Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (4 μέλη και 25 επισκέπτες)

gio19

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
193
Κριτικές
5
Like
193
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους.Γνωρίζει κανείς αν αξίζει η Αναστασία στο Νικ.Ουρανου 1Β (εκκλησία)?Επίσης ποιά προτείνετε για σήμερα?
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
φως στο τουνελ.......
επειγοντως να συσταθει η εκπομπη....
πηρα στο ερως 16 και μου πε πως η τσαρινα η νατασσα εφυγε και δε θα ξανα ερθει κτλ...
εχει λεει μια λαουρα (ασυνηθιστο ονομα) ισπανιδα(ασυνυθιστη χωρα) καινουρια......
οποιος γνωρισει ασ μιλησει.... :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.318
Πόντοι
10.647
Ξεκιναω για Φριξου 13 για την Ξανθια με τα  :tits: και μετα για Σουβλακια.!!!  :2funny:

Οποιος εχει αντιρηση για την Ξανθια ας μηλησει τωρα ή ας σωπασει...για τα σουβλακια δεν διαπραγματευομαι.!!  :2funny: :2funny:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.428
Κριτικές
165
Like
25.144
Πόντοι
34.168
Ξεκιναω για Φριξου 13 για την Ξανθια με τα  :tits: και μετα για Σουβλακια.!!!  :2funny:

Οποιος εχει αντιρηση για την Ξανθια ας μηλησει τωρα ή ας σωπασει...για τα σουβλακια δεν διαπραγματευομαι.!!  :2funny: :2funny:
Θες παρεα?
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
παιδια ξερουμε 26ης Οκτωβρη 52 πια δουλευει τωρα βραδυνη? εχουμε εντυπωσεις απο την καινουργια την αμαντα ?
 

Επισκέπτης
Απογευματινη τσαρκα πρωτα στον βαρδαρη

ΣΑΠΦΩΣ 20 η βασιλισσα του βαρδαριου βερονικα, τι να πεις για αυτην τη κοπελα απλα θεα.
ΤΑΝΤΑΛΟΥ 8Α η αδιαφορη για εμενα μιλφ ζωη
ΤΑΝΤΑΛΟΥ 9 πετυχα πανω στην την αλλαγη και την αντριαννα να περιμενη ντυμενη, μαλλον αυτη θα ηταν μετα.
ΤΑΝΤΑΛΟΥ 14 η εμμανουελα η αδυνατη απο σαπφως 20 αλλα πολυ αδυνατη
ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ 5 η σοφι σχετικα ομορφη κοπελα με ωραιο σωμα
ΣΑΠΦΩΣ 5 η μιρελα η μοντελισια, νομιζω οτι εβαλε μερικα κιλα η ετσι μου φανηκε.
ΣΑΠΦΩΣ 8 η προμιλφ αντζελα.

και αρκετα στουντιακια
ΚΑΤΕΧΑΚΗ η εμμα ειναι μεσα στο δωματιο μου ειπε η τσατσα
ΜΑΝΤΖΑΡΟΥ 14 μια καινουργια κοπελα ονοματη φλορη εντελως αδιαφορη
Ι ΚΩΛΕΤΤΗ 17 η βικτορια μου ειπε η τσατσα, δεν την ειδα ηταν μεσα η κοπελα.
ΠΕΤΡΟΥ ΕΡΗΜΙΤΗ μια μιλφ με μεγαλες βυζαρες, μαρινα νομιζω την λενε.
ΑΧΕΛΩΟΥ 10 η βικυ η ουκρανη απο το μπλε, γαματο μαγαζι απο μεσα αλλα ρε παιδια η πορτα θελει βαψιμο μην την ξεχασετε  :2funny:
ΦΡΙΞΟΥ 9 η μαντυ
ΦΡΙΞΟΥ 14 η χριστινα με τα αγελαδησια βυζια,
ΦΡΙΞΟΥ 15 αλλη μια χριστινα που ομως δεν ειδα.
ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ 1Β η εβελινα οπου εγινε μια πολυ καλη καταθεση, αυριο κριτικη.
ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ 1Α  το αλλα καινουργιο μαγαζι της περιοχης, μεσα ειχε την αδυνατη κοπελα απο βαρδαρη προμηθεως 5 την ειχα δει τελευταια.
26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 35Α εδω επεσα πανω στην αλλαγη και ηταν η καινουργια κοπελα η κριστυ δυστυχως την ειδα ντυμενη.
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.404
Πόντοι
2.300
Σε μενα η μιρελα ηταν αψογη.Οφειλω να το πω.. ουτε ξεπετα ουτε τιποτα. και σκηνικα πολυ καλα μεσα!!!!! :new_shocked:.δεν ξερω αν ειχε κεφια,που σιγουρα ειχε ..μπηκε μεσα τραγουδωντας.Απο εκει και περα εκτυλιχθηκαν σκηνες απειρου καλλους... σχετικο δεν ειναι το πολυ καλα..Περασα πολυ καλυτερα απο το ''πολυ καλα''σχετικο ειναι οτι με μια γκομενα μπορει καποιος να φαει πατατα και αλλος να γινει πορνοσταρ!! Υπαρχουν πολλοι λογοι που τους εχουμε αναλυσει παλαιοτερα πολλες φορες.Υποψην ηταν η πρωτη μου φορα με μιρελλα
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.404
Πόντοι
2.300
σε λιγο καιρο που η Μιρελα,η Βερονικα,η Νταϊανα,η Νικολ και καμια Λαουρα ξερω γω θα μεταφερθουν στην ακριβη γειτονια κι αυτες και πλεον υπαρξει ο κανονικος ανταγωνισμος να δεις τι καλα θα πεσουν οι τιμες...

Διοτι εκει πλεον θα γινει μεγαλο ξεκαθαρισμα με τα μπαζα και τις ξεπετες των 40ε.
Αντε δουλεψε εσυ με μια μετρια κοπελα οταν διπλα σου θα δουλευει η Βερονικα

Εγω ειμαι κατα βασην Βαρδαροβιος αλλα απο αυτην την αποψη νομιζω θα εχουμε οφελη τελικα
Συμφωνω απολυτα! Ετσι ειναι
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.318
Πόντοι
10.647
Τελικα επησκευτηκα την βυζαρου στο Φριξου 13, το ονομα αυτης Αλινα, και ειναι λεει 20αρα απο Ρουμανια, στο δωματιο μεσα δεν αγγιξε ουτε την βαση, χερια στο μουνι δεν αφηνει, δεν της αρεσει να γλυφει αρχιδια, δεν της αρεσουν τα μεγαλα καυλια, ουτε το γρηγορο γαμισι, βυζι εχει σχετικα μεγαλο σφιχτο με ρωγα που βγαζει ματι, σαν σωμα μπαστοφερνει λιγο, κωλαρα εχει φαρδυα καλη, στα μειον του σπιτιου καινουριο μπουρδελακι και μια γαμωθηκη για το χαρτι δεν εχει το οποιο ειναι παρατημενο πανω στο κομοδινο...

Γυρα στον βαρδαρη μετα απο κανα 40λεπτο, ειχα καιρο να τα γυρισω...οποτε.

Προμηθεους 14. Σονια, ξανθια αθωα πιτσιρικα, ψιλη με κανονικο σωματοτυπο, μεσαιο βυζακι, απο φατσα μετρια χωριατοφατσα...
Προμηθεους 11. Νεα κοπελα 1η μερα στην δουλεια, ξανθια αδυνατη αβυζη, απο επιδερμιδα πρεπει να ειναι μεταξενια, σωματακι καλο αλλα αβυζο ειπαμε...προσωπο καλο ομορφουλικο, δεν κανει προγραμματα μονο απλο 30€.
Προμηθεους 5. Σοφη μαυρομαλα κοπελιτσα κοντουλα με μια παταρα κωλαρα.!! αυτη ηταν και ο λογος που μπηκα, μεσα στο δωματιο παγωτο σκετο.! δεν προσφερε τιποτα, βυζι παρα πολυ μικρο, επιδερμιδα με ελαχιστες ραγαδες, καλη ομως σε αισθηση, μουναρα που πεταγετε εξω και ξεχωριζει, αλλα χερια δεν αφησε, δηλωνει ρουμανα, αλλα ειναι αλβανοφατσα...
Στο δωματιο, ζεστο νερο γιοκ, το συστημα κρενοσαπουνο χαλασμενο και ανοιγμενο απο πανω το καπακι, βουτουσες τα δαχτυλα για να παρεις σαπουνι.!!  :headbang: χαρτι καθαρησμου βαλανε κωλοχαρτο.!!  :headbang: :headbang: κωλαει παντου...πταισματα που δεν δικαιολογουνται για καινουριο σπιτι, στην υποδοχη βρωμουσε ποδαριλα.!! ποιανου αραγε...?? φευγοντας η Σοφη σερφαριζε στο λαπτοπ, αλλα δεν προσεξα τι σελιδα εβλεπε...
Σαμφως 8. Αντζελα βουλγαρα λεει μεσα στο δωματιο, δεν περημενα...
Σαμφως 7. Και εδω καινουρια κοπελα, Ιταλιδα λεει, Γκαμπριελα, μαυρομαλα αγορε μαλι, και αυτη αβυζι, τιποτα το ιδιαιτερο απο φατσα και συνολο.
Σαμφως 20. Βερονικα λεει η τσατσα, ειναι μεσα στο δωματιο, την εκανα με τον φοβο μην ειναι η Βασιλισα και θα βρησκομουνα σε δυσκολη θεση, καλως επραξα οπως λεει ο μαφιοζος ηταν οντως η Βερονικαρα.
Τανταλου και Σαμφως γωνια. Ενα ψιλολιγνο καστανομαλλο τεμαχιο που χαζογελουσε...καλο σωματακι, απο φατσα οχι και πολλα...
Τανταλου 8. Η σιτιτουριστρια Καρινα.!!  :2funny: αφου δεν μπορεσε να τραβηξει 200€υρα το εριξε στα 30€υρα, παντως εχει καλο σωματακι, και σημερα εντυπωσιακο χτενησμα, τοπ σκηνικο η πολυθρονα της τσατσα που ειναι πανω σε ξυλινους τακους.!!  :2funny: :2funny:
Τανταλου 9. Ξανθο αδυνατο πιπινακι με ποιασμενα τα μαλια της, αδυνατα ποδαρακια, αδιαφορο...
Τανταλου 14. η Αντριανα η κομοδινοπουλου, μουναρα οντως, σαν να ομορφυνε λιγακι, περηφερεια γαματη, βυζαρα σιλικονατη...λακτισα.!!  :2funny:

...ποιος συναθλητης εμεινε το αμαξι του απο μπαταρια εξω απο το τανταλου.???  :2funny: :2funny:

Καλημερες.!!
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Τελικα επησκευτηκα την βυζαρου στο Φριξου 13, το ονομα αυτης Αλινα, και ειναι λεει 20αρα απο Ρουμανια, στο δωματιο μεσα δεν αγγιξε ουτε την βαση, χερια στο μουνι δεν αφηνει, δεν της αρεσει να γλυφει αρχιδια, δεν της αρεσουν τα μεγαλα καυλια, ουτε το γρηγορο γαμισι, βυζι εχει σχετικα μεγαλο σφιχτο με ρωγα που βγαζει ματι, σαν σωμα μπαστοφερνει λιγο, κωλαρα εχει φαρδυα καλη, στα μειον του σπιτιου καινουριο μπουρδελακι και μια γαμωθηκη για το χαρτι δεν εχει το οποιο ειναι παρατημενο πανω στο κομοδινο...
Πεστο το οναματακι βρε αδερφε!!! Πεστο οτι ψαχνεις την Αλινα δυο μερες τωρα...να σε γλιτωσω! :)
Την ειχα παρει πριν κανα διμηνο στο Νικ. Ουρανου 26 με τις ιδιες με σενα εντυπωσεις. Ωραιο κορμι, αλλα ...τι να το κανεις? Πολυ ξινιλα!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.318
Πόντοι
10.647
Πεστο το οναματακι βρε αδερφε!!! Πεστο οτι ψαχνεις την Αλινα δυο μερες τωρα...να σε γλιτωσω! :)
Την ειχα παρει πριν κανα διμηνο στο Νικ. Ουρανου 26 με τις ιδιες με σενα εντυπωσεις. Ωραιο κορμι, αλλα ...τι να το κανεις? Πολυ ξινιλα!

Δεν το ηξερα, χτες το εμαθα το ονομα της, παιξαμε και χασαμε.!  :grin:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.428
Κριτικές
165
Like
25.144
Πόντοι
34.168
Δεν το ηξερα, χτες το εμαθα το ονομα της, παιξαμε και χασαμε.!  :grin:
Τουλαχιστον ευχαριστηθηκες σουβλακια? Ακομα περιμενω απαντηση να πηγαιναμε μαζι και να σε γλυτωνα απο τη φολα.
 

onepiecerullez

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2012
Μηνύματα
65
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια την περιπτωση να ανεβει το βαρυ πυροβολικο απο τον βαρδαρη στον μυλο κ να ανεβασουν κ αυτες τις τιμες δεν το υπολογιζετε καθολου?
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.109
Κριτικές
89
Like
10.563
Πόντοι
25.015
ρε παιδια την περιπτωση να ανεβει το βαρυ πυροβολικο απο τον βαρδαρη στον μυλο κ να ανεβασουν κ αυτες τις τιμες δεν το υπολογιζετε καθολου?
με την κριση που εχουμε λιγο χλωμο το κοβω.
 

Kingbe

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Φρίξου 13 εχθές και προχθές,

Τελικά μας έφαγε ο πρόλογος στο σαλόνι,
πολύ νάζι, ωραίο πρόσωπο, βυζαρες, σφυχτό και απαλό δερματάκι αλλά στα μέσα μεγάλη μούφα!!!

μπήκα Σάββατο βραδυ εγώ και Κυριακή ένας φίλος.
Στην δική μου βάρδια μπαίνει μέσα και το μονο που καταλάβαινες είναι οτι το χαμογελάκι και το νάζι είναι σαν μάσκα, τα φοράει όταν σε κοιτάει, κατά του έργου τα βασικά χωρίς καθόλου σημετοχή απο πλευρας της! Με τα πολλά, ένα βαρετό - αγγαρεία πήδημα!
Στη βάρδια του φίλου εχθές, η άχρηστη δεν έκατσε ούτε να τελειώσει ο πελάτης! στα 8 λεπτά σικώθηκε και έλεγε τέλος χρόνου το βόδι, και πήρε το βρακί της και έφυγε!
Σαν πολύ εύκολα να θέλει να τα τσεπώνει το πιτσιρίκι! Όταν αρχίσει να πιάνει αράχνες το μαγαζάκι, τότε να δω αν θα έχει τις ίδιες συνήθειες!!!
 

Επισκέπτης
Σε μενα η μιρελα ηταν αψογη.Οφειλω να το πω.. ουτε ξεπετα ουτε τιποτα. και σκηνικα πολυ καλα μεσα!!!!! :new_shocked:.δεν ξερω αν ειχε κεφια,που σιγουρα ειχε ..μπηκε μεσα τραγουδωντας.Απο εκει και περα εκτυλιχθηκαν σκηνες απειρου καλλους... σχετικο δεν ειναι το πολυ καλα..Περασα πολυ καλυτερα απο το ''πολυ καλα''σχετικο ειναι οτι με μια γκομενα μπορει καποιος να φαει πατατα και αλλος να γινει πορνοσταρ!! Υπαρχουν πολλοι λογοι που τους εχουμε αναλυσει παλαιοτερα πολλες φορες.Υποψην ηταν η πρωτη μου φορα με μιρελλα
συμφωνω μαζι σου  :rockon: :rockon: και για μενα το μοντελακι ειναι στις πρωτες επιλογες μου :kissass: θα της κανω μια επισκεψει τωρα που την σκεφτομαι  :think:  :fuck2: :fuck2:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
εκανα μια βολτιτσα πριν λιγο...

-Νικ.Ουρανου 26.η Αλεξανδρα(πρωην Τζουλια) ξανθια πλεον με μεγαλα βυζια και τελειο κορμακι
-Αχελωου 10.η Βικυ η Ουκρανη  :smitten: :smitten:
-Βιλα Ερωτικα.η Αννα την οποια πρωτη φορα εβλεπα και πραγματι ειναι πολυ ωραιο γκομενακι οσο προλαβα να δω
-26ης Οκτωβριου 35.Μετα τις Ουκρανες που πλεον δεν υπαρχουν πουθενα η Μισελ ανακαλυψε τις Δανεζες τωρα  :jerking: :jerking: :jerking:.Κριστυ,μελαχρινο πιπινι πολυ ομορφο και γλυκο με ωραιο κορμι και κωλαρα.Με χαιρετισε δια χειραψιας κιολας...Ενας που βγηκε εκεινη τη στιγμη απο το δωματιο παντως δε φαινοταν και πολυ χαρουμενος
-Κοροβαγκου.Η Σαρα την οποια πρωτη φορα εβλεπα αλλα δεν τρελαθηκα κιολας.Φορουσε κορσε οποτε απο κορμι δεν εβγαλα συμπερασμα,κωλος μαλλον μεγαλος,απο φατσα ετσι κι ετσι.Περιποιημενο γυφτακι μου φανηκε εμενα
-Αν.Γεωργιου 52.το καινουριο που ανοιξε πριν λιγες μερες...η ξινιλα η Ερρικα.Πολυ ομορφη,τελεια κορμαρα αλλα μονο αρνητικα σχολια...Εχω ξαναπει οτι μια τσατσα στο Φριξου 13 επειδη με ηξερε τελοσπαντων οτι ειμαι πελατης στα μαγαζια τους μου ειπε απο μονη της να μην μπω στην Ερρικα.Τοσο καλα δηλαδη...
-Αν,Γεωργιου 21.η Αλεξανδρα η Μεξικανα  :jerking: :jerking:.Την ειχα δει μια φορα δε μου αρεσε.Πολυ γυφτακι

Παντως το βιολι βιολακι...Εκνευρισμος,ειρωνια στο σαλονι και απο κοπελες και απο τσατσαδες.

Και κατι για να χαρειτε και λιγο...Ε Ε ΕΡΧΕΤΑΙ  :tits: :tits: :tits: :tits: :tits:
 

ganstaz361

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2011
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Αυτες οι γριες που κάθονται λίγο πάνω απο Προμ.14 τι ρόλο παίζουν? Μολις δουν κάποιον να περνάει απο εκεί κοντά αρχίζουν τα "ελά" και "έλα"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom