Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.540
Πόντοι
12.525
μποτουλες πουθενα εκτος απο τσαρινα?  :grin:
H Καρμεν η Βουλγαρα που ετσι κι αλλιως παντα φοραει

αυτη ειναι η ιδια αννα που ηταν στην ερημιτη?? :think:
ναι αυτη ειναι και το Ερημιτη ηταν κλειστο παλι σημερα
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.540
Πόντοι
12.525
Ρε σεις βλεπω τωρα οτι αυτη που γαμησα χθες ειναι αυτη στο αλλο σαϊτ με το ονομα Τζουλια που καταχωρηθηκε προσφατα.Πρεπει να πεφτω πολυ εξω δηλαδη για να κανω λαθος...
Η φατσα και τα βυζια ειναι ιδια απλα δε μου βγαινουν τα κιλα.
Αν περασει κανεις πρωι απο Φριξου 14 και την δει ας το επιβεβαιωσει
 

ΝΙΚΟΣ1979

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
216
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα και απο εμενα φιλοι μου
επιτελουσ μπορεσα να μπω δεν μου δεχετε το κοδικο μου και το το  πηρε καταλαθοσ
τεσπα
εχτηεσ πηγα στην κιρα ειναι μπαζακι αλλα νκανει οραια πιπα και ειναι καλουτσικη και το λεο ετσι γιατι παιδια δεν εκανε παιχνιδακι και στο γλυφομουνι δεν εδειξε να τησ αρεσει και τραβιοταν με αποτελεσμα να κατσει 2 λεπτα δεν χερο γιατι μαλλον δεν το γουσταρει και πολυ και δαχτυλακι δεν με αφησε να βαλο καθολου
για πεστε ρε παιδια ειναι ετσι η σε μενα εκατσε η φαση ετσι????
σημερα λεο να παο στην ελλη να δο και εκει τη παιζει και θα σασ πο
αν εχετε καμια πιο γεματη εμπειρεια απο ελλη απο φριωου δοστε μια βοηθεια γουσταρει το γλυωιμο και τα δαχτυλακια η θα φαμε και εκει ακυρο???
ευχαριστω θερμα
 

Επισκέπτης
καλησπερα και απο εμενα φιλοι μου
επιτελουσ μπορεσα να μπω δεν μου δεχετε το κοδικο μου και το το  πηρε καταλαθοσ
τεσπα
εχτηεσ πηγα στην κιρα ειναι μπαζακι αλλα νκανει οραια πιπα και ειναι καλουτσικη και το λεο ετσι γιατι παιδια δεν εκανε παιχνιδακι και στο γλυφομουνι δεν εδειξε να τησ αρεσει και τραβιοταν με αποτελεσμα να κατσει 2 λεπτα δεν χερο γιατι μαλλον δεν το γουσταρει και πολυ και δαχτυλακι δεν με αφησε να βαλο καθολου
για πεστε ρε παιδια ειναι ετσι η σε μενα εκατσε η φαση ετσι????
σημερα λεο να παο στην ελλη να δο και εκει τη παιζει και θα σασ πο
αν εχετε καμια πιο γεματη εμπειρεια απο ελλη απο φριωου δοστε μια βοηθεια γουσταρει το γλυωιμο και τα δαχτυλακια η θα φαμε και εκει ακυρο???
ευχαριστω θερμα

αντεχει βλεπω η τσεπη σου φιλε....  :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ρε σεις βλεπω τωρα οτι αυτη που γαμησα χθες ειναι αυτη στο αλλο σαϊτ με το ονομα Τζουλια που καταχωρηθηκε προσφατα.Πρεπει να πεφτω πολυ εξω δηλαδη για να κανω λαθος...
Η φατσα και τα βυζια ειναι ιδια απλα δε μου βγαινουν τα κιλα.
Αν περασει κανεις πρωι απο Φριξου 14 και την δει ας το επιβεβαιωσει

al το αλλο σαιτ που λεσ ποιο ειναι
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Ρε σεις βλεπω τωρα οτι αυτη που γαμησα χθες ειναι αυτη στο αλλο σαϊτ με το ονομα Τζουλια που καταχωρηθηκε προσφατα.Πρεπει να πεφτω πολυ εξω δηλαδη για να κανω λαθος...
Η φατσα και τα βυζια ειναι ιδια απλα δε μου βγαινουν τα κιλα.
Αν περασει κανεις πρωι απο Φριξου 14 και την δει ας το επιβεβαιωσει

Την κοζαρα και εγω φενετε καλο τεμαχιο, μεσα τι λεει.?? (αν ειναι η ιδια)... εγω στην αρχη απο τις φωτο την μπερδεψα με την Μερτσυ, μοιαζει πολυ στο προσωπο αλλα τα βυζια δεν τεροιαζουν, πριν της 8 θα βγω λεω για Κιρα... :tits: αλλα θα κανω και βολτα....
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.540
Πόντοι
12.525
Την κοζαρα και εγω φενετε καλο τεμαχιο, μεσα τι λεει.?? (αν ειναι η ιδια)... εγω στην αρχη απο τις φωτο την μπερδεψα με την Μερτσυ, μοιαζει πολυ στο προσωπο αλλα τα βυζια δεν τεροιαζουν, πριν της 8 θα βγω λεω για Κιρα... :tits: αλλα θα κανω και βολτα....
μπαζακι ειναι αλλα καλη μεσα.Πολυ καλο τσιμπουκι κανει...
Φυσικα αν δεις την Κιρα ομως σιγουρα θα μπεις εκει :tits: :tits:
 

TheKing

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2010
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
Waz up guys? Απλα ηθελα να πω την γνωμη μου για Κιρα. Μεσα ειναι αρκετα ευχαριστη σαν συμπεριφορα και το ιδιο ειναι και το  :knockinb: αλλα με πολυ μετριο  :pipa1:
Το στηθος της ομως ειναι ενα full C cup και με δυσκολια να ειναι D. Δεν ειναι κατι τοσο ιδιαιτερο (στυλ Τζεσικα απο Κοζανη,ακομα δεν πιστευω τι εζησα),απλα εχουμε πηξει σε αβυζες και μας φαινεται ΟΥΑΟΥ! Ειναι ιδιο στυλ κοπελας με αυτες που "κυνηγαω και τροω" στα barακια καθε 2-3 εβδομαδες εξω. Τιποτα το τοοοοσο ξεχωριστο. Βεβαια στους τυφλους βασιλευει ο μονοφλαλμος...
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Waz up guys? Απλα ηθελα να πω την γνωμη μου για Κιρα. Μεσα ειναι αρκετα ευχαριστη σαν συμπεριφορα και το ιδιο ειναι και το  :knockinb: αλλα με πολυ μετριο  :pipa1:
Το στηθος της ομως ειναι ενα full C cup και με δυσκολια να ειναι D. Δεν ειναι κατι τοσο ιδιαιτερο (στυλ Τζεσικα απο Κοζανη,ακομα δεν πιστευω τι εζησα),απλα εχουμε πηξει σε αβυζες και μας φαινεται ΟΥΑΟΥ! Ειναι ιδιο στυλ κοπελας με αυτες που "κυνηγαω και τροω" στα barακια καθε 2-3 εβδομαδες εξω. Τιποτα το τοοοοσο ξεχωριστο. Βεβαια στους τυφλους βασιλευει ο μονοφλαλμος...

Συμφωνώ φιλάρα...
 

tsomidis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Waz up guys? Απλα ηθελα να πω την γνωμη μου για Κιρα. Μεσα ειναι αρκετα ευχαριστη σαν συμπεριφορα και το ιδιο ειναι και το  :knockinb: αλλα με πολυ μετριο  :pipa1:
Το στηθος της ομως ειναι ενα full C cup και με δυσκολια να ειναι D. Δεν ειναι κατι τοσο ιδιαιτερο (στυλ Τζεσικα απο Κοζανη,ακομα δεν πιστευω τι εζησα),απλα εχουμε πηξει σε αβυζες και μας φαινεται ΟΥΑΟΥ! Ειναι ιδιο στυλ κοπελας με αυτες που "κυνηγαω και τροω" στα barακια καθε 2-3 εβδομαδες εξω. Τιποτα το τοοοοσο ξεχωριστο. Βεβαια στους τυφλους βασιλευει ο μονοφλαλμος...


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
παιδιά για σήμερα το βρ'αδυ έχουμε αναφορά τι κορίτσια παίζουν..?
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Καταθεση στην Κιρα, η κοπελα θα ελεγα ειναι μια κοινη κοπελα απο το διπλανο χωριο, βυζια μεγαλα βλαχικα.!! ...νερουλα με σκληρη ρωγα, τα μισα απο της Κοζανητισας θα ελεγα, για οσους εχουν παιξει και εκει για να συγγρινουν, ποιο ευχαρηστα, γενικα η κοπελα το εχει μεσα στο δωματιο, ειχαμε και μπολικο καραμελωμα στα αρχιδια, αλλα μιλαμε για το καραμελωμα.!! τα ευχαρηστηθηκε δεοντως.!!  :grin:

απο εκει και περα βολτα δεν εγινε γιατι δεν υπηρχε χρονος παρα μονο σε αυτα...

Α.Γεωργιου 16. Η Νατασα η ρωσιδα...
Φριξου 9. Το μπι εμ νταμουγιου.! απο εξω οποτε μεσα η Αντριανα, αυτηνης ειναι η της Μαντυς, τα εχω ξεχασει ποια εχει το τσιπ και ποια το Χ... :grin:
Φριξου 15. Η καυλιαρα Εμα...την γουσταρα τρελα ετσι πως την ειδα αλλα τον ειχα ειδη δωσει στην Κιρα...
Φριξου 13. Η Μιραμπελα μεσα στο δωματιο...
και Φριξου 14. Λεει περημενανε νεο τεμαχιο απο Βουλγαρια... :think:

Αυτα... πεφτω στην χειμερια ναρκη μου και τα λεμε ξανα τον αλλον μηνα... :grin:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Γλυκουληδεεες ουου  :tits2:

Σας εχω παιχνιδακι , εδω ο συναθλητης  εβαλε βιντεακια απο ντελα γιουτουμπι( ριψοκυνδινος και θαρραλεος ... :rolleyes:)
τα ανακαλυψα τυχαια προχθες , τα εβγαλεε σιπλα σε κατι δικα μου ...ποιος μπορει να βρει απο που ειναι ?  :dancing:








Λυσεις ... ( οπως νομιζω )
[size=3pt]Σαπφους 5 / Σαπφου2 8 / Δε καταλαβα/ Σαπφους 8 / Επισης δε καταλαβα [/size]
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
1o σαμφως 5
2ο ειναι το σαμφως 8 πριν την ανακαινηση, η φωνη της τσατσα πρεπει να ειναι η σπορου.!!  :2funny: μαλλον απο το κοπελα ειναι κουκλιτσα...αν ελεγε και κανει καλο λαρυγγατο θα το ειχα σιγουρο.!!  :2funny:
3ο προμηθεους 11 και η τρελοτσατσα η γιαγια με τα ματοπουκαλα...μαλλον για Μιρελα την κωβω την κοπελα...
4ο σαμφως 8
5ο τανταλου 9

ΥΓ. Τι κερδαω.!?!τελω ντορο.!! :s&m_2:
 

Επισκέπτης
Waz up guys? Απλα ηθελα να πω την γνωμη μου για Κιρα. Μεσα ειναι αρκετα ευχαριστη σαν συμπεριφορα και το ιδιο ειναι και το  :knockinb: αλλα με πολυ μετριο  :pipa1:
Το στηθος της ομως ειναι ενα full C cup και με δυσκολια να ειναι D. Δεν ειναι κατι τοσο ιδιαιτερο (στυλ Τζεσικα απο Κοζανη,ακομα δεν πιστευω τι εζησα),απλα εχουμε πηξει σε αβυζες και μας φαινεται ΟΥΑΟΥ! Ειναι ιδιο στυλ κοπελας με αυτες που "κυνηγαω και τροω" στα barακια καθε 2-3 εβδομαδες εξω. Τιποτα το τοοοοσο ξεχωριστο. Βεβαια στους τυφλους βασιλευει ο μονοφλαλμος...

Massimo-DAlema.jpg
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
1o σαμφως 5
2ο ειναι το σαμφως 8 πριν την ανακαινηση, η φωνη της τσατσα πρεπει να ειναι η σπορου.!!  :2funny: μαλλον απο το κοπελα ειναι κουκλιτσα...αν ελεγε και κανει καλο λαρυγγατο θα το ειχα σιγουρο.!!  :2funny:
3ο προμηθεους 11 και η τρελοτσατσα η γιαγια με τα ματοπουκαλα...μαλλον για Μιρελα την κωβω την κοπελα...
4ο σαμφως 8
5ο τανταλου 9

ΥΓ. Τι κερδαω.!?!τελω ντορο.!! :s&m_2:
Στο 4, Σαπφους 8, ειναι η Μαριαννα, ενα φεγγαρι που ειχε γινει ξανθια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom