Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (4 μέλη και 39 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ωραιος ο gerojimmy :2funny:
 

zorba6969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
336
Κριτικές
86
Like
417
Πόντοι
581
Πάω που λέτε σήμερα με το αυτοκίνητο για δουλειές, δυτικά...
Σταματάω στη γνωστή μπουγάτσα για καφέ και μπουγάτσα και βλέπω το κοντό ξανθό πιπίνι, να φοράει ένα σορτς απελπιστικά κοντό και ένα wonderbra, να της έχει έχει κάνει κάτι βυζιά τούμπανο...
Αναγκαστηκά, έβγαλα φλας αριστερά, για Κωλέτη, οπού κατέθεσα τις καύλες μου, στην Αφρούλα...
Να ναι καλά η κοπέλα...  :fuck1:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.428
Πόντοι
12.525
μολις γυρισα απο Αντριανα στο καινουριο Red Diamond...o χωρος πολυτελεστατος αλλα και κιτς στο σαλονι,το δωματιο απλα τελειο εξαιρετικης αισθητικης.Απο κει και περα... :think: :think:
4 φορα μου με Αντριαννα στα 4 χρονια αρα η συχνοτητα ειναι περιπου μια φορα το χρονο.Δε μπορω να την αποκωδικοποιησω με τιποτα αυτη τη γυναικα,δε μπορω να καταλαβω πως λειτουργει...αναλογα με τις καυλες της?αναλογα με τα λεφτα?
Την πρωτη φορα που την πηρα ηταν απλα τυπικη στα 40ε...τη δευτερη φορα παλι με 40ε μου'κανε γυμνο τσιμπουκι σαν λυσσασμενη...την τριτη παλι στα 40ε αρνηθηκε να μου κανει γυμνο,αρνηθηκε να την γλειψω αλλα μου ειχε γλειψει την κωλοτρυπιδα...σημερα στα 60ε ολα κυλουσαν καλα και πανω στο 20λεπτο μου γκρινιαξε για το χρονο.Εκει μου τη χαλασε παλι τη δουλεια  :headbang:
Η καταθεση βεβαιαως κρινεται πετυχημενη αλλα δε μπορει να με ζεστανει αυτη η γυναικα

στα αλλα που πηγα
-Φριξου 14.η βρωμιαρα μιλφ Ζωη
-Φριξου 15.η Εφη
-Αν.Γεωργιου 21.η Μονικα που τα παιρνει στη μαπα με 40ε αλλα μαπα το καρπουζι
-Αν.Γεωργιου 30.η Αννα Μαρια ενα καινουριο ξανθο συμπαθητικο πιπινακι
-Αν.Γεωργιου 30βτο μαλακιστηρι η Μερτσυ

μετα την Αντριανα ειχα ορεξη για κωλοξεσκισμα στη θεια Συλβια αλλα οι μελισσες ηταν κλειστο,επισης κλειστο το Ερως αλλα ανοιχτη η Κατεχακη αλλα δεν μπηκα
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
-Αν.Γεωργιου 30.η Αννα Μαρια ενα καινουριο ξανθο συμπαθητικο πιπινακι
Αψεγάδιαστο κορμι, μετριο πρόσωπο, εντελως απειρη, αλλα συνεργασιμη και δεκτικη σε ολα.
Ενδείκνυται για επίδοξους δασκαλους, οχι για μαθητες.
Η μονη λεξη που ειπε ειναι Espania, σε αρνηση του Romania που της προτεινα εγω.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.428
Πόντοι
12.525
ξεχασα να πω οτι ειχα φορτιο 3 ημερων και της το'ριξα στπ ηγουνι και στα βυζια και μετα το αλοιφα στα βυζια με τον πουτσο μου.Τωρα πρεπει να γραψω κριτικη και βαριεμαι...θελω αλλα βαριεμαι
Επισης η Αντριανα μου ειπε οτι η Καντυ πραγματι θα λειψει για καποιο διαστημα αλλα δεν αποκλειει να ξαναδουλεψει

Και αν καποιος ξερει αν ειναι εδω η Νταϊανα ας μου το πει,εχει πολυ καιρο να δωσει το ιντερνετικο της στιγμα
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Αφρουλα στο ποστο της.................ΔΕΝ περιγραφω αλλοοοοοοο  .- :rockon:
 

Vilabong

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2014
Μηνύματα
46
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
ειναι δυσκολη πουτανα η μιραμπελα ,σου προσφερει τη φαντασιωση της γκομενας που δεν καθεται να  την γαμησεις :tooth:
το ονομα το ειχα ακουστα και λεω για να ειναι τοσο καιρο στο κουρμπετι θα ειναι καλη...
αλλα μαπα εντελως το καρπουζι.δεν αξιζει ουτε για 1 Ευρω.Ειδικα η βρωμοανασα της σκοτωνει ελεφαντα στο 1 μετρο.αλλα εκανε και πολυ καλο Promotion η γριουλα..και με ξεγελασε.φαινετε η Μιραμπελα δεν κανει καθολου σεφτε και την προμοταρει λιαν καλως,για να τσιμπισει τα φραγκακια της και αυτη
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
καταθεση στο Φριξου 13 στη Μιραμπελα.
το ονομα το ειχα ακουσει απο παλια αλλα δεν ειχα δοκιμασει ποτε,αν και νομιζω παλαιοτερα ειχα διαβασει αρνητικα σχολια ειπα να περασω.εκανε και ενα σαλοναρισμα βιαστικο δεν ειδα και πολλα αλλα η γριουλα με τα γυαλακια με επεισε!!
η κοπελα εχει πρησμενα ματια σαν του Rocky Balboa,λες και της φουσκωσαν με τρομπα το κεφαλι ηταν.ομορφη δεν την λες παντως.
στα βυζια της πανω πανω ειχε κατι σημαδια οπως και στο ενα κολωμερι της.γιαυτο ηταν και απαγορευμενη ζωνη-restricted aria-δεν ακουμπαγες με τιποτα.
το χειροτερο ομως ηταν  η ασχημη αναπνοη της.
γαμησι ακομψο,ατεχνο.πιπα με δοντι καργα.
αποτυχια καταθεση.πιο χαλια πεθαινεις,ακολουθει κριτικη

φιλε αν διαβαζες τι ειχε γραφτει εδω μεσα παλιοτερα δεν θα περνουσες...
εγω που ειμαι σχετικα βολικος κ ευκολος κ περναω καλα κ με κοπελες που αλλοι θαβουν...με αυτη την κοπελα δε την παλεψα καθολου....πραγματικα...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.428
Πόντοι
12.525
το ονομα το ειχα ακουστα και λεω για να ειναι τοσο καιρο στο κουρμπετι θα ειναι καλη...
καλα ρε μαστορα 30 πουτανες και αλλες 30 γριουλες που θα προσπαθουσαν να σε πεισουν ειχες γυρω σου,στη Μιραμπελα πηγες κι επεσες??  :headbang: :headbang:
 

billys24

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιαν 2014
Μηνύματα
56
Κριτικές
71
Like
804
Πόντοι
1.060
Καλησπερα.Μηπως ξερει κανεις τιποτα για Ιζαμπελα στη villa prive?
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
μολις γυρισα απο Αντριανα στο καινουριο Red Diamond...o χωρος πολυτελεστατος αλλα και κιτς στο σαλονι,το δωματιο απλα τελειο εξαιρετικης αισθητικης.Απο κει και περα... :think: :think:
4 φορα μου με Αντριαννα στα 4 χρονια αρα η συχνοτητα ειναι περιπου μια φορα το χρονο.Δε μπορω να την αποκωδικοποιησω με τιποτα αυτη τη γυναικα,δε μπορω να καταλαβω πως λειτουργει...αναλογα με τις καυλες της?αναλογα με τα λεφτα?
Την πρωτη φορα που την πηρα ηταν απλα τυπικη στα 40ε...τη δευτερη φορα παλι με 40ε μου'κανε γυμνο τσιμπουκι σαν λυσσασμενη...την τριτη παλι στα 40ε αρνηθηκε να μου κανει γυμνο,αρνηθηκε να την γλειψω αλλα μου ειχε γλειψει την κωλοτρυπιδα...σημερα στα 60ε ολα κυλουσαν καλα και πανω στο 20λεπτο μου γκρινιαξε για το χρονο.Εκει μου τη χαλασε παλι τη δουλεια  :headbang:
Η καταθεση βεβαιαως κρινεται πετυχημενη αλλα δε μπορει να με ζεστανει αυτη η γυναικα

στα αλλα που πηγα
-Φριξου 14.η βρωμιαρα μιλφ Ζωη
-Φριξου 15.η Εφη
-Αν.Γεωργιου 21.η Μονικα που τα παιρνει στη μαπα με 40ε αλλα μαπα το καρπουζι
-Αν.Γεωργιου 30.η Αννα Μαρια ενα καινουριο ξανθο συμπαθητικο πιπινακι
-Αν.Γεωργιου 30βτο μαλακιστηρι η Μερτσυ

μετα την Αντριανα ειχα ορεξη για κωλοξεσκισμα στη θεια Συλβια αλλα οι μελισσες ηταν κλειστο,επισης κλειστο το Ερως αλλα ανοιχτη η Κατεχακη αλλα δεν μπηκα
ακου τι συμβαινει με αυτην γιατι εγω την εχω 1000παρει και στην αρχη ειχα την ιδια απορια με εσενα...ειναι τοσο παραξενο κοριτσι που απο την αρχη που θα μπει μεχρι την ωρα που θα φυγει μπορει να τρελαθει με κατι πολυ η να ξενερωσει με κατι αλλο απιστευτα..και ετσι φερεται αναλογα...τωρα η απορια μενει με τι εξαστιαζεται και τι χαλιεται!!!
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
καλα ρε μαστορα 30 πουτανες και αλλες 30 γριουλες που θα προσπαθουσαν να σε πεισουν ειχες γυρω σου,στη Μιραμπελα πηγες κι επεσες??  :headbang: :headbang:
ε αμα δεν σε θελει δεν σε θελειιιιιιιιιιι!!!και να φανατστεις ειναι και καποιοι που δεν το ξερουνε το φορουμ...καημενοιιιιιιιιιι
 

torrente

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2010
Μηνύματα
155
Κριτικές
9
Like
345
Πόντοι
281
ακου τι συμβαινει με αυτην γιατι εγω την εχω 1000παρει και στην αρχη ειχα την ιδια απορια με εσενα...ειναι τοσο παραξενο κοριτσι που απο την αρχη που θα μπει μεχρι την ωρα που θα φυγει μπορει να τρελαθει με κατι πολυ η να ξενερωσει με κατι αλλο απιστευτα..και ετσι φερεται αναλογα...τωρα η απορια μενει με τι εξαστιαζεται και τι χαλιεται!!!

Δυστυχως δεν προλαβα Αντριαννα και πηγα Ιζαμπελα στη Villa Prive. Καταρχην η Αντριαννα μου αφησε τις καλυτερες εντυπώσεις. Αλλά επειδη μιλάω τα Ισπανικα πολύ καλά και ξερω απο Ισπανια και ισπανιδες εχω ενα μικρο αβαντάζ ισως οποτε κάθε φορά περναω πολύ καλά μαζι της.

Οσο για την Ιζαμπελα. Ειναι πιπινι 22 χρονών απο Σλοβακια με σώμα λαμπάδα, ταττου διάφορα και φυσικο βυζι πολυ καλο. Ειναι άπειρη και νεα στο επαγγελμα αλλα ειχε πολυ καλή διάθεση. Δεν παιρνει πρωτοβουλίες αλλα ακολουθει σε οτι της ζητησεις το οποιο για μένα ειναι +, Μιλάει λιγα ελληνικα αλλά μια σχετικη συνεννόηση βγάινει. Το προσωπο της ειναι ιδιαιτερο οπως φαινεται και στις φωτο στο άλλο site. Εμενα προσωπικα μου άρεσε. ¨Εχει piercing πάνω απο στομα και γλώσσα για οποιον ενδιαφέρεται. Προσωπικα θα ξαναπήγαινα ανετα.
 

kwstas92

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια αυτή η καντι πως διαολο λεγεται από τις βιλες που χαθηκε?
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
ε αμα δεν σε θελει δεν σε θελειιιιιιιιιιι!!!και να φανατστεις ειναι και καποιοι που δεν το ξερουνε το φορουμ...καημενοιιιιιιιιιι
Σε λιγο θα το γραψουμε στο θεμα ''πρωταρης σε μπουρδελα'' ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΡΑΜΠΕΛΑ!
 

zorba6969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
336
Κριτικές
86
Like
417
Πόντοι
581
Η Γαλήνη, δίνει κώλο; Ξέρει κανείς;  :fuck1:
 

Namedenpaizei

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2014
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0

Namedenpaizei

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2014
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
[tt]καλησπερα συναθλητες και συναγωνιστες, μια απορια εχω ξερει κανεις τι παιζει (αν εχει δοκιμασει η ακουσει)  για αυτες τις 2 ειτε μαζι ειτε μονες τους???[/tt]

www.mylist.gr/agelies/imaste-2-files-6942650923-2/]http://www.mylist.gr/agelies/imaste-2-files-6942650923-2/[/url]


και μην μου πειτε για τις φωτο... ξερω....
www.mylist.gr/agelies/2φιλεσ-ψαχνουν-για-σεχ-36/]http://www.mylist.gr/agelies/2φιλεσ-ψαχνουν-για-σεχ-36/[/url]
η και για αυτες τις 2 αν ξερετε κατι, εγω ενα καλο duo γουσταρω...
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.371
Κριτικές
165
Like
24.997
Πόντοι
34.168
Καταρχήν εισαι σε λαθος θρεντ...
Και γι αυτό ισως δεν σου απαντησουν πολλοι...

Τωρα αν θες καλο διδυμο...
ανεπιφιλακτα....ΕΥΑ και ΜΑΡΛΕΝ...
ΔΕΝ προκειται να βρεις κατι άλλο στη πολη μας που να αξιζει...
Λιγο ακριβα αλλα περνας τελεια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom