Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

tdoom1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ρε μαγκες, εγω που δεν εχω παει ποτε σε studio θεσσαλονικη τι προτεινετε; εχω κατι χρονια να παω στην Αθηνα, αλλα ειχαν το σκηνικο με τα σαιτ που εβλεπες φωτο και διαλεγες.. εδω τι κανουμε;
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.753
Κριτικές
6
Like
3.414
Πόντοι
736
ρε μαγκες, εγω που δεν εχω παει ποτε σε studio θεσσαλονικη τι προτεινετε; εχω κατι χρονια να παω στην Αθηνα, αλλα ειχαν το σκηνικο με τα σαιτ που εβλεπες φωτο και διαλεγες.. εδω τι κανουμε;
Εδώ η μπες στο φαιντγκιρλς.τζιαρ που έχει ας πούμε τα μισά στούντιο ή αλλιώς βγαίνεις μια βόλτα και τις βλέπεις από κοντά , το καλό στην δεύτερη περίπτωση είναι ότι παρκάρεις μια φορά , αφού τα σπίτια είναι σχετικά κοντά μεταξύ τους.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tdoom1

tdoom1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Εδώ η μπες στο φαιντγκιρλς.τζιαρ που έχει ας πούμε τα μισά στούντιο ή αλλιώς βγαίνεις μια βόλτα και τις βλέπεις από κοντά , το καλό στην δεύτερη περίπτωση είναι ότι παρκάρεις μια φορά , αφού τα σπίτια είναι σχετικά κοντά μεταξύ τους.
φοιτητης ειμαι φιλαρακι δεν παιζει αμαξι!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Σημερα τον εριξα στην Βικτωρια ξανθια ουκρανη. Πολυ καλη σε εμφανιση και στο δωμάτιο. Δυστυχως η τελευταια της βαρδια σημερα, μου ειπε οτι φευγει. Της ειπα οτι μπορει να ξαναπερασω να της ριξω εναν αποχαιρετηστηριο και μου απαντησε οτι μετα τις 7 θα συνεχισει την βαρδια της σε ενα ροζ σπιτακι. Οποιος δεν προλαβε ας τρεξει, σπανιες τετοιες παρουσιες στην πολη μας

Τελικα θα φυγει??? Εγω την εριξα παντως 3 μανικια συνολο, η καθε πραξη αποθεωση, αν καθοταν θα τις εσβηνε ολες απο το χαρτη.!!! Δεν θα ξαναερθει, κατι για Τουρκια μου ελεγε θα παει, γιατι εκει περνει 5μηνη βιζα, ενω Ελλαδα 1μηνα βιζα, αν καταλαβα. Της ειπα οτι Τουρκια θα την σκισουν στο αναλ τα μουσλιμια.... :2funny:
 

Kostas Pitsis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
29
Κριτικές
16
Like
634
Πόντοι
990
Περασα με Ηρα πετιτ στο ασπρο νικ. ουρανου με μινωταυρου γωνια. Δεν κανει κατι τρελο αλλα οταν ειχα ξαναπερασει πριν κανα εξαμηνο ηταν αφθορμητο αματουρι τωρα εγινε πιο επαγγελματιας. Της ειπαν να κοψει και τα φιλια και η φαση είναι πιο στημένη.
 

veriotis22

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
198
Like
98
Πόντοι
1
Καλησπέρα κύριοι. Αφού μου την λέει συνέχεια ο φίλος μου ο azazel οτι δεν γράφω κριτικές (και έχει δίκιο) αποφάσισα σήμερα να γράψω Αφού άξιζε. Εκτός από τις τέλειες φορές που έχω περάσει με Λορένα και Εμμανουέλα είπα να δοκιμάσω σήμερα την Γαλήνη. 50 ευρώ για χαλαρό και γλύψιμο. Ξεκίνημα με πολύ βαθιά και υγρή πίπα. Πρώτη στάση αυτή από πάνω δεύτερη στάση όρθιοι στον καθρέφτη και Τρίτη στάση στα τέσσερα και το τέλος δεν άργησε να έρθει. Συνοψίζοντας αλλάξαμε 3 στάσεις και η Γαλήνη πολύ καλό παιδί. Οι φωτογραφίες στο site την αδικούν. Είναι πολύ πιο όμορφη από κοντά. Ελπίζω να σας βοήθησα. Καλά να περνάτε και να γαμάτε καλύτερα!
 

flamephoenix95

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2018
Μηνύματα
4
Κριτικές
3
Like
32
Πόντοι
0
Καλησπέρα,

Βολταρία στα σοκάκια της αμαρτίας, με πολύ απόθεμα στο εσωτερικό μου και μεγάλη γκαύλα...

Είχα κάνει και την προηγούμενη μέρα τσεκ σε διάφορα σπιτάκια ώστε να μπορέσω να βρω κάποια μωρά καινούργια που έχουν αφιχθεί, όπως:
-Νάντια από Βίλλες(τίποτα/άποψη κατ'εμέ),
-Αγάπη από Βίλλες (δεν ήταν στο στούντιο και γενικά δεν πολυδουλεύει, φαίνεται δυνατό πάντως),
-Άννα από Βίλλες(τίποτα/άποψη κατ'εμέ),
-Αμαριλλύς από Βίλλες (πολύ όμορφο προσωπο, ναζιάρικο κορίτσι, σγουρομάλλικο, φτιαχτά στήθια όπως φαίνονται, θα τιμηθεί κάποια στιγμή...αν και το τίμημα είναι αρκετό εκεί πλέον!!!).
-Βικτώρια ξανθιά, Ουκρανή, στο Ξύλινο (στο 4ο παιδί του Las vegas), ωραίο κορίτσι αλλά έχει κάτι παγωμένο, γράφονται καλά λόγια από συμπαίκτες, εμένα πάντως παρά τη χειραψία που κάνει, βγάζει πάγο, οπότε δε μπήκα.

-Ναταλι, αναμονή στο σαλόνι και βγαίνει το μωρό, πολύ γκαυλόφατσα...
Καλά ρε, πως και δεν έχει γράψει κάποιος τόσο καιρό γι'αυτήν, απορώ...είναι δυνατόν(εκτός αν δεν είδα και δεν διάβασα), κανείς από εδώ μέσα δε πήγε μαζί της??? , το μόνο αρνητικό το τίμημα για να μπεις μαζί της.
Νομίζω το καλύτερο μωρό εμφανησιακά στην περίοδο που διανύουμε τώρα!
Με γκαύλωσε αρκετά αφού ήταν και φρέσκια στη βάρδια της.
Ετών 25-27.
Μακρυά μαλλιά καστανά.
Φορούσε μαύρο κορμάκι και ξεχείλιζαν τα πλούσια στήθια της τα οποία είναι 3άρια-4άρια φυσικά, ωραία γκαυλόφατσα κατ'εμέ, τσιμπουκόχειλα και ωραία περιποιημένα άκρα, πόδια - χέρια, καθαρό σώμα και με καλή διάθεση!!!

Κόστος: 70 για ακα, χαλαρά με 69.

Συνοπτικά:

-Χαδάκια, φιλάκια στο σώμα!
-Μπούκι καλό, βεντούζα τα χείλια αυτά, με ωραίες κινήσεις αλλά όχι κάτι το τρομερό, απλά η θέα της γκαύλας/φάτσας της και το κοίταγμα της με ζέστανε αρκετά.
-Σώμα ωραίο, καθαρό και λείο.
-Βυζοι, φυσικοί με νορμάλ ρόγα.
-Σεξ, καλό, το έχει κατ'εμέ, αν και την πήρα σε μία στάση, με αυτή από κάτω ώστε να την κουμαντάρω και να αντέξω όσο περισσότερο γινόταν!!!
-Γλωσ/λα όχι.(μόνο ένα φιλάκι πήρα στα πεταχτά).

ΥΓ.
1.Πολλά λεφτά για τέτοιες εποχές.
2.Έστω για το παλμάρε μου, έπρεπε να το πάρω.
3.Όλα είναι σχετικά, σύμφωνα με τα στάνταρ και τις δυνατότητες του καθενός!

Να στε καλά παίδες και να γαμάτε καλύτερα!!!

Με εκτίμηση
GALLAS
:hi:
παλικάρια σχετικα με την Αμαρυλις οταν λετε οτι ειναι πολλα τα λεφτα δηλαδη με ποσα ξεκιναει; 40 δεν ειναι το max για απλο; το λεω επειδη εδω στο site πχ λεει για το red diamond "τιμη:50" σε αλλα λεει 40 κ 30. δλδ αν μια κοπελα δουλεύει μια μερα σε αλλο στούντιο ξεκινάει με 40 απλο κ οταν δουλευει red diamond ξεκινάει απλο με 50; Την Αμαρυλις και την Ναταλι λεω να παω να τις δω και εγώ φαινονται μουναρες ειμαι καινούριος στα στούντιο 5 φορες εχω παει.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Περασα με Ηρα πετιτ στο ασπρο νικ. ουρανου με μινωταυρου γωνια. Δεν κανει κατι τρελο αλλα οταν ειχα ξαναπερασει πριν κανα εξαμηνο ηταν αφθορμητο αματουρι τωρα εγινε πιο επαγγελματιας. Της ειπαν να κοψει και τα φιλια και η φαση είναι πιο στημένη.

συνάδελεφε σου το είπε κάποιος ή απλά έβγαλες εσύ από μόνος σου το συμπέρασμα; ότι της είπαν να κόψει τα φιλιά και την GFE κατάσταση;
 
Εγγρ.
1 Σεπ 2016
Μηνύματα
96
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
0
Καλησπέρα , ανέβασα κριτική για την Νάταλι , συνοπτικά η κοπέλα είναι κορμάρα , η φάτσα της για μένα είναι κάτω του μετρίου , αποτυχημένο υαλουρονικό στα χείλη άθλια δόντια , μιλάει ελληνικά δεν βιάζεται στο χαλαρό και το σημαντικότερο δεν πλένετε μετά την πράξη καθώς το μωρομάντιλο κάνει εξαιρετική δουλειά . Για να μην την αδικήσω είναι κορμάρα και έχει εκπληκτικές βυζάρες και τέλειο πισινό .
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
Τελικα θα φυγει??? Εγω την εριξα παντως 3 μανικια συνολο, η καθε πραξη αποθεωση, αν καθοταν θα τις εσβηνε ολες απο το χαρτη.!!! Δεν θα ξαναερθει, κατι για Τουρκια μου ελεγε θα παει, γιατι εκει περνει 5μηνη βιζα, ενω Ελλαδα 1μηνα βιζα, αν καταλαβα. Της ειπα οτι Τουρκια θα την σκισουν στο αναλ τα μουσλιμια.... :2funny:
1 του μηνος ειπε φευγει...αλλα το μονο που μπορει να σβησει ειναι κανενα πινακα κιμωλιας με σφουγγαρι...εχουν αλλαξει οι εποχες βλεπω και εχετε ριξει τα στανταρ σας...αυτη στο βρδαρακο μας παλια,δεν στεκοταν ουτε με καλογερο...
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
Καλησπέρα κύριοι. Αφού μου την λέει συνέχεια ο φίλος μου ο azazel οτι δεν γράφω κριτικές (και έχει δίκιο) αποφάσισα σήμερα να γράψω Αφού άξιζε. Εκτός από τις τέλειες φορές που έχω περάσει με Λορένα και Εμμανουέλα είπα να δοκιμάσω σήμερα την Γαλήνη. 50 ευρώ για χαλαρό και γλύψιμο. Ξεκίνημα με πολύ βαθιά και υγρή πίπα. Πρώτη στάση αυτή από πάνω δεύτερη στάση όρθιοι στον καθρέφτη και Τρίτη στάση στα τέσσερα και το τέλος δεν άργησε να έρθει. Συνοψίζοντας αλλάξαμε 3 στάσεις και η Γαλήνη πολύ καλό παιδί. Οι φωτογραφίες στο site την αδικούν. Είναι πολύ πιο όμορφη από κοντά. Ελπίζω να σας βοήθησα. Καλά να περνάτε και να γαμάτε καλύτερα!
αυτος την λεει ακομα και στα σουβλακια που ψηνει.μην τον παρεξηγεις  ειναι καλο παιδι αλλα παλια ητανε κραχτης σε μαγαζια και του χει μεινει... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
1 του μηνος ειπε φευγει...αλλα το μονο που μπορει να σβησει ειναι κανενα πινακα κιμωλιας με σφουγγαρι...εχουν αλλαξει οι εποχες βλεπω και εχετε ριξει τα στανταρ σας...αυτη στο βρδαρακο μας παλια,δεν στεκοταν ουτε με καλογερο...

Ναι εχεις δικιο, δεν προλαβε να σβησει καμια απο το χαρτι, γιατι αν καθοταν θα εξαφανιζε καποιες θεοποιημενες που θελουν 70αρι και πανω για να παρουν μπροστα, γιατι στα 40αρια φουσκες....τωρα για τα βαρδαρη κτλ, συνηθες σου ατακες, δεν περιμενα κατι καλυτερτο, ολες για βαρδαρη και φιλης στο 20αρικο...

 

veriotis22

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
198
Like
98
Πόντοι
1
αυτος την λεει ακομα και στα σουβλακια που ψηνει.μην τον παρεξηγεις  ειναι καλο παιδι αλλα παλια ητανε κραχτης σε μαγαζια και του χει μεινει... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Καλημέρα φίλε μου. Το ξέρω ότι είναι καλό παιδί γι'αυτό λέω ότι έχει δίκιο που μου λέει ότι δεν γράφω κριτικές. Ούτως ή άλλως δεν έχουμε κάτι να χωρίσουμε
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
Ναι εχεις δικιο, δεν προλαβε να σβησει καμια απο το χαρτι, γιατι αν καθοταν θα εξαφανιζε καποιες θεοποιημενες που θελουν 70αρι και πανω για να παρουν μπροστα, γιατι στα 40αρια φουσκες....τωρα για τα βαρδαρη κτλ, συνηθες σου ατακες, δεν περιμενα κατι καλυτερτο, ολες για βαρδαρη και φιλης στο 20αρικο...
αμα αυτη εσβηνε τα καλα χαρτια του βαρδαρη τοτε εγω ειμαι αστροναυτης.οσο για τα 70αρια κανεις δε δινει 70αρια σε φολες..ενα απλο καλο σεξακι κανει μην τρελαθουμε κι ολας...αλλα ειπαμε στους τυφλους ο μονοφθαλμος...
 

Kostas Pitsis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
29
Κριτικές
16
Like
634
Πόντοι
990
συνάδελεφε σου το είπε κάποιος ή απλά έβγαλες εσύ από μόνος σου το συμπέρασμα; ότι της είπαν να κόψει τα φιλιά και την GFE κατάσταση;

Μου το ειπε η ιδια. Τωρα αν δεν καταλαβα καλα και ηταν μονο σε μενα ετσι, δεν ξερω. Στο αλλο μαγαζι που ηταν πριν καιρο (αρχες νικ. ουρανου) ηταν φουλ GFE φιλια κτλ λογικα ξερεις. Περασες μαζι της τελευταια να συγκρινουμε?
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.753
Κριτικές
6
Like
3.414
Πόντοι
736
Μια Eleni που είχαν στο άλλο σαιτ κυπρια , με αδυνατο σωμα όπως έδειχνε η φωτο , ακόμα δεν την βάλανε στο σαιτ την βγάλανε κιόλας :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom