Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 75 άτομα (5 μέλη και 70 επισκέπτες)

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
ΑΠΟΡΙΑ: μιλώντας με άλλους συναγωνιστές, πολλοί περιμένουν αναφορές από φίλους που επισκέπτονται τα μαγαζιά να μάθουν ποιες κοπέλες δουλεύουν σε ποια στούντιο και ποιες βάρδιες...Είναι τόσο δύσκολο για τους διαχειριστές των μαγαζιών στην αρχή της βδομάδας να γράφουν ποιες κοπέλες, που, και σε ποιες ώρες;;; ή είναι κάποιος λόγος που δεν το κάνουν;;
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Στην Θεσσαλονικη οι τιμες ανεκαθεν ηταν Ψηλα και θα επρεπε να εχουν τρελες υπηρεσειες μεσα αλλα αφου βρηκαν εμας τα κοροιδα και τα σκαμε καλα κανουν και μας τα παιρνουν!! αν ομως τους καναμε εμπαργκο θα χαμηλωνανε τις τιμες η εστω θα βαζανε προγραματα με παρτουζες κτλπ οπως στη Αθηνα που υπαρχει ανταγωνισμος, θεσ/νικη τα μισα μαγαζια ανηκουν σε μια αλυσιδα τι περιμενετε? Μονοπωλιο.
 

zbouaerg

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2014
Μηνύματα
30
Like
5
Πόντοι
0
καρντάσια από MILF 40+ ρουκέτα τι παίζει φάση; θέλω κάτι σε δυναμίτη


χθεσινή τσάρκα με τσεκάρισμα σε ολη γεωργ ανδρέου ψόφια πράγματα (2:40 βραδινή)

κατάθεση σε γαλήνη, βυζάρες, υπομονετική και καυλιάρα το τιμά το άθλημα και το χρήμαα.
ο συμπαίχτης μου κατέθεσε Ανδρέου Γεωργίου 21 στη τζούλια, όπου αν και κωλάρα (άβυζη), ήταν μεσα στη "τρελή" χαρά, εγώ σκιάχτηκα ο δικός μου εμπνεύστηκε. Καλό deepthroat αλλα ψιλοκομοδίνο και φάσεις που ήθελες να γελάσεις. η πουτάνα με τρόμαξε και ολας καθως περιμενα τον δικό μου και ειχε πεθανε στα "γέλια".


ο γέρο τσάτσος ποιο κάτω τρελό γέλιο, ατακαδόρος, αφήνοντας υποσημείωμα μιας και λεπτός ότι η κοπέλα δεν ειναι για τα κυβικά μου χαχαχαχα
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6

Συντομα μαν θα αναγκαστουν να αλλαξουν μυαλα, και σε τιμες και κοπελες και ολα!! δεν ειναι δυνατον να βλεπω 2 χρονια τις ιδιες κοπελες στα σαιτ κ να πλασαρουν την Νικολ σαν νεα δυναμη στην Θεσσαλονικη !! Ελεοοοοοςςςς!!!!!
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
καρντάσια από MILF 40+ ρουκέτα τι παίζει φάση; θέλω κάτι σε δυναμίτη


χθεσινή τσάρκα με τσεκάρισμα σε ολη γεωργ ανδρέου ψόφια πράγματα (2:40 βραδινή)

κατάθεση σε γαλήνη, βυζάρες, υπομονετική και καυλιάρα το τιμά το άθλημα και το χρήμαα.
ο συμπαίχτης μου κατέθεσε Ανδρέου Γεωργίου 21 στη τζούλια, όπου αν και κωλάρα (άβυζη), ήταν μεσα στη "τρελή" χαρά, εγώ σκιάχτηκα ο δικός μου εμπνεύστηκε. Καλό deepthroat αλλα ψιλοκομοδίνο και φάσεις που ήθελες να γελάσεις. η πουτάνα με τρόμαξε και ολας καθως περιμενα τον δικό μου και ειχε πεθανε στα "γέλια".

Μονικα φιλε η τυπισσα ειναι ξεκωλιαρα!!!!
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.184
Κριτικές
35
Like
4.528
Πόντοι
2.046
φενεται πολύ κομοδίνο η κοπέλα ...μόνο από το βλέμμα στο σαλοναρισμα νιώθω πως άμα μπω έχω πεταξυ τα λεφτά μου στο πουθενά,,ούτε η μπαρμπαρα και η λαρα τέτοιο βλεμα που έχουν φτάσει το έπιπλο σε άλλο επίπεδο.
Το τι φενεται και το τι ειναι μπορει να ναι μερα με τη νυχτα τυπε
 

paixtroni

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
82
Πόντοι
1
πηγαινε πετρου ερημιτη 2 το πρωι-μεσημερι...μαλλον θα ειναι η μονικα η μιλφ. την ειχα παρει και ειναι φωτια. κανει και πρωκτικο

επισης εκει μου ειπε οτι θα δουλευε η λαουρα ξανθια μιλφ με μεγαλα βυζια. και αυτην την πηρα και ηταν σουπερ..

 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
πηγαινε πετρου ερημιτη 2 το πρωι-μεσημερι...μαλλον θα ειναι η μονικα η μιλφ. την ειχα παρει και ειναι φωτια. κανει και πρωκτικο

επισης εκει μου ειπε οτι θα δουλευε η λαουρα ξανθια μιλφ με μεγαλα βυζια. και αυτην την πηρα και ηταν σουπερ..

Τι μιλφαρα η Μονικα!! τι ξεσκισμα ρε παιδια?? πωπωπωπω!!!! ΛΥΣΑΡΑΑΑΑ!!!!!!!
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.304
Κριτικές
169
Like
8.472
Πόντοι
10.326
Ρε παιδια που θα βρω στουντιο,μπουρδελο,σπιτι, τσαντιρι η οτιδηποτε τελος παντων για να κανω μια παρτουζιτσα με 2 γκομενακια ??

γτ τοσο πισω ρε? αθηνα γινοντε κ στα στουντιο ρε γαμωτο αλλα δε μπορουμε να πεταγομαστε καθε 3 και λιγο... Ελεος !!!

Οποιος γνωριζει το οτιδηποτε ας μου στειλει εστω ενα προσωπικο μηνυμα.
Σέρρες !να χεις γκομενα σερρεα να γαμαει όλη η παρέα!!!
:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
μονικα? που βρισκετε αυτη κ ποσο περιπου ηλικια εμφανιση καλη?

Τραβα πετρου Ερημιτη και δεν θα χασεις!!!!

θα βρεις μια γυναικα με κανονικο σωμα πανω απο 40 ειναι αλλα δε μπορω να προσδιορισω ποσο πιο πανω!! σφιχτο βυζι, κωλαρα οκ καλη κ σκυλοφατσα!! , μελαχροινη στο μαλλι. Στο γαμησι τα δινει ολα σκυλι κανονικο!!!
 

arnitis

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
η νατασα στο ερως επεστρεψε ρε παιδια απο τις διακοπες;
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Καταρχήν ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στα Αλανία που πραγματοποιηθηκε η ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!!!

Μεσημεριανή Τσαρκα Μαζί με jamaican-spiler-jimiadis :rockon: :rockon: :rockon:

Ανδρ.19: Κορινα ! Ρε συ foivos 22 Σου την βρήκα!

thanks man..
 

georgeflorinios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2009
Μηνύματα
109
Κριτικές
6
Like
165
Πόντοι
281
καρντάσια από MILF 40+ ρουκέτα τι παίζει φάση; θέλω κάτι σε δυναμίτη


χθεσινή τσάρκα με τσεκάρισμα σε ολη γεωργ ανδρέου ψόφια πράγματα (2:40 βραδινή)

κατάθεση σε γαλήνη, βυζάρες, υπομονετική και καυλιάρα το τιμά το άθλημα και το χρήμαα.
ο συμπαίχτης μου κατέθεσε Ανδρέου Γεωργίου 21 στη τζούλια, όπου αν και κωλάρα (άβυζη), ήταν μεσα στη "τρελή" χαρά, εγώ σκιάχτηκα ο δικός μου εμπνεύστηκε. Καλό deepthroat αλλα ψιλοκομοδίνο και φάσεις που ήθελες να γελάσεις. η πουτάνα με τρόμαξε και ολας καθως περιμενα τον δικό μου και ειχε πεθανε στα "γέλια".


ο γέρο τσάτσος ποιο κάτω τρελό γέλιο, ατακαδόρος, αφήνοντας υποσημείωμα μιας και λεπτός ότι η κοπέλα δεν ειναι για τα κυβικά μου χαχαχαχα

Φίλε μου η πρότασή μου είναι πρωϊνή βάρδια Φρίξου 14 στη Ζωή. Είναι 40+ , ψηλή 178 , σφιχτό και καλλίγραμμο κορμί για την ηλικία της, καρέ κόκκινο βαμμένο μαλλί και φάτσα νορμάλ , απλά νομίζω οτι έχει ιδιαίτερο χαρακτήρα. Μέσα στο δωμάτιο είναι σαν να θέλει να παίξει σε τσόντα και σε θέλει για συμπρωταγωνιστή. Άμα συμπεριφερθείς σαν συμπρωταγωνιστής και βρείτε χημεία, σε έχει ξεσκίσει γιατί απλά γουστάρει το σεξ. Άμα τη συμπεριφερθείς σαν φθηνή πουτάνα δεν νομίζω οτι θα περάσεις το ίδιο καλά. Μερικοί συναγωνιστές δεν γράφουν καλά λόγια και πραγματικά απορώ γιατί! Είναι μιλφάρα δυναμίτης! 30 απλό 40 χαλαρά 70 ή 80 κουλούρι (και τί κουλούρι!) Δεν ξέρω για τους άλλους, εγώ πάντως περνάω τέλεια μαζί της κάθε φορά και για μένα είναι στο τοπ 5 που έχει περάσει τα τελευταία 14 χρόνια που "κυκλοφορώ" στις γειτονιές.
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Συμφωνώ και επαυξάνω, έχει και ωραίο κώλο!
 

georgeflorinios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2009
Μηνύματα
109
Κριτικές
6
Like
165
Πόντοι
281
Χθές βράδι villa erotica στην Άννα κατάθεση μετά από πολύ καιρό. Δεν θα αναρτήσω κριτική γιατί απλά νομίζω οτι τα σχόλια είναι περιττά και απλά θα προσθέσω άλλα 3-4 δεκαράκια στα ήδη υπάρχοντα δεκαράκια της. Η γυναίκα είναι απλά ΘΕΑ:lheel:
 

Επισκέπτης
ΑΠΟΡΙΑ: μιλώντας με άλλους συναγωνιστές, πολλοί περιμένουν αναφορές από φίλους που επισκέπτονται τα μαγαζιά να μάθουν ποιες κοπέλες δουλεύουν σε ποια στούντιο και ποιες βάρδιες...Είναι τόσο δύσκολο για τους διαχειριστές των μαγαζιών στην αρχή της βδομάδας να γράφουν ποιες κοπέλες, που, και σε ποιες ώρες;;; ή είναι κάποιος λόγος που δεν το κάνουν;;
Το εκαναν και πιθανων να το ξανα κανουν καποια στουντιο εδω μεσα, οπως το σπιτι της ειρηνης,το τσιρκο,λαφαμ. Καποια αλλα οπως οι βιλλες προτειμουν να γραφουν το προγραμμα τους και να βαζουν φωτογραφιες σε αλλα σαιτ και οχι εδω και καποια αλλα στουντιο η δεν ανακαλυψαν το σαιτ ακομα η συμετεχουν μονο με κλωνους  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom