Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (4 μέλη και 42 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Eνταξει το πιάσαμε η Νταιάνα ειναι η καλυτερα Πουτάνα που υπάρχει...
ελα ρε Βασιλω,πολυ κακια δειχνεις... :huh: εχεις περασει ποτε μαζι της να'ξερα?!εγω και τα αλλα τα παιδια που ειμαστε λατρες του ωραιου γυναικειο φυλου δεν εχουμε κανει τσαμπα της κριτικες μας.μαλλον  :think: θα εισαι καμια απελπιζμενι του χορου με ψευτικο ονομα εδω :2funny: :2funny:
 

kostasvaradero

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2012
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
κατ'εμε ειναι Βερονικα,Αντριαννα,Νταϊανα,Εμμα,Ειρηνη...η σειρα ειναι τυχαια
Συναγωνιστή καλησπέρα!Ποια από αυτές δίνει κωλαράκι και κάνει ελεφτερο στοματικό?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.201
Κριτικές
293
Like
9.556
Πόντοι
12.525
Συναγωνιστή καλησπέρα!Ποια από αυτές δίνει κωλαράκι και κάνει ελεφτερο στοματικό?
το ελεφτερο μ'αρεσε ντικε μου :2funny: :2funny: :2funny:

Ολες εκτος απο την Βερονικα η οποια δεν κανει εξτρα αλλα εχει τη μοναδικη ικανοτητα να σε καυλωσει ισως και ακομα περισσοτερο απ'οτι αν κανεις ολα τα εξτρα μαζι.
Η Εμμα παιρνει και χυσιμο στο στομα  :pipa2: :pipa2:
Η Αντριαννα συνηθως κανει και γυμνο τσιμπουκι στο απλο προγραμμα αμα εισαι καλο παιδι
Η Νταϊανα εχει ισως την πιο ολοκληρωμενη προσωπικοτητα απ'ολες τις αποψεις
Η Ειρηνη ομως ειναι η καλυτερη απ'ολες στο γαμησι

:2funny: :2funny: :2funny: Σε κατατοπισα εεε?
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
ελα ρε Βασιλω,πολυ κακια δειχνεις... :huh: εχεις περασει ποτε μαζι της να'ξερα?!εγω και τα αλλα τα παιδια που ειμαστε λατρες του ωραιου γυναικειο φυλου δεν εχουμε κανει τσαμπα της κριτικες μας.μαλλον  :think: θα εισαι καμια απελπιζμενι του χορου με ψευτικο ονομα εδω :2funny: :2funny:

ρε τακη.! 8 μυνηματα εχεις τα 7 λενε για την νταιανα, την πουτανα με τις περισοτερες φεικ κριτικες στην Σαλονικα...ειναι καλη στην δουλεια της δεν λεμε...αλλα...

και μεταξυ μας εσυ εχεις γραψει και αλλες κριτικες για την Νταιανα με αλλα νικ... ;)

καλυτερα πες ειμαι ο νταβας της, ειμαι η τσατσα, καλυτερα η ιδια η Νταιανα, καλυτερη αντιμετωπιση θα εχεις...να ενημερωνεις και κοσμο στη τελικη...οπως κανουν και αλλες κοπελες του χωρου.
 

kostasvaradero

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2012
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
το ελεφτερο μ'αρεσε ντικε μου :2funny: :2funny: :2funny:

Ολες εκτος απο την Βερονικα η οποια δεν κανει εξτρα αλλα εχει τη μοναδικη ικανοτητα να σε καυλωσει ισως και ακομα περισσοτερο απ'οτι αν κανεις ολα τα εξτρα μαζι.
Η Εμμα παιρνει και χυσιμο στο στομα  :pipa2: :pipa2:
Η Αντριαννα συνηθως κανει και γυμνο τσιμπουκι στο απλο προγραμμα αμα εισαι καλο παιδι
Η Νταϊανα εχει ισως την πιο ολοκληρωμενη προσωπικοτητα απ'ολες τις αποψεις
Η Ειρηνη ομως ειναι η καλυτερη απ'ολες στο γαμησι

:2funny: :2funny: :2funny: Σε κατατοπισα εεε?
εισαι αψογος,ευχαριστω!!
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
Θα ρωτήσω τους αγαπητούς συναγωνιστές αν υπάρχει καμιά βυζαρού πχ 5αρια και πανω σε κάποιο σπίτι ή στουντιο μιας και θ ανέβω στα μέρη
 

kostasvaradero

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2012
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε τακη.! 8 μυνηματα εχεις τα 7 λενε για την νταιανα, την πουτανα με τις περισοτερες φεικ κριτικες στην Σαλονικα...ειναι καλη στην δουλεια της δεν λεμε...αλλα...

και μεταξυ μας εσυ εχεις γραψει και αλλες κριτικες για την Νταιανα με αλλα νικ... ;)

καλυτερα πες ειμαι ο νταβας της, ειμαι η τσατσα, καλυτερα η ιδια η Νταιανα, καλυτερη αντιμετωπιση θα εχεις...να ενημερωνεις και κοσμο στη τελικη...οπως κανουν και αλλες κοπελες του χωρου.
Ναι,μαζι σου ειμαι για να λεμε την γνωμη μας oμως χωρις να κατευθυνουμε η να λεμε ανακριβειες.πως τεκμιριωνεις αυτο που λες περι "φεικ κριτικες"??oυτε εγω δεν βαζω το χερι μου στη φωτια,αλλα δεν λεμε κουβεντες χωρις να ειμαστε σιγουροι.οπως λες και εσυ,καλη ειναι στη δουλεια της   :pipa1:,για τη το χαλας με αυτα που λες περι "φεικ"?!με συγχωρειτε για την παρεμβαση,απλος την γνωμη μου λεω οπως ολη.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Μικρη βολτα αποψε.
New York: Εντυπωσιακος χωρος. Μεσα η Βίκυ, που γράφτηκε παραπανω. Η τσατσα υποδέχεται τον κοσμο πισω απο εναν πάγκο, σαν ρεσεψιόν ξενοδοχειου! Δυσκολεύομαι νσ πιστεψω οτι η Βίκυ, με δυο χρονια, οχι σταθερής παρουσιας, ειναι ιδιοκτήτρια αυτου του χωρου...
La femme: Πηγα να δω την καινουρια, αλλα ηταν η Λιλη. Αν και δεν σκοπευω να περασω ξανα, μετα απο ενα χρονο που ειχα περασει, πρεπει να ομολογησω πως σαν παρουσία ηταν εντυπωσιακή! Ποπυ πιο ομορφη απ οτι την θυμαμαι!
Ερως 16: περνωντας απ εξω με το αυτοκινητο, μια εντυπωσιακή κοπελιτσα με ξανθα σγουρα μαλλιά, μ ενα κόκκινο κοντο φορεμα που την κολακευε φοβερα απο πισω, έμπαινε μεσα! Σε δεκα λεπτα μπηκα κι εγω. Πολυ γλυκια και χαρουμενη στο σαλονι.
Αν δεν ηταν η σημερινη κριτικη, θα έμπαινα σιγουρα. Κρατήθηκα, αλλα δεν τελειωσα μαζι της. Τιθεται υπο παρακολουθηση! :cheesy:
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Ναι,μαζι σου ειμαι για να λεμε την γνωμη μας oμως χωρις να κατευθυνουμε η να λεμε ανακριβειες.πως τεκμιριωνεις αυτο που λες περι "φεικ κριτικες"??oυτε εγω δεν βαζω το χερι μου στη φωτια,αλλα δεν λεμε κουβεντες χωρις να ειμαστε σιγουροι.οπως λες και εσυ,καλη ειναι στη δουλεια της   :pipa1:,για τη το χαλας με αυτα που λες περι "φεικ"?!με συγχωρειτε για την παρεμβαση,απλος την γνωμη μου λεω οπως ολη.


Kι άλλος κλώνος...Καρφώνεσαι ρε φίλε/η δεν το έχεις πάρει χαμπάρει ακόμα; Υπάρχουν τρανταχτές ομοιότητες στο τρόπο γραφής που και παιδάκι το καταλαβαίνει.
Και την Νταϊάνα οχι δεν την έχω δοκιμάσει, αλλά δεν έχει να κάνει.Δεν αμφισβητώ καθόλου ότι είναι πάρα πολύ καλή στη δουλειά της.Δεν έχω λόγο άλλωστε..
Αλλά αυτό με τα fake προφίλ έχει καταντήσει λίγο αηδία. Γαμάς όλο το thread δεν το καταλαβαίνεις.

Και παρεπιπτόντως να καταθέσω και μια προσωπική άποψη ότι διαφωνώ με τη τακτική να πηγαίνουμε στα σπιτάκια και να λέμε ότι γράφουμε στο φόρουμ και να προδίδουμε την ταυτότητα μας κλπ.
Ο μόνος λόγος είναι ότι μπορεί να λάβουμε υπηρεσίες που δεν θα λαμβάναμε σε άλλη περίπτωση πράγμα που καθιστά τις κριτικές μας αναξιόπιστες.
Θα πρότεινα σε τέτοιου είδους συνδιαλλαγές τουλάχιστον να μην γράφουμε κριτική.
Εκφέρω προσωπική άποψη και δεν καταδικάζω κανέναν που το κάνει αυτό, απλώς κάτι τέτοιο σε διευρυμμένο επίπεδο θα μας καταντούσε προμότορες εν αγνοία μας και ταυτόχρονα θα σήμαινε τον εκμαυλισμό του Forum

Ως προς τα της μάχης η πιο αποτυχημένη κατάθεση (στοχευμένη κιόλας) όλων των εποχών στην Έρικα την μοντελίσια από Νικηφόρου Ουρανού 26 στο νέο της στέκι στο προμηθέως 25.
Στοχευμένη γιατί ενώ είχα διαβάσει τις κριτικές δεν ξέρω πως το σκέφτηκα αλλά βάλθηκα να το παίξω Γιούρι Γκέλερ.
Το εν λόγω κατάστημα πλέον διαθέτει την χειρότερη και την καλύτερη! :cheesy:


 

Επισκέπτης
ρε τακη.! 8 μυνηματα εχεις τα 7 λενε για την νταιανα, την πουτανα με τις περισοτερες φεικ κριτικες στην Σαλονικα...ειναι καλη στην δουλεια της δεν λεμε...αλλα...

και μεταξυ μας εσυ εχεις γραψει και αλλες κριτικες για την Νταιανα με αλλα νικ... ;)

καλυτερα πες ειμαι ο νταβας της, ειμαι η τσατσα, καλυτερα η ιδια η Νταιανα, καλυτερη αντιμετωπιση θα εχεις...να ενημερωνεις και κοσμο στη τελικη...οπως κανουν και αλλες κοπελες του χωρου.
Ποιός  Τάκης και Μήτσος μου λες εσύ τώρα :2funny: :2funny:  :uglystupid: :uglystupid:.Έχω μόνο τρεις κριτικές επειδή σε αυτές πηγαίνω και δίνω το πορτοκαλί και περνάω επειδή τις έχω ξεκορίζει.Γιατί να έχεις τόσο κόμπλεξ ρε φίλε??Τι σου φταίει το κορίτσι που μιλάς με τέτοιο τρόπο? ακόμα και η ίδια να γράφει,τι σε πηράζει εσένα?Μα τόσο πολύ λιβάνι σου έχουν ρίξει πάνω σου  :2funny: :2funny:  ...δεν είσαι εσύ για αεροπλάνα ,όπως λέει και ο Καρβέλας  :think: :think: Μάλλον το μοιράζεις στα τρία το πορτοκαλί εκεί που πας για να γράφεις αυτά  :2funny: :2funny:.Μου λές και εμένα ότι γράφω με άλλα nick.. είσαι αστείος φαίνεται  :idiot: :uglystupid:.Προσωπικά δεν σε ξέρω,αλλά,σε ξέρω... ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΑΥΤΟΣ με πολλά nicks εδώ στο site(αυτό για όσους που δεν σε ξέρουν)!!!Έριξες την χολή σου πάλι χθες σε μια κριτική    Παρασύρομαι τώρα και το καταλαβαίνω που μπαίνω στον κόπο να σου απαντώ.Δεν θα το ξανακάνω επειδή οσο υπάρχει η καψούρα τέτοια θα γράφεις  ;)
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Ποιός  Τάκης και Μήτσος μου λες εσύ τώρα :2funny: :2funny:  :uglystupid: :uglystupid:.Έχω μόνο τρεις κριτικές επειδή σε αυτές πηγαίνω και δίνω το πορτοκαλί και περνάω επειδή τις έχω ξεκορίζει.Γιατί να έχεις τόσο κόμπλεξ ρε φίλε??Τι σου φταίει το κορίτσι που μιλάς με τέτοιο τρόπο? ακόμα και η ίδια να γράφει,τι σε πηράζει εσένα?Μα τόσο πολύ λιβάνι σου έχουν ρίξει πάνω σου  :2funny: :2funny:  ...δεν είσαι εσύ για αεροπλάνα ,όπως λέει και ο Καρβέλας  :think: :think: Μάλλον το μοιράζεις στα τρία το πορτοκαλί εκεί που πας για να γράφεις αυτά  :2funny: :2funny:.Μου λές και εμένα ότι γράφω με άλλα nick.. είσαι αστείος φαίνεται  :idiot: :uglystupid:.Προσωπικά δεν σε ξέρω,αλλά,σε ξέρω... ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΑΥΤΟΣ με πολλά nicks εδώ στο site(αυτό για όσους που δεν σε ξέρουν)!!!Έριξες την χολή σου πάλι χθες σε μια κριτική    Παρασύρομαι τώρα και το καταλαβαίνω που μπαίνω στον κόπο να σου απαντώ.Δεν θα το ξανακάνω επειδή οσο υπάρχει η καψούρα τέτοια θα γράφεις  ;)
Εισαι πολυ νεος εδω για να ξεπερνας τοσο πολυ τα ορια...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.201
Κριτικές
293
Like
9.556
Πόντοι
12.525
New York: Εντυπωσιακος χωρος. Μεσα η Βίκυ, που γράφτηκε παραπανω. Η τσατσα υποδέχεται τον κοσμο πισω απο εναν πάγκο, σαν ρεσεψιόν ξενοδοχειου! Δυσκολεύομαι νσ πιστεψω οτι η Βίκυ, με δυο χρονια, οχι σταθερής παρουσιας, ειναι ιδιοκτήτρια αυτου του χωρου...
hagem ποια Βικυ ειδες?Για να λες 2 χρονια εννοεις μαλλον την Ουκρανη.Εσυ τις ξερεις και τις 2,τις ξεχωριζεις δηλαδη την Ουκρανη απ'τη Μολδαβη??Ψιλομοιαζουν κιολας...
Η τσατσα ειναι αυτη η μαλακισμενη που λεω?


Εγω χθες νυχτα περασα απο Αν.Γεωργιου 30 και 24.Στο πρωτο ηταν ο υπερμουναρος Σονια με το τελειο κορμι και την προσφατη πολυ κακη κριτικη ομως.Στο 24 ηταν το θωρηκτο Σανταλ!!Μια τεραστια γυναικα απ'ολες τις αποψεις...Ψηλη,βυζαρες,κωλαρα,κοιλαρα,συμπαθητικη φατσα και φαινοταν ευδιαθετη.Μου αρεσε να πω.Εχει κανεις εμπειρια?

Το Βιλα Ερωτικα ηταν παλι κλειστο
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
hagem ποια Βικυ ειδες?Για να λες 2 χρονια εννοεις μαλλον την Ουκρανη.Εσυ τις ξερεις και τις 2,τις ξεχωριζεις δηλαδη την Ουκρανη απ'τη Μολδαβη??Ψιλομοιαζουν κιολας...
Η τσατσα ειναι αυτη η μαλακισμενη που λεω?
Αυτη που δουλεψε πρωτα στο Αν. Γεωργιου 4, και μετα στο Αλιακμονος. Δεν ξερω απο που ειναι.
Δεν εχω καταλαβει για ποια τσατσα ελεγες τις προαλες. Μαυρα κοντα μαλια και ευσωμη ηταν αυτη χθες.
Δεν ειχε και καμια ιδιαιτερη ευγενεια, αλλα κερασε καραμελα για την εναρξη  :grin:
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
Αυτη που δουλεψε πρωτα στο Αν. Γεωργιου 4, και μετα στο Αλιακμονος. Δεν ξερω απο που ειναι.
Δεν εχω καταλαβει για ποια τσατσα ελεγες τις προαλες. Μαυρα κοντα μαλια και ευσωμη ηταν αυτη χθες.
Δεν ειχε και καμια ιδιαιτερη ευγενεια, αλλα κερασε καραμελα για την εναρξη  :grin:

Ανδρ. Γεωργίου 4 δούλευε η Βίκυ η Ουκρανή. Φιλαράκι που την επισκέφτηκε τελευταία δεν πέρασε καλά, ωραίος μούναρος αλλά μέσα είναι τυπική και ψυχρή με είπε. Και εγώ την είχα πάρει παλιά επί Σιμόνας εποχή στη Κατεχάκη και δεν τρελάθηκα με την απόδοση της.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.201
Κριτικές
293
Like
9.556
Πόντοι
12.525
Αυτη που δουλεψε πρωτα στο Αν. Γεωργιου 4, και μετα στο Αλιακμονος. Δεν ξερω απο που ειναι.
Δεν εχω καταλαβει για ποια τσατσα ελεγες τις προαλες. Μαυρα κοντα μαλια και ευσωμη ηταν αυτη χθες.
Δεν ειχε και καμια ιδιαιτερη ευγενεια, αλλα κερασε καραμελα για την εναρξη  :grin:
Οκ αρα λες την Ουκρανη τη μουναρα.3ετια συμπληρωνει αυτη τωρα εγω την ειχα παρει στην Κατεχακη πρωτη φορα που λεει κι ο gabetsos

Η τσατσα που ελεγα ηταν εκεινη που δουλευε μονιμα στο Αλιακμωνος και περυσι μονιμα βραδυνη στο Λαφαμ.Η καριολα η ξανθια...
 

ximikos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα παίδες...
Θα ήθελα τη βοήθεια σας σε κάτι, μιας και η εμπειρία μου σε θέματα μπουρδελοκατάστασης είναι σχεδόν ανύπαρκτη :S
1)Τα studio του Μύλου από τι τιμές ξεκινάν;
2)Δεύτερον και κυριότερο, ψάχνω την πουτάνα που μου είχε πάρει την παρθενιά... Δε θυμάμαι όνομα, μόνο ότι δούλευε στο Προμηθέως 11 βραδυνή, ήταν μελαχρινή με σκούρο δέρμα και κατά δήλωση τσατσας ήταν ελληνίδα...Ξέρω σας ακούγεται περίεργο που την ψάχνω, απλά τώρα ως πιο έμπειρος στα του κρεβατιού θέλω να την ξανα :fuck2: γιατί η πρώτη φορά δεν ήταν και τόσο καλή... Ξέρετε ,μήπως το όνομα της και αν δουλεύει κάπου ακόμα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom