Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
παιδες,υπαρχει γυναικα εθνικοτητος ταυλανδης στα μαγαζια ?
καπου ειδα πριν που ελεγε ο μπουχος για την φλωριτα απο λας βεγκας
στην περιγραφη του παραπανω.  ;)
Η Φλωριτα είναι Ρουμάνα  :boobies:
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Περασα πριν κανα διωρο απ' το Ερως για να δω τι παιζει, καθως το τηλεφωνο βουιζε...
Ηταν η Μιχαελα, αλλα δεν εκατσα να τη δω.. Η τσατσα μου 'πε οτι η Ιουλια επρεπε να τακτοποιησει τα χαρτια της κ γι'αυτο δεν ηταν σημερα το πρωι ανοικτα.. Μπορει μεχρι το τελος της βδομαδας να ξαναρχισει...
Για τη Νατασα αγνωστο αν θα γυρισει...
Οποιοσδηποτε περασει απο κει κ πετυχει καποια απ' αυτες τις δυο, θα τον παρακαλουσα πολυ να μ' ενημερωσει αμεσα..!

Μετα πηγα να ξαναδω την Εμμανουελα (Ν.Ουρανου 28) κ την Αντριαννα στο Venus Angels (Μινωταυρου)..
Σημερα που ξαναειδα την Εμμανουελα με καλυτερο φωτισμο κ την Αντριαννα ξωβυζη, μπορω να πω οτι στα της εμφανισης υπερεχει ξεκαθαρα η Αντριαννα..! Τι βυζαρες ειναι αυτες θεε μου..! Ελπιζω να μην ειναι σκληρες στην αφη μονο...
Τα βυζια της Εμμανουελας δεν ειναι τοσο μεγαλα, κι ηλικιακα πρεπει να 'ναι πανω απο 30.. Καλη ειναι δε λεω, αλλα η αλλη ειναι μουναρα κατα τη γνωμη μου..! Αλλα να δουμε τι κανει στο δωματιο... Γιατι θα τη δοκιμασω οπωσδηποτε..!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
216
Like
17.289
Πόντοι
35.697
Περασα πριν κανα διωρο απ' το Ερως για να δω τι παιζει, καθως το τηλεφωνο βουιζε...
Ηταν η Μιχαελα, αλλα δεν εκατσα να τη δω.. Η τσατσα μου 'πε οτι η Ιουλια επρεπε να τακτοποιησει τα χαρτια της κ γι'αυτο δεν ηταν σημερα το πρωι ανοικτα.. Μπορει μεχρι το τελος της βδομαδας να ξαναρχισει...
Για τη Νατασα αγνωστο αν θα γυρισει...
Οποιοσδηποτε περασει απο κει κ πετυχει καποια απ' αυτες τις δυο, θα τον παρακαλουσα πολυ να μ' ενημερωσει αμεσα..!

Μετα πηγα να ξαναδω την Εμμανουελα (Ν.Ουρανου 28) κ την Αντριαννα στο Venus Angels (Μινωταυρου)..
Σημερα που ξαναειδα την Εμμανουελα με καλυτερο φωτισμο κ την Αντριαννα ξωβυζη, μπορω να πω οτι στα της εμφανισης υπερεχει ξεκαθαρα η Αντριαννα..! Τι βυζαρες ειναι αυτες θεε μου..! Ελπιζω να μην ειναι σκληρες στην αφη μονο...
Τα βυζια της Εμμανουελας δεν ειναι τοσο μεγαλα, κι ηλικιακα πρεπει να 'ναι πανω απο 30.. Καλη ειναι δε λεω, αλλα η αλλη ειναι μουναρα κατα τη γνωμη μου..! Αλλα να δουμε τι κανει στο δωματιο... Γιατι θα τη δοκιμασω οπωσδηποτε..!

Το τηλεφωνο που λες οτι βουιζε ειναι αυτο που σου εστειλα εγω η αυτο που ειχες ποσταρει ποιο πριν εσυ?
 

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
[video]http://www.seleo.gr/politismos/mme/173125-tyxeroys-laxnoys-esteile-oikos-anoxis-tis-thessalonikis-doro-stin-ekpompi-tou-giorgou-papadaki-o-parousiastis-diavase-tin-epistoli-ston-aera-vinteo?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook#.VTYTZ9Ltmko[/video]
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
216
Like
17.289
Πόντοι
35.697
[video]http://www.seleo.gr/politismos/mme/173125-tyxeroys-laxnoys-esteile-oikos-anoxis-tis-thessalonikis-doro-stin-ekpompi-tou-giorgou-papadaki-o-parousiastis-diavase-tin-epistoli-ston-aera-vinteo?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook#.VTYTZ9Ltmko[/video]

Τι εγινε επεστρεψες απο Ολλανδια?
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
@Sxoinobaths

Την πηρα προχθες την Νυκτα την Αντριαννα. Ειναι σκληρα τα βυζια της αλλα εχει γινει πολυ καλη δουλεια απο τον τεχνικο. Προσωπικα μαρεσει μια σκληραδα στο σιλικονε βυζι. Στα του σεξ επισης πολυ καλη μς ορεξη να καρφωθει απο πανω σε διαφορες πορνοπαραλλαγες. Ενα θεμα με τον σεξ/χρονο το εχει τουλαχιστον στο απλο που πηρα. Παρολαυτα δεν εχει θεμα με τον συνολικο social/χρονο.
 

Anomalakis

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2014
Μηνύματα
15
Like
4
Πόντοι
0
Ρε αδερφια,εχω χασει το σκυλι του πολεμου την ρουμανα ειρηνη απο Νικ.Ουρανου.......απο τοτε που ειχε κλεισει την πετυχα (ξεσκισα) σε κανα δυο αλλα μαγαζια που δουλευε (Ανδρ.Γεωργιου και λιγο Μινωταυρου),εδω και καμια 10 μερες ομως την εχω χασει και εχει κλειστο και το κινητο......την πετυχε κανεις καπου η εχει καμια ενημερωση ποτε και αν θα ξαναδουλεψει?
 

Επισκέπτης
Ρε αδερφια,εχω χασει το σκυλι του πολεμου την ρουμανα ειρηνη απο Νικ.Ουρανου.......απο τοτε που ειχε κλεισει την πετυχα (ξεσκισα) σε κανα δυο αλλα μαγαζια που δουλευε (Ανδρ.Γεωργιου και λιγο Μινωταυρου),εδω και καμια 10 μερες ομως την εχω χασει και εχει κλειστο και το κινητο......την πετυχε κανεις καπου η εχει καμια ενημερωση ποτε και αν θα ξαναδουλεψει?
Μην σκας τυπε, πανε στην ελενα την ρουμανα.. απο τι λενε τα ιδια κανει  :rolleyes: λες και βγαζουν την ιδια πορνοσχολη ολες αυτες.  :grin:
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
καλησπερα στην παρεα κ απο εμενα........
μπραβο μαγκες για τις ενημερωσεις κ για τις βολτες σας!!

λοιπον σημερα μια στα γρηγορα βολτα κατω ανδρ.γεωργιου για να δω την καινουρια που εγραψε ενα παλικαρι απο εδω!!
Για το ανδρ.γρωργιου 16 αναφερομαι!!
Και αντι για καινουρια πετυχα την νατασσα.............αχ νατασσα......... :tits: :wanker:
φυσικα δεν μπορουσα να φυγω κ για μια ακομα φορα το κοριτσι με περιποιηθηκε........... :zfuck: :fuck2: :knockinb:
Να μην γραψω περισοτερα σχεδον ολοι την ξερετε την νατασσα!!!! Το γραφω για να ξερετε οτι εχει επιστρεψει κ μερικοι νομιζω την ψαχνανε εδω!
Τελως παντων παλι καλα που ηπαρχουνε ακομα αυτες οι κοπελες κ παμε κ ξεσπαμε!!
 

Zeus81

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2015
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παιδες!

Ειμαι νεος στης τσαρκες στα μερη σας κ εχω κανει την ´´βολτιτσα´´ μου 4 φορες.

Τις πρωτες 3 φορες ειχα παει στην πλεον σε ολους γνωστη μαυρομαλλα Ελενα απο ρουμανια κ την 4 στην Εβελινα στα τριδυμα!

Διαβαζω τελεαυταια συνεχεια για την Ελενα απο ρουμανια και αναρωτιεμαι μηπως την εχεται κανει μεγαλητερο ΑΣΤΕΡΙ απο τι πραγματι ειναι;

Ξερω τωρα θα λετε, αφου ρε μαλακα ο ιδιος πηγες 3 φορες κ μιλας.
Δεν λεω περασα πολυ καλα κ καναμε διαφορα, αλλα να την 4 φορα την βαρεθηκα κ πηγα Εβελινα κ πιστευω ξερετε οτι αυτη ειναι ενα επιπεδο πιο πανω απο Ελενα.
(Και η Εβελινα το κωλαρακι της το δινει και για ενα δεκαρικο λυγοτερο  :kissass:  που ειναι κ ΚΩΛΑΡΑ!!!)

Μου φαινεται παραξενω οταν διαβαζω οτι στην Ελενα τα δωματια ηταν γεματα κ περιμενανε αλλα 5-6 ατομα να μπουν.
Ασε που ενας φιλος ειχαι γραψει κιολας οτι μπαινει απο το ενα δωματιο στο αλλο χωρις καν να πλυθει!!

Ωραιο πραμα να σε φιλαει στο στομα αφου πριν 1 λεπτο ρουφουσε ακοποτα την πιπα καποιου αλλου......  :headbang:
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
νεα ονοματα στο site των βιλλων...πηγε ειδε κανεις;;
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.076
Κριτικές
46
Like
3.217
Πόντοι
3.820
Καταρχην να ξεκινησω με τον Φουρναρη (Διορργανωτης)! Τι εκανε ο τυπος? το εξης θεικο οργανωσε Συναντηση που δεν Ηρθε!!! :kneel:
Μπακαγιοκο ρε συ εισαι ωραιοςςς με την μια μπηκες στα ρεκορ Γκινες! :rockon:
  ναι μαι και εγωωωωω....τρεχοντας λοιπον απο χαλκιδικη λογο βροχης να προλαβω την τσαρκα μας!!!εδω να πω οτι ο γκαντεμης ειναι ο jamaican γιατι μου λεγε να το κανω αλλη ωρα επειδη θα εχει ζεστη και πως το καταφερε να φερει το κρυο και βροχη αυτος ξερει μονο!!!σε ενα ωραιο φαναρι ερχεται και καρφωνεται ενα γκομενακι πανω μου και με στελνει νοσοκομειοοοοοο με ενα ωραιο κολαρο στο λαιμο....μπουχεεεεεεεεε ακουσον δε πρωτα και μετα παταξοοοοοον!!!κοιτα και κανενα fb....!!!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.472
Κριτικές
165
Like
25.291
Πόντοι
34.168
  ναι μαι και εγωωωωω....τρεχοντας λοιπον απο χαλκιδικη λογο βροχης να προλαβω την τσαρκα μας!!!εδω να πω οτι ο γκαντεμης ειναι ο jamaican γιατι μου λεγε να το κανω αλλη ωρα επειδη θα εχει ζεστη και πως το καταφερε να φερει το κρυο και βροχη αυτος ξερει μονο!!!σε ενα ωραιο φαναρι ερχεται και καρφωνεται ενα γκομενακι πανω μου και με στελνει νοσοκομειοοοοοο με ενα ωραιο κολαρο στο λαιμο....μπουχεεεεεεεεε ακουσον δε πρωτα και μετα παταξοοοοοον!!!κοιτα και κανενα fb....!!!
Περαστικα ρε φιλε....
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
 ναι μαι και εγωωωωω....τρεχοντας λοιπον απο χαλκιδικη λογο βροχης να προλαβω την τσαρκα μας!!!εδω να πω οτι ο γκαντεμης ειναι ο jamaican γιατι μου λεγε να το κανω αλλη ωρα επειδη θα εχει ζεστη και πως το καταφερε να φερει το κρυο και βροχη αυτος ξερει μονο!!!σε ενα ωραιο φαναρι ερχεται και καρφωνεται ενα γκομενακι πανω μου και με στελνει νοσοκομειοοοοοο με ενα ωραιο κολαρο στο λαιμο....μπουχεεεεεεεεε ακουσον δε πρωτα και μετα παταξοοοοοον!!!κοιτα και κανενα fb....!!!

Περαστικά σου :( Γρήγορα μάχιμος και πάλι!



Ρε το Las Vegas :grin:





 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom