Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (6 μέλη και 28 επισκέπτες)

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Βραδινη , μαυρομαλλα κορμαρα με στητα βυζακια και τελειο προσωπο , πιτσιρικα
Ασχετο λιγο, καλες ειναι οι ειδοποιησεις και οι κριτικες για τις νεες κοπελες, σιγουρα, αλλα μηπως πρεπει το site να κανει update με τα νεα μαγαζιά??
 

Blue _Sky

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2014
Μηνύματα
61
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
0
Στο studio 46 λιγο εξω απο την χαλκηδονα, εχει παει κανεις;

Αν εννοεις ενα που βρισκεται οπως φευγεις απο Χαλκηδονα,κατευθυνομενος για Βεροια στον παλιο δρομο στα αριστερα,εχω παει στο κοντινο παρελθον 4-5 φορες και πρωι και βραδυ.Μαπα το καρπουζι απο τις γκομενες,χοντρα μπαζακια,τελειως αδιαφορα σε εμφανιση.
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
ασχετο αλλα το RX8 ειναι αμαξι για 80000 χλμ.μετα θελει αλλαγη κινητηρα...wankel
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.077
Κριτικές
46
Like
3.217
Πόντοι
3.820
Απαιτουμε την αμεση μειωση των τιμων σε ολα τα στουντιο της πολης. Δεν μπορει το κεφαλαιο συνεχεια να πλουτιζει εις βαρος του μπουρδελαου. 10 και 15 ευρω στα στουντιο δευτερης κατηγορια (τυπου βαρδαρη) και 20 ευρω στα αλλα ειναι μια καλη αρχη.  :rockon:
ενταξει εσυ εισαι πολυ αισιοδοξος...ακου τωρα γιατι δεν θα πεσει το 40αρι..με προσφατη συζητηση με ..τανα στις βιλες.. αποκομισα τα εξης!!μου λεει ακριβως επι λεξη...στην αθηνα ειναι καλυτερα γιατι εκει ξεκινανε απο 50 εδω ειστε φτωχοι και στο 40αρι που ερχομαστε ειναι γιατι μας πιεζουνε οι καταστασεις...καμια απο μας δεν θελει να δουλεψει θεσσαλονικη γιατι βγαζουμε λιγοτερα απο την αθηνα.μπορει μου λεει να παιρνουνε μερικοι προγραματα αλλα ποτε δεν εχω τα δωματια φουλ και να τρεχω απο το ενα στο αλλο(βλεπε μιρελα)!!οποτε και που ερχονται μερικοι δεν βγαινουνε πολλα..αλλα αν τα κανουνε 30αρι τοτε εγω δεν θα ξαναπατησω σαλονικη οπως και οι περισοτερες!!!ποτε θα βρεθουμε και με Mpouxo μαζιιιι;
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Εμενα παντως κανα 2 απο τις βιλες, το εχω ισως ξανα αναφερει, χωρια το χρηματικο μερος, μου εχουν πει οτι εδω οι σηνθηκες εργασιες και οι πελατες ειναι πολυ καλυτερες-οι απο αθηνα.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.077
Κριτικές
46
Like
3.217
Πόντοι
3.820
Εμενα παντως κανα 2 απο τις βιλες, το εχω ισως ξανα αναφερει, χωρια το χρηματικο μερος, μου εχουν πει οτι εδω οι σηνθηκες εργασιες και οι πελατες ειναι πολυ καλυτερες-οι απο αθηνα.
και εμενα αλλα δεν εννοουσαν χρηματικος...λογο συμεπριφορας αντρων...οσο να το κανουμε εδω πανω δεν εχουμε τη λερα της αθηνας!!
 

dstavros

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2009
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Εμενα παντως κανα 2 απο τις βιλες, το εχω ισως ξανα αναφερει, χωρια το χρηματικο μερος, μου εχουν πει οτι εδω οι σηνθηκες εργασιες και οι πελατες ειναι πολυ καλυτερες-οι απο αθηνα.

Κι εγω με οσες μιλησα το ιδιο μου ειπανε. Ισως περισσοτερα λεφτα στην Αθηνα αλλα εδω καλυτερες συνθηκες εργασιας και πιο νορμαλ κοσμος.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Απαιτουμε την αμεση μειωση των τιμων σε ολα τα στουντιο της πολης. Δεν μπορει το κεφαλαιο συνεχεια να πλουτιζει εις βαρος του μπουρδελαου. 10 και 15 ευρω στα στουντιο δευτερης κατηγορια (τυπου βαρδαρη) και 20 ευρω στα αλλα ειναι μια καλη αρχη.  :rockon:
ρε μαλακα deker γιατι εκανες αλλο προφιλ; :grin:
 

antigregory

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
Οταν μπορεσεις κανε εναν λογαριασμο φεισμπουκ και στειλτον μου σε π.μ   ΠΡΟΣΟΧΗ με ψευτικα στοιχεια και να μην εχεις κανενα φιλο μεσα, ετσι να κανουν  και οι αλλοι που ειπαν οτι θα ερθουν στην συναντιση. Πρεπει να οργανωνομαστε σιγα, σιγα  :grin:
γαμω τον παοκ σου μαλακα
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.184
Κριτικές
35
Like
4.525
Πόντοι
2.046
Εμενα παντως κανα 2 απο τις βιλες, το εχω ισως ξανα αναφερει, χωρια το χρηματικο μερος, μου εχουν πει οτι εδω οι σηνθηκες εργασιες και οι πελατες ειναι πολυ καλυτερες-οι απο αθηνα.
Μια απο τα ιδια και σε μενα με καποιες που μιλησα προτιμουν τη Θεσσαλονικη απ την Αθηνα!
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
ενταξει εσυ εισαι πολυ αισιοδοξος...ακου τωρα γιατι δεν θα πεσει το 40αρι..με προσφατη συζητηση με ..τανα στις βιλες.. αποκομισα τα εξης!!μου λεει ακριβως επι λεξη...στην αθηνα ειναι καλυτερα γιατι εκει ξεκινανε απο 50 εδω ειστε φτωχοι και στο 40αρι που ερχομαστε ειναι γιατι μας πιεζουνε οι καταστασεις...καμια απο μας δεν θελει να δουλεψει θεσσαλονικη γιατι βγαζουμε λιγοτερα απο την αθηνα.μπορει μου λεει να παιρνουνε μερικοι προγραματα αλλα ποτε δεν εχω τα δωματια φουλ και να τρεχω απο το ενα στο αλλο(βλεπε μιρελα)!!οποτε και που ερχονται μερικοι δεν βγαινουνε πολλα..αλλα αν τα κανουνε 30αρι τοτε εγω δεν θα ξαναπατησω σαλονικη οπως και οι περισοτερες!!!ποτε θα βρεθουμε και με Mpouxo μαζιιιι;

φιλε τζιμιαδι επετρεψε μου να διαφωνισο!!!
οι τιμες δεν εχουνε να κανουνε με τα κορίτσια που ερχονται να δουλεψουνε εδώ!!!!!
Αν μερικες π.χ. κορίτσια από βιλλες το λενε αυτό τοτε ναι γιατι εκει που δουλεύουνε σε σντουντιο αθηνας οι τιμες είναι μεγαλύτερες κ ανταποκρινοντε σε άλλη πελατια που τα εχει κ τα ακουμπάει!!!! μην ξεχναμε όμως ότι εκει τα στουντιο κ τα μπουρδελα εχουνε διαφορα από τα λιγα που ξερω!! ενώ εδώ κλεισανε τα μεν κ τα βαφτίσανε στουντιο με ιδια κορίτσια κ υπηρεσίες του βαρδαρη!!
τορα οσο για εδώ εγω που εχω μιλησει κ με μεγαλα κεφαλια εχω μαθει κ καταλαβει το εξεις..............
κουμαντο κ προστασια κανουνε το πολύ δυο η τρια ατομα εδώ θεσσαλονικη!! δεν είναι το χαος της αθηνας που εκει είναι 200οι......
Αυτοι εχουνε την πιτα κ λενε ποσο θα παει η ταριφα!! Οποτε καταλαβενεις γιατι δεν πέφτουνε οι τιμες!!
Τι νομιζεις δεν μπορουνε να φερουνε ρουμανακια η ροσσακια να κανουνε βιζιτα με 10-20 ευρω??? μπορουνε κ παραμπορουνε.........απλα δεν θελουνε!! δεν τους μενει κερδος οσο θα θελανε!!
ετσι κ αλλιως αυτές τις καινούριες που εχω δει από τις τελευταιες βολτες για 10-20ευρω είναι δεν είναι για παραπανω!!!!.......παντα για τα δικα μου δεδομενα ετσι???
μιν παρεξηγηθώ κιολας!! εδώ παρακαλαω να μας ερθει κανα καλο :tits: :tits2: κ ολο κατι καχεκτικα βλεπω που εχουνε κ μουτρα!!

 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Εμενα παντως κανα 2 απο τις βιλες, το εχω ισως ξανα αναφερει, χωρια το χρηματικο μερος, μου εχουν πει οτι εδω οι σηνθηκες εργασιες και οι πελατες ειναι πολυ καλυτερες-οι απο αθηνα.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
κ βεβαια τέτοιους μαλ...... που θα τους βρουνε εκει χεχεχεχε.......... :2funny: :2funny:
σορρυ ρε παιδια αλλα πιστευω ειμαστε πολύ μουνοδουλοι εδώ πανω θεσσαλονικη!!
 

Blue _Sky

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2014
Μηνύματα
61
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
0
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
κ βεβαια τέτοιους μαλ...... που θα τους βρουνε εκει χεχεχεχε.......... :2funny: :2funny:
σορρυ ρε παιδια αλλα πιστευω ειμαστε πολύ μουνοδουλοι εδώ πανω θεσσαλονικη!!

Δεν ειναι θεμα μουνοδουλιασης...Η Αθηνα εχει περιπου 600 +- μπουρδελα-στουντιο και υπαρχει μεγαλος ανταγωνισμος.Εδω στο χωριο καμια 25αρια μονο....
 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Δεν ειναι θεμα μουνοδουλιασης...Η Αθηνα εχει περιπου 600 +- μπουρδελα-στουντιο και υπαρχει μεγαλος ανταγωνισμος.+ 5-6 μιλιούνια κόσμο να συμπληρώσω.  Εδω στο χωριο καμια 25αρια μονο....
πολλή σωστή τοποθέτηση
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.398
Κριτικές
216
Like
17.307
Πόντοι
35.697
Για Σαμανθα θα ενημερωσει κανεις η παλι εγω θα κανω τον κασκαντερ?
 

chucky66

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2013
Μηνύματα
138
Like
32
Πόντοι
1
Για Σαμανθα θα ενημερωσει κανεις η παλι εγω θα κανω τον κασκαντερ?

Την επισκεφθηκα τριτη βραδυ.Busty γκομενα 22 ετων κατα δηλωση της απο Μπρατισλαβα κολλητη με Σαρα...Ελληνικα γρι,συννενοηση εγινε στα αγγλικα.Πολυ κοινωνικο και προσχαρο κοριτσι.Στα του αγωνα τωρα πιπα φιλοτιμη χωρις καραμελωμα στα @@,ανεβηκε απο πανω κανονικα και κουνηθηκε σε καλους ρυθμους,υγραθηκε γρηγορα και ενιωθα πολυ καυτο το μουνακι της,στα τεσσαρα στηθηκε αψογα και δεχτηκε δυνατο σφυροκοπημα το οποιο το γουσταρε παρα πολυ και εβγαζε πνηχτα βογγητα,για το τελος τη σηκωσα απο το κρεβατι και τη γαμησα στα ορθια ζουλωντας τα ομορφα φυσικα βυζακια της και το τελος δεν αργησε να ερθει.Λιγη κουβεντουλα και αποχωρησα.Γενικα ηταν μια καλη εμπειρια,αλλα δυσκολα θα την ξανα προτιμησω τωρα στα κοντα.Πιστευω εστω για μια δοκιμη αξιζει το κοπο....
 

chucky66

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2013
Μηνύματα
138
Like
32
Πόντοι
1
Θελω να δοκιμασω και Βικη αυριο-μεθαυριο αλλα δε βλεπω να εχει γραψει καποιος κατι....Δηλαδη τοσο καιρο δεν την εχει δοκιμασει κανενας ακομη?Μου φανταζει αδιανοητο να μην εχει παει κανεις μαζι της διαβαζοντας οτι ειναι εντυπωσιακη παρουσια......
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.077
Κριτικές
46
Like
3.217
Πόντοι
3.820
φιλε τζιμιαδι επετρεψε μου να διαφωνισο!!!
οι τιμες δεν εχουνε να κανουνε με τα κορίτσια που ερχονται να δουλεψουνε εδώ!!!!!
Αν μερικες π.χ. κορίτσια από βιλλες το λενε αυτό τοτε ναι γιατι εκει που δουλεύουνε σε σντουντιο αθηνας οι τιμες είναι μεγαλύτερες κ ανταποκρινοντε σε άλλη πελατια που τα εχει κ τα ακουμπάει!!!! μην ξεχναμε όμως ότι εκει τα στουντιο κ τα μπουρδελα εχουνε διαφορα από τα λιγα που ξερω!! ενώ εδώ κλεισανε τα μεν κ τα βαφτίσανε στουντιο με ιδια κορίτσια κ υπηρεσίες του βαρδαρη!!
τορα οσο για εδώ εγω που εχω μιλησει κ με μεγαλα κεφαλια εχω μαθει κ καταλαβει το εξεις..............
κουμαντο κ προστασια κανουνε το πολύ δυο η τρια ατομα εδώ θεσσαλονικη!! δεν είναι το χαος της αθηνας που εκει είναι 200οι......
Αυτοι εχουνε την πιτα κ λενε ποσο θα παει η ταριφα!! Οποτε καταλαβενεις γιατι δεν πέφτουνε οι τιμες!!
Τι νομιζεις δεν μπορουνε να φερουνε ρουμανακια η ροσσακια να κανουνε βιζιτα με 10-20 ευρω??? μπορουνε κ παραμπορουνε.........απλα δεν θελουνε!! δεν τους μενει κερδος οσο θα θελανε!!
ετσι κ αλλιως αυτές τις καινούριες που εχω δει από τις τελευταιες βολτες για 10-20ευρω είναι δεν είναι για παραπανω!!!!.......παντα για τα δικα μου δεδομενα ετσι???
μιν παρεξηγηθώ κιολας!! εδώ παρακαλαω να μας ερθει κανα καλο :tits: :tits2: κ ολο κατι καχεκτικα βλεπω που εχουνε κ μουτρα!!
εγω θα συμφωνησω μαζι σου 100% απλα θα συμπληρωσω σε αυτο που ελεγα οτι στην ερωτηση που κανεις γιατι δεν πηγαινουνε σου λεω οτι δνε κανουνε κουμαντο αυτες που θα δουλεψουνε εκτος απο 1-2...ετσι δεν ειναι;ακομα και αυτες που ανεβαινουνε χαιρονται για τις συνθηκες εργασιας και κλαινε για τα χρηματα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom