Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.298
Κριτικές
169
Like
8.431
Πόντοι
10.326
Μετά την μεσημεριανη τσάρκα των συναγωνιστών έκανα και εγώ μια βραδινή για να έχουμε εικόνα όλης της ημέρας :
Α.γ. 32 : Νικόλ η γυφτορουμανα καλή στο δωμάτιο
Α.γ. 19 : Αντζελα από Πολωνία ξανθιά πολύ καλή στο δωμάτιο με δωράκια
Α.γ. 21 : Τζούλια Ρουμάνα απαράδεκτη στο δωμάτιο
Α.γ. 38 : Καμελια Ρουμάνα μιλφ ψηλή καλή στο δωμάτιο
Α.γ. 34 : Κλαουντια Ρουμάνα μιλφ ξανθιά καλή στο δωμάτιο
Α.γ. 52 : Καρίνα Ρουμάνα ξανθιά χαλια στο δωμάτιο
Ν.ουρανου 8α : Εμμανουέλα Ρουμάνα ξανθιά αδύνατη από βαρδάρη πολύ καλή στο δωμάτιο
Ν.ουρανου 8β : Βαλεντίνα Ρουμάνα καστανή πετιτ πολυ καλή στο δωμάτιο με δωράκια
Κεφαλληνίας 8 : Παολα ξανθιά πετιτ καλή στο δωμάτιο
Φριξου με Νικηφόρου : Τζένη Βουλγαρα μιλφ μαυρομάλλα.
Φριξου 13 : Γωγώ η γνωστή Ρουμανοπιπινα μαυρομάλλα που δυστυχώς είναι μεγάλο κομοδίνο
Φριξου 13α: Λουνα μιλφ από Τσεχία καλή στο δωμάτιο
Φριξου 15 : Τάνια Ξανθιά μιλφ καλή στο δωμάτιο
Φριξου 14 : Νικόλ μιλφ πολύ καλή στο δωμάτιο
Τρίδυμο 1 : Χριστίνα Ρουμανοπιπινι μαυρομάλλα
Τριδυμο 2 : Εβελίνα η γνωστή Ρουμάνα με τις πολυ καλές κριτικές ξανθιά με ωραία  :tits:
Τρίδυμο 3 : Ιζαμπελλα Ρουμανοπιπινι ξανθό
Μινώταυρος : Χριστίνα Ρουμάνα..... Λέει Ισπανίδα αδιάφορη με ταττου στο χέρι και το στήθος
Μινωταυρος ξύλινο : Κορινα Ρουμανοπιπινι μαυρομάλλα καλή στο δωμάτιο
Ν.ουρανου 26 : Αλίνα Ρουμάνα η γνωστή καλή στο δωμ
Ν.ουρανου 28 : Έλενα γυφτορουμανα με λίγο πεσμένα  :tits2: Καλή στο δωμάτιο με δωράκια
Λας βεγκας 1 : Φλωριτα η γνωστή πιπινορουμανα
Λας βεγκας 2 : Εύα γκιλφ ξανθιά 50+ πολύ καλή στο δωμάτιο για τους λάτρεις του είδους
Λας βεγκας 3 : Μπάρμπαρα Ψηλή Ουγγαρεζα μεγάλο κομοδίνο
Ερημίτης 1 : Κλειστό ..... Η Σιμονα έχει περίοδο !!!
Ερημίτης 2 : Αλεξάνδρα Μεξικάνα μιλφ με κωλαρα  :kissass:
Κατάθεση δεν έγινε λόγο ανάδρομου Ερμη  :S
ΞΕΡΟΕΧΥΣΑ!!! ρε αλανι scorpie! :cum: :cum: :rockon:
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
ΞΕΡΟΕΧΥΣΑ!!! ρε αλανι scorpie! :cum: :cum: :rockon:
Και εγώ με την δική σου αναφορά και είπα να την συνεχισω  :rockon: Εγώ είμαι στην βραδινή ζώνη , πολύ σπάνια κάνω τσάρκα το πρωί . Το πρωί πάω στοχευμενα στα στανταρακια μου  :knockinb:
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Φίλε να μου πεις από που παίρνεις τον πορνοφρεντο να παραγγείλω έναν πορνοκαπουτσινο  :2funny: Είσαι ωραίος  :hi:

Πατατοπιτα ? Νηστεύεις από κρέας συναγωνιστή ?  :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: Οχι δεν νηστευω μυστη μου. Σταματησα στον πορνοΣερραιο και δεν ειχε τα στανταρ καβλωτικα εδεσματα, τα ταραξαν ολα οι τυποι που εμπαιναν στα λεωφορεια  :2funny:


 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
:2funny: :2funny: Οχι δεν νηστευω μυστη μου. Σταματησα στον πορνοΣερραιο και δεν ειχε τα στανταρ καβλωτικα εδεσματα, τα ταραξαν ολα οι τυποι που εμπαιναν στα λεωφορεια  :2funny:
Ο συνδυασμός Μπάρμπαρα , πορνοφρεντο και πορνοπατατοπιτα με ξεπερνάει  :2funny: :2funny:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.075
Κριτικές
46
Like
3.213
Πόντοι
3.820
ερχεται συναντηση μελων πορνοκαταστασης!!!εχω στο μυαλο μου το μεγαλυτερο λιωσιμο παπαπουτσιων απο καθε αλλη φορα να παρω και τα πρωτια απο τον μπουχοοοοοοοο!!!...οποιος επιθυμει και αντεχει μου στελνει μυνηματακι για ωρα-τοπο-χρονο!!!αλλη ανακοινωση δεν θα κανω εδω παρα μονο στο θρεντ της συναντησης για να μην σπαμαρω το συγκεκριμενο θρεντ!!!ευπροσδεκτοι ολοι  γιατι και η μαμα τερεζα πρεπει να ζησει!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Γαμησα τα ξημερωματα τη μικρη Ρουμανα Βαλεντινα στο Νικ.Ουρανου 1β...δεν ειναι πλεον ξανθια τα εκανε καστανά τα μαλλακια της,ομορφη φατσουλα,νεανικο τρυφερο κορμι με μικρα σταφυδιασμενα βυζια σαν της αλλης πιτσιρικας της Ιζαμπελας...
τελοσπαντων δεν τρελαθηκα κιολας...δε μιλαει ελληνικα,πεταει κατι ακαταλαβιστικα στο ασχετο,πιπα κανει καλη αν και επιφανειακη,στο γαμησι δειχνει να γουσταρει και παιζει και το μουνακι της συγχρονως οταν τη γαμας...
μου γκρινιαξε ομως για το χρονο σχετικα νωρις αν και ειχα δωσει 50ε,πρωτοβουλιες δεν παιρνει,επικοινωνια μηδεν αλλα εν τελει με καυλωσε παρα πολυ και την εχυσα δυνατα παρα το προχωρημενο της ωρας και τα ουισκακια που ειχαν προηγηθει

Με μπερδεψε και θα ελεγα σαν συμπερασμα ουτε κρυο ουτε ζεστη προς το τυπικα καλη
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Μετά την μεσημεριανη τσάρκα των συναγωνιστών έκανα και εγώ μια βραδινή για να έχουμε εικόνα όλης της ημέρας :
Λας βεγκας 1 : Φλωριτα η γνωστή πιπινορουμανα
Λας βεγκας 2 : Εύα γκιλφ ξανθιά 50+ πολύ καλή στο δωμάτιο για τους λάτρεις του είδους
Λας βεγκας 3 : Μπάρμπαρα Ψηλή Ουγγαρεζα μεγάλο κομοδίνο
Ασχετο με τις τσαρκες, αλλα δεν ξερω αν προσεξατε οτι στο λας βεγκας εξω απ το σπιτακι που ειναι μονο του εβαλαν "αυτοματο πορνοπωλητη" σαν και αυτο περιπου
URL]] Βλεπω εκει το πανε καλα στο επικοινωνιακο κομματι, αν βελτιωθουν λιγο και τα κοριτσια τους η τελος παντον κανουν κανα δυο καλες προσθηκες θα πανε καλα.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.713
Πόντοι
3.246
εχθρος του καλου ειναι το καλυτερο :erection: :erection: :erection:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.109
Κριτικές
89
Like
10.567
Πόντοι
25.015
παιδες σορρυ αλλα αυτην την Μπαρμπαρα δεν την εχω δει γιατι πλεον παω μονο σε στανταρακια. Πιστευω ομως οτι με το νικ που εχω θα ΠΡΕΠΕΙ να την δοκιμασω. Εμφανισιακα πως ειναι? νεαρα? μπλαστ στειλε ενα ΠΜ να μου πεις λεπτομερειες. ααα και αν κανονισετε τσαρκα ενημερωστεεεεεεε μαλλον θα ερθω!
 

Επισκέπτης
παιδες σορρυ αλλα αυτην την Μπαρμπαρα δεν την εχω δει γιατι πλεον παω μονο σε στανταρακια. Πιστευω ομως οτι με το νικ που εχω θα ΠΡΕΠΕΙ να την δοκιμασω. Εμφανισιακα πως ειναι? νεαρα? μπλαστ στειλε ενα ΠΜ να μου πεις λεπτομερειες. ααα και αν κανονισετε τσαρκα ενημερωστεεεεεεε μαλλον θα ερθω!
Εχει φωτο εδω στο σαιτ τυπε, ψαξου λιγο... κατα τ'αλλα ειναι νεαρη και νταρντανα με φοβερο κωλο! μεσα λενε οτι ειναι κομοδινο εκτος απ αυτον που την ονοματιζη βαρβαρα....  :grin:

Στο αλλο που λες εχουμε ανοιξει και θεμα Στειλε αν θελεις να ερθεις μνμ στον διοργανωτη για λεπτομερειες.

 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.109
Κριτικές
89
Like
10.567
Πόντοι
25.015
Εχει φωτο εδω στο σαιτ τυπε, ψαξου λιγο... κατα τ'αλλα ειναι νεαρη και νταρντανα με φοβερο κωλο! μεσα λενε οτι ειναι κομοδινο εκτος απ αυτον που την ονοματιζη βαρβαρα....  :grin:

Στο αλλο που λες εχουμε ανοιξει και θεμα Στειλε αν θελεις να ερθεις μνμ στον διοργανωτη για λεπτομερειες.
δεν βρηκα την φωτο, ειδα και τελευταιες 24 σελιδες απο φωτος και κουραστηκα...
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.109
Κριτικές
89
Like
10.567
Πόντοι
25.015

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Οτι και να ειναι παραμενει κομοδινο μην τον καις τον ανθρωπο ρε Τζαμαικανε !!!
 

baxed

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2015
Μηνύματα
9
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
μάγκες αναφέρω απογευματινή κατάσταση πάνω στην αλλαγή βάρδιας 7-8

τρίδυμα: στο τρία έπαιζε ένα απίθανο μωρό, κάρλα από ρουμανία, μιλάμε την βλέπεις και παθαίνεις :smitten:
βυζιά όνειρο, τριάρια σκέτη καύλα που παραμένουν καμαρωτά ακόμα και όταν βγάλει το σουτιέν, κώλος ποιήμα και φάτσούλα από τις ωραιότερες της πιάτσας. Μόλις την είδα μου ήταν αδύνατο να φυγώ οπότε άφησα για αργότερα την τσάρκα. Δυστυχώς μέσα στο δωμάτιο αποδείχθηκε κομοδίνο και μάλιστα από τα βαριά, γιατί αν είχε μυαλό ή διάθεση (δεν ξέρω τι ακριβώς της έλειπε) το γκομενάκι θα έσκιζε, θα περιμέναμε στην σειρά με τα σάλια να τρέχουνε. Λιαν συντόμως ακολουθεί κριτική.

Νικ ουρ πράσινο: Στεφανία στις 19:00 , απλά άπαιχτο μουνί, η γκόμενα θα τιμηθεί τις αμέσως επόμενες ημέρες. ψηλή, μελαχρινή με υπέροχο πρόσωπο και λυγερό κορμί φωτιά. Παρουσιάστηκε με άσπρες καλτσοδέτες και αν δεν είχα πάρει πριν 5 λεπτά την κάρλα θα ξανάμπαινα. Στις 20:00την άλλαζε η Έμμα

Νικ ουρ κόκκινο: κορίνα από ρουμανία, παχουλούλα, δεν έκοψα φλέβες

Ερημίτη 2: η μεξικάνα με τον φοβερό  :kissass: Στα συν ότι το σπίτι ακολουθεί ανταγωνιστική τιμολογιακή πολιτική οπως ανέλυσε η τσατσά.

Στο λας βέγκας 1 γύρω στις 19:30 πέτυχα ένα ψηλό γκομενάκι με πλούσιο στήθος απο την ιταλία-λυπάμαι δεν συγκράτησα το όνομα της. Πολύ ευχάριστη στο σόσιαλ αλλά στο χαμόγελο πρέπει να παρέμβει ορθοδοντικός.
Στο 2 & 3 δεν είχαν πάει ακόμα οι κοπέλες.

Αν Γεωργίου 16 κορίνα αδύνατη ρουμάνα με απίθανο  :kissass:, η τσατσά είπε ότι έκανε ενόργανη και με τέτοιο κώλο προσωπικά δεν αμφιβάλλω. Ξεκινούσε από 25, ακάποτο οραλ 40,χύσιμο στόμα 50, πρωκτικό το άφηνε 60!!!Θα δοκιμαστεί.

Αν γεω 38 Έλενα. Ωραίο πρόσωπο με γαλανά μάτια, ωραίο σώμα.Συνέχεια χαμογελαστή όχι στημένη αλλά πρόσχαρη. Στα υπόψην. Δεν μιλούσε ελληνικά και η τσατσά είπε ότι είναι στην Ελλάδα μόλις 1 μήνα οπότε ταιριάζει με την Έλενα του Blastbeat

Αν Γεωργίου 21 Τζούλια από ρουμανία, μόλις είχε ξεκινήσει την βάρδια. Πρόσωπο πολύ γλυκό και κώλος έργο τέχνης. Γενικά στο σώμα σκίζει. θα δοκιμαστεί τις αμέσως επόμενες μέρες.Βυζιά δεν πρόσεξα γιατί τα μάτια μου δεν ξεκολλούσαν απ΄τη κωλάρα της

Τα υπόλοιπα σπίτια είτε ήταν κλειστά, όπως τα 2 στην κοροβάγκου, είτε ήταν στην αλλαγή βάρδιας

Αυτά και καλό βόλι



Α






 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Γαμησα τα ξημερωματα τη μικρη Ρουμανα Βαλεντινα στο Νικ.Ουρανου 1β...δεν ειναι πλεον ξανθια τα εκανε καστανά τα μαλλακια της,ομορφη φατσουλα,νεανικο τρυφερο κορμι με μικρα σταφυδιασμενα βυζια σαν της αλλης πιτσιρικας της Ιζαμπελας...
τελοσπαντων δεν τρελαθηκα κιολας...δε μιλαει ελληνικα,πεταει κατι ακαταλαβιστικα στο ασχετο,πιπα κανει καλη αν και επιφανειακη,στο γαμησι δειχνει να γουσταρει και παιζει και το μουνακι της συγχρονως οταν τη γαμας...
μου γκρινιαξε ομως για το χρονο σχετικα νωρις αν και ειχα δωσει 50ε,πρωτοβουλιες δεν παιρνει,επικοινωνια μηδεν αλλα εν τελει με καυλωσε παρα πολυ και την εχυσα δυνατα παρα το προχωρημενο της ωρας και τα ουισκακια που ειχαν προηγηθει

Με μπερδεψε και θα ελεγα σαν συμπερασμα ουτε κρυο ουτε ζεστη προς το τυπικα καλη
Σκεφτόμουν να την επισκεφτώ αλλά τώρα επιφυλάσσομαι  :think:
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Μεσημεριανή Τσαρκα Μάζι με τους: Spiler- Jamaican- Jimiadis Και κάπου εκεί στη μέση της Τσάρκας συναντησαμε και τον Mpotofilo Οπου την Συνεχίσαμε Παρέα!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Ανδρ.19: Αναστασία. Μαυρομαλλα Μιλφαρα απο την Ουκρανια με τις  :tits: :tits: φόρα παρτίδα! :erection:
Ανδρ.38: Αμέλια. Νταρντανομωρο απο την Ρουμανία! Η τσατσά μας λέει Φρεγάτα το μωρο που έχω! 7 κιλά Μούνι που πατέ?! :2funny: :2funny:
Ανδρ.24: Συλβία. Η ξανθιά Μιλφαρα με  :tits: :tits:! :grin:
Ανδρ.52: Βικυ. Το ξανθο ουκρανικο μωρο με  :tits:!
Κεφαλληνίας: Λάουρα. Η ξανθιά μιλφοτζιλφ με  :tits: :tits:! :grin:
Villa prive: Αννα. Ξανθία με πεσμένο λίγο το κωλαρακι της! :grin:
Bad girls: Σαμάνθα. Έκανε λίγο κοιλιτσα το μωρο αλλά παραμένει Τουμπανο! Σαλοναρα έχει το studio αυτό ολά τα λεφτα! :rockon: :rockon:
Studio Lux Νικ.1α: Χριστίνα. Αλβανιδα Μιλφ με ωραία  :boobies: :boobies:!
Νικ.1β: Βερόνικα.  :kissass: :kissass: Μονο το πίσω συστημα αξίζει! :grin:
Red diamond: Γαλήνη. Με το που μας βλέπει το μωρο κατάλαβε οτι έχει να κανει με Μπακαγιοκους και λέει" Ομάδα είστε? Έχω 2 μπαλιτσες εδώ πέρα" και μας έδειχνε τα στήθη της! :tits: :kneel:
Villa erotika: Κάρμεν. Ξανθία με βυζαρες για τρέλα  :fuck2: :fuck2:! :grin:
Νικ.8: Νταιαννα. Η Ξανθία Μολδαβεζα. Ηταν σε πρόγραμμα! :grin:
Νικ.26: Ιζαμπελλα. Η ξαθνθια με το καρέ μαλλάκι ρουμανιτσα! Η γνωστή απο τα Τρίδυμα! :grin:
Νικ.28: Στεφη. Η ιταλίδα μιλφαρα με  :kissass2: Κόλαση! :grin:
Venus angels: Αντριάννα. Με καρέ μελαχροινό  μαλλί μεσαίου αναστήματος και  :boobies: και διάφορα ταττου! Νομιζω οτι αύτη δούλευε και Ανδρ.19 και ας την παρουσίαζουν για καινούργια! :grin:
Las vegas: Χριστίνα. Με μποτικο παρακαλώ, κωλαρα άλλα χαλιά προσωπο.! :grin:
Las vegas: Ελένα. Το ουκρανικό μωρο  :kissass2: :kissass2:! :grin:
Las vegas: Μπιάνκα. Μαυρομαλλα Μινιόν!
Φρίξου 13: Μιραμπελλα. Με καφέ μαλλί και φραντζουλα μπροστά! :grin:
Φρίξου 13α: Γκρεττα. Μαυρομαλλα Βουλγάρα !
Φρίξου 14: Αννα. Το κοντοπουτανο απο την Αλβανία. Με 25 ξεκινούσε! :grin:
Φρίξου 15: Εφη. No comment... :rockon: . Jamaicane μας το πήρες το μωρο! :birdman:
Τρίδυμο Νο1: Καρίνα. Με σωμα Μαριάννας Ντουβλης! Ρισπεκτ σε αυτήν την τσατσά γιατί είναι Κύρια με Κ κεφαλαίο! :hi:
Τριδυμο Νο2: Γκαμπριέλα. Χωριατοπούλα με ωραία  :boobies:!
Τρίδυμο Νο3: Κάρλα. Νεανικό κοριτσάκι με  :boobies: Κάλα. Άλλα  :s&m_1:! :grin:

Υ.γ.: Συνάντηση δεν ηταν σήμερα! Αλλά ενα Ζεσταμα απο την Μητέρα των Μάχων!!!! Πόλλα χιλιομετρα θα καταγραφούν απο τι πληροφορήθηκα απο τον Διοργανωτή! :rockon:


Κάλο Πάσχα! Stade bordelais Μπακαγιοκοι Τα Μελέ!!!
:rockon:
Πρωινή βόλτα γύρω στις 11 με γνωστό πορνομπουρδελιαρη .
Τα πιο πολλα ιδια με την χτεσινή αναφορά του μπουχου η δια φορές και το συμπλήρωμα είναι :
Α.γ. 32 : Τζάστιν η γνωστή πολύ καλή στο δωμάτιο
Α.γ. 34 : Λαρα με την τρομερή κωλαρα στο δωμάτιο την παλεύει οι γνώμες διίστανται
Α.γ. 21 : Μονικα Μεξικάνα αδιάφορη καλή στο δωμάτιο
Α.γ. 50 : Ξενια Ελληνίδα από Ζάκυνθο καινούρια 27χρ μαυρομάλλα
Ερημίτη 2 : Θεία Μονικα η σούπερ μιλφ με τις πολυ καλές κριτικές. Αδυναμία μου. Πολύ δυνατή στο δωμάτιο.
Ο συναγωνιστης κατέθεσε επιτυχώς στην Εφη γνωστή σε όλους μας , εγώ έχω ακόμα ανάδρομο Ερμη .  :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom