Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)

georgius

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
10
Like
12
Πόντοι
11
Η Χριστίνα η Ρουμάνα είναι εγχειρισμένη δηλαδή;
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
216
Like
17.289
Πόντοι
35.697
Καλησπέρα σε όλους. Ρε παιδιά ψάχνω εδώ και μέρες να βρω κριτική για την Αντζελα που είναι στα studio/villes αλλά δεν βρίσκω τίποτα μετά το 2013-14. Γενικά δεν έχω πρόβλημα να κάνω κασκαντερ αλλά με παραξενεύει η συγκεκριμένη περίπτωση. Μπορεί μήπως κανείς να εκφράσει μία άποψη, αν έχει πάει με την κοπέλα? Οι εικόνες της πάντως φαίνονται αρκετά καλές...

Άμα λες για την Άντζελα την ψηλή Ουκρανη που πήρε μεταγραφή από το έρως 16 θα βρεις στο εκεί κατάστημα τα πάντα.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.765
Κριτικές
6
Like
3.439
Πόντοι
736
Καλησπέρα σε όλους. Ρε παιδιά ψάχνω εδώ και μέρες να βρω κριτική για την Αντζελα που είναι στα studio/villes αλλά δεν βρίσκω τίποτα μετά το 2013-14. Γενικά δεν έχω πρόβλημα να κάνω κασκαντερ αλλά με παραξενεύει η συγκεκριμένη περίπτωση. Μπορεί μήπως κανείς να εκφράσει μία άποψη, αν έχει πάει με την κοπέλα? Οι εικόνες της πάντως φαίνονται αρκετά καλές...
Αυτή η Άντζελα νομιζω είναι η ίδια με εκείνη την Άντζελα που δούλευε στο Ανδρέου Γεωργίου 32 , έχει εκεί μια κριτική απο το 15 νομιζω , ίσως έχει και καμία πιο καινούργια στα καταστήματα των βιλλων.
 

Warzycha

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
39
Κριτικές
15
Like
270
Πόντοι
290
Καλησπέρα παιδιά. Σε απογευματινή τσάρκα την περασμένη Τρίτη επισκέφτηκα το μαγαζί στη Φρίξου 15, όπου έχω περάσει αρκετές φορές με την Έλενα. Για το λόγο αυτό η τσατσά κάθε φορά δε με αφήνει να φύγω. Αυτή τη φορά είχε μια μελαχρινή κοπέλα χωρίς κάτι το ιδιαίτερο και επέμενε να περάσω. Φεύγοντας μου λέει μπήκες 2 φορές κι έγινες μάγκας, βγήκε στο δρόμο και φώναζε μην ξανάρθεις. Όσο είναι αυτή λοιπόν δεν πρόκειται να ξαναπάω. Ευτυχώς, μετά πήγα στην Κάντυ και πέρασα υπέροχα.
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Χαιρετώ τα πλήθη.Μετά από δίμηνη αποχή και κατόπιν εορτών,λέω να επανέλθω σιγά σιγά...Ερώτηση,η αλλαγή της βάρδιας είναι στις 19:00 όπως ήταν ή άλλαξε; Ρωτάω για τη πρωϊνή να πάω σε μια νορμάλ ώρα που θα ναι τα περισσότερα αν όχι όλα ανοιχτά
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
1
Like
191
Πόντοι
16
Χαιρετώ τα πλήθη.Μετά από δίμηνη αποχή και κατόπιν εορτών,λέω να επανέλθω σιγά σιγά...Ερώτηση,η αλλαγή της βάρδιας είναι στις 19:00 όπως ήταν ή άλλαξε; Ρωτάω για τη πρωϊνή να πάω σε μια νορμάλ ώρα που θα ναι τα περισσότερα αν όχι όλα ανοιχτά
Στις 8..οποτε υπολογιζε κατά τις 8μιση (μεχρι να ξεντυθει κτλ)
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Στις 8..οποτε υπολογιζε κατά τις 8μιση (μεχρι να ξεντυθει κτλ)

Καλά εννοείται.Για βραδινή τσάρκα,κατά προσωπική μου άποψη τώρα Παρασκευή-Σάββατο,οι καλύτερες ώρες να πας είναι 8μιση-11 και μετά τις 3.Το διάστημα 11-2 έχει απίστευτη κίνηση απ όσο θυμάμαι και κυρίως από πιτσιρίκια που πάνε τουλάχιστον 4άδες απλά και μόνο για να δουν και τη πληρώνουμε εμείς στο τέλος
 

Fotis Panagiwtou

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
41
Like
20
Πόντοι
0
Ησαιτ Γαληνη για μενα ειναι μια μετρια κατασταση εινα κοντουλα με πεσμενα μασταρια και διαφερει πολυ απο την παρουσια της στο αλλο σαιτ
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
612
Κριτικές
12
Like
2.715
Πόντοι
736

Διάβαζα για την Έλενα στο 15 στη Φρίξου και είπα να πάω...
Δικαιώθηκαν αυτοί που γράφουν τα αρνητικά της Αφού η κοπέλα είναι μουνάρα αλλά είναι μία παγωμένη μουνάρα...
Κάνει αγγαρεία και δεν διστάζει να το δείχνει φανερά...
Για να ρεφάρω πήγα στην Γκαμπριέλα μετά από δυο χρόνια...
Πολύ καλή φαση!!!!

Θα Γράψω και μία παλαιότερη μου δυσάρεστη εμπειρία με αυτήν τη ρουμάνα την Έλενα στη Μινώταυρου...
Πριν γραφτώ εδώ.
Επειδή διάβασα μία κριτική πρόσφατα ,τη συγκεκριμένη την πηδούσα αρχές 17 στο Λας Βέγκας και  έβαλα το δάχτυλό μου στον κώλο της...
Όταν το έβγαλα είχε πάνω μισό βαζάκι μερέντα...
Ένιωσα φοβερή αηδία και αυτή  χασκογελούσε...

Ανθρώπινο θα πει κανείς , αλλά όταν δίνεις κώλο τον προσέχεις...


 

aristos238

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Περασμα το βραδυ απο την Εβελινα, ομορφη κοπελα με τα πιασιματακια της,ωραιο κορμακι,ωραιο μουνακι για πολλα φιλακια και γλυψιματακια.
Στο κρεββατι τωρα πιπα τυπικη,πρωτη σταση ιεραποστολικο με το χερακι της στις μπαλες,δευτερη πισωκολητο παλι με χερι στις μπαλες...fake κραυγουλες λιγο ...
Συμπερασμα καλη εμφανισιακα για μενα αλλα χωρις διαθεση να με κανει πελατη (μιας και ηταν η πρωτη μου επισκεψη μαζι της)και με εμφανη διαθεση να με ξεπεταξει....
Δεν ειμαι σιγουρος αν θα ξαναπαω.....
 

oblivion31

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
517
Κριτικές
6
Like
2.883
Πόντοι
446
Καλησπέρα σε όλους. Ρε παιδιά ψάχνω εδώ και μέρες να βρω κριτική για την Αντζελα που είναι στα studio/villes αλλά δεν βρίσκω τίποτα μετά το 2013-14. Γενικά δεν έχω πρόβλημα να κάνω κασκαντερ αλλά με παραξενεύει η συγκεκριμένη περίπτωση. Μπορεί μήπως κανείς να εκφράσει μία άποψη, αν έχει πάει με την κοπέλα? Οι εικόνες της πάντως φαίνονται αρκετά καλές...
Η Αντζελα η Ουκρανη απ τις βιλλες ειναι 2 χρονια τουλαχιστον στα εν λογω στουντιο  που κατα καιρους ελειπε και επεστρεφε.Την εχω παρει 3 φορες και ειναι πολυ καυτη και καυλιαρα εχει σωματαρα αλλα σχεδον αβυζη που και για μενα που γουσταρω τις γυναικες να εχουν καπως μεγαλο στηθος για την Αντζελα ακομη και συ θα κανεις μια εξαιρεση αν εχεις τα ιδια γουστα και κανει πολυ καλη πιπα και τρελενεται οταν την γλειφεις σχεδον χυνει αν παρεις προγραμμα για γλυψιμο.
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Επειδή δεν παρακολουθούσα το θρεντ για μεγάλο διάστημα,να ενημερώσω ότι η Τζένη στις βίλες είναι η Αθηνά από το Venus και παλαιότερα από το Νικηφόρου Ουρανού 8.Κατι το οποίο μάλλον θα χει αναφερθεί.Επισης στο Vis 9 είναι μια Ρωσίδα Βαλέρια.Ειναι αυτή από τις βίλες; Δεν την θυμάμαι καλά
 

Warzycha

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
39
Κριτικές
15
Like
270
Πόντοι
290
Περασμα το βραδυ απο την Εβελινα, ομορφη κοπελα με τα πιασιματακια της,ωραιο κορμακι,ωραιο μουνακι για πολλα φιλακια και γλυψιματακια.
Στο κρεββατι τωρα πιπα τυπικη,πρωτη σταση ιεραποστολικο με το χερακι της στις μπαλες,δευτερη πισωκολητο παλι με χερι στις μπαλες...fake κραυγουλες λιγο ...
Συμπερασμα καλη εμφανισιακα για μενα αλλα χωρις διαθεση να με κανει πελατη (μιας και ηταν η πρωτη μου επισκεψη μαζι της)και με εμφανη διαθεση να με ξεπεταξει....
Δεν ειμαι σιγουρος αν θα ξαναπαω.....
Φίλε και μ' εμένα έτσι ήταν στην αρχή. Τώρα έχει περιορίσει το χέρι στις μπάλες, κάνει καλύτερη πίπα για περισσότερη ώρα και γλύφει και μπάλες.
 

DOGBABY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
410
Κριτικές
13
Like
2
Πόντοι
601
Γνωρίζει κανεις αν δουλεύει ακόμη η Εμμα  που έκανε τα φοβερά τσιμπουκια με τελείωμα στο στομα ;
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
344
Like
254
Πόντοι
21
Γνωρίζει κανεις αν δουλεύει ακόμη η Εμμα  που έκανε τα φοβερά τσιμπουκια με τελείωμα στο στομα ;



κ εγώ την ψάχνω αλλα παίζει να σταμάτησε. Μάλλον έχει κλείσει και το fb της γιατί ούτε εκεί την βρίσκω
 

Kastoras33

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2013
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Η ΜΙρελλα δουλευει ακομα?καμια καλη προταση?
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Καλησπερα συναδελφοι! Περασα με την ιωαννα..εγινε ακομα καλυτερη στο δωματιο,αλλα δυστυχως εβαλε λιγα κιλα που πλεον χαλανε λιγο την ωραια εμφανιση που ειχε παλιοτερα.Αρχισε και αυτη τα τριψιματα κατι που σε εμενα τουλαχιστον δεν το εκανε παλιοτερα..παρατηρησα οτι ολο και περισσοτερες κοπελες το κανουν αυτο τελευταια,ενω οι ιδιες δεν το εκαναν παλιοτερα και μαλιστα μερικες απο αυτες ελεγαν οτι δεν κανουν με τιποτα τετοια πραγματα.Πως αλλαζουν οι καιροι θα πω εγω  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom