Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (6 μέλη και 36 επισκέπτες)

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
Χθες το πρωί βιαστική βόλτα με ψιλοφόφια διάθεση, πιο πολύ για σκότωμα χρόνου. Αφού είδα μπόλικο κάρβουνο κατέληξα στη μικρή Βερόνικα στο ξύλινο της Μινωταύρου, είχα περίπου πέντε μήνες από την τελευταία φορά μ΄αυτήν. Ρε παιδιά πως γίνεται μετά από τόσους μήνες να είμαι ο μόνος που έχει γράψει γι αυτήν; Όχι, πείτε μου :grin: Η κοπέλα είναι ένα, για να μην πω δύο κλικ πάνω από τις περισσότερες της περιοχής στην πρωινή βάρδια. Και λεπτό καλλίγραμο κορμάκι ταμάμ για τα γούστα μου, και γκαβλοφατσούλα, και σούπερ συμμετοχή από αρχή ως τέλος που σε ωθεί να την πάρεις πολύ δυνατά, και έχει βελτιωθεί ακόμα παραπέρα με ελληνικά, γκαβλοπροκαταρκτικά, καλύτερο τσιμπούκι κλπ. Χθες μιλάμε την ξαναερωτεύτηκα και την βάζω και επίσημα στα στανταράκια μου.

Το βραδάκι ξαναπεράσαμε από την περιοχή με τον yorkie και πήρα την Έλενα πρώτη φορά. Η κοπέλα για μένα έχει ένα ενδιαφέροντα συνδυασμό θετικών και αρνητικών στοιχείων, την δουλειά μου την έκανα μια χαρά, ίσως ξαναπάω, ίσως όχι γιατί δεν είναι ακριβώς ο τύπος μου. Πάντως ένα μεγάλο ποσοστό θα περάσει *καλά* μαζί της, λεπτομέρειες στην κριτική.
να την δοκιμασω δηλαδη την βερονικα;για πεεεεεες που δουλευει;
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
να την δοκιμασω δηλαδη την βερονικα;για πεεεεεες που δουλευει;

1) Γιατί όχι;
2) Πρωινή στο ξύλινο της Μινωταύρου. Μου είπε όμως ότι θα έχει πενταήμερο ρεπό από Δευτέρα νομίζω.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Μηπως αν γραφανε το προγραμμα της εβδομαδας θα ηταν καλυτερα γι αυτους (ολα τα στουντιο) και το site τους προσφερει αυτην την ευκολια χωρις να δημιουργουν κατι δικο τους. Βεβαια δεν ξερω αν υπαρχει καποιο προβλημα η αν μπορουν να τηρησουν προγραμμα
 

Al Kavlone

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
11
Μινι μεσημεριανη τσαρκα μετα απο καιρο...

Αν.Γεωργιου 16 ερως η Νατασα

Αν.Γεωργιου 50 αυτο με τις σκαλες μια ψηλη ξανθια με ωραιο κωλο πρωτη φορα την εβλεπα

Νικ.Ουρανου 1Β εκκλησια, μια ρωξανη,χαμηλοχοντροκωλα με χοντρα μπουτια μελαχροινη χαμογελαστη δενδροποταμιτισσα

Φριξου 13α η Νταιανα απο ταυλανδη...Μετανιωσα που δεν της τον σφυριξα

Τριδυμα στο 2 η εβελινα και στο 3 η καρλα,στο 1 δν μπηκα

Νικ.Ουρανου 26 η μιλφ Ειρηνη
 

quantum_block

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2015
Μηνύματα
213
Κριτικές
6
Like
4
Πόντοι
1
2) Πρωινή στο ξύλινο της Μινωταύρου. Μου είπε όμως ότι θα έχει πενταήμερο ρεπό από Δευτέρα νομίζω.


Ακούς εκει..... Κι εμείς γαμιώμαστε στη δουλειά, αλλα 5 μέρες ρεπώ δεν πήραμε ποτε...  :tickedoff:
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.267
Κριτικές
4
Like
1.124
Πόντοι
216
Καμια φορά απορώ πως την βρίσκετε με κάποιες γκόμενες που απλά έχουν όνομα. Πχ Νατάσα, Ειρήνη, μιλφ Χριστίνα Αλβανέζα, Έμμα, Νικόλ και άλλες που δεν θυμάμαι τώρα.
Προσωπικά έχω πάρει όλες αυτές και δεν ενθουσιάστηκα με ΚΑΜΙΑ.
Η Νατάσσα αγκαρία 'όπως αναφέρεται στην κριτική, η Ειρήνη για τον πούτσο, η Χριστίνα μη και μη και η Νικόλ ΤΙΠΟΤΕ το ιδιέτερο. Οι μόνες που είναι χρόνια και αξίζουν είναι Άφρο, Έφη, Νταιάνα.
Καμια φορά από σπόντα μπορεί να πάρω και καμια άλλη.
Αλλα γενικά προτιμώ μασάζ που έχει άνεση χρόνου και πολλές εκτονώσεις.
Δεν βάζω κριτικές γιατί δεν μου τις βγαζει ο αντισθενις. Μάλλον έχει στραβόσει παρότι μου λέει ότι δεν τις βλέπει.
Ας μην γελοιώμαστε, τις βλέπει και του έχω στείλει και email.   
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.753
Κριτικές
6
Like
3.413
Πόντοι
736
Μινι μεσημεριανη τσαρκα μετα απο καιρο...

Αν.Γεωργιου 16 ερως η Νατασα

Αν.Γεωργιου 50 αυτο με τις σκαλες μια ψηλη ξανθια με ωραιο κωλο πρωτη φορα την εβλεπα

Νικ.Ουρανου 1Β εκκλησια, μια ρωξανη,χαμηλοχοντροκωλα με χοντρα μπουτια μελαχροινη χαμογελαστη δενδροποταμιτισσα

Φριξου 13α η Νταιανα απο ταυλανδη...Μετανιωσα που δεν της τον σφυριξα

Τριδυμα στο 2 η εβελινα και στο 3 η καρλα,στο 1 δν μπηκα

Νικ.Ουρανου 26 η μιλφ Ειρηνη
Ξέρει κανείς ποιά θα είναι βραδινή 2ο τρίδυμα? γιατι έλεγα να πάω εβελίνα αλλα λέει εδώ ο συνάδερφος οτι ήτανε μεσημεριανή εκτός αν είναι τίποτα διπλοβάρδια ..
 

Επισκέπτης
Ξέρει κανείς ποιά θα είναι βραδινή 2ο τρίδυμα? γιατι έλεγα να πάω εβελίνα αλλα λέει εδώ ο συνάδερφος οτι ήτανε μεσημεριανή εκτός αν είναι τίποτα διπλοβάρδια ..

εγω φιλε παω κατω και οποια με γκαβλωσει την γαμαω
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.753
Κριτικές
6
Like
3.413
Πόντοι
736
Καμια φορά απορώ πως την βρίσκετε με κάποιες γκόμενες που απλά έχουν όνομα. Πχ Νατάσα, Ειρήνη, μιλφ Χριστίνα Αλβανέζα, Έμμα, Νικόλ και άλλες που δεν θυμάμαι τώρα.
Προσωπικά έχω πάρει όλες αυτές και δεν ενθουσιάστηκα με ΚΑΜΙΑ.
Η Νατάσσα αγκαρία 'όπως αναφέρεται στην κριτική, η Ειρήνη για τον πούτσο, η Χριστίνα μη και μη και η Νικόλ ΤΙΠΟΤΕ το ιδιέτερο. Οι μόνες που είναι χρόνια και αξίζουν είναι Άφρο, Έφη, Νταιάνα.
Καμια φορά από σπόντα μπορεί να πάρω και καμια άλλη.
Αλλα γενικά προτιμώ μασάζ που έχει άνεση χρόνου και πολλές εκτονώσεις.
Δεν βάζω κριτικές γιατί δεν μου τις βγαζει ο αντισθενις. Μάλλον έχει στραβόσει παρότι μου λέει ότι δεν τις βλέπει.
Ας μην γελοιώμαστε, τις βλέπει και του έχω στείλει και email.   
Η έμμα στις αρχές νομίζω ήτανε πολύ καλύτερη μέσα στο δωμάτιο, όσο για την νικόλ μία φορά την πήρα μόνο αλλα ήτανε στον βαρδάρη πρίν χρόνια, τώρα μία φορά που την είδα τελευτέα είδα οτι έβαλε αρκετά κιλά και δεν μπήκα, για τις αλλες δεν ξέρω.
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
332
Πόντοι
36
ξαναγυρισε η Justine ρε παιδια? απο καποιον διαβασα πως επεστρεψε ισχυει η ειναι μουφα
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Βλέπω η Έλενα σας πήρε τα μυαλά. Τρεις αναφορές  :fuck2: μπράβο στους χυστες  :2on1:
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
Καμια φορά απορώ πως την βρίσκετε με κάποιες γκόμενες που απλά έχουν όνομα. Πχ Νατάσα, Ειρήνη, μιλφ Χριστίνα Αλβανέζα, Έμμα, Νικόλ και άλλες που δεν θυμάμαι τώρα.
Προσωπικά έχω πάρει όλες αυτές και δεν ενθουσιάστηκα με ΚΑΜΙΑ.
Η Νατάσσα αγκαρία 'όπως αναφέρεται στην κριτική, η Ειρήνη για τον πούτσο, η Χριστίνα μη και μη και η Νικόλ ΤΙΠΟΤΕ το ιδιέτερο. Οι μόνες που είναι χρόνια και αξίζουν είναι Άφρο, Έφη, Νταιάνα.
Καμια φορά από σπόντα μπορεί να πάρω και καμια άλλη.
Αλλα γενικά προτιμώ μασάζ που έχει άνεση χρόνου και πολλές εκτονώσεις.
Δεν βάζω κριτικές γιατί δεν μου τις βγαζει ο αντισθενις. Μάλλον έχει στραβόσει παρότι μου λέει ότι δεν τις βλέπει.
Ας μην γελοιώμαστε, τις βλέπει και του έχω στείλει και email.   

νατασσα πριν κανα 1-2χρονια πετουσε πλεον δεν θα ξαναπηγαινα
ειρηνη τα ιδια χαλασε
χριστινα τα ιδια
εμμα τα ιδια
νικολ δεν πηγα ποτε ουτε καν πως ειναι δεν ξερω οποτε δεν φερω αποψη
διαχρονικη αξια και σταθερη η εφη :)
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Το καντηλι της Νατασσας εχει σβησει εδω και αρκετο καιρο, απλα η κοπελα δεν το εχει καταλαβει ακομα...της Εμμας απλα καπου καπου μαλακες σαν εμενα το γεμιζουν...
 

Επισκέπτης
Το καντηλι της Νατασσας εχει σβησει εδω και αρκετο καιρο, απλα η κοπελα δεν το εχει καταλαβει ακομα...της Εμμας απλα καπου καπου μαλακες σαν εμενα το γεμιζουν...

γαμα ρε μαλακα τοσα χρονια γαμας ακομα η νατασσα μια χαρα μουνι ειναι τη βαρεθηκες τραβα αλου τι μαλακιζεσαι  και μιζεριαζεις
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
γαμα ρε μαλακα τοσα χρονια γαμας ακομα η νατασσα μια χαρα μουνι ειναι τη βαρεθηκες τραβα αλου τι μαλακιζεσαι  και μιζεριαζεις

Αλλου παω σιγα μην παω να πληρωσω το τζανκι...
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Αλλου παω σιγα μην παω να πληρωσω το τζανκι...

Λοιπον Καραμαν επειδη τα γουστα μας και στο παρελθον ταιριαζανε αρκετα και εισαι επιλεκτικος στο θεμα εμφανισης:

Θα τσαρκαρω το βραδυ και θελω να παω να δω Ελενα, εμφανισιακα σε ψηνει; Αμα δω τιποτα πατσαδες θα ξενερωσω. Επισης αυτη τα παιρνει στο στομα; Αμα δε μου κανει κλικ λεω να παω να δω τη Γκαμπριλα που εγραψες. Κανει κανα γλωσσοφιλο αυτη; Καμια αλλη επιλογη τωρα για νυχτα; (πλην τις Βιλλες που τις βλεπω)
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.770
Πόντοι
35.668
Λοιπον Καραμαν επειδη τα γουστα μας και στο παρελθον ταιριαζανε αρκετα και εισαι επιλεκτικος στο θεμα εμφανισης:

Θα τσαρκαρω το βραδυ και θελω να παω να δω Ελενα, εμφανισιακα σε ψηνει; Αμα δω τιποτα πατσαδες θα ξενερωσω. Επισης αυτη τα παιρνει στο στομα; Αμα δε μου κανει κλικ λεω να παω να δω τη Γκαμπριλα που εγραψες. Κανει κανα γλωσσοφιλο αυτη; Καμια αλλη επιλογη τωρα για νυχτα; (πλην τις Βιλλες που τις βλεπω)
Τότε θα ξενερώσεις.
Την είδαμε χτές βράδυ.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
24.999
Πόντοι
34.168
Τι εγινε ρε παιδια?
Η μια κριτικη πισω από την άλλη ανεβαινει....
Δεν προλαβαίνουμε να διαβαζουμε...

Τα ξεπατωσατε τα κορίτσια....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom