Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (5 μέλη και 30 επισκέπτες)

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.197
Κριτικές
35
Like
4.532
Πόντοι
2.046
Η κοπελα είναι πολύ καλη! :grin: και εμφανισιακά και ιδιαιτέρα στα  :knockinb: ! Ο μέγας Μποτοφιλος το έφαγε πρώτος το μωρο! :rockon:
Το διαπιστωσα χθες μ εστειλε πακετο κυριολεκτικα δεν ηξερα που παταω και που βρισκομαι και ειμαι και παλιος στην πιατσα φαντασου να μουν νεουδι
 

Επισκέπτης
Εννοειται οτι ειναι γουστα του καθενος, δεν γινεται να ταιριαζουμε ολοι σε ολα.  :grin: παντως ετσι προχειρα σε λεω καμια δεκαρια καλυτερες εμφανισιακα απο αυτη. Βερονικα (α.γ)λαρα (λαφαμ)μεξικανα στο πετρου ερημιτη τα δυο κομοδινα στο λας βεγκας σισσυ και η αλλη. εβελινα στα τριδυμα, βικτωρια (α.γ) και αλλες, αλλα βαριεμαι να γραφω τωρα.  :grin:
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.197
Κριτικές
35
Like
4.532
Πόντοι
2.046
Εννοειται οτι ειναι γουστα του καθενος, δεν γινεται να ταιριαζουμε ολοι σε ολα.  :grin: παντως ετσι προχειρα σε λεω καμια δεκαρια καλυτερες εμφανισιακα απο αυτη. Βερονικα (α.γ)λαρα (λαφαμ)μεξικανα στο πετρου ερημιτη τα δυο κομοδινα στο λας βεγκας σισσυ και η αλλη. εβελινα στα τριδυμα, βικτωρια (α.γ) και αλλες, αλλα βαριεμαι να γραφω τωρα.  :grin:
Για λαρα και σισσυ οκ αν και στο προσωπο ηταν ποιο ωραια η Ελενα για τις αλλες φιλος δε συμφωνω αλλα ειπαμε γουστα ειναι αυτα
 

Επισκέπτης
Για λαρα και σισσυ οκ αν και στο προσωπο ηταν ποιο ωραια η Ελενα για τις αλλες φιλος δε συμφωνω αλλα ειπαμε γουστα ειναι αυτα
Βρε αν ειναι καλη μεσα και εγω καποια στιγμη μπορει να την δοκιμασω. Η εφη που παω αρκετα συχνα δεν με τρελενη εμφανισιακα αλλα ξερω οτι θα περασω καλα.Συνηθως σε οσες μ'αρεσουν ειναι δλδ ομορφες και σωμα μοντελε, τρωμε την ξεπετα στην μαπα. :grin:
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.197
Κριτικές
35
Like
4.532
Πόντοι
2.046
Βρε αν ειναι καλη μεσα και εγω καποια στιγμη μπορει να την δοκιμασω. Η εφη που παω αρκετα συχνα δεν με τρελενη εμφανισιακα αλλα ξερω οτι θα περασω καλα.Συνηθως σε οσες μ'αρεσουν ειναι δλδ ομορφες και σωμα μοντελε, τρωμε την ξεπετα στην μαπα. :grin:
Συμφωνω απολυτα θεια Ναντια πχ εμφανισιακα δεν ειναι ουτε ηταν και τοσο καλη αλλα η πουτανα στο κρεββατι ηταν πυρκαγια
 

Επισκέπτης
Συμφωνω απολυτα θεια Ναντια πχ εμφανισιακα δεν ειναι ουτε ηταν και τοσο καλη αλλα η πουτανα στο κρεββατι ηταν πυρκαγια
Για μιλφ δεν συμφωνω τυπε, και παπαδες να κανει μεσα εμενα με ξενερωνουν..  :grin: Ζητημα να εχω παρει κανα δυο στα τοσα χρονια που γυρναω.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.197
Κριτικές
35
Like
4.532
Πόντοι
2.046
Για μιλφ δεν συμφωνω τυπε, και παπαδες να κανει μεσα εμενα με ξενερωνουν..  :grin: Ζητημα να εχω παρει κανα δυο στα τοσα χρονια που γυρναω.
Δε ξερω φιλε εμενα η γαμιωλα με εφτιαχνε πολλη και εκανε και γαμω τα γαμησια τη συγκεκριμενη ολη μερα στο κρεβατι να την ειχε και να την γαμουσες οχι δεν ελεγε
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Δε ξερω φιλε εμενα η γαμιωλα με εφτιαχνε πολλη και εκανε και γαμω τα γαμησια τη συγκεκριμενη ολη μερα στο κρεβατι να την ειχε και να την γαμουσες οχι δεν ελεγε
Συμφωνώ φίλε  :knockinb:
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Καλο πασχα και καλη ανασταση σε ολους.
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Οντως η Ελενα σωζει την παρτιδα στην νυχτερινη βαρδια. Καβλαρα με πορνοστοκινγκς. Περασα με την πορνοπαροτρυνση του μυστη μποτοφιλου.  :lheel: Αν εξαιρεσουμε το βρωμικο μουνοτριψιμο σε γυμνο πουτσο στα αλλα ειναι κομπλε και ιδιαιτερα στο θεμα χρονου. Ελπιζω να μην τηνν χαλασουν οι πυρφοροι.
Ειδα και την πορνομπαρμπαρα ξανα χθες, ξυπολητη να εκμηδενιζει την οποια φετιχιστικη φαντασιωση. Ο τσατσος εξηγηθηκε για την ξυπολιτια λεγοντας πως ηταν request πελατων γιατι ενιωθαν ασχημα που τους εριχνε δυο κεφαλια Χαχαχαχαχα. Αν αληθευει ευχομαι να πεσουν στα χερια του ISIS και να τους κοψει τα πελε.
 

baxed

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2015
Μηνύματα
9
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες πέρασμα σήμερα από κάρμεν κοροβάγκου 5,απογευμα και ήταν αξιοπρεπέστατη.τίμησε τη κατάθεση δούλεψε ωραία την ακάποτη πίπα, αφιέρωσε χρόνο. Πολύ επαγγεματική  
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Ειδα και την πορνομπαρμπαρα ξανα χθες, ξυπολητη να εκμηδενιζει την οποια φετιχιστικη φαντασιωση. Ο τσατσος εξηγηθηκε για την ξυπολιτια λεγοντας πως ηταν request πελατων γιατι ενιωθαν ασχημα που τους εριχνε δυο κεφαλια Χαχαχαχαχα. Αν αληθευει ευχομαι να πεσουν στα χερια του ISIS και να τους κοψει τα πελε.

Ίσως και η κοπέλα να ένιωθε καλύτερα έτσι, οι πολύ ψηλές γυναίκες όσο υπερμουνάρες να είναι ένα θέμα με το ύψος τους  το έχουν, πέρασα σήμερα και της έριξα το 3ο , πολύ βελτιωμένη η κοπέλα και άκρως συμμετοχική, μιλούσαμε με χαμόγελα και παίξανε χαδάκια μεγάλης διάρκειας σαν προκαταρκτικά, εντάξει η πίπα ήταν πολύ μικρή σε διάρκεια, αλλά μετά ήταν ηφαίστειο,   :fuck1: είναι ιεροσυλία αυτό που θα πω αλλά έτσι λυσασμένα που κουνιώταν στο πισωκολλητό μου θύμισε σε απόδοση τη Λάουρα του τσίρκου που έβγαζε φωτιές εκείνο το καλοκαίρι του 2011,  κάποια στιγμή μάλιστα τη φρέναρα,   :fuck1:  πράγματι, για να βρω τέμπο, ξαφνιάστηκα ευχάριστα, μακάρι να πάει έτσι και να μην είναι τυχαίο το γεγονός, ο χρόνος θα δείξει   :)
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Ενταξει φιλος γουστα ειναι αυτα κατ εμε ειναι απο τα ποιο ομορφα κοριτσια που εχω δει

καλησπερα στην παρεα......
βρε ραπτορα να σε ρωτησω......αυτη η ελενη ειναι αυτη μπου ειχε γραψει ο μπουχος μια αναφορα κ δουλευε στο ανδρ.γεωργιου 38 βραδυνη????
Τωρα εχω μπερδευτει για τα καλα............ :huh: :huh: :think: :think:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.115
Κριτικές
89
Like
10.595
Πόντοι
25.015
να πω και εγω κατα εμε ποιες θεωρο ηταν οι ομορφοτερες πουτανες, Τζεσυ στις βιλλες (γερμανιδα μελαχροινη-τουμπανο) και φυσικα κωλετη 17 Σαρα για οσους θυμουντε, Τσεχα-μαυρισμενη με σωμα μοντελε. με αφηνε και τις εγλυφα και τα βυζακια... αχ τι μωρα ηταν αυτα!
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.197
Κριτικές
35
Like
4.532
Πόντοι
2.046
καλησπερα στην παρεα......
βρε ραπτορα να σε ρωτησω......αυτη η ελενη ειναι αυτη μπου ειχε γραψει ο μπουχος μια αναφορα κ δουλευε στο ανδρ.γεωργιου 38 βραδυνη????
Τωρα εχω μπερδευτει για τα καλα............ :huh: :huh: :think: :think:
Ακριβως αυτη ειναι
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
:thumbsup: :thumbsup:

οκ μαλλον μπορει να την επισκευτω το βραδακι..............
δεν μου φανικε κ πολυ βυζαρου να σε πω την αληθεια.......οταν ειχα παει να την δω στο 38 φορουσε εναν κορσε που τα εκρυβε!

 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.197
Κριτικές
35
Like
4.532
Πόντοι
2.046
:thumbsup: :thumbsup:

οκ μαλλον μπορει να την επισκευτω το βραδακι..............
δεν μου φανικε κ πολυ βυζαρου να σε πω την αληθεια.......οταν ειχα παει να την δω στο 38 φορουσε εναν κορσε που τα εκρυβε!
Δεν ειναι κανονικα εχει και λιγο πεσμενα αλλα ρε φιλε ειναι αληθινα τουλαχιστον για μετα αυτο μετραει
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.306
Κριτικές
169
Like
8.478
Πόντοι
10.326
Μεσημεριανή Τσαρκα Μάζι με τους: Spiler- Jamaican- Jimiadis Και κάπου εκεί στη μέση της Τσάρκας συναντησαμε και τον Mpotofilo Οπου την Συνεχίσαμε Παρέα!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Ανδρ.19: Αναστασία. Μαυρομαλλα Μιλφαρα απο την Ουκρανια με τις  :tits: :tits: φόρα παρτίδα! :erection:
Ανδρ.38: Αμέλια. Νταρντανομωρο απο την Ρουμανία! Η τσατσά μας λέει Φρεγάτα το μωρο που έχω! 7 κιλά Μούνι που πατέ?! :2funny: :2funny:
Ανδρ.24: Συλβία. Η ξανθιά Μιλφαρα με  :tits: :tits:! :grin:
Ανδρ.52: Βικυ. Το ξανθο ουκρανικο μωρο με  :tits:!
Κεφαλληνίας: Λάουρα. Η ξανθιά μιλφοτζιλφ με  :tits: :tits:! :grin:
Villa prive: Αννα. Ξανθία με πεσμένο λίγο το κωλαρακι της! :grin:
Bad girls: Σαμάνθα. Έκανε λίγο κοιλιτσα το μωρο αλλά παραμένει Τουμπανο! Σαλοναρα έχει το studio αυτό ολά τα λεφτα! :rockon: :rockon:
Studio Lux Νικ.1α: Χριστίνα. Αλβανιδα Μιλφ με ωραία  :boobies: :boobies:!
Νικ.1β: Βερόνικα.  :kissass: :kissass: Μονο το πίσω συστημα αξίζει! :grin:
Red diamond: Γαλήνη. Με το που μας βλέπει το μωρο κατάλαβε οτι έχει να κανει με Μπακαγιοκους και λέει" Ομάδα είστε? Έχω 2 μπαλιτσες εδώ πέρα" και μας έδειχνε τα στήθη της! :tits: :kneel:
Villa erotika: Κάρμεν. Ξανθία με βυζαρες για τρέλα  :fuck2: :fuck2:! :grin:
Νικ.8: Νταιαννα. Η Ξανθία Μολδαβεζα. Ηταν σε πρόγραμμα! :grin:
Νικ.26: Ιζαμπελλα. Η ξαθνθια με το καρέ μαλλάκι ρουμανιτσα! Η γνωστή απο τα Τρίδυμα! :grin:
Νικ.28: Στεφη. Η ιταλίδα μιλφαρα με  :kissass2: Κόλαση! :grin:
Venus angels: Αντριάννα. Με καρέ μελαχροινό  μαλλί μεσαίου αναστήματος και  :boobies: και διάφορα ταττου! Νομιζω οτι αύτη δούλευε και Ανδρ.19 και ας την παρουσίαζουν για καινούργια! :grin:
Las vegas: Χριστίνα. Με μποτικο παρακαλώ, κωλαρα άλλα χαλιά προσωπο.! :grin:
Las vegas: Ελένα. Το ουκρανικό μωρο  :kissass2: :kissass2:! :grin:
Las vegas: Μπιάνκα. Μαυρομαλλα Μινιόν!
Φρίξου 13: Μιραμπελλα. Με καφέ μαλλί και φραντζουλα μπροστά! :grin:
Φρίξου 13α: Γκρεττα. Μαυρομαλλα Βουλγάρα !
Φρίξου 14: Αννα. Το κοντοπουτανο απο την Αλβανία. Με 25 ξεκινούσε! :grin:
Φρίξου 15: Εφη. No comment... :rockon: . Jamaicane μας το πήρες το μωρο! :birdman:
Τρίδυμο Νο1: Καρίνα. Με σωμα Μαριάννας Ντουβλης! Ρισπεκτ σε αυτήν την τσατσά γιατί είναι Κύρια με Κ κεφαλαίο! :hi:
Τριδυμο Νο2: Γκαμπριέλα. Χωριατοπούλα με ωραία  :boobies:!
Τρίδυμο Νο3: Κάρλα. Νεανικό κοριτσάκι με  :boobies: Κάλα. Άλλα  :s&m_1:! :grin:

Υ.γ.: Συνάντηση δεν ηταν σήμερα! Αλλά ενα Ζεσταμα απο την Μητέρα των Μάχων!!!! Πόλλα χιλιομετρα θα καταγραφούν απο τι πληροφορήθηκα απο τον Διοργανωτή! :rockon:


Κάλο Πάσχα! Stade bordelais Μπακαγιοκοι Τα Μελέ!!!
:rockon:
 

Επισκέπτης
Ρε που τις θυμασαι ολες ρε μπακαγιοκο...  :2funny: Να σε παιξω κι εγω λιγο μπαλιτσα  :grin: η στεφη στο ν.ο το καινουργιο! αρα ειναι αλυσιδα με το φ.15  ;) Γ

Οσοι σκεφτεσται να πατε αυτες της μερες στην εφη... θα ειναι απο τι με ειπε και αυριο αλλα και το σαββατο, κυριακη οχι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom