Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (4 μέλη και 15 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
πηγα γαμησα την Ελενα αποψε στο Αν.Γεωργιου 38,δε την ειχα ξαναδει εγω αυτην...τελοσπαντων πολυ ομορφη κοπελα με ματαρες,,μαυρο μακρυ μαλλι,αφρατη ασπρη κωλαρα,μαυρες πορνοκαλτσες δηλαδη αμα ειχε και τριχωτο μουνι θα ηταν κανονικη τσοντα Salieri  :bigdick:
Εμενα για γυφτισσα δε μου φανηκε παντως...

Πολυ δυνατη περιπτωση μεσα,μου ορμηξε κανονικα με το καλησπερα και πλακωθηκαμε στα γλωσσοφιλα,μπαλαμουτι οσο ηθελα,τσιμπουκι απ'τα καλυτερα,γαμησι απολαυστικο σε ολες τις στασεις.
Αμα μιλουσε και ελληνικα θα ηταν το τελειο.
Διακρινω πολυ μεγαλο ταλεντο εδω,εχει μελλον η κοπελα και ισως μιλαμε για την αξια διαδοχο της Ειρηνης πλεον :grin: :grin:
 

MBOY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2011
Μηνύματα
281
Κριτικές
11
Like
600
Πόντοι
881
ειχα δει κατι φωτογραφιες της Ελενας απο ενα site ενος studio που δουλευε παλια.
Απο κοντα δεν την εχω δει.
Τι υψος εχει? Εχει οντως τοσο κολαρα?
Πρωινα δουλευει η μονο βραδυ γενικα τι ωρα ξεκιναει?
:kissass: :kissass: :kissass: :kissass:
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
πηγα γαμησα την Ελενα αποψε στο Αν.Γεωργιου 38,δε την ειχα ξαναδει εγω αυτην...τελοσπαντων πολυ ομορφη κοπελα με ματαρες,,μαυρο μακρυ μαλλι,αφρατη ασπρη κωλαρα,μαυρες πορνοκαλτσες δηλαδη αμα ειχε και τριχωτο μουνι θα ηταν κανονικη τσοντα Salieri  :bigdick:
Εμενα για γυφτισσα δε μου φανηκε παντως...

Πολυ δυνατη περιπτωση μεσα,μου ορμηξε κανονικα με το καλησπερα και πλακωθηκαμε στα γλωσσοφιλα,μπαλαμουτι οσο ηθελα,τσιμπουκι απ'τα καλυτερα,γαμησι απολαυστικο σε ολες τις στασεις.
Αμα μιλουσε και ελληνικα θα ηταν το τελειο.
Διακρινω πολυ μεγαλο ταλεντο εδω,εχει μελλον η κοπελα και ισως μιλαμε για την αξια διαδοχο της Ειρηνης πλεον :grin: :grin:
Χρόνια πολλά σε όλους...

Τι έγινε με αυτήν την ψυχή, την έκανε για Ρουμανία?
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.162
Κριτικές
35
Like
4.487
Πόντοι
2.046
Μίνι βόλτα πριν από λίγο με τα πιο πολλά μαγαζιά κλειστά .
Α.γ. 16 : Κορινα πιπινορουμανακι μαυρομαλλικο όλο ναζι , πέρασα καλά μαζί της την τελευταία φορά χωρίς να είναι κάτι ιδιαίτερο.
Α.γ. 38 : Έλενα γυφτορουμανα με όμορφα πρόσωπο και φοβερή κωλαρα  :kissass: . Της έδωσα ραντεβού την επόμενη βδομάδα και μου έδωσε φιλί στο μάγουλο  :dancing:
Ν.ουρανου 8β : Βερόνικα πολύ όμορφη Ρουμάνα με όμορφο κορμί καστανή δεν την τιμησα αλλά κάτι μου λέει πως είναι κομοδίνο..... Θα δείξει .
Φριξου 13 : Γωγώ όμορφη πιπινορουμανα ήταν ξινισμένη γιατί δεν είχε δουλειά. Δεν της είπα τίποτα λογικα διαβάζει τι γράφουμε.
Φριξου 13α : Βικτώρια Βουλγάρα ξανθιά πολύ καλή στο δωμάτιο.
Φριξου 15 : Τάνια ξανθιά νταρντάνα πολυ καλή στο δωμάτιο.
Φριξου 14 : Νικόλ μιλφ η γνωστή καλή στο δωμάτιο.
Τρίδυμο 1 : Χριστίνα πιπινορουμανακι
Τρίδυμο 2 : Εβελίνα η γνωστή πολύ καλή στο δωμάτιο.
Τριδυμο 3 : Ιζαμπελα καστανόξανθο πιπινορουμανακι πολύ καλή στο δωμάτιο .
Ερημίτη 1 : Ντανιελα Ρουμάνα.... Λέει Ουγγαρία με πολλά ταττου μεγάλο κομοδίνο καλά το πανε σε αυτο το μαγαζί αντικαταστήσαν το μελαχρινό κομοδίνο με το ξανθό  :humpleg:
Ν.ουρανου 26 : Αλίνα η γνωστή Ρουμάνα
Ν.ουρανου 28 : Εμμανουέλα η άλλη γνωστή Ρουμάνα  :kneel:
Δεν θα πω που έγινε η κατάθεση γιατί θα με βρίζουν οι συναγωνιστές που μιλούσαμε χτες με π.μ. :orchestra: :s&m_1:
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.162
Κριτικές
35
Like
4.487
Πόντοι
2.046
πηγα γαμησα την Ελενα αποψε στο Αν.Γεωργιου 38,δε την ειχα ξαναδει εγω αυτην...τελοσπαντων πολυ ομορφη κοπελα με ματαρες,,μαυρο μακρυ μαλλι,αφρατη ασπρη κωλαρα,μαυρες πορνοκαλτσες δηλαδη αμα ειχε και τριχωτο μουνι θα ηταν κανονικη τσοντα Salieri  :bigdick:
Εμενα για γυφτισσα δε μου φανηκε παντως...

Πολυ δυνατη περιπτωση μεσα,μου ορμηξε κανονικα με το καλησπερα και πλακωθηκαμε στα γλωσσοφιλα,μπαλαμουτι οσο ηθελα,τσιμπουκι απ'τα καλυτερα,γαμησι απολαυστικο σε ολες τις στασεις.
Αμα μιλουσε και ελληνικα θα ηταν το τελειο.
Διακρινω πολυ μεγαλο ταλεντο εδω,εχει μελλον η κοπελα και ισως μιλαμε για την αξια διαδοχο της Ειρηνης πλεον :grin: :grin:
Τουλαχιστον το λες κ εσυ ρε Αλ για την Ελενα γιατι βγηκα και ψευτης στη κριτικη μου
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Χρονια πολλα μυστες μου  :orchestra:
Χρονια πολλα σε ολους τους συναγωνιστες απο μενα με πασχαλινες ευχες για στοκινκ κ μποτικα σε ολα τα κουριτσια!  :grin:

:thumbsup:

και γυαλακια και ζαρτιερες να συμπληρωσω

να πορνοσυμπληρωσω και silver clear heels  :lheel:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
Τουλαχιστον το λες κ εσυ ρε Αλ για την Ελενα γιατι βγηκα και ψευτης στη κριτικη μου
τωρα την ξαναδιαβασα και ειναι οπως τα λες...βεβαια το 10 στην εμφανιση ειναι υπερβολικο με την εννοια οτι αμα αυτη παρει 10 τοτε η Μιρελα ποσο πρεπει να παρει?
ασχετα με το αν για σενα ειναι το καλυτερο σου εμφανισιακα πρεπει να υπαρχει και ο αντικειμενικος παραγοντας οτι αλλες κοπελες ειναι ωραιοτερες

παντως αμα μεινει αυτη θα κανει μεγαλο ντορο πιστευω...την αλλη φορα θα την παρω απ'τον κωλο εχει φοβερη σουφρα
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Με ποσα δινει τον γκωλον al? Δεν θυμαμαι τιποτα, ουτε καν αν δινει...  :huh:  :S
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Με αυτα που διαβαζω για την Ελενα, ψιθηκα και εγω για  :knockinb:, το θεμα ειναι μην πεσουμε πανω στην Εμμανουελα οπως επαθε ο σκορπιοστελιος.!! :grin:

Καποιος συναγωνιστης μου ειχε δωσει το τηλεφωνο απο το Α.Γεωργιου 38, αλλα ο μαλακας δεν το αποθηκευσα,  :headbang: το θεμα ειναι οτι δεν θυμαμαι και ποιος ηταν να του στηλω πμ,  :grin: εχω κατι αναλαμπες ποιος ηταν, αλλα μην στελνω πμ τζαμπα, αν διαβαζει ο φιλος ας μου το ξαναστηλει, να χτυπησω ενα τηλεφωνο να ρωτησω πριν μπω μεσα μην φαω παλι Εμμανουελα...και εγω οταν χωσω Ελενα, ενα σκαμπιλακι στα κωλομερια της Ελενας στο νικνειμ του.!! :rockon:
 

Al Kavlone

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
11

Al Kavlone

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
11
Ανεβασα 4 κριτικες μαζεμενες με ενδεικτικες ημερομηνιες...ειναι στα γρηγορα ανεβασμενες,βαριομουν να μπω σε παραπανω λεπτομερειες...σε ολες πηρα προγραμμα με 40 ευρω για γυμνο τσιμπουκι,εκτος απο τη σημερινη στο μινωταυρου με την αντζελα οπου πηρα με 30 το απλο.
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
η ξανθια φιλε ειναι η ντανιελα το υπερτατο κομοδινο της πολης...κριμα το κορμι γααμω...

Προσωπικη σου γνωμη οτι ειναι κομοδινο..; Γιατι δε βλεπω καμια κριτικη.. Υπαρχει τιποτα..; Που δουλευει κ σε ποια βαρδια..;
 

Al Kavlone

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
11
Προσωπικη σου γνωμη οτι ειναι κομοδινο..; Γιατι δε βλεπω καμια κριτικη.. Υπαρχει τιποτα..; Που δουλευει κ σε ποια βαρδια..;


και προσωπικη αλλα και γενικη φιλε...τοσα χρονια απο οταν δουλευε στη μαντζαρου λεμε για αυτην οτι δε γαμιεται καλα...εχει και κριτικες αλλα και αρκετες αναφορες απο συναγωνιστες σε προηγουμενες σελιδες για αυτην...μη ψαρωνεις απο την εντυπωσιακη της εμφανιση και τα ταττου
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Προσωπικη σου γνωμη οτι ειναι κομοδινο..; Γιατι δε βλεπω καμια κριτικη.. Υπαρχει τιποτα..; Που δουλευει κ σε ποια βαρδια..;

Ψαξε Α.Γεωργιου 16, Μινωταυρου 16, Μαντζαρου 10. Ειναι καλο καυλακι, απο κοντα αμα την δεις θα ψηθεις, και εμενα τα αρνητικα με κρατανε μακρια της, αν και καποια στιγμη απελπισιας ισως την πληρωσω.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.162
Κριτικές
35
Like
4.487
Πόντοι
2.046
τωρα την ξαναδιαβασα και ειναι οπως τα λες...βεβαια το 10 στην εμφανιση ειναι υπερβολικο με την εννοια οτι αμα αυτη παρει 10 τοτε η Μιρελα ποσο πρεπει να παρει?
ασχετα με το αν για σενα ειναι το καλυτερο σου εμφανισιακα πρεπει να υπαρχει και ο αντικειμενικος παραγοντας οτι αλλες κοπελες ειναι ωραιοτερες

παντως αμα μεινει αυτη θα κανει μεγαλο ντορο πιστευω...την αλλη φορα θα την παρω απ'τον κωλο εχει φοβερη σουφρα
Aλ η Ελενα εχει πολλη ποιο ομορφο προσωπο απο τη Μιρελα μη λεμε οτι θελουμε η Μιρελα πολλη καλητερο σωμα σφιχτο βεβαια το Μιρελακι ειναι και πολλη ποιο νεο ετσι  αν οχι 10 το 9 το παιρνει σιγουρο η Ελενα απο μενα τουλαχιστον.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom