Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (4 μέλη και 39 επισκέπτες)

kostaras345

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2017
Μηνύματα
13
Like
14
Πόντοι
0
Παιδιά καλημέρα.Ξέρει κανείς που δουλεύει (αν δουλεύει) αυτή τη περίοδο η Αντελίνα;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.185
Κριτικές
293
Like
9.436
Πόντοι
12.525
Ρε μαλακες θα τρελαθουμε  :uglystupid: :uglystupid:...η Μαρια η Σλοβακα του Λαφαμ που καποτε ηταν γυναικαρα δουλευει τωρα στο Φριξου 14...πλεον δε τη λες και γυναικαρα  :rolleyes:
Αν εμφανιστει δηλαδη και το Μαρινακι-κλαιει το μουνακι ή η Τρελοτζενη να μη μας κανει εντυπωση  :cheesy:

Εκλογες σημερα και οπως συνηθιζω μετα την ψηφο ριχνω κι εναν πουτσο και ειδικα μετα απο σχεδον δυο μηνες αποχης που συμπλωρωσα παλι.
Τρεις στοχους ειχα Νατασα-Free house...Ειρηνη-Νικ,ουρανου 26...Μονικα Ρουμανα-Φριξου 15β αλλα και οι τρεις ηταν κλειστες...

Απο κει και περα...
-Νικ.ουρανου 1β.Ιρα ουκρανη,οχι η γνωστη πιπινα,καλο κορμι μετρια φατσα πολυ υποτονικο σαλοναρισμα ηρθε μου εδωσε και χειραψια
-Μινωταυρου 14 Ξυλινο.Βικτωρια Ουκρανη,πολυ ομορφο ξανθο με στεναχωρια ομως που επισης με χαιρετισε με χειραψια...η τσατσα εταζε οτι θα εβλεπα πεταλουδιτσες βγαινοντας απο το δωματιο
-Ερημιτη 4?καινουριο.Μαρια ενα μαλαχρινο ομορφο μικροσκοπικο κοριτσι
-Ερημιτη 2.ενα ξανθο ομορφο κοριτσι με ατσουμπαλο σωμα,τιποτα ιδιαιτερο
-Ερημιτη 2α.Η νεαρη ομορφη νταρντανουλα Νατασα με την κωλαρα αλλα και την εμφανη κυτταριτιδα ακομα και στο σκοταδι
-Τριδυμα.Μονο το μεσαιο ανοιχτο και δουλευε η Γκαμπριελα ρουμανα χοντρουλα με την οποια δεν ειχα τρελαθει κιολας οταν περασα
-Φριξου 15 α.η Βουλγαρα Βικτωρια το καλο κοριτσι με την ωραια κωλαρα για γλειψιμο
-Φριξου 12.ενα γυφτακι επιπεδου Γιαννιτσων με την τρελη τσατσα να λεει τις μαλακιες της παλι  :jerking: :jerking:....απορω γιατι το ανοιξαν σημερα δηλαδη

χρειαστηκε δευτερο περασμα απο Φριξου 14 για να δω οτι ειναι η γνωστη Μαρια μιας και στο πρωτο ηταν σε προγραμμα....συνδεθηκα και στο γνωστο σαϊτ να δω μπας και δουλευαν πουθενα Γαληνη ή μιλφ Σοφια αλλα την πατησα κι εκει...
ε και δεν ειχα επιλογη οποτε μπηκα με τη Βικτωρια στο Φριξου 15α για την οποια εχω ξαναγραψει παλιοτερα οτι ναι μεν δεν κανει κατι συγκλονιστικο μεσα αλλα τουλαχιστον ειναι αποτελεσματικη...καλη πιπα,ωραια κωλαρα και μουνακι για γλειψιμο,ναζιαρα και καθεται οση ωρα θες μεσα...Τρεις φορες που τη γαμησα ηταν επειδη δε βρηκα τις αλλες που εψαχνα  :grin:
Να πω την αληθεια ηθελα κατι δυνατο,σιγουρο και βρωμικο σημερα  ;)

Μηδενικη κινηση με τα περισσοτερα σπιτια κλειστα μαλλον λογω της ημερας

 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
Ρε μαλακες θα τρελαθουμε  :uglystupid: :uglystupid:...η Μαρια η Σλοβακα του Λαφαμ που καποτε ηταν γυναικαρα δουλευει τωρα στο Φριξου 14...πλεον δε τη λες και γυναικαρα  :rolleyes:
Αν εμφανιστει δηλαδη και το Μαρινακι-κλαιει το μουνακι ή η Τρελοτζενη να μη μας κανει εντυπωση  :cheesy:

Εκλογες σημερα και οπως συνηθιζω μετα την ψηφο ριχνω κι εναν πουτσο και ειδικα μετα απο σχεδον δυο μηνες αποχης που συμπλωρωσα παλι.
Τρεις στοχους ειχα Νατασα-Free house...Ειρηνη-Νικ,ουρανου 26...Μονικα Ρουμανα-Φριξου 15β αλλα και οι τρεις ηταν κλειστες...

Απο κει και περα...
-Νικ.ουρανου 1β.Ιρα ουκρανη,οχι η γνωστη πιπινα,καλο κορμι μετρια φατσα πολυ υποτονικο σαλοναρισμα ηρθε μου εδωσε και χειραψια
-Μινωταυρου 14 Ξυλινο.Βικτωρια Ουκρανη,πολυ ομορφο ξανθο με στεναχωρια ομως που επισης με χαιρετισε με χειραψια...η τσατσα εταζε οτι θα εβλεπα πεταλουδιτσες βγαινοντας απο το δωματιο
-Ερημιτη 4?καινουριο.Μαρια ενα μαλαχρινο ομορφο μικροσκοπικο κοριτσι
-Ερημιτη 2.ενα ξανθο ομορφο κοριτσι με ατσουμπαλο σωμα,τιποτα ιδιαιτερο
-Ερημιτη 2α.Η νεαρη ομορφη νταρντανουλα Νατασα με την κωλαρα αλλα και την εμφανη κυτταριτιδα ακομα και στο σκοταδι
-Τριδυμα.Μονο το μεσαιο ανοιχτο και δουλευε η Γκαμπριελα ρουμανα χοντρουλα με την οποια δεν ειχα τρελαθει κιολας οταν περασα
-Φριξου 15 α.η Βουλγαρα Βικτωρια το καλο κοριτσι με την ωραια κωλαρα για γλειψιμο
-Φριξου 12.ενα γυφτακι επιπεδου Γιαννιτσων με την τρελη τσατσα να λεει τις μαλακιες της παλι  :jerking: :jerking:....απορω γιατι το ανοιξαν σημερα δηλαδη

χρειαστηκε δευτερο περασμα απο Φριξου 14 για να δω οτι ειναι η γνωστη Μαρια μιας και στο πρωτο ηταν σε προγραμμα....συνδεθηκα και στο γνωστο σαϊτ να δω μπας και δουλευαν πουθενα Γαληνη ή μιλφ Σοφια αλλα την πατησα κι εκει...
ε και δεν ειχα επιλογη οποτε μπηκα με τη Βικτωρια στο Φριξου 15α για την οποια εχω ξαναγραψει παλιοτερα οτι ναι μεν δεν κανει κατι συγκλονιστικο μεσα αλλα τουλαχιστον ειναι αποτελεσματικη...καλη πιπα,ωραια κωλαρα και μουνακι για γλειψιμο,ναζιαρα και καθεται οση ωρα θες μεσα...Τρεις φορες που τη γαμησα ηταν επειδη δε βρηκα τις αλλες που εψαχνα  :grin:
Να πω την αληθεια ηθελα κατι δυνατο,σιγουρο και βρωμικο σημερα  ;)

Μηδενικη κινηση με τα περισσοτερα σπιτια κλειστα μαλλον λογω της ημερας
ποοοο το μαρινακι με το κλαμενο μουνακι....τι πούτσο είχε φάει αυτό το κοντοπουτανο...Τώρα πια θα μιλφαρει αυτό...κοντά στα 40
 

Houdini

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Like
12
Πόντοι
0
Ρε μαλακες θα τρελαθουμε  :uglystupid: :uglystupid:...η Μαρια η Σλοβακα του Λαφαμ που καποτε ηταν γυναικαρα δουλευει τωρα στο Φριξου 14...πλεον δε τη λες και γυναικαρα  :rolleyes:
Αν εμφανιστει δηλαδη και το Μαρινακι-κλαιει το μουνακι ή η Τρελοτζενη να μη μας κανει εντυπωση  :cheesy:

Εκλογες σημερα και οπως συνηθιζω μετα την ψηφο ριχνω κι εναν πουτσο και ειδικα μετα απο σχεδον δυο μηνες αποχης που συμπλωρωσα παλι.
.
.
.
.
ε και δεν ειχα επιλογη οποτε μπηκα με τη Βικτωρια στο Φριξου 15α για την οποια εχω ξαναγραψει παλιοτερα οτι ναι μεν δεν κανει κατι συγκλονιστικο μεσα αλλα τουλαχιστον ειναι αποτελεσματικη...καλη πιπα,ωραια κωλαρα και μουνακι για γλειψιμο,ναζιαρα και καθεται οση ωρα θες μεσα...Τρεις φορες που τη γαμησα ηταν επειδη δε βρηκα τις αλλες που εψαχνα  :grin:
Να πω την αληθεια ηθελα κατι δυνατο,σιγουρο και βρωμικο σημερα  ;)

Μηδενικη κινηση με τα περισσοτερα σπιτια κλειστα μαλλον λογω της ημερας

Al τεράστιε, λείπεις από το λαό σου...
 

rozgatos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2016
Μηνύματα
27
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπερα, γνωριζει καποιος που / ποτε βρισκουμε την Ντονα? Τελευταια φορα εγω την ειχα δει στο λας πρωινη.Ειναι ακομα εκει?
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Καταθεση σημερα το μεσημέρι κατα της δωδεκαμησι στην γνωστη Βικτωρία στην Φριξου 15α.Γλυφομουνι 69 σεξ σε τρεις στάσεις με το απλο των 30 ευρω.Οχι τιποτα συγκλονιστικο αλλα σταθερη αξια η Βικτωρία.
 

kostaras345

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2017
Μηνύματα
13
Like
14
Πόντοι
0
Ρε μαλακες θα τρελαθουμε  :uglystupid: :uglystupid:...η Μαρια η Σλοβακα του Λαφαμ που καποτε ηταν γυναικαρα δουλευει τωρα στο Φριξου 14...πλεον δε τη λες και γυναικαρα  :rolleyes:
Αν εμφανιστει δηλαδη και το Μαρινακι-κλαιει το μουνακι ή η Τρελοτζενη να μη μας κανει εντυπωση  :cheesy:

Εκλογες σημερα και οπως συνηθιζω μετα την ψηφο ριχνω κι εναν πουτσο και ειδικα μετα απο σχεδον δυο μηνες αποχης που συμπλωρωσα παλι.
Τρεις στοχους ειχα Νατασα-Free house...Ειρηνη-Νικ,ουρανου 26...Μονικα Ρουμανα-Φριξου 15β αλλα και οι τρεις ηταν κλειστες...

Απο κει και περα...
-Νικ.ουρανου 1β.Ιρα ουκρανη,οχι η γνωστη πιπινα,καλο κορμι μετρια φατσα πολυ υποτονικο σαλοναρισμα ηρθε μου εδωσε και χειραψια
-Μινωταυρου 14 Ξυλινο.Βικτωρια Ουκρανη,πολυ ομορφο ξανθο με στεναχωρια ομως που επισης με χαιρετισε με χειραψια...η τσατσα εταζε οτι θα εβλεπα πεταλουδιτσες βγαινοντας απο το δωματιο
-Ερημιτη 4?καινουριο.Μαρια ενα μαλαχρινο ομορφο μικροσκοπικο κοριτσι
-Ερημιτη 2.ενα ξανθο ομορφο κοριτσι με ατσουμπαλο σωμα,τιποτα ιδιαιτερο
-Ερημιτη 2α.Η νεαρη ομορφη νταρντανουλα Νατασα με την κωλαρα αλλα και την εμφανη κυτταριτιδα ακομα και στο σκοταδι
-Τριδυμα.Μονο το μεσαιο ανοιχτο και δουλευε η Γκαμπριελα ρουμανα χοντρουλα με την οποια δεν ειχα τρελαθει κιολας οταν περασα
-Φριξου 15 α.η Βουλγαρα Βικτωρια το καλο κοριτσι με την ωραια κωλαρα για γλειψιμο
-Φριξου 12.ενα γυφτακι επιπεδου Γιαννιτσων με την τρελη τσατσα να λεει τις μαλακιες της παλι  :jerking: :jerking:....απορω γιατι το ανοιξαν σημερα δηλαδη

χρειαστηκε δευτερο περασμα απο Φριξου 14 για να δω οτι ειναι η γνωστη Μαρια μιας και στο πρωτο ηταν σε προγραμμα....συνδεθηκα και στο γνωστο σαϊτ να δω μπας και δουλευαν πουθενα Γαληνη ή μιλφ Σοφια αλλα την πατησα κι εκει...
ε και δεν ειχα επιλογη οποτε μπηκα με τη Βικτωρια στο Φριξου 15α για την οποια εχω ξαναγραψει παλιοτερα οτι ναι μεν δεν κανει κατι συγκλονιστικο μεσα αλλα τουλαχιστον ειναι αποτελεσματικη...καλη πιπα,ωραια κωλαρα και μουνακι για γλειψιμο,ναζιαρα και καθεται οση ωρα θες μεσα...Τρεις φορες που τη γαμησα ηταν επειδη δε βρηκα τις αλλες που εψαχνα  :grin:
Να πω την αληθεια ηθελα κατι δυνατο,σιγουρο και βρωμικο σημερα  ;)

Μηδενικη κινηση με τα περισσοτερα σπιτια κλειστα μαλλον λογω της ημερας

Για να προλάβω τυχόν ενδιαφερόμενους, μακριά απο τη Μαρία στο καινούργιο δίπλα στο ερημίτη 2.Είπα να κάνω το κασκαντεριλίκι, και τα έκλαψα τα λεφτά μου.Με μία λέξη θα συνόψιζα αυτό που κάνει ως "αγγαρεία".Έλπιζω να βρω χρόνο να γράψω και κριτική κάποια στιγμή.
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
148
Like
150
Πόντοι
1
Γεια και χαρά σας...σήμερα ξέρουμε εάν δουλεύει η Βικτόρια;;; Εκεί κατά τις 5+κάτι λέω να πάω... ξέρει κανείς;;
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
332
Πόντοι
36
Πέρασα τώρα απογευματινή βόλτα σε αρκετά σπιτάκια. Τίποτα και καμία δεν με έκανε κλικ να περάσω. Η τσατσα στο ερημίτη 2α και στο νικηφόρου ουρανού 26 ήταν milf και οι δυο και με ρχοταν να περάσω με αυτές παρά με τις κοπέλες που δούλευαν. Ούτε μια milf καινούρια
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.918
Κριτικές
48
Like
5.300
Πόντοι
5.646
Καλησπέρα,

Βολταρία στα σοκάκια της αμαρτίας, με πολύ απόθεμα στο εσωτερικό μου και μεγάλη γκαύλα...

Είχα κάνει και την προηγούμενη μέρα τσεκ σε διάφορα σπιτάκια ώστε να μπορέσω να βρω κάποια μωρά καινούργια που έχουν αφιχθεί, όπως:
-Νάντια από Βίλλες(τίποτα/άποψη κατ'εμέ),
-Αγάπη από Βίλλες (δεν ήταν στο στούντιο και γενικά δεν πολυδουλεύει, φαίνεται δυνατό πάντως),
-Άννα από Βίλλες(τίποτα/άποψη κατ'εμέ),
-Αμαριλλύς από Βίλλες (πολύ όμορφο προσωπο, ναζιάρικο κορίτσι, σγουρομάλλικο, φτιαχτά στήθια όπως φαίνονται, θα τιμηθεί κάποια στιγμή...αν και το τίμημα είναι αρκετό εκεί πλέον!!!).
-Βικτώρια ξανθιά, Ουκρανή, στο Ξύλινο (στο 4ο παιδί του Las vegas), ωραίο κορίτσι αλλά έχει κάτι παγωμένο, γράφονται καλά λόγια από συμπαίκτες, εμένα πάντως παρά τη χειραψία που κάνει, βγάζει πάγο, οπότε δε μπήκα.

-Ναταλι, αναμονή στο σαλόνι και βγαίνει το μωρό, πολύ γκαυλόφατσα...
Καλά ρε, πως και δεν έχει γράψει κάποιος τόσο καιρό γι'αυτήν, απορώ...είναι δυνατόν(εκτός αν δεν είδα και δεν διάβασα), κανείς από εδώ μέσα δε πήγε μαζί της??? , το μόνο αρνητικό το τίμημα για να μπεις μαζί της.
Νομίζω το καλύτερο μωρό εμφανησιακά στην περίοδο που διανύουμε τώρα!
Με γκαύλωσε αρκετά αφού ήταν και φρέσκια στη βάρδια της.
Ετών 25-27.
Μακρυά μαλλιά καστανά.
Φορούσε μαύρο κορμάκι και ξεχείλιζαν τα πλούσια στήθια της τα οποία είναι 3άρια-4άρια φυσικά, ωραία γκαυλόφατσα κατ'εμέ, τσιμπουκόχειλα και ωραία περιποιημένα άκρα, πόδια - χέρια, καθαρό σώμα και με καλή διάθεση!!!

Κόστος: 70 για ακα, χαλαρά με 69.

Συνοπτικά:

-Χαδάκια, φιλάκια στο σώμα!
-Μπούκι καλό, βεντούζα τα χείλια αυτά, με ωραίες κινήσεις αλλά όχι κάτι το τρομερό, απλά η θέα της γκαύλας/φάτσας της και το κοίταγμα της με ζέστανε αρκετά.
-Σώμα ωραίο, καθαρό και λείο.
-Βυζοι, φυσικοί με νορμάλ ρόγα.
-Σεξ, καλό, το έχει κατ'εμέ, αν και την πήρα σε μία στάση, με αυτή από κάτω ώστε να την κουμαντάρω και να αντέξω όσο περισσότερο γινόταν!!!
-Γλωσ/λα όχι.(μόνο ένα φιλάκι πήρα στα πεταχτά).

ΥΓ.
1.Πολλά λεφτά για τέτοιες εποχές.
2.Έστω για το παλμάρε μου, έπρεπε να το πάρω.
3.Όλα είναι σχετικά, σύμφωνα με τα στάνταρ και τις δυνατότητες του καθενός!

Να στε καλά παίδες και να γαμάτε καλύτερα!!!

Με εκτίμηση
GALLAS
:hi:
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.810
Πόντοι
1.196
Συμφωνώ με τον Gallas για την Ναταλί που την ειδα κι εγώ για πρώτη φορά σήμερα, αλλά εγώ πέρασα με 40 και ήταν πολύ διεκπεραιωτικη χωρίς πολλά πολλά. Πιο πριν είδα την Ροξυ στο Παρανταις η οποία είναι μουναρος αλλά στα ορια της ανορεξίας που δεν είναι του γουστου μου.
 

foxio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
1.051
Πόντοι
361
Επιστροφή Ηρας Μολδαβής στο Μινωταύρου & Νικηφόρου Ουρανού. Οχι οτι είναι κάτι special αλλα είχε το κοινό της νομίζω !
 

Kostas Pitsis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
29
Κριτικές
16
Like
634
Πόντοι
990
ποτε την ειδες την Ηρα φιλε;πρωι ή βραδυ
 

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
690
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
6
Συμφωνώ με τον Gallas για την Ναταλί που την ειδα κι εγώ για πρώτη φορά σήμερα, αλλά εγώ πέρασα με 40 και ήταν πολύ διεκπεραιωτικη χωρίς πολλά πολλά. Πιο πριν είδα την Ροξυ στο Παρανταις η οποία είναι μουναρος αλλά στα ορια της ανορεξίας που δεν είναι του γουστου μου.

Για Ρόξυ...... μακριά και αλάργα ............
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
229
Πόντοι
86
Σημερα τον εριξα στην Βικτωρια ξανθια ουκρανη. Πολυ καλη σε εμφανιση και στο δωμάτιο. Δυστυχως η τελευταια της βαρδια σημερα, μου ειπε οτι φευγει. Της ειπα οτι μπορει να ξαναπερασω να της ριξω εναν αποχαιρετηστηριο και μου απαντησε οτι μετα τις 7 θα συνεχισει την βαρδια της σε ενα ροζ σπιτακι. Οποιος δεν προλαβε ας τρεξει, σπανιες τετοιες παρουσιες στην πολη μας
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
29
Like
4.765
Πόντοι
5.646
Σημερα τον εριξα στην Βικτωρια ξανθια ουκρανη. Πολυ καλη σε εμφανιση και στο δωμάτιο. Δυστυχως η τελευταια της βαρδια σημερα, μου ειπε οτι φευγει. Της ειπα οτι μπορει να ξαναπερασω να της ριξω εναν αποχαιρετηστηριο και μου απαντησε οτι μετα τις 7 θα συνεχισει την βαρδια της σε ενα ροζ σπιτακι. Οποιος δεν προλαβε ας τρεξει, σπανιες τετοιες παρουσιες στην πολη μας
Πολύ μέτρια εμφανισιακα!Πήγα με sex volcano να την δω κ δεν τρελάθηκα.Συμφωνω με κριτική Jimiadi
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom