση με το στανταρ μου θα ειναι στο μηνα 5-6 φορες με το στανταρ και 1 δοκιμη με κατι καινουριο το οποιο θα το εφαρμοσω οταν βολεψει γιατι εμενα πχ με βολευει το πρωι και το πρωι δεν βλεπω κατι ενδιαφερον περα απο το τοπ3 μου.

Προς τον αλ πατσινο. Γραψτον μωρε τον μαλακα στα παπαρια σου. Ελεος.
Και εγω σε γραφω στα αρχιδια μου βλακακο,δεν με ξερεις και απο χθες για να με λες και μαλακα.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.114
Κριτικές
89
Like
10.593
Πόντοι
25.015
Τυπε αμα οποτε βγενουμε να γαμισουμε τα στανταρακια μας, το οποιο στην προκειμενη περιπτωση ειναι ενα ατομο, και γραφουμε, την βρηκα, δεν την βρηκα, παλι δεν δουλευει, παλι πηρε αδεια, την ειδε κανεις, για ενα και μονο ατομο, κτλ, σκεψου μονο τι μπαχαλο θα γινει...αυτο δεν ειναι ενημερωση, ενημερωση ειναι καμια 10αρια σελιδες πισω του κασλερ που εγραψε ενα ολοκληρο κατεβατο απο 20 σπιτια...τωρα το μην με διαβαζεις.??? :headbang:  Δεν γνωριζω, αν εχει κουμπι Ignore να το πατησω...

Karaman7 εσυ γραφε κριτικες για τις ιδιες και εγω για να μην κουραζω απλα θα κανω τα ποστ μου για τις ιδιες. νομιζω στα ιδια ποσοστα θα βγουμε. και προτιμω καποιον να καθεται να λεει αν καποια κοπελα που πηγαινει συχνα μαζι της βγηκε σε αδεια η δεν δουλευει μια συγκεκριμενη μερα παρα να βλεπω επικριτικα ποστ και κοντρες μεταξυ μελων. Το κουρασαμε.
 

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
Παιδια ισχύει η επιστροφή θειας Μόνικας?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.201
Κριτικές
293
Like
9.556
Πόντοι
12.525
Γουατ ντου γιου μιν 2 + 1???
Free House 1 και δύο ρε μάστορα  :knuppel:...το 2 είναι αριστερά και το 1δεξιά αν θυμάμαι... Ναι γιατί τα Σκ που υποτίθεται δουλεύει η Νατάσα δουλεύει πάντα αριστερά άρα η θεία μετακινείται δεξιά  :grin:
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
Γεια σας ρε μαγκες !!!!
Χρονια απουσιας λογω ανωτερας βιας και αλλαγης καταστασεων.
Σας διαβαζω που και που.
Οι παλιοτεροι θα με θυμουνται. Ο αλ παταινο ο καραμαν ο γκειμ οβερ .
Ελπιζω να ειστε ολοι καλα !!
Θα μεταφερω πληροφοριες στις ενδεχομενες επισκεψεις μου. Μακαρι να μπορεσω να ανεβασω και κριτικες ( αλλα χλωμο )
Λαρα πηγα : πολυ καλη και φιλοτιμη !
Εβελινα δοκιμασα : μια απελπισια και μιση. Ο χωρος χαλια , πεταμενα προφυλακτικα διπλα απο το κρεββατι. Ενταξει. Για 10 ευρω ναι θα τα δωσω να μη πιασω καμμια αρρωστια.
Τσαρινα βαρεθηκε αρκετα σε σχεση με χρονια πριν.
Αναστασια μπελα ντονα ετσι και ετσι

Νικολ μπελα ντονα πολυ πολυ μετρια.
Σοφια πολυ καλη και φιλοτιμη. Την ιδρωνει τη φανελα !
Ελενα θελω να παω. Ξερει κανεις τι εγινε και ποτε γυρναει;;;
Μια αλλη πληροφορια : μιχαελα που ηταν μασατζιδικα πριν χρονια και δουλευε στουντιο υπαρχει περιπτωση να εχουμε ιχνη;;

Αυτα τα ολιγα ! Οποτε μπορω θα επανερχομαι !!!
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Γεια σας ρε μαγκες !!!!
Χρονια απουσιας λογω ανωτερας βιας και αλλαγης καταστασεων.
Σας διαβαζω που και που.
Οι παλιοτεροι θα με θυμουνται. Ο αλ παταινο ο καραμαν ο γκειμ οβερ .
Ελπιζω να ειστε ολοι καλα !!
Θα μεταφερω πληροφοριες στις ενδεχομενες επισκεψεις μου. Μακαρι να μπορεσω να ανεβασω και κριτικες ( αλλα χλωμο )
Λαρα πηγα : πολυ καλη και φιλοτιμη !
Εβελινα δοκιμασα : μια απελπισια και μιση. Ο χωρος χαλια , πεταμενα προφυλακτικα διπλα απο το κρεββατι. Ενταξει. Για 10 ευρω ναι θα τα δωσω να μη πιασω καμμια αρρωστια.
Τσαρινα βαρεθηκε αρκετα σε σχεση με χρονια πριν.
Αναστασια μπελα ντονα ετσι και ετσι

Νικολ μπελα ντονα πολυ πολυ μετρια.
Σοφια πολυ καλη και φιλοτιμη. Την ιδρωνει τη φανελα !
Ελενα θελω να παω. Ξερει κανεις τι εγινε και ποτε γυρναει;;;
Μια αλλη πληροφορια : μιχαελα που ηταν μασατζιδικα πριν χρονια και δουλευε στουντιο υπαρχει περιπτωση να εχουμε ιχνη;;

Αυτα τα ολιγα ! Οποτε μπορω θα επανερχομαι !!!

για την Μιχαέλα αδερφέ θα ρωτήσεις στο free house.....εκει εθεάθη πριν 1 και κάτι χρόνο.....τρόμαξα να την γνωρίσω όμως ...είχε βάλει πάρα πολλά κιλά σε βαθμό να μην την αναγνωρίζω.Απο τότε δεν ξέρω τι απέγινε. Ήταν σε αυτό που βγαίνει απο τις σκάλες οπότε κάνε εναν κόπο και ρωτα κανένα μεσημέρι αν το βρείς ανοιχτό το συγκεκριμένο ίδρυμα....

Τώρα για το θέμα του death zone 88 .Αδερφέ απο τη στιγμή που βρίζεις σε π.μ κάποιον μην περιμένεις κανείς να σου χαιδέψει τα αυτιά.....οπότε χαλάρωσε και ζήτα μια τυπική συγνώμη και δεν τρέχει τίπτα είτε εφαγες κόλλημα ,είτε οχι......
 

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
Free House 1 και δύο ρε μάστορα  :knuppel:...το 2 είναι αριστερά και το 1δεξιά αν θυμάμαι... Ναι γιατί τα Σκ που υποτίθεται δουλεύει η Νατάσα δουλεύει πάντα αριστερά άρα η θεία μετακινείται δεξιά  :grin:
ευχαριστω πολυ φίλτατε
 

nikos_nakhs

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2016
Μηνύματα
31
Like
4
Πόντοι
0
Al, τι ώρες δουλεύει η Μόνικα; Έχει 2 βδομάδες που την ψάχνω και τίποτα. Και σήμερα πέρασα από εκεί γύρω στις 12, το αμάξι έλειπε και ήταν κλειστό το αριστερά.
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
308
Κριτικές
26
Like
696
Πόντοι
311
Παιδιά η Αλίνα όντως δεν παίζεται!  Εγώ κάποτε πριν εξαφανιστεί λόγο παιδιού πήγαινα συνέχεια!  Βασικά έχει και ωραία προσωπικότητα, όχι ξινίλω όπως πολλά μαλακισμένα που ανεχόμαστε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom