Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.076
Κριτικές
46
Like
3.217
Πόντοι
3.820
Αυτη η Σανταλ που ειναι στις βιλες ειναι η γνωστη χοντρη σανταλ και αδυνατησε.???  :think: :think:
...η καινουρια.???

Gameover για δωσε info αν μιαζει με τις φωτο, παντως με εχεις ψησει με το ζενιθ σου, να βγω απο την τρυπα μου.!! :grin:
και εγω αυτο θα ρωτουσα....για πεεεεεεεεες gameoveeeeeeer!!!
 

chucky66

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2013
Μηνύματα
138
Like
32
Πόντοι
1
Αυτη η Σανταλ που ειναι στις βιλες ειναι η γνωστη χοντρη σανταλ και αδυνατησε.???  :think: :think:
...η καινουρια.???

Gameover για δωσε info αν μιαζει με τις φωτο, παντως με εχεις ψησει με το ζενιθ σου, να βγω απο την τρυπα μου.!! :grin:

Η γνωστη Σανταλ ειναι φιλε μου.Την ειχα δει τις προαλες και εχω να σου πω οτι οι φωτο της εχει φαει μεγαλη επεξεργασια...παραμενει οπως ηταν και παλαιοτερα γεματουλα προς χοντρουλα, για αδυνατισμα ουτε λογως μου φανηκε γραμμαριο να μην εχει χασει :grin:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Αυτη η Σανταλ που ειναι στις βιλες ειναι η γνωστη χοντρη σανταλ και αδυνατησε.???  :think: :think:
...η καινουρια.???

Gameover για δωσε info αν μιαζει με τις φωτο, παντως με εχεις ψησει με το ζενιθ σου, να βγω απο την τρυπα μου.!! :grin:

και εγω αυτο θα ρωτουσα....για πεεεεεεεεες gameoveeeeeeer!!!

Εγώ με την Σαντάλ στο παρελθόν είχα πάει μαζί της σε μία και μοναδική συνάντηση την Πέμπτη 15/11/2012 στο Α. Γεωργίου 30. Είχα περάσει καλά τότε θυμάμαι, σίγουρα η κοπέλα ήταν πιο νταρντάνα από ότι τώρα αλλά εμένα μου αρέσουν αυτές οι κοπέλες, ίσως λόγω συγκυριών δεν ξαναπήγα μαζί της, ίσως και το 40αρι στις βίλες να με απέτρεπε, αλλά σίγουρα κάτι τις να την θυμάμαι μου άφησε, ξαναπήγα στοχευμένα αυτή τη φορά, ήθελα κάτι σε σιγουράκι μετά την πατάτα του Βαρδαρίου αλλά και όχι κάτι από τα συνηθισμένα , η ζαριά κύλησε πάνω της, έπαιξε σίγουρα το ρόλο της και πιθανόν καμιά καλή κουβέντα από την μαντάμ την κυρά Μαίρη που έχουμε πολύ καλές σχέσεις, σίγουρα κάποια κιλάκια τα πέταξε από πάνω της αλλά δεν είναι σαν την φωτογραφία, είναι λιγάκι επεξεργασμένη η φώτο , για μένα προσωπικά όμως είναι μούναρος και μακάρι να μην χάσει ούτε γραμμάριο, είναι γυναικάρα, όπως θα λέγανε οι παλιοί φρεγάτα, με τις κωλάρες και τις βυζάρες της όμορφα και αρμονικά κατανεμημένες, είναι καλό παιδί και έχει απίθανη διάθεση να γαμηθεί, λάμπει από καθαριότητα, μου έκανε και κάτι φιλάκια, μου άφησε να γλύψω και τη σούφρα της, έκανε και ένα ψιλοισπανικό και το όλο πακέτο των 40 ευρώ θα το χαρακτήριζα value, και ο χρόνος που ήταν 15+ ήταν άνετος και γενικά μέσα στη μεγαλοβδομάδα το έχω κατά νου να της ρίξω ακόμη ένα και βλέπουμε, αυτά για την Σαντάλ, βγες από την τρύπα σου κάραμαν και πάνε ρίξτης ένα, και εσύ ζημιάδη κάνε τη ζημιά σου και όλοι όσοι διαβάσατε αυτές τις γραμμές και τις βρήκατε ενδιαφέρουσες δώστε δουλειά στην κοπέλα και σας εύχομαι να σας βγει όπως και σε μένα  :sunglasses:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.076
Κριτικές
46
Like
3.217
Πόντοι
3.820
Εγώ με την Σαντάλ στο παρελθόν είχα πάει μαζί της σε μία και μοναδική συνάντηση την Πέμπτη 15/11/2012 στο Α. Γεωργίου 30. Είχα περάσει καλά τότε θυμάμαι, σίγουρα η κοπέλα ήταν πιο νταρντάνα από ότι τώρα αλλά εμένα μου αρέσουν αυτές οι κοπέλες, ίσως λόγω συγκυριών δεν ξαναπήγα μαζί της, ίσως και το 40αρι στις βίλες να με απέτρεπε, αλλά σίγουρα κάτι τις να την θυμάμαι μου άφησε, ξαναπήγα στοχευμένα αυτή τη φορά, ήθελα κάτι σε σιγουράκι μετά την πατάτα του Βαρδαρίου αλλά και όχι κάτι από τα συνηθισμένα , η ζαριά κύλησε πάνω της, έπαιξε σίγουρα το ρόλο της και πιθανόν καμιά καλή κουβέντα από την μαντάμ την κυρά Μαίρη που έχουμε πολύ καλές σχέσεις, σίγουρα κάποια κιλάκια τα πέταξε από πάνω της αλλά δεν είναι σαν την φωτογραφία, είναι λιγάκι επεξεργασμένη η φώτο , για μένα προσωπικά όμως είναι μούναρος και μακάρι να μην χάσει ούτε γραμμάριο, είναι γυναικάρα, όπως θα λέγανε οι παλιοί φρεγάτα, με τις κωλάρες και τις βυζάρες της όμορφα και αρμονικά κατανεμημένες, είναι καλό παιδί και έχει απίθανη διάθεση να γαμηθεί, λάμπει από καθαριότητα, μου έκανε και κάτι φιλάκια, μου άφησε να γλύψω και τη σούφρα της, έκανε και ένα ψιλοισπανικό και το όλο πακέτο των 40 ευρώ θα το χαρακτήριζα value, και ο χρόνος που ήταν 15+ ήταν άνετος και γενικά μέσα στη μεγαλοβδομάδα το έχω κατά νου να της ρίξω ακόμη ένα και βλέπουμε, αυτά για την Σαντάλ, βγες από την τρύπα σου κάραμαν και πάνε ρίξτης ένα, και εσύ ζημιάδη κάνε τη ζημιά σου και όλοι όσοι διαβάσατε αυτές τις γραμμές και τις βρήκατε ενδιαφέρουσες δώστε δουλειά στην κοπέλα και σας εύχομαι να σας βγει όπως και σε μένα   :sunglasses:
 ρε κοιτα που θα με πεισεις να παω....με ξεθεωσε η μιρελα χθες απο αυριο αφου το σκεφτω καλα θα δειξει!!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
 ρε κοιτα που θα με πεισεις να παω....με ξεθεωσε η μιρελα χθες απο αυριο αφου το σκεφτω καλα θα δειξει!!

Αντε πηγαινε.! ενα ''σπρωξιμο'' θελω να παω και εγω, πιστευω μεχρι την κυριακη θα παω να απολαυσω τους χυμους της... :grin:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Εγώ με την Σαντάλ στο παρελθόν είχα πάει μαζί της σε μία και μοναδική συνάντηση την Πέμπτη 15/11/2012 στο Α. Γεωργίου 30. Είχα περάσει καλά τότε θυμάμαι, σίγουρα η κοπέλα ήταν πιο νταρντάνα από ότι τώρα αλλά εμένα μου αρέσουν αυτές οι κοπέλες, ίσως λόγω συγκυριών δεν ξαναπήγα μαζί της, ίσως και το 40αρι στις βίλες να με απέτρεπε, αλλά σίγουρα κάτι τις να την θυμάμαι μου άφησε, ξαναπήγα στοχευμένα αυτή τη φορά, ήθελα κάτι σε σιγουράκι μετά την πατάτα του Βαρδαρίου αλλά και όχι κάτι από τα συνηθισμένα , η ζαριά κύλησε πάνω της, έπαιξε σίγουρα το ρόλο της και πιθανόν καμιά καλή κουβέντα από την μαντάμ την κυρά Μαίρη που έχουμε πολύ καλές σχέσεις, σίγουρα κάποια κιλάκια τα πέταξε από πάνω της αλλά δεν είναι σαν την φωτογραφία, είναι λιγάκι επεξεργασμένη η φώτο , για μένα προσωπικά όμως είναι μούναρος και μακάρι να μην χάσει ούτε γραμμάριο, είναι γυναικάρα, όπως θα λέγανε οι παλιοί φρεγάτα, με τις κωλάρες και τις βυζάρες της όμορφα και αρμονικά κατανεμημένες, είναι καλό παιδί και έχει απίθανη διάθεση να γαμηθεί, λάμπει από καθαριότητα, μου έκανε και κάτι φιλάκια, μου άφησε να γλύψω και τη σούφρα της, έκανε και ένα ψιλοισπανικό και το όλο πακέτο των 40 ευρώ θα το χαρακτήριζα value, και ο χρόνος που ήταν 15+ ήταν άνετος και γενικά μέσα στη μεγαλοβδομάδα το έχω κατά νου να της ρίξω ακόμη ένα και βλέπουμε, αυτά για την Σαντάλ, βγες από την τρύπα σου κάραμαν και πάνε ρίξτης ένα, και εσύ ζημιάδη κάνε τη ζημιά σου και όλοι όσοι διαβάσατε αυτές τις γραμμές και τις βρήκατε ενδιαφέρουσες δώστε δουλειά στην κοπέλα και σας εύχομαι να σας βγει όπως και σε μένα   :sunglasses:

Την εβαλα στην λιστα, μονο μην λακισω οταν την αντικρυσω, γιατι οταν δουλευε Α.Γεωργιου και την ειχα πετυχει μερικες φορες, εδειχνε να τρωει ολο το φαι της, και να γλυφει και το πιατο...
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.479
Κριτικές
165
Like
25.312
Πόντοι
34.168
Τ-σανταλ-ινα Μανταλινα, και στο κωλο 'ς μια σωληνα



Μέσος όρος: 

 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας:

 
5.0 
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας:

 
7.0 
Χώρος/καθαριότητα χώρου:

 
5.0 
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου:

 
6.0 
Πρόσβαση/Parking:

 
10.0 
Σχέση απόδοσης/τιμής:

 
6.0 

 
Σας βοήθησε αυτή η κριτική;

ΝΑΙ  ΟΧΙ 

από panioan15
24-11-2012


Link κριτικής
  Δείτε όλες τις κριτικές για την Σαντάλ
 
  Αναφέρατε αυτή την κριτική στο διαχειριστή



6 στους 8 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική


Λοιπον η παρακατω κριτικη προοριζεται για αυτους που γουσταρουν νταρντανες busty γυναικες.Η Σανταλ βλαπτει σοβαρα την υγεια των πιπινολατρων η αυτων
που ψαχνουν petite μωρα για να εκτονωσουν τις καβλες τους.
Βραδυ Παρασκευη η επισκεψη,κοσμος αρκετος στη περιοχη και τα στουντιο σχετικα αδεια.Παρκαρω ακριβως μπροστα στο συγκεκριμενο ενω ακριβως
διπλα μου η καντινα αναβλυζει αρωμα βρωμικου.Ο καντινιερης με κοιταει με χαρα νομιζοντας οτι ηρθε πελατης αλλα σαστισμενος με κοιτα να τον αγνοω και να
εισερχομαι στο σπιτι με τα φωτα.Με εκπληξη με υποδεχονται τσατσα και Σανταλ.Προφανως δεν ειχε δουλεια και με κοιτουσαν οπως η Καλουτα και ο Φερμας τα
ναυτακια απο την Αμερικη στη ταινια 'Καλως ηρθε το δολλαριο'.Τους βλεπω να κρεμονται απο το στομα μου αν θα περασω η οχι και οταν κανω τη κινηση για το
δωματιο η χαρα τους δε περιγραφεται.
Στα του δωματιου τωρα.Προγραμμα 50 ευρω με γυμνο.Ερχεται το Πολωνικο θωρηκτο με τις βυζαρες,τη κολαρα και τις μπουταρες με πολυ καλα προκαταρκτικα,
παιχνιδια με τα βυζια και το πουτσο.Πιπα αρκετα καλη και αρχιδογλυψιμο και την αρχιζω ιεραποστολικο για αρκετη ωρα με τη νταρντανα να βογγαει.
Την γυριζω απο πισω οπου η θεα της κολαρας της ειναι θεσπεσια.Η πουτσα χανεται εκει μεσα ενω η κωλοτρυπιδα της προβαλλει ετοιμη για αυτον που
θελει να τη τιμησει.Φαινεται δουλεμενη και λαχταριστη.Τελειωμα στις βυζαρες της τα οποια ετριβε και ζουλουσε ενω με χαμογελουσε.
Αξια για τα λεφτα της.
Τελικα μετα δεν εφαγα απο τη καντινα εξω.Πηγα στο delicatessen στη Κουσκουρα.



Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας Σαντάλ 
Προκαταρκτικά Ναι 
Υπηρεσίες κοπέλας Πρωκτικό σεξ • Ελεύθερο στοματικό • «Ισπανικό» 
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Mεσημεριανη τσαρκα με καταθεση στην Αντζελα την μοντελα στο Τριδυμο 1 για 17η φορα.Εδω καπου σταματανε οι καταθεσεις στην Αντζελα γιατι εχει κρατησει το ιδιο ρεπερτοριο απο περυσι που την πρωτοπηρα και καταντησε βαρετη.

Τριδυμο 3 => Μελαχρινη νταρντανα με μικρο στηθος και μετρια φατσα.Την εχω δει σε πολλα σπιτια κατα καιρους,νομιζω ειχε και φωτογραφιες στο αλλο site ως Βικυ.

Φριξου 15 => Για Εφη πηγαινα,Στεφη μας βγηκε.Γαμω την τυχη μου  :headbang:,η Εφη απο την επομενη βδομαδα.

Reg light => H Καντυ.

Διπλα => Για καποιο λογο ξεχασα,τελικα μας ψεκαζουν.

Κοροβαγκου => Η Γαληνη,αξιολογο μελαχρινο μωρο με βυζαρες αλλα οχι για 40αρι.

Κεφαλληνιας => Η μιλφ Αφροδιτη με τα στηθη εξω.Ξανθια νταρντανα,να εχανε και κανα κιλο καλα θα ητανε.Παντωη ψηθηκα να της το δωσω καποια στιγμη.

Αν.Γεωργιου 52 => Η μελαχρινη που πετυχα και το Σαββατο,καλο προσωπο,αρκετα εξτρα κιλα και μικρο στηθος.

Αν.Γεωργιου 38 => Μελαχρινο μωρο,ομορφα μπλε ματια,μετριο προσωπο,σχετικα μικρο στηθος και κωλαρα.

Αν.Γεωργιου 30 => Ξανθο μιλφονι,την εχω ξαναδει στο οικημα πριν αρκετο καιρο,σημερα μου αρεσε αρκετα που την ειδα απο κοντα.Μπαινει στα υποψιν.Φορουσε ΜΠΟΤΕΣ. :lheel:

Διπλα => Η εκπληξη της ημερας.Η γνωστη ξανθια Γιαννα/Λιανα που δουλευε Πηγασο και golden stars μαζι με καινουργιο καστανο πιπινι.Απο 30 το απλο,60 για να τις παρεις και τις δυο μαζι.

Ερως 16 => Η Κορινα,ηταν στο δωματιο και δε την ειδα αλλα εχω την εντυπωση πως ειναι η Κορινα που δουλευε και περυσι εκει.

Highlight.
Στο 38 κανω να φυγω και λεω στην τσατσα ενταξει θα κανω μια γυρα και θα δω..και αρχιζει εναν μονολογο η τυπισσα στα ορια της σχιζοφρενειας "Τι γυρα ΠΙΤΑ ΓΥΡΑ ΠΙΤΑ ΓΥΡΑ,ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ"  :2funny: :2funny:  :2funny:
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
απο επομενη εβδομαδα η Εφη? Γιατι εμενα μου ειπε η τσατσα μπορει κ αυριο...που να αντεξουμε ως την επομενη εβδομαδα?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Την εβαλα στην λιστα, μονο μην λακισω οταν την αντικρυσω, γιατι οταν δουλευε Α.Γεωργιου και την ειχα πετυχει μερικες φορες, εδειχνε να τρωει ολο το φαι της, και να γλυφει και το πιατο...

Το φαγητό της το τρώει στα σίγουρα όλο  :grin:  αλλά εγώ την ξανάφαγα πριν μερικές ώρες  :grin: στο erotica αυτή τη φορά έτσι για την ποικιλία, δεν άντεξα να περιμένω μέχρι την επόμενη βδομάδα  :P πέρασα το ίδιο καλά με τις προάλλες, εξελίσεται σε μούσα μου η μικρή, άντε και στα δικά σου  :grin:
 

mhtsos_85

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
103
Like
0
Πόντοι
1
λεω να φαω αυριο αντριαννα ή καντυ.τι λετε?με απλο προγραμμα λεει?
 

αρηςαλινα

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2014
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Σε περιπτωση που ολο και θα βλεπουν τις αναρτησεις μας επαγγελματιες του ειδους,εχω μια ερωτηση-αιτηση να κανω!γιατι δν υπαρχουν στις υπηρεσιες των στουντιο να δεχονται και ζευγαρια;;;;εννοειται με το αναλογο ποσο!!!!!πολλα ζευγαρια ψαχνουν μια γυναικα για τριο!!!!!!ογ!!χρυσες δουλειες θα κανανε με αυτο το δεδομενο !!!! Υπαρχουν πολλα ζευγαρια που ψαχνονται και ειδικοτερα για επαγγελματιες που δν θα δημιουργηθουν εξτρα υποχρεωσεις!επισης και σαν εμπειρια ειναι πολυ εξιταριστικη και σαν εικονα επισης!
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Σε περιπτωση που ολο και θα βλεπουν τις αναρτησεις μας επαγγελματιες του ειδους,εχω μια ερωτηση-αιτηση να κανω!γιατι δν υπαρχουν στις υπηρεσιες των στουντιο να δεχονται και ζευγαρια;;;;εννοειται με το αναλογο ποσο!!!!!πολλα ζευγαρια ψαχνουν μια γυναικα για τριο!!!!!!ογ!!χρυσες δουλειες θα κανανε με αυτο το δεδομενο !!!! Υπαρχουν πολλα ζευγαρια που ψαχνονται και ειδικοτερα για επαγγελματιες που δν θα δημιουργηθουν εξτρα υποχρεωσεις!επισης και σαν εμπειρια ειναι πολυ εξιταριστικη και σαν εικονα επισης!
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Σε περιπτωση που ολο και θα βλεπουν τις αναρτησεις μας επαγγελματιες του ειδους,εχω μια ερωτηση-αιτηση να κανω!γιατι δν υπαρχουν στις υπηρεσιες των στουντιο να δεχονται και ζευγαρια;;;;εννοειται με το αναλογο ποσο!!!!!πολλα ζευγαρια ψαχνουν μια γυναικα για τριο!!!!!!ογ!!χρυσες δουλειες θα κανανε με αυτο το δεδομενο !!!! Υπαρχουν πολλα ζευγαρια που ψαχνονται και ειδικοτερα για επαγγελματιες που δν θα δημιουργηθουν εξτρα υποχρεωσεις!επισης και σαν εμπειρια ειναι πολυ εξιταριστικη και σαν εικονα επισης!
φιλε αυτα τα κανονιζεις για σπιτι.....
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.076
Κριτικές
46
Like
3.217
Πόντοι
3.820
Αντε πηγαινε.! ενα ''σπρωξιμο'' θελω να παω και εγω, πιστευω μεχρι την κυριακη θα παω να απολαυσω τους χυμους της... :grin:
αν ειναι λιγο πιο χοντρουλα απο την φωτο θα μπω.αν ειναι +15 κιλα .
με τιποτα...
 

αρηςαλινα

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2014
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
φιλε αυτα τα κανονιζεις για σπιτι.....

Μεχρι τωρα ναι ,αλλα γτ οχι και σαν υπηρεσια στο στουντιο;;;;μια φορα πηρα τηλ να ρωτησω και η τσατσα μου κλεισε το τηλ στα μουτρα!παρεπιμπτοντως φιλε !ειμαι η αλινα!
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166

sfaliaras84

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2013
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά έχετε να μου προτείνετε κάτι καλό για σήμερα μετά τις 01:00 σε teen girl ή petit ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom