Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (3 μέλη και 24 επισκέπτες)

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
παιδες βολτα μεσημεριανη.
λααφαμ κλειστο
αν γεωργιιου 16 μια καινουρια ξανθουλα ονομα δεν....
βιλλα κλειστο αλλα μετα ανοιξε με την καρμεν....εχει λιγα πιασιματα αλλα ωραια κοπελιτσα καπου στα 27 υπολογιζω αλλα μου φανηκε απατη..μου πε ελα να περασουμε ωραια μεσα κτλ...αλλα χαιρετησα
φριξου 15 μια εφη μαυρομαλλα αδυνατη αδιαφορη...
φριξου 13 δεν ειπε ονομα .ωραια γυναικα...καπου 30 καστανη...για μια στιγμη σκεεφτηκα να μπω....
κωλλετη η εμμα.,..με ξεγελασε το υφακι της ενω δεν ειχα περασει καλα την 1η φορα...και μπηκα..οι υπηρεσιες της δεν ξεπερασαν καν τα αναμενομενα στανταρ.θα γραψω και κριτικη ,,,, αλλα δεν αξιζε.
αυτα παιδες.
 

kinito

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Ρεμαλια τι κανετε ?  :cheesy:

Σας αφιερωνω ενα σκιτσακι που εφτιαξα το πρωι , εμπνευσμενος απο τα μελη του φορουμ τουτου  :2funny:
( εμου συμπεριλαμβανομενου  :P )
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=3738.0;attach=429464;image[/img[/URL]]
και σας ευχομαι καλο καλοκαιρι και καλες βουτιες  :D


Δεν πολυ ασχολουμε ουτε με το πισι ουτε με τα σπιτακια λογο θερους και παρενεργιων αυτου  ;D , εξου και η απουσια
Για οτι νεοτερο τα λεμε  ;) καλα να περνατε  :grouphug:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.534
Πόντοι
12.525
Bολτα πριν λιγο με καταθεση στα σιγουρα στην Εμμα στην Κατεχακη με 30ε μιας και ετσι κι αλλιως μου δινει οτι θελω.Δεν ειδα ετσι κι αλλιως κατι που να μου κανει μεγαλο κλικ οποτε ειπα να μη ρισκαρω.Ειχαμε και αποπειρα για κωλαρακι αλλα δε το δουλευει πλεον εδω κι ενα μηνα οποτε με το καρφωμα ουρλιαξε και ειπα να μη τη ζορισω και το αφησαμε τελικα.

Στα υπολοιπα...
-Νικ.Ουρανου 26.η Αλινα ή Αλισα που πλεον ειναι μονιμη εκει τα βραδια.Καστανο πιπινι με ομορφη φατσουλα και προσχαρη,πολυ ωραιο κορμι με ομορφα βυζια οπως τα ειδα σημερα.Δεν κανει γυμνο ομως
-Φριξου 13.η μοντελαρα η Ερικα.Πολυ ωραια ομορφη μελαχρινη,πολυ ψηλη
-Φριξου 15.η Τανια η γυναικρα την οποια θεωρητικα την εχω στη λιστα μου
-Φριξου 14.η Χριστινα η Ρουμανα :tits: :tits:
-Μαντζαρου 10.η Αντριαννα.Ξανθια πολυ ψηλη μοντελισιο κορμι με φοβερο κωλαρακι και ποδια,κρεμαστο βυζι και σπασμενη φατσα.Πολυ ωραιο σαλοναρισμα
-Αν.Γεωργιου 21.η Μονικα ,πρωην Χριστινα πρωην Λιλη με τα πλστικα βυζια πλεον και τα σαπια δοντια μπροστα.Μετρια για μενα μεσα
-26ης Οκτωβριου 35.η Σοφη την οποια ομως δε θυμαμαι καθολου απο Βαρδαρη
-Προμηθεως 25.η Αννα η καυλιαρα το μιλφακι με την ακουραστη αποδοση που γουσταρει το γαμησι
-Προμηθεως 14.Καινουρια λεει η τσατσα αλλα νομιζω ηταν η Σονια που δουλεψε εκει πριν κανα διμηνο και την ειχα γαμησει και δε μου αρεσε καθολου.Αλλαξε το μαλλι προς το ξανθο γι'αυτο και λιγο με μπερδεψε αλλα κατα 90% αυτη ηταν.Δινει κωλο στα 50ε
-Προμηθεως 11.η μελαχρινη Νατασα
-Προμηθεως 5.η Αντζελα η μικροσκοπικη η οποια αποψε ηταν ντυμενη Michael Jackson :2funny:Καθοταν στο σαλονι με ωραια ρομπα σε ολο το σωμα και καπελο moonwalker κατεβασμενο στη φατσα της :2funny:
-Σαπφους 5.η Μιρελα η μοντελισια.Διαχρονικη αξια κι αυτη οπως και να το κανουμε.Η τσατσα λεει στους πελατες οτι η Βερονικα ειναι στην Ουκρανια αλλα κι εγω ο μαλακας ξεχασα μετα να παω στο Σαπφους 20 να δω αν ειναι εκει
-Σαπφους 7.η Τζενιφερ η μινιον
-Σαπφους 8.Η Μιχαελα.Την ειδα και χθες το μεσημερι,Ρουμανα νταρντανα με ωραιες βυζαρες,πολυ σφιχτο κορμι και ομορφη φατσα με πολυ ωραια ματια.Μου'κανε πολλα κολπα στο σαλονι αλλα ευτυχως κρατηθηκα μιας και ετσι την ειχα πατησει και με τη Λαουρα εκει.Στα 50ε κανει γυμνο και στα 60 κωλο αλλα οταν ρωτησα για φουλ(69 γυμνο-κωλο)μου ειπε 80ε η τσατσα.Η ιδια ομως η κοπελα με παρακαλουσε με 60ε αλλα και παλι πολλα μου φανηκαν
-Τανταλου 9.η Αλεξανδρα η Ροναλντινιο η οποια εγινε εντελως ξανθια με τη μαλακω τη χτικιαρα τσατσα με τα γυαλια η οποια ευτυχως επρηζε τ'αρχιδια κατι Πακηδων και γλυτωσα.Εμενα παντως μ'αρεσε η Αλεξανδρα προσφατα που την πηρα
-Τανταλου 14.η πανεμορφη Νασια αλλα με αρνητικα σχολια στην πλειοψηφια

Ερημιτη,Κεφαλληνιας,Μαντζαρου 1,Αν γεωργιου 30,24,16,4 κλειστα
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
Για μια έλενα στο Α.Γεωργιου 4 ξέρουμε τι παίζει; την έχει πάρει κανείς;

καλημέρα. Την πήρα το Σάββατο το βράδυ. Δήλωσε Τσέχα και συνενόιση στα αγγλικά. Ηλικία 25-30, χαμογελαστή, ξανθιά ηλιοκαμένη με βελούδινη επιδερμίδα. Κώλο πολύ καλό-καμπυλωτό όχι μοντελέ στιλ. Βυζί μικρό πεσμένο. Στά συν: ο κώλος, δε βιάζεται και είναι δεκτική. Στα μείον το το βυζί. Εμένα μου έκανε κλικ και πέρασα καλά αλλά οχι ότι τρελάθηκα κιόλας. Αν θα την ξαναέπερνα; Μπορεί
Ελπίζω να βοήθεισα και καλά  :fuck1:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
-Φριξου 15.η Τανια η γυναικρα την οποια θεωρητικα την εχω στη λιστα μου

την πηρα 2 φορες μεσα σε 15 μερες, την πρωτη φορα στα μεσα του Ιουνη που εχω γραψει και κριτικη, και 2η φορα την προ-προηγουμενη κυριακη, που αυτο που με χαλασε και δεν θυμαμαι να το ειχε την 1η φορα, ειναι οτι ειχε κατι σημαδια πανω απο τα βυζια της που φενοντουσαν εντονα στο μπλακλαιτ φωτισμο, ηταν σαν να μαυρησε και σε εκεινα τα σημεια δεν ηταν μαυρησμενη, λες και ειχε πληγες οταν πηγε για μαυρησμα.?? την 1η φορα δεν τα θυμαμαι καθολου γιατι της τα εριξα στα βυζια οποτε θα τα εβλεπα, λιγο με χαλασε αυτη η εικονα, αλλα δεν πτοηθηκα, παντως μεσα ειναι καλη, εχει μπουταρες, γενικα σωματακι με ελαφρες καμπυλες, επισης εχει και ωραιο μουνακι για τους γλυψιαρηδες. :grin:
 

Επισκέπτης
απο πλεροφοριες που εχω  :cheesy: η βερονικα αυτες τις μερες θα επιστρεψει και θα ειναι μαλλον στο π.11
επισης κατι για την εμμα που μου ειπε φιλος που την πηρε σαββατο βραδυ, 3 μερες σερι του ειπε οτι δουλευη σε κατεχακη βραδυ και κωλεττη πρωι  :uglystupid:  και οτι αυγουστο θα ειναι στην πατριδα της την τρανσυλβανια  :2funny:
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
απο πλεροφοριες που εχω  :cheesy: η βερονικα αυτες τις μερες θα επιστρεψει και θα ειναι μαλλον στο π.11
επισης κατι για την εμμα που μου ειπε φιλος που την πηρε σαββατο βραδυ, 3 μερες σερι του ειπε οτι δουλευη σε κατεχακη βραδυ και κωλεττη πρωι  :uglystupid:  και οτι αυγουστο θα ειναι στην πατριδα της την τρανσυλβανια  :2funny:

Η τσατσά της Βερόνικας μου είχε πει ότι ήταν να επιστρέψει 1 Ιουλίου (δηλαδή χθες).

Όσο για την Έμμα, η ίδια μου έχει πει ότι δεν σκοπεύει να δουλέψει μακροχρόνια και ότι αυτή η χρονιά είναι μάλλον η τελευταία της.
 

Επισκέπτης
Η τσατσά της Βερόνικας μου είχε πει ότι ήταν να επιστρέψει 1 Ιουλίου (δηλαδή χθες).

Όσο για την Έμμα, η ίδια μου έχει πει ότι δεν σκοπεύει να δουλέψει μακροχρόνια και ότι αυτή η χρονιά είναι μάλλον η τελευταία της.
ναι και πρεπει να περασει απο γιατρο οποτε σημερα δυσκολα αυριο μπωρει να πιασει δουλεια για εμμα δεν ξερω κατι παραπανω απο τι εγραψα.
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
84
Πόντοι
6
-Τανταλου 9.η Αλεξανδρα η Ροναλντινιο η οποια εγινε εντελως ξανθια

πετυχημενος ο χαρακτηρισμος Ροναλντινιο   :rolleyes:  πρωινη καταθεση απο εμενα στην Αλεξανδρα και σιγουρα θα υπαρχει και δευτερη συντομα  :dancing:

χαιρετισματα και στα παλικαρια που παιζαν ποδοσφαιρο Πρωμηθεως με Σαπφους 6 ωρα το πρωι ,σιγουρα γραφουν στο μπου :birdman:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
καλησπερα στους συναγωνιστες
εχω μια ερωτηση,αυτη η μελαχρινη που ειναι στο καινουριο,βραδυ,διπλα ακριβως στη βιλκα απο την πισω πλευρα,ειναι καλη μεσα?
εχει βαλει κ σιλικονες γιατι εγω την θυμαμαι απο παλια που ηταν πλακα.
δουλευε κ κωλλετη κανα 2 φεγγαρια
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
καλησπερα στους συναγωνιστες
εχω μια ερωτηση,αυτη η μελαχρινη που ειναι στο καινουριο,βραδυ,διπλα ακριβως στη βιλκα απο την πισω πλευρα,ειναι καλη μεσα?
εχει βαλει κ σιλικονες γιατι εγω την θυμαμαι απο παλια που ηταν πλακα.
δουλευε κ κωλλετη κανα 2 φεγγαρια
Μαλλον την Μονικα, πρων Λιλη λες. Ωραιο κορμι, αλλα πολυυυυ παρλα! Κακες κριτικες εχει, εγω περασα μετρια.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.398
Κριτικές
216
Like
17.305
Πόντοι
35.697
ειναι ωραια γκομενα
αλλα συνηθως απο αυτες την πατας

Καλησπέρα στην παρεα,εκανα το λάθος και πήγα εγω εχθές.στο σαλοναρισμα εντυπωσιακή και πολλα υποσχόμενη αλλα μέσα είναι μαπα το καρπούζι.η τσατσα την παρουσίασε θεα και με τρομερές επιδόσεις στο τσιμπουκι,δίνω 50 γιουργια για ακαποτο και μόλις έρχεται μέσα μου ξεκινάει την παρλα.βγάζει το σουτιέν και πέφτουν τα ασημετρα βυζια της με τις τομές απο την επέμβαση να είναι ορατές αλλα και αισθητές με το χέρι.μετα ξεκίνησε τα μη με πονάνε και τα σχετικά,ξενερωσα στο έπακρο,μου πέφτει μια φορα και προσπάθησε να μου βάλει την κάποτε σαν καλτσα,τη βγάζει και μου λέει γιατί έτσι και ξεκινάει πάλι την παρλα και να μη μου σηκώνεται με τίποτα.στο 60% της στυσης μου βάζει την καλτσα και μου λέει έλα απο πάνω να μου τον βάλεις και να δεις θα σου σηκωθεί κιόλας  :2funny: μετα πολλα κάτι έγινε αλλα πολυ μένετε η γκομενα ασε που ενώ μου τον εγλυφε τραβάει και ένα ρεπσιμο και μου λέει (πάλι καλα σορυ) μόλις έφαγα για να αντεξω μέχρι το πρωι και και και παρλα και πάλι παρλα.ασε που λέει ότι είναι και 24 χρονων,σίγουρα κρύβει μια δεκαετία και τα μισά δόντια της είναι σάπια.μαύρο και πάλι μαύρο το παλιομπαζο..
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Καλησπέρα στην παρεα,εκανα το λάθος και πήγα εγω εχθές.στο σαλοναρισμα εντυπωσιακή και πολλα υποσχόμενη αλλα μέσα είναι μαπα το καρπούζι.η τσατσα την παρουσίασε θεα και με τρομερές επιδόσεις στο τσιμπουκι,δίνω 50 γιουργια για ακαποτο και μόλις έρχεται μέσα μου ξεκινάει την παρλα.βγάζει το σουτιέν και πέφτουν τα ασημετρα βυζια της με τις τομές απο την επέμβαση να είναι ορατές αλλα και αισθητές με το χέρι.μετα ξεκίνησε τα μη με πονάνε και τα σχετικά,ξενερωσα στο έπακρο,μου πέφτει μια φορα και προσπάθησε να μου βάλει την κάποτε σαν καλτσα,τη βγάζει και μου λέει γιατί έτσι και ξεκινάει πάλι την παρλα και να μη μου σηκώνεται με τίποτα.στο 60% της στυσης μου βάζει την καλτσα και μου λέει έλα απο πάνω να μου τον βάλεις και να δεις θα σου σηκωθεί κιόλας  :2funny: μετα πολλα κάτι έγινε αλλα πολυ μένετε η γκομενα ασε που ενώ μου τον εγλυφε τραβάει και ένα ρεπσιμο και μου λέει (πάλι καλα σορυ) μόλις έφαγα για να αντεξω μέχρι το πρωι και και και παρλα και πάλι παρλα.ασε που λέει ότι είναι και 24 χρονων,σίγουρα κρύβει μια δεκαετία και τα μισά δόντια της είναι σάπια.μαύρο και πάλι μαύρο το παλιομπαζο..
η αληθεια ειναι οτι ειναι πιτσιρικα
τα δοντια ειναι ενα θεμα οντως αλλα ειναι μικρη σε ηλικια
τα βυζια επειδη σουλατσαρε χωρις σουτιεν στο σαλονι δεν ειναι ασυμετρα αλλα οι ουλες φαινονται επειδη εχει κανει προσφατα την επεμβαση
ωστε μεσα τοσο χαλι ε?
γαμησε τα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom