Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (3 μέλη και 25 επισκέπτες)

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.761
Κριτικές
6
Like
3.430
Πόντοι
736
Η Γαληνη που δουλευει και τι προγραμματα κανει ?
Για το που δουλευει , δες καλυτερα στο άλλο σαιτ , το f i n d g i r l s καντο αναζητηση στο google χωρις κενα , θα στο βγάλει.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.841
Κριτικές
379
Like
5.300
Πόντοι
10.647
Δηλαδη την γαμουσαμε για 50€ και τωρα θελει 200.????? :2funny: :2funny: :2funny:...
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.761
Κριτικές
6
Like
3.430
Πόντοι
736
Δηλαδη την γαμουσαμε για 50€ και τωρα θελει 200.????? :2funny: :2funny: :2funny:...
40 ηταν το απλό , αλλα πριν κανενα χρόνο που είχα πάει οτιδήποτε έξτρα το ειχε απο 60 και πάνω αν θυμάμαι καλά , εκτός αν είχε το "χαλαρό" στα 50

Απο την αλλη μπορει να το ειχε και το απλό στα 50 λίγο καιρό πριν που δουλευε , γιατί εγω εχει πολυ καιρό που πηγα.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.841
Κριτικές
379
Like
5.300
Πόντοι
10.647
40 ηταν το απλό , αλλα πριν κανενα χρόνο που είχα πάει οτιδήποτε έξτρα το ειχε απο 60 και πάνω αν θυμάμαι καλά , εκτός αν είχε το "χαλαρό" στα 50

Απο την αλλη μπορει να το ειχε και το απλό στα 50 λίγο καιρό πριν που δουλευε , γιατί εγω εχει πολυ καιρό που πηγα.

Παντα 50αρι της εδεινα, για παραπανω δεν, το μουνι της δεν ηταν για γλυψιμο απο οτι θυμαμαι και το στομα της ηταν ακριβο στις βιλες, παντως 200 σαν παρουσιαση δεν τα αξιζει, οι φωτος ειναι ολιγο παραπλανητικες, και δεν ειναι καμια μουναρα, 100 120 βαρια... γιατι ηταν καλη μεσα, και με ποιο πολυ κασερι θα ειναι καλυτερη, απο εκει και περα οτι ζηταει, τις δινουν, αρα τα ζηταει...ασε που κανει και αυταρχικα αυτη και κατουρηματα, οποτε....
 

georgius

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
10
Like
12
Πόντοι
11
Παιδιά να ρωτήσω. Η Νταϊάνα η Μολδαβέζα δουλεύει ακόμα; αν ναι που;
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.761
Κριτικές
6
Like
3.430
Πόντοι
736
Παντα 50αρι της εδεινα, για παραπανω δεν, το μουνι της δεν ηταν για γλυψιμο απο οτι θυμαμαι και το στομα της ηταν ακριβο στις βιλες, παντως 200 σαν παρουσιαση δεν τα αξιζει, οι φωτος ειναι ολιγο παραπλανητικες, και δεν ειναι καμια μουναρα, 100 120 βαρια... γιατι ηταν καλη μεσα, και με ποιο πολυ κασερι θα ειναι καλυτερη, απο εκει και περα οτι ζηταει, τις δινουν, αρα τα ζηταει...ασε που κανει και αυταρχικα αυτη και κατουρηματα, οποτε....
Αυτό το τελευταίο με τα αυταρχικά σκεφτόμουν κι εγω , δηλαδη στο στουντιο σου χρεωνε το παραμικρό πχ θες αυταρχικό + 20 , θες και ουρολαγνεια +20 , θες και γλειφομουνι +20 κάπως έτσι πηγαινε οπότε για κάποιον που τα θέλει ολα αυτά , μόνο τότε ίσως να αξιζουν τα 200 για μια ωρα ... αλλιως για καποιον που θέλει απλά να την γαμησει ειναι πολυ ακριβα , εν το μεταξυ απο οτι ειδα κανει και duo + λεσβιακό με allison η με bianca , αλλα μετά θέλει 400 για μια ωρα .... :headbang:
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
759
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
400 ευρώ τσάμπα πράμα! Ρε θα μας τρελάνουν.
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.094
Πόντοι
6.835
Αυτό το τελευταίο με τα αυταρχικά σκεφτόμουν κι εγω , δηλαδη στο στουντιο σου χρεωνε το παραμικρό πχ θες αυταρχικό + 20 , θες και ουρολαγνεια +20 , θες και γλειφομουνι +20 κάπως έτσι πηγαινε οπότε για κάποιον που τα θέλει ολα αυτά , μόνο τότε ίσως να αξιζουν τα 200 για μια ωρα ... αλλιως για καποιον που θέλει απλά να την γαμησει ειναι πολυ ακριβα , εν το μεταξυ απο οτι ειδα κανει και duo + λεσβιακό με allison η με bianca , αλλα μετά θέλει 400 για μια ωρα .... :headbang:
Στα χνάρια της Eva sexy moon. Και τη σύμπτωση για την Εύα είπαν ότι σταμάτησε. Είδε η Λορένα το κενό στην αγορά κ χώθηκε :uglystupid:. Βέβαια καμία σχέση η Eva ήταν μέτρια στο στούντιο μετά σαν εσκορτ είχε διθυραμβικές κριτικές . Η Λορένα έχει πολύ καλές υπηρεσίες αλλά με τίποτα στα 200. Προς το παρόν εγώ δεν βρίσκω το προφίλ της στο εσκορτνιους
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.761
Κριτικές
6
Like
3.430
Πόντοι
736
Στα χνάρια της Eva sexy moon. Και τη σύμπτωση για την Εύα είπαν ότι σταμάτησε. Είδε η Λορένα το κενό στην αγορά κ χώθηκε :uglystupid:. Βέβαια καμία σχέση η Eva ήταν μέτρια στο στούντιο μετά σαν εσκορτ είχε διθυραμβικές κριτικές . Η Λορένα έχει πολύ καλές υπηρεσίες αλλά με τίποτα στα 200. Προς το παρόν εγώ δεν βρίσκω το προφίλ της στο εσκορτνιους
Μάλλον εχει πρόβλημα η σελίδα τους , γιατι δοκίμασα και εγω να μπω μόλις τωρα και δεν μπορω να συνδεθω. Ουτε στο προφιλ της ουτε στην σελιδα γενικα.
 

form

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
133
Κριτικές
7
Like
398
Πόντοι
301
Μια χαρα μπαινεις. Απλα απο ολο το λινκ βγαλε το greece
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.985
Κριτικές
10
Like
4.871
Πόντοι
4.895
Στα χνάρια της Eva sexy moon. Και τη σύμπτωση για την Εύα είπαν ότι σταμάτησε. Είδε η Λορένα το κενό στην αγορά κ χώθηκε :uglystupid:. Βέβαια καμία σχέση η Eva ήταν μέτρια στο στούντιο μετά σαν εσκορτ είχε διθυραμβικές κριτικές . Η Λορένα έχει πολύ καλές υπηρεσίες αλλά με τίποτα στα 200. Προς το παρόν εγώ δεν βρίσκω το προφίλ της στο εσκορτνιους
στα στουντιο η Ευα δεν ειχε μετριες...ειχε κακες κριτικες μπορω να πω
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
στα στουντιο η Ευα δεν ειχε μετριες...ειχε κακες κριτικες μπορω να πω

Στις αρχές της σταδιοδρομίας της είχε αρνητικές κρητικές.....μετά εξελίχθηκε, ειχε βάλει και σιλικόνη στα βυζία και το πηγαινε καλά και τσουπ ξαφνικά την έκανε για σιτυρουρ...
 

veriotis22

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
198
Like
98
Πόντοι
1
Μάλλον εχει πρόβλημα η σελίδα τους , γιατι δοκίμασα και εγω να μπω μόλις τωρα και δεν μπορω να συνδεθω. Ουτε στο προφιλ της ουτε στην σελιδα γενικα.
μπαίνεις κανονικά φίλε μου. Μάλλον είχε πρόβλημα ο server τους
 

dionysos935

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2017
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα συναγωνιστες μια ερωτηση ποσο παει η ωρα στα απλα στουντιος και ποσο στα πιο ακριβα :think:
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.985
Κριτικές
10
Like
4.871
Πόντοι
4.895
Καλησπερα συναγωνιστες μια ερωτηση ποσο παει η ωρα στα απλα στουντιος και ποσο στα πιο ακριβα :think:
στην αρχη σκεφτηκα να σου απαντησω σοβαρα, μετα ειδα οτι εδω και δυο χρονια που εισαι στο μπου  ασχολεισαι εμ στοιχημα με ΜακΓρεγκορ και που και που ρωτας κατι. Μου περασε η ορεξη να σου απαντησω στην ΑΚΥΡΗ ερωτηση σου.
 

END

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2006
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
καλησπερα αν και εχω λογαριασμο εδω απο το 2006 ειναι η πρωτη φορα που γραφω για καποια.σημερα το απογευμα πηγα στο prive βρηκα τη Galini η οποια μπορω να πω οτι αξιζει μεχρι τελευταιο ευρο τα 60 που εδωσα.σιγουρα θα ψαξω να την ξαναβρω.ειναι οντος πολυ καλη και με βιζαρες.
η πιπα τις κοντεψε να καταπιει τον πουτσο μου.απο τιν καβλα νομιζα θα χυσω και τις ειπα σταματα.προσχαρη ευθιαθετη και καλη επαγγελματιας.
πρωτη φορα γραφω ελπιζω να τα πηγα καλα.

για εκεινη την νταρντανα που ελεγε ποιο πανω καποιος φιλος πως επικοινωνουμε μαζι της ? εχει καπου τηλ η αγγελια?
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.089
Κριτικές
89
Like
10.530
Πόντοι
25.015
Την αντριανα τωρα τελευταια την εχει δει κανεις απο κοντα , την εχει παρει κανεις? Ειναι καλη οπως παλια ? Κανει κατι περασματα που και που και εξαφανιζεται.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom