Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (6 μέλη και 45 επισκέπτες)

αρηςαλινα

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2014
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Αλίνα, τέτοιου είδους "φιλοσοφικά ερωτήματα" θα σε παρακαλέσω την επόμενη φορά, όχι σε ξεκάθαρα ενημερωτικά θέματα που δεν σε αφορούν.

Φιλοσοφικα για σενα!για μας προταση σε τυχον εξυπνους επιχειρηματιες!ωστοσο το προβληματο δικο σου πιοιο ειναι ακριβως;δν καταλαβα!σε ενοχλουν οι γυναικειες παρουσιες ως πελατισσες;
warnmute.gif
 
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Φιλοσοφικα για σενα!για μας προταση σε τυχον εξυπνους επιχειρηματιες!ωστοσο το προβληματο δικο σου πιοιο ειναι ακριβως;δν καταλαβα!σε ενοχλουν οι γυναικειες παρουσιες ως πελατισσες;

Σου απάντησα ήδη με πμ για τους λόγους για τους οποίους κάτι τέτοιο δεν γίνεται να γίνει, ξέρεις δεν περιμέναμε εσένα εδώ μέσα 9 χρόνια που υπάρχει το site για να αναρωτηθείς για κάτι παρόμοιο.
Οπότε εμένα το πρόβλημα μου είναι ότι σπαμάρεις, παρότι ήδη σου έχουν εξηγήσει τα πως κ τα γιατί.
Για αυτό άντε να ηρεμήσεις λιγάκι μερικές μέρες.
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
262
Like
60
Πόντοι
1
Πριν λίγες μέρες πήγα Εύα στα τρίδυμα. Είναι πλέον ξανθιά και το κορμί της παραμένει σε πάρα πολύ καλή κατάσταση!!
Μπήκα με 30€. Φοβερά επικοινωνιακή, μιλήσαμε τουλάχιστον 7-8 λεπτά για τις υπηρεσίες, τον κόσμο και η φιλοσοφία της και η νοοτροπία της με έστειλαν αδιάβαστο.. Μακάρι να ήταν όλες έτσι.
Στο δια ταύτα λοιπόν, χαιδεματάκια, τριψιματάκια τα πάντα όλα, πέρασμα σκούφου και όλα τα άλλα παράδεισος.. Να πω απλά οτι δεν κουνήθηκα καν. Ήμουν ανάσκελα και άλλαζε μόνη της στάση με τρελά κόλπα και πολύ αισθησιασμό!

Καταπληκτική σε όλα λοιπόν και ήρθε για να μείνει απότι μου είπε.

Συστήνεται ανεπιφύλακτα!
 

Επισκέπτης
Πριν λίγες μέρες πήγα Εύα στα τρίδυμα. Είναι πλέον ξανθιά και το κορμί της παραμένει σε πάρα πολύ καλή κατάσταση!!
Μπήκα με 30€.Φοβερά επικοινωνιακή, μιλήσαμε τουλάχιστον 7-8 λεπτά για τις υπηρεσίες, τον κόσμο και η φιλοσοφία της και η νοοτροπία της με έστειλαν αδιάβαστο.. Μακάρι να ήταν όλες έτσι.
Στο δια ταύτα λοιπόν, χαιδεματάκια, τριψιματάκια τα πάντα όλα, πέρασμα σκούφου και όλα τα άλλα παράδεισος.. Να πω απλά οτι δεν κουνήθηκα καν. Ήμουν ανάσκελα και άλλαζε μόνη της στάση με τρελά κόλπα και πολύ αισθησιασμό!

Καταπληκτική σε όλα λοιπόν και ήρθε για να μείνει απότι μου είπε.

Συστήνεται ανεπιφύλακτα!
Ρε την θεια....τα κανει ολα και συμφερει!  :o :2funny:
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Ποιά προτείνετε κύριοι για σήμερα το βράδυ ?????? :think: :think: :think:
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
..και μια χθεσινη μεσημεριανη.Kαταθεση δεν εγινε λογω ελλειψης χρονου.

Red Light => Καντυ.

Villa Erotica => H Αννα,ειχα να την δω απο τον Νοεμβρη του 2013,σαν να μουνεψε κι αλλο.
Ουρανου 26 => Η μιλφ Ειρηνη παντα χαμογελαστη στο σαλονι.
Μινωταυρος => Η Καρλα μεσα σε μαυρο fishnet.Ειναι ωραιο γκομενακι αλλα μεσα στο δωματιο λιγα πραγματα.

Ξυλινος Μινωταυρος => Η Εμμα και καλα Ιταλιδα.Μελαχρινο πιπινι,αδυνατη,ομορφο προσωπακι,σχετικα μικρο στηθος και ωραιος κωλος για τα κυβικα της.
Ερημιτη => Η Λιζα με μαυρα stockings και clear heels  :pipa3: Πηρε καποια κιλα και εφτιαξε κωλαρα,εδω θα το εδινα αλλα δεν προλαβαινα  :headbang:

Golden stars => H busty Τζουλια που δουλευε παλιοτερα Μαρινοσπιτο και Τριδυμο 1.

ΥΓ.Τρεις καινουργιες πορνιαρικες ξυλινες κατασκευες απεναντι απο τον οικο της Ερημιτη.Ελπιζω να γινουν ρδελα.

Highlight
Οταν η τσατσα παρουσιαζε την Εμμα λεει "νατο η κοριτσι παιδια Ιταλιδα ειναι" και πεταγεται ενας συναγωνιστης στο σαλονι και λεει "Ναι σιγουρα τριτη ξαδερφη του Καισαρα"  :2funny: :2funny:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.288
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
"Έφαγε" κανείς Δανάη? μπα
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Λοιπον...σημερα ο Karaman βγενει λεμε.!!!!!  :rockon: :rockon:  :rockon: ...ουτε φανταρος να ημουνα... :2funny:

Η Σανταλ ομως ειναι off... :headbang: βαση προγραμματος, στις βιλες μετα τις 8 το απογευμα, παιζει Αννα, Σαρα και Ντεζη, την τελευταια δεν την ξερω, και θα περασω να την δω, θα παιζει μαλλον και η Εμμα λογικα ετσι.???  :think: ελεγα να παω να πηδηξω μονο, μιας και θα ειμαι εγω και ο πουτσος μου, χωρις βολτα, αν και εχω καιρο να τα περασω ολα μια βολτα να δω τι παιζει...

Οποιος εχει να προτινει κατι καλο ας μιλησει μεχρι τις 8, αλλιως ας σωπησει.!  :grin:
 

aristos238

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
καμια τιμια προταση για σημερα το μεσημερι;

:helpplea:
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Αν και περασαν μερικες ωρες απο οταν ποσταρατε,θα υποθεσω πως εισαστε ακομα μαχιμοι την ωρα αυτου του πορνοποστ. :rockon:

Λοιπον...σημερα ο Karaman βγενει λεμε.!!!!!  :rockon: :rockon:  :rockon: ...ουτε φανταρος να ημουνα... :2funny

Οποιος εχει να προτινει κατι καλο ας μιλησει μεχρι τις 8, αλλιως ας σωπησει.!  :grin:

καμια τιμια προταση για σημερα το μεσημερι;
:helpplea:

Αν επεστρεψαν Εφη,Νατασα η Νταιανα(Godiva) νομιζω ειναι μο(υ)νοδρομος για αυτη την ωρα.
else
H τσατσα απο Red Light ειπε προχθες οτι ενδεχεται να ειναι η Αντριαννα σημερα.Οποτε αν ειναι οντως εκει και ειστε διατεθιμενοι για 40αρι ειναι η καλυτερη περιπτωση αυτη τη στιγμη.
Eπισης το καινουργιο μωρο που δουλευει μαζι με την Γιαννα στο Ανδ.Γεωργιου 30 στο πιο σαπιο το καινουργιο μου ειπαν φιλοι που την πηραν οτι ειναι κορυφη.
Οπουδηποτε αλλου πατε εννοειται μην δωσετε 30αρι.
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Λοιπον...σημερα ο Karaman βγενει λεμε.!!!!!  :rockon: :rockon:  :rockon: ...ουτε φανταρος να ημουνα... :2funny:

Η Σανταλ ομως ειναι off... :headbang: βαση προγραμματος, στις βιλες μετα τις 8 το απογευμα, παιζει Αννα, Σαρα και Ντεζη, την τελευταια δεν την ξερω, και θα περασω να την δω, θα παιζει μαλλον και η Εμμα λογικα ετσι.???  :think: ελεγα να παω να πηδηξω μονο, μιας και θα ειμαι εγω και ο πουτσος μου, χωρις βολτα, αν και εχω καιρο να τα περασω ολα μια βολτα να δω τι παιζει...

Οποιος εχει να προτινει κατι καλο ας μιλησει μεχρι τις 8, αλλιως ας σωπησει.!  :grin:

Η Εμμα ρεπαρει νομιζω την Κυριακη..
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Μινι αναφορα απο τα στενα της πληρωμενης ιδωνης...

Κοροβαγκου. Η καινουρια μαλλον Ντεζυ, καμια σχεση με τις φωτογραφιες, σωμα με παραπανησια κιλακια, απλωμενη κωλαρα, βυζι το ειχε ζουμπηγμενο, δεν μου αρεσε...

26ης Οκτωβρη 35Α. Η Χριστινα, ψιλο κοριτσακι, πολα υποσχομενο, καλη λεκανη, το βυζι φενοταν αφρος ετσι οπως φορουσε το μαγιο της, απο τις φωτογραφιες φενετε να εχει καλο φυσικο βυζακι, ισως στο μελλον δοκιμαστει...να μαζεψουμε κανα κουπονι οχι τιποτα αλλο... :2funny:

Α.Γεωργιου 30. Αντριανα την φωναξε η τσατσα, αδυνατο χτικιαρικο πιπινακι, στα ορια του ανορεξικου, ξανθο αβυζο...

Α.Γεωργιου 32. Τζεσικα, back up σε περιπτωση που δεν εβρισκα την Εμμανουελα, θα της τον εδεινα χαλαρα, εχει μουνεψει αρκετα... :cum:

Μινωταυρου. Η ξανθια Καρλα, εχει ριζωσει σαν το φιδι στην γυαλα για τα καλα εδω περα, πισωκουνα... ;)

και Φριξου 13. Η Εμμανουελα στο ποστο της, ιδια σεξορουχα, με καλτσες εως πανω απο το γονατο, κλασικη Εμμα, αλλα μου φανηκε τυπικο το γαμισι...αν και με στεγνωσε κυριολεκτικα, δεν μπωρω να πω...!


Αυτα, καλο σας βραδυ..........

 

abdul2

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2014
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια χαρά, καλώς σας βρήκα. Καινούριος εδώ και σχετικά νέος στο άθλημα.

Ξέρει κανείς τι παίζει από πιπίνια σήμερα βράδυ;

 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
825
Κριτικές
53
Like
1.404
Πόντοι
2.300
Επικο γαμησι σημερα το μεσημερακι στην ειρηνη νικηφορου ουρανου 26
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom