Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
Επισης εχω μια απορια σχετικα με αυτους που βαρανε μαλακιες και μετα πανε στα στουντιο, ποιος ο λογος να το κανει κανεις αυτο? και μη μου πειτε για να κρατησει περισσοτερο στο γαμησι γιατι μετα απο τοσα γαμησια που εχετε κανει θα επρεπε τουλαχιστον να μπορειτε να ελγχετε το ποτε θα χυσετε !!! Σκοπος ειναι να εχεις καυλες και να πας εκει να ξεδωσεις εχω αδικο? δεν ξερω...

ποια η γνωμη σας ???
στα ντελα δεν πας για να ξεδωσεις μονο!!!υπαρχει η ιεροτελεστια του ολο θεματος!ολοι οι βαρδαρικοι θα  καταλαβουν αυτο που ειπα!!!
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.401
Πόντοι
2.300
η μονικα ειναι με κοντο μαυρο μαλλι?
 

Perfect2000

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2014
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Kαλα το Χριστινακι ετσι και φτιαξει τα δοντακια του θα γινει αστερακι σπεσιαλ οχι οτι τωρα δεν ειναι αλλα τοτε θα γινει καλητερο
το χριστινακι ξαναεπεστρεψε παλι στα τριδιμα και σε ποιο σπιτακι ειναι και τι βαρδια ?
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
αμα πες εχεις να γαμησεις πεντε εξι μερες με το που το βαλει η αλλη στο στομα ή της το βαλεις λιγο στον σφιχτο κωλο πχ δυο τρεις κινησεις θα κανει και θα χυσεις.....ειναι ψιλοκοροιδια και πεταμενα λεφτα

Ναι ρε μαν οκ συμφωνω μαζι σου εχεις ενα δικιο αλλα πιστευω οτι αμα εχεις λιγο πειρα στο θεμα δε χυνεις και αμεσως!!
ετσι ειμαι τουλαχιστον εγω οκ.

Αλλα να βαρεσω μαλακια για να παω μετα δε μου κανει αισθηση θα ξενερωσω γτ θα μου φυγουν οι τρελες οι καυλες να γαμησω.
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
στα ντελα δεν πας για να ξεδωσεις μονο!!!υπαρχει η ιεροτελεστια του ολο θεματος!ολοι οι βαρδαρικοι θα  καταλαβουν αυτο που ειπα!!!

Μαν ξερω και γω πολυ καλα αυτη την αισθηση αλλιως δεν θα ημουν εδω μελος, συμφωνω μαζι σου.
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Χθές βράδι villa erotica στην Άννα κατάθεση μετά από πολύ καιρό. Δεν θα αναρτήσω κριτική γιατί απλά νομίζω οτι τα σχόλια είναι περιττά και απλά θα προσθέσω άλλα 3-4 δεκαράκια στα ήδη υπάρχοντα δεκαράκια της. Η γυναίκα είναι απλά ΘΕΑ.  :lheel:

Προσωπικα την θεωρω κορυφαια αυτη τη στιγμη στη πολη...
Προσφατα δοκιμασα κι Αφρο και σε σχεση με Αννα τη θεωρω κατωτερη.
Προσωπικα η Αφρουλα δεν μπαινει καν στο top 5 μου.
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
Ξέρει κάποιος παίχτης αν η θεια μόνικα απο ερημίτη δουλευει πρωινά αυτες τις μερες?
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.094
Πόντοι
6.835
Προσωπικα την θεωρω κορυφαια αυτη τη στιγμη στη πολη...
Προσφατα δοκιμασα κι Αφρο και σε σχεση με Αννα τη θεωρω κατωτερη.
Προσωπικα η Αφρουλα δεν μπαινει καν στο top 5 μου.
Για δωσε τοπ 5 να καταλαβουμε τι εννοεις...
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Χθές βράδι villa erotica στην Άννα κατάθεση μετά από πολύ καιρό. Δεν θα αναρτήσω κριτική γιατί απλά νομίζω οτι τα σχόλια είναι περιττά και απλά θα προσθέσω άλλα 3-4 δεκαράκια στα ήδη υπάρχοντα δεκαράκια της. Η γυναίκα είναι απλά ΘΕΑ:lheel:
Αυτη ειναι μια αννα που δουλευε παλια εκει η ειναι καινουρια? Αλλαξαν και τις φωτος
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.094
Πόντοι
6.835
Τηλεγράφημα στέλνεις ρε Νίκο? Πες τίποτα παραπάνω...
Ο τυπος τα ειπε ολα. Τι αλλο να πει.... πηγε με Λουση, οποτε να μην παει κανεις αλλος με τα ακαπο και τα κριμ παι που εκανε εκει μεσα ακομα θα σφουγγαριζουν.
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Δεν υπαρχουν εντυπωσεις το ονομα ΛΟΥΣΗ μιλαει απο μονο του.......Αχαχαχαχαχα!!!!
 

eastman

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2014
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ασχετο αλλα δεν ηξερα που να το γραψω αφου αφορα την πολη μας...μαθατε για το city tour ρωσσιδα που την μαχαιρωσε πελατης στον μηρο της πηρε 1000 ευρω και διεφυγε πηδώντας από μπαλκονια....στο γνωστο 5αστερο της παραλιας...το κοριτσι μπηκε χειρουργειο και δεν μαθαμε παραπανω αλλα ηταν καλα 'σφαγμενη'...αν την πηρε τενοντα δυσκολα την βλεπω...τα εμαθα εκ των εσω... :o
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
ασχετο αλλα δεν ηξερα που να το γραψω αφου αφορα την πολη μας...μαθατε για το city tour ρωσσιδα που την μαχαιρωσε πελατης στον μηρο της πηρε 1000 ευρω και διεφυγε πηδώντας από μπαλκονια....στο γνωστο 5αστερο της παραλιας...το κοριτσι μπηκε χειρουργειο και δεν μαθαμε παραπανω αλλα ηταν καλα 'σφαγμενη'...αν την πηρε τενοντα δυσκολα την βλεπω...τα εμαθα εκ των εσω... :o

Έχει ξεχωριστό thread για city tours της Θεσσαλονίκης. Τέτοια περιστατικά έχουν ακουστεί και άλλες φορές, λέγεται ότι είναι εκφοβιστικές τακτικές μεταξύ αντίπαλων "πρακτορείων".
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Για δωσε τοπ 5 να καταλαβουμε τι εννοεις...

Έχω περάσει πολύ καλύτερα με Άννα που προανέφερα, Αντριάννα τουμπανίεθ, Έφη, Νατάσσα, Κάντυ κι άλλες πολλές που δεν δουλεύουν πια σε σπιτάκια της πόλης μας

Γενικά αυτό που έχω καταλάβει με τα χρόνια είναι ότι αυτό που μετράει είναι η χημεία όσο αστείο κι αν ακούγεται. Μπορεί να είναι επαγγελματίες αλλά δεν παύουν να είναι άνθρωποι

Δεν το έχω κρύψει ότι τα καλύτερα γαμήσια μου τα κάνω με την Αλίνα την ρουμάνα :smitten:, που έχει γενικά κακές κριτικές, αλλά αυτή είναι η αλήθεια τι να κάνω?
Και με Άντζελα ουκρανή έχω κάνει επίσης καλό γαμήσι.

Έχω καταλήξει ότι δεν πρέπει να προσπαθούμε να ζήσουμε ίδια εμπειρία με άλλων συναθλητών γιατί στην καλύτερη θα απογοητευτούμε... Η κάθε φορά είναι διαφορετική.
Εδώ οι ίδιοι πάμε με τις ίδιες κοπέλες στο ίδιο μαγαζί και έχουμε αντικρουόμενες εμπειρίες.

Για Άφρο ίσως γράψω και κριτική, αλλά την κατατάσσω στη κατηγορία μιλφ, με average  εμφάνιση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom