Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
μαλλον εννοεις ακρες αντι ακτες.
δεν μπορω να σου που αμα ηταν θα το ελεγα απο την αρχη. αλλα γκρινια και ζηλεια επειδη ΔΕΝ κανω μπουρδελοτσαρκα το τελευταιο που μπορουσα να περιμενω  >:(
Ακρες φιλε , δεν το προσεξα  :headbang:
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
συμφωνω με τον αδερφο!! εκανα καταθεση  στη μονικα και με 30 ευρω μεχρι κολοτρυπιδα δοκιμασα!! δεν λεει ποτε οχι,αρκει να εχειs θρασσοs!!η κοπελα ειναι επαγγελματιαs!!καλα κανει πιστευω,δινει το 100% του εαυτου τηs!!και η κωλαρα τηs δεν εχει ιχνοs κυτταρυτιδαs!!!  :dancing:
Ειναι δυναμιτης και αντεχει !  :fuck2:
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.753
Κριτικές
6
Like
3.413
Πόντοι
736
Καλησπέρα,

Έχει κανείς άποψη για την καινούρια την Πάολα στις βίλλες;
Στις φωτό φαίνεται πολύ δυνατό. Την έχει πάρει κανείς;
Από  :knockinb: :knockinb: :fuck2: :fuck2: λέει τίποτα;
Δεν έχω πάρει την πάολα αλλά έχω την εντύπωση οτι υπάρχουνε κριτικές για πάολα σε κάποιο στούντιο , δεν θυμάμαι σε ποιό και δεν έχω και χρόνο τώρα να ψάξω .... αν φυσικά είναι και η ίδια...
 

mpampis23

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2008
Μηνύματα
109
Κριτικές
24
Like
76
Πόντοι
11
Μάγκες σόρυ που ρωτάω ξανά..ξέρει κανείς αν η Νταιάνα επέστρεψε?? κάτι νομίζω είχε πει ο Αλ για την τετάρτη..ισχύει?
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.753
Κριτικές
6
Like
3.413
Πόντοι
736
Για την Πάολα, αυτό μάλλον ψάχνεις, από τον gl


Κι εγώ ψήνομαι για Πάολα και το βρήκα χθες ...
Υπάρχουν κι αλλες κριτικές για πάολα καλα θυμόμουνα τελικα όπως έγραψα και πιό πάνω, τελικά τις βρήκα μόλις βρήκα λίγο χρόνο για ψάξιμο , βέβαια δεν ξέρω αν πρόκειται γιά την ίδια πάολα
 

pllp9

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
1
πηγα ρε μαγκες στην νικη στο ειρενοσπιτο και το μωρο μυριζε ο κωλος της αλλα ειχα κατι γκαβλες που
δεν εβλεπα μπροστα μου , μονο ετσι
κατι αλλο
παιδια μηπως αυτη η αντζελα που αναφερατε πριν η λεπτουλα στις μελλισες λεω δουλευε πριν στο βαρδαρη
(στο μπουρδελο με τις πολλες σκαλες εννοω), ξερει κανεις?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Υπάρχουν κι αλλες κριτικές για πάολα καλα θυμόμουνα τελικα όπως έγραψα και πιό πάνω, τελικά τις βρήκα μόλις βρήκα λίγο χρόνο για ψάξιμο , βέβαια δεν ξέρω αν πρόκειται γιά την ίδια πάολα
αλλη αυτη η παολα φιλε,καμια σχεση η παολα απο γκολντεν σταρς με την παολα απο βιλες
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
παιδια μηπως αυτη η αντζελα που αναφερατε πριν η λεπτουλα στις μελλισες λεω δουλευε πριν στο βαρδαρη
(στο μπουρδελο με τις πολλες σκαλες εννοω), ξερει κανεις?

Όχι δεν είναι αυτή.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.277
Κριτικές
169
Like
8.339
Πόντοι
10.326
Τελικά οι ουκρανιδες και οι ρωσίδες δν έχουν αντίπαλο στο σεξ... Παιζουν μεγάλη μπαλλα..
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
πηγα ρε μαγκες στην νικη στο ειρενοσπιτο και το μωρο μυριζε ο κωλος της αλλα ειχα κατι γκαβλες που
δεν εβλεπα μπροστα μου , μονο ετσι
κατι αλλο
παιδια μηπως αυτη η αντζελα που αναφερατε πριν η λεπτουλα στις μελλισες λεω δουλευε πριν στο βαρδαρη
(στο μπουρδελο με τις πολλες σκαλες εννοω), ξερει κανεις?
Δεν ειναι , εκεινη ακομα εκει ειναι  :zombie:
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
876
Like
592
Πόντοι
86
Το έγραψα στις πιάτσες το γράφω και εδώ.
Λοιπόν αν και είναι άσχετο με το θέμα,

Συνεργάτης μου ψάχνει για 2-3 άτομα που να έχουν κάποια εμπειρία σε περιελίξεις ηλεκτρικών κινητήρων
και 1-2 άτομα για εργατοτεχνιτες που να γνωρίζουν απο ντιζελομηχανες, ηλεκτροκολιση με TIG-MIG και οξυγόνο, για κατασκευές και συντήρηση ηλεκτρογεννητριων.

Αν κάποιος ενδιαφέρετε, κάτω από το avatar μου έχει ένα συννεφάκι που συμβολίζει το PM.
 

chris450

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2008
Μηνύματα
13
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
η μιρελα που παιζει ρε μαγκες ξερει κανεις? και πότε?
 

straham

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
68
Like
40
Πόντοι
0
Το έγραψα στις πιάτσες το γράφω και εδώ.
Λοιπόν αν και είναι άσχετο με το θέμα,

Συνεργάτης μου ψάχνει για 2-3 άτομα που να έχουν κάποια εμπειρία σε περιελίξεις ηλεκτρικών κινητήρων
και 1-2 άτομα για εργατοτεχνιτες που να γνωρίζουν απο ντιζελομηχανες, ηλεκτροκολιση με TIG-MIG και οξυγόνο, για κατασκευές και συντήρηση ηλεκτρογεννητριων.

Αν κάποιος ενδιαφέρετε, κάτω από το avatar μου έχει ένα συννεφάκι που συμβολίζει το PM.
Το επόμενο βήμα ποιό θα είναι,να βάλεις αγγελία εω απο κάθε μπουρδέλο? :2funny:
...Οτι να 'ναι! :jerking:
 

georgeflorinios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2009
Μηνύματα
109
Κριτικές
6
Like
165
Πόντοι
281
sorry ρε παιδιά αλλά μήπως θα ήταν καλό να γράφουμε μόνο για το τι παίζει στα μαγαζιά και τις εμπειρίες μας με τις κοπέλες, γιατί το μισό thread μη πω και παραπάνω έχει γεμίσει με άσχετα post και μαλώματα.
 

Gilfhunter3000

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2014
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα, ένα κορίτσι που δούλευε Κωλέττη με το όνομα Ισαβέλλα από την Πορτογαλία; Κόκκινα μαλλιά, 1,50, ξέρει kαvένας  πού είναι; ευχαριστώ
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.277
Κριτικές
169
Like
8.339
Πόντοι
10.326
Καλησπέρα, ένα κορίτσι που δούλευε Κωλέττη με το όνομα Ισαβέλλα από την Πορτογαλία; Κόκκινα μαλλιά, 1,50, ξέρει kαvένας  πού είναι; ευχαριστώ
παίχτη σταμάτησε εδώ και καιρό. Ίσως να εμφανιστεί τώρα που μεγάλωσε η αλυσιδα.!
 

paok1981

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
27
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
παιδες εχουμε καποιο νεο απο αντριαννα απο Α.Γ 30? ακομα να επιστρεψει? προφανως απ οτι καταλαβα αρπαχτη εκανε η κοπελα μιας κ πισω στην ρουμανια την περιμεναν 3 παιδια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom