Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (2 μέλη και 25 επισκέπτες)

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16
Σιγά μην πάω μέσα στην Θεσσαλονίκη (πρωτεύουσα στην ανεργία) εν έτη 2012-13 και ακουμπήσω λεφτά σε Γερμανίδα! Ας πάει να πληρωθεί από τον κύριο Στουρνάρα!
Δεν πάνα την κάνετε όσοι αβάντα θέλετε εγώ δεν την δίνω ούτε πένι.
 

baby-cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
682
Κριτικές
58
Like
287
Πόντοι
366
Σιγά μην πάω μέσα στην Θεσσαλονίκη (πρωτεύουσα στην ανεργία) εν έτη 2012-13 και ακουμπήσω λεφτά σε Γερμανίδα! Ας πάει να πληρωθεί από τον κύριο Στουρνάρα!
Δεν πάνα την κάνετε όσοι αβάντα θέλετε εγώ δεν την δίνω ούτε πένι.

Καταρχήν φίλε μου δεν την κάνω αβάντα ούτε την έχω δει από κοντά. Τις φωτογραφίες της είδα στο γνωστό site και εκεί είδα ότι έχει βυζάρες τώρα αν είναι κομοδίνο ή όχι δεν το ξέρω.
 

Επισκέπτης
Σιγά μην πάω μέσα στην Θεσσαλονίκη (πρωτεύουσα στην ανεργία) εν έτη 2012-13 και ακουμπήσω λεφτά σε Γερμανίδα! Ας πάει να πληρωθεί από τον κύριο Στουρνάρα!
Δεν πάνα την κάνετε όσοι αβάντα θέλετε εγώ δεν την δίνω ούτε πένι.

τραβα μυλο κανε μια τσαρκα να δεις τι πουτανες πεζουνε και ελα γραψε αναφορα τοτε
 

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16

Είναι και προκλητική, ας δήλωνε Αυστρίδα τουλάχιστον αλλά όχι και Γερμανίδα… Χέστικα για το σηλικονάτο το βυζί της και τις φώτοσοπ φώτο της.
Αλλά να έρχεται Γερμανίδα στην Ελλάδα και να εισπράτει αφορολόγητα λεφτά από τους έλληνες με συγχωρείτε είναι κάτι που ψυχολογικά δεν μπορώ να το αντέξω…
 

Επισκέπτης
Είναι και προκλητική, ας δήλωνε Αυστρίδα τουλάχιστον αλλά όχι και Γερμανίδα… Χέστικα για το σηλικονάτο το βυζί της και τις φώτοσοπ φώτο της.
Αλλά να έρχεται Γερμανίδα στην Ελλάδα και να εισπράτει αφορολόγητα λεφτά από τους έλληνες με συγχωρείτε είναι κάτι που ψυχολογικά δεν μπορώ να το αντέξω…

μηπως ισε κλωνος του εριναλομορτη
 

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16
τραβα μυλο κανε μια τσαρκα να δεις τι πουτανες πεζουνε και ελα γραψε αναφορα τοτε

Φίλε εγώ τραβάω  :bigdick: τζάμπα σπίτι μου καλύτερα από το να τραβίξω μύλο. είδη έχω μέσα σε 4 χρόνια κολλήσει μία προστατίτιδα, μία ουρολήμοξη και πρόσφατα μία βλενόροια και χλαμύδια από μπουρδέλα και μετά από έρευνα που έκανα κατάλαβα ότι στην Ελλάδα δεν υπάρχει σχεδόν καθόλου ελεγχος και πρόνοια για την υγεία του πελάτη και με τους τόσους αλοδαπούς είναι σχεδόν τρελό να σου κάνει η άλλη πίπα χωρίς πορφυλακτικό...  έτσι από το να δίνω τα λεφτά μου και να τρέχω μετά στους γιατρούς προτιμάω να τον παίζω και να γαμάω μία στις τόσες καμία γκόμενα...έτσι μου περισεύει κανένα φράγκο να πάω με καμία καλή ακριβή βίζιτα. Θα μου πεις να σου παρει πιπα με προφιλακτικό τότε...άσε καλύτερα να ταβήξω καμία παχιά καλή ....
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.540
Πόντοι
12.525
Είναι και προκλητική, ας δήλωνε Αυστρίδα τουλάχιστον αλλά όχι και Γερμανίδα… Χέστικα για το σηλικονάτο το βυζί της και τις φώτοσοπ φώτο της.
Αλλά να έρχεται Γερμανίδα στην Ελλάδα και να εισπράτει αφορολόγητα λεφτά από τους έλληνες με συγχωρείτε είναι κάτι που ψυχολογικά δεν μπορώ να το αντέξω…
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Επισκέπτης
Φίλε εγώ τραβάω  :bigdick: τζάμπα σπίτι μου καλύτερα από το να τραβίξω μύλο. είδη έχω μέσα σε 4 χρόνια κολλήσει μία προστατίτιδα, μία ουρολήμοξη και πρόσφατα μία βλενόροια και χλαμύδια από μπουρδέλα και μετά από έρευνα που έκανα κατάλαβα ότι στην Ελλάδα δεν υπάρχει σχεδόν καθόλου ελεγχος και πρόνοια για την υγεία του πελάτη και με τους τόσους αλοδαπούς είναι σχεδόν τρελό να σου κάνει η άλλη πίπα χωρίς πορφυλακτικό...  έτσι από το να δίνω τα λεφτά μου και να τρέχω μετά στους γιατρούς προτιμάω να τον παίζω και να γαμάω μία στις τόσες καμία γκόμενα...έτσι μου περισεύει κανένα φράγκο να πάω με καμία καλή ακριβή βίζιτα. Θα μου πεις να σου παρει πιπα με προφιλακτικό τότε...άσε καλύτερα να ταβήξω καμία παχιά καλή ....

και στο μπουρδελα .κομ τι μπηκες να σπας ταρχιδια αυτων που θελουν να γαμαν πουτανες?
 

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16
:bigdick: αυτό φίλε είναι τζάμπα και είναι καλύτερο από τις ξεχιλομένες τις μουνάρες και τις πουτάνες που δέχονται 40 πελάτες την ημέρα , την σάρα και την μάρα και το καθε λογής μικρόβιο....
 

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16
και στο μπουρδελα .κομ τι μπηκες να σπας ταρχιδια αυτων που θελουν να γαμαν πουτανες?

Πάω με βίζιτες μόνο ακριβές και προσπαθώ να προφυλάξω τον κόσμο... κάνω κοινωνικό έργο ... είμαι σαν τους γιατρούς χωρίς σύνορα... προφυλάσω τους ελληνες από τα μπουρδέλα δίχως σύνορα... ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Πάω με βίζιτες μόνο ακριβές και προσπαθώ να προφυλάξω τον κόσμο... κάνω κοινωνικό έργο ... είμαι σαν τους γιατρούς χωρίς σύνορα... προφυλάσω τους ελληνες από τα μπουρδέλα δίχως σύνορα... ;)
και με τις ακριβες βιζιτες δεν την γλιτωνεις μαν.....ειδες τι παθαν οι ευρωπαιες πορνοσταρ....οι μισες με συφιλη και βλεννοροια ειναι.......μαλακια καλυτερα και τελος
 

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16
και με τις ακριβες βιζιτες δεν την γλιτωνεις μαν.....ειδες τι παθαν οι ευρωπαιες πορνοσταρ....οι μισες με συφιλη και βλεννοροια ειναι.......μαλακια καλυτερα και τελος

Συμφωνώ καλύτερα μαλακία και καμία γκόμενα αν κάτσει... στο κάτω κάτω βαρέθηκα να γαμάω πουτάνες πηγαίνω με πουτάνες εδώ και δέκα χρόνια.... καιρός να δώσω τα λεφτά μου κάπου αλλού... μετά από δέκα χρόνια με πουτάνες και πόσα πορνοταξίδια θα καταλάβετε ότι μετά από μία ηλικία και πάνω το βαριέσαι και αυτό.... Τώρα ασχολούμε μόνο με βύζιτες που και αυτές έχουν ρίσκο... αν αρπάξω καμία αρώστια και από εκεί μετά λέω να παντρευτώ να τελιώνουμε...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Αλλά να ξέρεις και κάτι άλλο... άμα έχεις λεφτά τα πιο ασφαλή είναι τα Ελβετικά FKK.... ;)
ηξερα για ελβετικα τυρια,ελβετικες σοκολατες,ελβετικα ρολογια.....για τα ελβετικα μπουρδελα πρωτη φορα ακουω :think:
αν αρπάξω καμία αρώστια και από εκεί μετά λέω να παντρευτώ να τελιώνουμε...
εκτος αν σε προλαβει ο χαρος μαν....... :grin: :grin: :grin:
 

kortizone

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καινούρια γερμανική άφιξη στη Βίλα η Λάρα με  :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: βυζάρες ελπίζω να είναι πιο θερμή από την άλλη Γερμανίδα του καταστήματος

καινουρια αφιξη δεν υπαρχει απλα μαντυ πλεον ονομαζεται lara ........
 

baby-cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
682
Κριτικές
58
Like
287
Πόντοι
366
καινουρια αφιξη δεν υπαρχει απλα μαντυ πλεον ονομαζεται lara ........

Φρέσκο πράμα. Μ αυτό το κρύο δεν ενδείκνυται επίσκεψη στη Μαντυ αντί να ζεσταθεις θα ξεπαγιασεις.
 

Kingbe

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες, η πιτσιρίκα Τζούλια απο το 25ης Οκτοβριου 52 σταμάτησε;

ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom