Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Απο οτι εχω καταλαβει αυτη η Θεια Συλβια πρεπει να ειναι δυνατο Σκυλο-μιλφ !! Θα δοκιμαστει αμεσα !!!
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
160
Πόντοι
3.285
Ευχαριστούμε για την αναφορά, αλλα επέτρεψε μου δυο παρατηρήσεις :
1. Προφανως καποιο κόλλημα εχεις με τη Μιραμπελα, δεν εξηγείται αλλιως. Κατανταει κουραστικο...
2. Για τη δεύτερη παρατήρηση, Σονια,  βλέπω με προλαβαν ηδη.
Φιλικά.

Υπάρχει κάποια κριτική για τη Σόνια;
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
γεια στην παρεα!
μαγκες λογω ελλειψης χρονου μονο 2 μετωπα επισκεφτηκα !
φριξου 15 πηγα για θεια εφη αλλα ηταν μια .. ντιανα ? καπως ετσι..ωραια κοπελα
με μαυρισμα . φαινοταν οι γραμμες απο το μαγιο .
ωραιο σωματακι κοντουλα!
νομιζα πως ειχα διαβασει κατι αρνητικο γι αυτην αλλα τωρα βλεπω πως εκανα λαθος ο μαλακας!
και γι αυτο δε περασα.
φριξου 13 μια αδιαφορη ουτε ονομα δε θυμαμαι.. καρινα???
και μετα πηγα ερως για νατασα
αλλλα δεν...
ηταν μια ελληνιδα κατερινα με ωραιες βυζαρεσ.
νομιζα φυσικες.
μιλφοκατασταση
μπηκα .
αλλα τιποτα..
οουτε αχνα δεν εβγαλε
ουτε καν γεια δεν ειπε
ουτε στη διαρκεια
και απο θεμα υγιεινης απαραδεκτη!
οταν ανεβηκε απο πανω μου και αρχισε να κουνιεται μου ρθε μια μποχα....μουνιλα βαρβατη...
αφηστε ...
και αξυριστο μουνι με μακρια τριχα...καλα αυτο μπορει και να μη με πειραζε .. αλλα η μποχα,,,
δε ξερω παιδια ...
να στε λιγο επφυλακτικοι..
δεν εχει και πολυ ορεξη η μανταμ!!
θα γραψω και κριτικη φυσικα... για να υπαρχει !μολις βρω λιγο χρονο !
αυτα!!!
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
στις βιλλες ρε παιδια δε πηγα...
αν και ψιλο πηγαινα...
γιατι οτντως εχουν διαφορα στις γκομενες .. και καποτε στις υπηρεσιες..
αλλα προχθες ενας γιλος εδω εγραψε τι εκανε στην αθηνα και με ποσα χρηματα..
και οχι σε αχουρια κτλ...
αλλα σε προσεγμενα μαγαζακια...
και δε συμφωνω με το ¨"δε θα γινουμε ποτε αθηνα"...
οχι ρε σεις να γινουμε..
ο καθενας ας κανει το ελαχιστο που μπορει. εγω ας πουμε σημερα μπορουσα να τους δωσω 40 η 50 η 60 αλλα δε το κανα.
το φιλαρακι στην αθηνα με ενα 100ρικο γαμαει 4 , 5 γκομεναρες και κωλο και απ ολα..
και εδω εμας ενα 100ρικο μας κοστιζει η σουφρα της καρμεν..
ε οχι....
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
συμφερει να παρεις το τρενο σκ να πας αθηνα ανεβαινεις εκατο μετρα απο τον σταθμο λαρισσης και εισαι στα μπουρδελα της φυλης, γαμας και επιστρεφεις. ΠΙΟ ΦΤΗΝΑ ΣΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΝ ΘΕς ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕς 'η ΚΩΛΟ
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
χώρια που μπορει να κανεις και καμια γνωριμια στην διαδρομη
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.280
Κριτικές
169
Like
8.362
Πόντοι
10.326
Τσαρκα πριν απο λίγο!
Νικ.26: Αλινα αύτη είναι του Βασίλι εν την πειραζω  :grin:
Τρίδυμα Νο1: Χριστίνα Νο2: Εβελίνα Νο3: ιζαμπελλα
Γκοντιβα: Ντανιελλα αύτη είναι του Μιναρετζη δεν την πειραζω :2funny: :2funny:
Κεφαλληνίας: Άντζελα του jimiadi :rockon:
Ανδρ. 19: Ντόρα προμιλφ το είχα πάρει πριν καμια εβδομαδα καλό ηταν
Ανδρ. 16: Μερτσυ
Ανδρ. 38: Γωγώ με τα μικρά  :boobies: :boobies:
Αν θα εμπαινα σε κάποια αύτη είναι η Τζένη την βίλλα αλλά κράτησα τ ΕΜΠΑΡΓΚΟ μου! Χάνεται 30 αρία εκεί στις βίλλες δεν λέγεται. :rockon: :rockon:
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Εμπάργκο εμπάργκο, ο γερμανός ανοίγει τον πέμπτο οίκο στην περιοχή ! Ωρέ τί γίνεται ...  :huh:
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Καιρό είχα να σας γράψω τσάρκα...δεν μπήκα σε όλα και κάποια ήταν κλειστά.

-Ερημίτη. Η ξεροψημένη Αλεξάνδρα με φουλ όλα μέσα 80ε. Την είχα πάρει πριν δύο χρόνια, δεν με κάνει όρεξη να την ξαναπάρω.
-Ν. Ουρανού 26. Άννα με δυνατό σώμα. Ή μήπως είναι η Αλίνα που λέτε; Anyway το ένστικτό μου είπε μακριά.
-Αχελώου. Η Ντανιέλα με το αντιαισθητικό τατουάζ στο στέρνο.
-Φρίξου 13. Καρίνα, πρώτη φορά την έβλεπα. Όχι πολλά εμφανισιακά. Η Έμμα τέλος οριστικά σύμφωνα με τσατσά.
-Φρίξου 14. Τζασμίν.
-Φρίξου 15. Τάνια. Αυτές οι δύο δεν το κουνάν με τίποτα από εκεί.
-Φρίξου 9. Σάρα.
-Το δίπλα. Τζένη, ωραίες καμπύλες, δεν είναι λεπτούλα αλλά είναι σέξυ. Σαλονάρισμα με τουπέ.
-Τρίδυμο 1. Χριστίνα, κωλαράκι στα 60ε, επιτυχημένη κατάθεση. Συμπαθέστατο κοριτσάκι.
-Τρίδυμο 2. Εβελίνα.
-Τρίδυμο 3. Ιζαμπέλα, και αυτή κωλαράκι στα 60ε. Την είχα πάρει πριν κάποιους μήνες στον Βαρδάρη με το απλό, η πατούρα της στα τέσσερα ήταν σπέσιαλ. Σε πρώτη ευκαιρία θα περάσω για γνωριμία με την πίσω πόρτα της.
-Κεφαλληνίας. Άντζελα. Την έχω πάρει τέσσερις φορές πριν ένα χρόνο μαζεμένα, τις τρεις πρώτες πετούσε, την τέταρτη μου τα χάλασε και ήταν ξεπέτα. Από κορμί παίζει να είναι η καλύτερη στο Μύλο για τα γούστα μου.
-Α. Γεωργίου 52. Μια Αμελί που ήταν μέσα στο δωμάτιο και δεν κάθησα να την δω.
-Α. Γεωργίου 50. Άννα κοντούλα με ένα μεγάλο τατού στο χέρι. Όχι πολλά πράγματα εμφανισιακά.
-Α. Γεωργίου 21. Τζούλια. Πολύ γλυκό ναζιάρικο ξανθό κοριτσάκι με πεταχτό κωλαράκι, το οποίο δίνει. Για πείτε μου περισσότερα πράγματα γι αυτήν.
-Α. Γεωργίου 19. Ντόνα, Ντόρα, Νόρα ή κάτι τέτοιο. Μελαχρινή με ωραία επιδερμίδα, καμπύλες και ΚΩΛΑΡΑ.
-Πηγάσου. Νίκη, ξανθιά νταρντάνα ελληνίδα με βυζάρες.
-Α. Γεωργίου 38. Ρωξάνη, μελαχρινή, στον κόσμο της.
-Α/ Γεωργίου 30. Τζώρτζια, μελαχρινή, λεπτό σώμα, θλιμμένη, ασχημούλα.
-Α. Γεωργίου 24. Το μόνο μαγαζί με κόσμο να περιμένει στο σαλόνι και να θυμίζει ένδοξες εποχές Βαρδάρη. Φυσικά η Μιρέλλα.
-Α. Γεωργίου 16. Μέρτσυ. Καλά πως έχει γίνει έτσι αυτή; Είχε κορμάρα όταν είχε αρχίσει, τώρα έχει ξεφύγει τελείως. Η Νατάσα θα λείπει για τουλάχιστον δύο εβδομάδες ακόμα.

Μινωταύρου, Κοροβάγκου, La Femme, Γιαννιτσών και 26ης Οκτωβρίου δεν πήγα. Κωλέττη και Εκκλησίες κλειστά. Με εντυπωσίασε πόσα πολλά πιπίνια ήταν διαθέσιμα, γενικώς μια βελτίωση στην βραδυνή βάρδια υπάρχει.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.280
Κριτικές
169
Like
8.362
Πόντοι
10.326
Εμπάργκο εμπάργκο, ο γερμανός ανοίγει τον πέμπτο οίκο στην περιοχή ! Ωρέ τί γίνεται ...  :huh:
εδώ εχθες κάτι απελπισμένα μαγαζάκια είχαν στα 30 τα γυμνά κ παιζει ν εμπαινες κ με 25!
Και αυτοι των βίλλα που μπορούν ν παίξουν μόνοι τους μπαλιτσα τ έχουν 40. Φέρνουν κατα καιρους ωραίες κοπέλες  δλδ τι θέλουν ν βγάλουν με τ 40 Άρι τ αναδρομικά τους.
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
οντως η βραδυνη βαρδια εχει πιο πολλα μαγαζια ανοιχτα και νομιζω το επιπεδο εχει ανεβει σε σχεση με το πρωι.

με τα οικονομικα δεδομενα της εποχης οι βιλλες πρεπει να το εχουν 30€ και ολα τα υπολοιπα 20€.αλλα στου κουφου την βροντα οσο θελεις πορτα...

ΥΓ.η Αλινα ειναι πρωινη η βραδυνη?
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Σημερα κατα της 11:35 γυρνωντας απο τη περιφερειακη του ευοσμου και συγκεκριμενα στο φαναρι οπου στριβεις δεξια για ωραιοκαστρου σταματαω πισω απο ενα ασημι Rx8 αμεσως κοιταζω πινακιδα  και βλεπω οτι ειναι της Αφροδιτης απο κωλεττη δε το περιμενα πρωτη φορα συνανταω κοπελα εξω απο το χωρο της λες και δεν υπαρχουν μετα ειναι. Σκεφτηκα που παει δε δουλευει? μετα θυμηθηκα οτι ειναι πεμπτη και δε δουλευει, εγω εστριψα δεξια στην επομενη διασταυρωση για σταυρουπολη αυτη συνεχισε ευθεια το περιφερειακο.
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
εδώ εχθες κάτι απελπισμένα μαγαζάκια είχαν στα 30 τα γυμνά κ παιζει ν εμπαινες κ με 25!
Και αυτοι των βίλλα που μπορούν ν παίξουν μόνοι τους μπαλιτσα τ έχουν 40. Φέρνουν κατα καιρους ωραίες κοπέλες  δλδ τι θέλουν ν βγάλουν με τ 40 Άρι τ αναδρομικά τους.
τυπε και στην αθηνα ειχε θυμαμαι 2010 στουντιο με 50 και μπουρδελα με 20.
εδω ξεκιναμε απο 30. οτι τα στουντιο-βιλλες ξεκινανε με 40 δεν ειναι θεμα για εμας, για εμας ειναι οτι τα μπουρδελα που ηταν στο βαρδαρη και τωρα ειναι στην ανδρεου-γεωργιου η ιδια ποιοτητα, οι ιδιες κοπελες, οι ιδιες υπηρεσιες και ας ψευτολεγονται στουντιο θα επρεπε επισης να ειναι 20 και να προσφερουν τις ιδιες υπηρεσιες που προσφερουν και στην φυλης με 20, δηλαδη ορισμενες που δινουν κωλο ή κανουν πιπες χωρις, να το κανουν απο 20.
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Μολις γυρισα απο πετυχημενη καταθεση στο π.ερημιτη , επιστροφη της milf Μονικας , φοβερη στο δωματιο με ανεση χρονου και δεκτικη .............. Al ορμα  :tits2:
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom