Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

mounoxeilakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2016
Μηνύματα
19
Κριτικές
2
Like
21
Πόντοι
0
υπάρχει κάποιο άλλο site που να έχει και τα υπόλοιπα μαγαζιά της πόλης με βάρδιες και φώτο των κορασίδων ;


γεια σου φιλε! κοιτα για να μην σου πω ψεμματα το μονο site που γνωριζω ειναι αυτο με τα stoudioκοριτσα για τα υπολοιπα δεν γνωριζω καθολου ...
 
Εγγρ.
1 Σεπ 2016
Μηνύματα
96
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
0
γεια σου φιλε! κοιτα για να μην σου πω ψεμματα το μονο site που γνωριζω ειναι αυτο με τα stoudioκοριτσα για τα υπολοιπα δεν γνωριζω καθολου ...
αυτό το ξέρω και εγώ και είναι απορία μου γιατί δεν περιλαμβάνει και τα υπόλοιπα η τέλος πάντων γιατί τα υπόλοιπα δεν κάνουν ένα άλλο δικό τους ώστε να ξέρουμε απομακρυσμένα τι περίπου θα επισκεφθούμε ...η έστω να κάνουν ένα δικό τους και να το ενημερώνουν οι ίδιοι τους.
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
αυτό το ξέρω και εγώ και είναι απορία μου γιατί δεν περιλαμβάνει και τα υπόλοιπα η τέλος πάντων γιατί τα υπόλοιπα δεν κάνουν ένα άλλο δικό τους ώστε να ξέρουμε απομακρυσμένα τι περίπου θα επισκεφθούμε ...η έστω να κάνουν ένα δικό τους και να το ενημερώνουν οι ίδιοι τους.
Από αυτό και μόνο καταλαβαίνεις πόσο ερασιτέχνες είναι.
Ή δεν θέλουν να το κάνουν γιατί οι περισσότεροι δεν έχουν να «διαφημίσουν» κάτι καλό.
 

simera_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
3
Like
130
Πόντοι
281

Εννοώ καμια με πεταχτό  και ωραιο κωλο, γιατι ολες σχεδόν εινσι ακωλες η εχουν κωλο απλωμένο προς τα κάτω....αν δεις μια βέσπα απο πίσω θα καταλάβεις...ολα τα καλύπτει ο κωλος :2funny:
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
Εννοώ καμια με πεταχτό  και ωραιο κωλο, γιατι ολες σχεδόν εινσι ακωλες η εχουν κωλο απλωμένο προς τα κάτω....αν δεις μια βέσπα απο πίσω θα καταλάβεις...ολα τα καλύπτει ο κωλος :2funny:
Η Μιρελα ειναι μουναρος και εχει κορμαρα οπως ειπα εξου και το παρατσουκλι μοντελησια μετα οταν λες βεσπα???????
 

agori8

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2013
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
kalhspera...exw xathei apo ta pramata arketo kairo twra..mhpws uparxei kapoia selida pou na exei foto ton koritsiwn kai se pio magazi veiskonte?kai to pote tha htan thavma gia emena na uparxei
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
kalhspera...exw xathei apo ta pramata arketo kairo twra..mhpws uparxei kapoia selida pou na exei foto ton koritsiwn kai se pio magazi veiskonte?kai to pote tha htan thavma gia emena na uparxei

Όποτε έχεις κάβλες πάνε για τσάρκα και όποια σου αρέσει μπαίνεις ανάλογα με το πρόγραμμα που θες.Απλά πράγματα.Θεσσαλονίκη είμαστε,όχι Αθήνα.Και είναι και μαζεμένα κιόλας,γίνεται πιο ευχάριστη η βόλτα αν έχει γενικά και καλό πράμα
 

Salonica32

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2015
Μηνύματα
40
Like
84
Πόντοι
0
εντωμεταξύ πάτησα στο λινκ χωρίς να το διαβάσω και περίμενα να δω κανέναν κώλο  :grin: :grin: :grin:
 

agori8

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2013
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
wraio to astiaki me to megalhtero mpourdelo :) pathsa kai egw na dw kana vizi...alitarades...tha kanw 150xlm na erthw sthn sunprotevousa na mhn exw kai idea pou paw...etsi kai alios apo mapa psinomai..thelw wraia mapa kai vizares..ma den uparxei mia selida me ta magazia kai ta koritsia tous esto kai peripou...h voulh exei kamia kalh mesa? h selida pou dwsate den eixe foto tous :p  apexw entelos apo auta..eimai a  opws kai an tn dei kaneis
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Καλημερα.Ειχα εχθες το βραδυ μια παρα πολυ καλη συνευρεση με την Ιωαννα στο λας βεγκας.Θα γραψω και κριτικη αργοτερα.

Στ' αλλα που πηγα δεν ειδα κατι το φοβερο.. μονο λιγο με εκανε εντυπωση μια πιτσιρικα ουκρανεζα στο ν.ουρανου 26 αρκετα ομορφη με ωραιο σωμα,αλλα δυστυχως δεν ρωτησα ονομα γιατι ειχα πιασει κουβεντα με την εξισου ομορφη και γκαυλιαρα τσατσα και ξεχαστικα.
Διπλα ηταν μια ψιλο γυφτε φαση που δεν μ'αρεσε και πολυ και φευγοντας η τσατσα για να περασω με αφησε το γυμνο στα 30 αλλα δεν και εφυγα τελικα.
Στο λας βεγκας οπως ειπα στο ενα ηταν η ιωαννα το μονο του αριστερα..να πω εδω οτι στο γκοντιβα που δουλευε πριν λιγο καιρο χρεωνε 10 ευρω παραπανω τα προγραμματα,νταξει δεν ειναι τα λεφτα αλλα δεν μπορει η ιδια κοπελα μεσα σε λιγο καιρο να αλλαζει ετσι για πλακα τις τιμες.Ξερω ειναι δουλεια των μαγαζιων αλλα ετσι νομιζω υποτιμανε την νοημοσυνη μας. Απεντανι απ την ιωαννα ηταν η λιλη.Εδω να πω οτι σε παλιοτερη συνευρεση μου μαζι της μες το καλοκαιρι ηταν απαραδεκτη!!δεν ξερω αν την ειχα πετυχει σε ασχημη στιγμη αλλα ενω δεν ειχα τελειωσει και δεν ειχε περασει αρκετη ωρα σηκωθηκε κι εφυγε απ το δωματιο,φυσικα μετα εγινε ψιλο χαμος και τα ακουσε για τα καλα.Μην τσιμπατε που στην υποδοχη το παιζει γλυκια και ετσι..μεσα αλλαζει πολυ και προσεξτε ειναι μια κοπελα που στην πολη μας ειναι αρκετα χροννια δεν ειναι καμια καινουργια να πεις οτι δικαιολογητε.Στις νταλικες π.εριμιτη 2 ηταν η μοιρα ψιλη αδυνατη και ομορφη πιτσιρικα και τελος στο ν.ουρανου 24 ηταν μεσα στο δωματιο η στεφη!
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Δεν βρισκω το λας βεγκας στον καταλογο και δεν εχω τωρα πολυ χρονο να ψαξω,δεν ξερω αν εχει αφαιρεθει απο εκει..τελος παντον,καποια αλλη στιγμη θα γραψω εδω το πως περασα μαζι της εαν τελικα οντως δεν υπαρχουν αυτα τα μαγαζια εδω.
 

steve03301

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2008
Μηνύματα
64
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Κατάθεση στην Μόνικα,κλασσική αξία,έφυγε απο το μαγαζί που δούλευε και πήγε απέναντι στο Φρίξου 14β !
 

simera_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
3
Like
130
Πόντοι
281
Η Μιρελα ειναι μουναρος και εχει κορμαρα οπως ειπα εξου και το παρατσουκλι μοντελησια μετα οταν λες βεσπα???????

που τραγουδαει η μιρελλα?

βεσπα=χαμηλος πεσμενος κωλος...ασχημα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom