Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (7 μέλη και 51 επισκέπτες)

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Ενω αν γνωρισεις τυπε καμμια εξω θα εισαι σιγουρος οτι θα ναι οκ και θα της τον δωσεις ακα ε?
Κοιτα συναδελφε αλλο μια κοπελα που ξερεις πολυ καλα και αλλο μια ιεροδουλη, μην τα βαζεις στην ιδια ζυγαρια.Εννοειται οτι υπαρχει και μια πολυ μικρη πιθανοτητα να κολησεις κατι απο την φιλη σου αλλα καμια σχεση με ιεροδουλη εκει αυξανονται κατα πολυ η πιθανοτητες.
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Οταν υπαρχουν τετοιες μαλακιες η υποψια για καποια πρεπει να το λεμε δε πεταμε κατι και μετα δε γαμιεται αν δε θελουμε να πουμε ποια ειναι η εστω ποια υποψιαζομαστε δεν αναφερουμε τιποτα και το κραταμε για τον εαυτο μας
Αν ημουν 100% σιγουρος θα ελεγα και πια ειναι..εννοειται εκει δεν θα σεβομουν την κοπελα γιατι πολυ απλα δεν με σεβαστηκε κι αυτη και με φορτωσε ενα σμν.Να σε πω και το λογο που το ειπα δημοσια.Εγω δεν ηξερα οτι ειχα κολλησει κατι και επιδης εκανα τις εξετασεις απο μονος μου και ειδα οτι εχω κατι..σκεφτηκα οτι αρκετοι αλλοι εδω μεσα οπως εγω μπορει να εχουν κατι και να μην το γνωρισουν, γιατι μιλαμε σε μερικες περιπτωσης δεν το καταλαβαινεις καθολου.Οποτε ετσι ισως παροτρυνω καποιους συναδελφους να επισκευτουν κανα γιατρο..απο κει και περα αντρες ειμαστε οχι παιδια και ο καθενας ας κανει οτι νομιζει.
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Οι κοπελες κανουν καθε 2 βδομαδες. Ζητα εσυ και θα καταλαβεις
Ναι καθε 15 πανε σε δημοσιο νοσοκομειο και κανουν εξετασεις και καθε τριμηνο για HIV και απο τι μου εχει πει τσατσα αν βρουν κατι στελνουν απο το νοσοκομειο σημα στην ασφαλεια.Εγω οσες φορες ζητησα εξετασεις μου τις εδειξαν αλλα παντα εκρυβαν το ονομα τους.
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Τελος να πω και να κλεινει εδω το θεμα..παλιοτερα εχω κανει εξετασεις αιματος για hiv,συφιλη,ιπατιτιδα.Οταν ειπα τον γιατρο μου οτι θελω να κανω αυτες τις εξετασεις με ρωτησε σε καποια φαση αν εχω παει (σεξ) με ιεροδουλη χωρις προφυλαξη.Οχι του απαντησα και ουτε προκειται ποτε,αλλα γιατι με ρωτας του ειπα,ξερετε τι μου απαντησε..ασχετα αν ειναι φορεας η οχι αν πηγες μαζι τους χωρις προφυλαξη τοτε εισαι αυτοματα στα ατομα αυξημενου κινδυνου και πρεπει να παρεις μια αντιρετροϊκη αγωγη που ειναι κοκτειλ φαρμακων και που το παιρνουν και αυτοι που εχουν τον ιο. ολα αυτα βεβαια εφοσον πηγες μεσα σε το πολυ 48-72 ωρες μετα το σεξ.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
μεθ αναστια μινι τσαρκα τα μισα μαγαζια ηταν ακομη κλειστα.
στο τερμα της ερημιτη η μιρελα η μοντελισια, πιο εδώ 50 μετρα η σαντρα μια κοντη με ωραιο κωλο πρεπει να εχω γραψει κριτικη γι αυτην όταν ηταν σε πρωινη βαρδια κατι από χαβαη 5-0 το παλιο μου εβγαζε τσιγγανα κοντοπουτανο. στο λας βεγκας μια μελαχροινη και μια ξανθουλα ακομη καλυτερη. απέναντι στην μινωταυρου η αθηνα η ελληνιδα που δουλευει πρωινη παλι μονη της χωρις τσατσα. διπλα εκει που δουλευει η αγγελικη ντεμεκ ελληνιδα πρωινη μια ευχαριστη εκπληξη μια σαρα ψηλη σχετικα με τατουάζ στο ποδι καστανοξανθη ομορφη την λες αλλα σπαστικια η τσατσα της μου ειπε πως την ξερω και εχω ξαναρθει και είναι και καινουρια ενώ εχω να ερθω σε αυτό το οίκημα βραδυ μηνες. η γιαννιτσων αρχισε να γεμιζει γυφτακια και ένα τραβεστί μαλλον κροσσντρεσσερ με καρε μαλλι στην αρχη. μοναστηριου η ψηλη μελαχροινη λεπτη εμφανισιμη και στην επομενη γυρα καποιες γυφτισες. το ονειρο μολις ανοιξε ειχε 3 νταρντανε μελαχροινες μολις ειδα ότι ουσιαστικα η πιστα είναι 3 τετραγωνικα την εκανα.
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Ναι καθε 15 πανε σε δημοσιο νοσοκομειο και κανουν εξετασεις και καθε τριμηνο για HIV και απο τι μου εχει πει τσατσα αν βρουν κατι στελνουν απο το νοσοκομειο σημα στην ασφαλεια.Εγω οσες φορες ζητησα εξετασεις μου τις εδειξαν αλλα παντα εκρυβαν το ονομα τους.
Γιαυτο το εγραψα για να μπειτε σε υποψιες αλλα δεν καταλαβατε τι ηθελα να πω. Ειναι μεγαλη συζητηση. Τα ακα ειναι επικινδυνα ειτε με πουτανες ειτε με γκομενες. Εισαστε μεγαλοι αντρες οσοι δεν κανετε ακα δεν κινδυνευετε οσοι κανετε το ρισκαρετε . Ειναι δικαιωμα του καθενος να κανει οτι θελει.
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Τελος να πω και να κλεινει εδω το θεμα..παλιοτερα εχω κανει εξετασεις αιματος για hiv,συφιλη,ιπατιτιδα.Οταν ειπα τον γιατρο μου οτι θελω να κανω αυτες τις εξετασεις με ρωτησε σε καποια φαση αν εχω παει (σεξ) με ιεροδουλη χωρις προφυλαξη.Οχι του απαντησα και ουτε προκειται ποτε,αλλα γιατι με ρωτας του ειπα,ξερετε τι μου απαντησε..ασχετα αν ειναι φορεας η οχι αν πηγες μαζι τους χωρις προφυλαξη τοτε εισαι αυτοματα στα ατομα αυξημενου κινδυνου και πρεπει να παρεις μια αντιρετροϊκη αγωγη που ειναι κοκτειλ φαρμακων και που το παιρνουν και αυτοι που εχουν τον ιο. ολα αυτα βεβαια εφοσον πηγες μεσα σε το πολυ 48-72 ωρες μετα το σεξ.
Τρελή υπερβολη αδερφε
 
Εγγρ.
16 Αυγ 2017
Μηνύματα
19
Like
6
Πόντοι
0
μαγκες  μια ερωτηση γιατι καποιος εδω μεσα ειπε οτι ολα γινονται στο βωμο του χρηματος για τα υπολοιπα υπαρχει αδιαφορια,σε ενα σπιτακι που εχει αδεια εδω στη θεσσαλονικη που εχει εκδιδομενες που εχουν αδειες ποσες πιθανοτητες υπαρχουν να κολλησει καποιος κατι??? το ρωταω αυτο γιατι εαν γινει καμια μαλακια και καποια κοπελα ειναι φορεας δηλαδη επικινδυνη για τη δημοσια υγεια αυτοματως φερει μεγαλη ευθυνη ο ιδιοκτητης του σπιτιου που την εβαλε να δουλεψει,ειναι χαζος ο ιδιοκτητης να εχει καμια τετοια κοπελα και να μην τις ελεγχει??? δε γνωριζω πραγματα και καταστασεις αλλα υποθετω ομως οτι ενας ιδιοκτητης οικου ανοχης ελεγχει τις κοπελες του σε καθημερινη βαση ειδικα απο θεμα υγειας και υγειηνης...
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.073
Κριτικές
46
Like
3.210
Πόντοι
3.820
μαγκες  μια ερωτηση γιατι καποιος εδω μεσα ειπε οτι ολα γινονται στο βωμο του χρηματος για τα υπολοιπα υπαρχει αδιαφορια,σε ενα σπιτακι που εχει αδεια εδω στη θεσσαλονικη που εχει εκδιδομενες που εχουν αδειες ποσες πιθανοτητες υπαρχουν να κολλησει καποιος κατι??? το ρωταω αυτο γιατι εαν γινει καμια μαλακια και καποια κοπελα ειναι φορεας δηλαδη επικινδυνη για τη δημοσια υγεια αυτοματως φερει μεγαλη ευθυνη ο ιδιοκτητης του σπιτιου που την εβαλε να δουλεψει,ειναι χαζος ο ιδιοκτητης να εχει καμια τετοια κοπελα και να μην τις ελεγχει??? δε γνωριζω πραγματα και καταστασεις αλλα υποθετω ομως οτι ενας ιδιοκτητης οικου ανοχης ελεγχει τις κοπελες του σε καθημερινη βαση ειδικα απο θεμα υγειας και υγειηνης...
σίγουρος να είσαι...περναει μουνοκαθαριστης μέρα παρά μέρα και κανει τις απαιτουμενες καθαριοτητες...προβελεπε...
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
10
Like
4.890
Πόντοι
4.895
ποιες ήταν οι τότε ανταγωνιστριες ?
ρρε συ αλ, ειχε τοτε αφρο εφη, ειχε τις βιλλατες στα καλα τους,ειχε τη σαρα τη γεματουλα αν θυμασαι, ειχε στα λαφαμ κανα καλο που και που, ειχε λαουρα τσιρκο, ειχε το μουναρο αλλα κρυα μεσα στην κοροβαγκου (πως τη λεγανε), ειχε την "πατρινια" και αλλες πολλες. για κανε κι εσυ μια προσπαθεια.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
μαγκες  μια ερωτηση γιατι καποιος εδω μεσα ειπε οτι ολα γινονται στο βωμο του χρηματος για τα υπολοιπα υπαρχει αδιαφορια,σε ενα σπιτακι που εχει αδεια εδω στη θεσσαλονικη που εχει εκδιδομενες που εχουν αδειες ποσες πιθανοτητες υπαρχουν να κολλησει καποιος κατι??? το ρωταω αυτο γιατι εαν γινει καμια μαλακια και καποια κοπελα ειναι φορεας δηλαδη επικινδυνη για τη δημοσια υγεια αυτοματως φερει μεγαλη ευθυνη ο ιδιοκτητης του σπιτιου που την εβαλε να δουλεψει,ειναι χαζος ο ιδιοκτητης να εχει καμια τετοια κοπελα και να μην τις ελεγχει??? δε γνωριζω πραγματα και καταστασεις αλλα υποθετω ομως οτι ενας ιδιοκτητης οικου ανοχης ελεγχει τις κοπελες του σε καθημερινη βαση ειδικα απο θεμα υγειας και υγειηνης...
σε ποιο παραλληλο συμπαν οπου ολοι ειναι τιμιοι και ευσυνείδητοι ζεις ρε φιλε?
εδώ κλεβει φπα ο βιοπαλαιστης,
βαζει ναυλον κασερι ο πιτσαδορος,
και εσυ εμπιστεύεσαι τον νταβαντζη ότι θα μεριμνησει για τις πουτανες??????
στην αθηνα είναι σχεδόν όλα ανεξελενκτα.
στην θεσσαλονικη είναι τα περισσοτερα ελεγμενα αλλα και παλι ο μαγαζάτορας που βλεπει τον τζιρο του να πεφτει στον πατο τα τελυταια χρονια νοιαζεται για σενα??? σου λεει μπορει να το κολλησες απο αλλου το παρασημο ψαξε βρες, ουσιαστικα όλα τα σμν μπορει να ΜΗΝ εκδηλωθουν αμεσα και να τα εχεις χρονια. ζητημα από τις 10 επιχειρήσεις της θεσσαλονικης η 1 να είναι αυστηρη σε τετοια θεματα οι αλλοι στα αρχιδια τους.

εγω ξερω και μαγαζατορα που κολησε τετοιο παρασημο, τον εαυτο του δεν προσεξε, εσενα θα προσεξει??????
 

simera_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
3
Like
130
Πόντοι
281
Η ασχετοσύνη εδω για τα σμν και ολο το θεμα ειναι τραγική.

Αρμόζει ομως στο επιπεδο.

 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Η ασχετοσύνη εδω για τα σμν και ολο το θεμα ειναι τραγική.

Αρμόζει ομως στο επιπεδο.
Φιλε μην πεφτεις στο επιπεδο μας . Ολοι αγραμματοι ειμαστε. Πανε σε κανενα site διανοουμενων και κανε τις συζητησεις σου....
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Γνωρίζει κανεις που βρίσκεται ακριβώς το studio lais στη Κοζάνη; Το καινούργιο,πάνω από τα Κοίλα.Περασα πριν λίγο από την περιοχή που υποτίθεται ότι βρίσκεται σύμφωνα με το χάρτη αλλά τζίφος.Εκτος αν είναι όντως εκεί και είναι κλειστό τα βραδια και δεν το πρόσεξα στα σκοτάδια στην ερημιά που βρίσκεται
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Άκυρο,όταν πρωτοκαταχωρθηκε το studio ήτανε σε άλλη τοποθεσια,λίγο πιο κάτω και το χα καρφιτσωμενο έτσι στο google maps.Τωρα που βλέπω το χάρτη,είναι σταμπαρισμένο στη πραγματική του τοποθεσια...Γνωρίζει κανεις αν η Δανάη είναι πρωινή βάρδια η απογευματινή;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.094
Κριτικές
89
Like
10.544
Πόντοι
25.015

notorius

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
113
Κριτικές
18
Like
131
Πόντοι
11
Αυτή ή σάρα στο παρανταις έχει τόσο καλό κώλο όπως φαίνετε στις φώτο? σκέφτομαι να την τιμήσω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom