Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (3 μέλη και 27 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
:2funny: τελικα ηταν ποιο ευκολο απ οτι νομιζα
βλεπω γραφει και η ιδια εκει ...  :think:

Καλο φαινετε το μωρο ... και πλουσιο  :tits2:
btly4x6


Απο χθες ηξερα για την νεαρα αλλα δεν εγραψα για να μην γινει καμια σταβη και παει κανεις τζαμπα
μεγαλη πιθανοτητα υπαρχει να ειναι περαστικη λογο εορτων οποτε ... οσοι πιστοι  :zfuck:

Χριστινα.Σολ μας την εκανε μαλλον  :think:
παρακολουθει κανεις το θεμα με τα κωλομπαρα ? αναφερθηκε κατα κει ?  :think:

Το μωρό και καλό είναι και πλούσιο, :tits: :tits: :tits: πολύ περισσότερο μάλιστα από το ότι την δείχνουν οι φώτο.

Για τα δικά μου γούστα όμως. :tits2:

Το κολαράκι που φαίνεται στην φώτο έχει υποστεί photoshop, όχι πως είναι άσχημο στην πραγματικότητα, ίσως και καλύτερο θα έλεγα (για τα γούστα μου πάντα). :grin:

Σαν γενική εμφάνιση πάντως πολύ καλλίτερο από τις φωτογραφίες. :tits:

Τώρα για την απόδοση της χρειάζεται κάποιος εθελοντής για να έχουμε την πρώτη εικόνα.  :grin:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.875
Κριτικές
30
Like
653
Πόντοι
4.475
αυτη τη μελαχροινη που ειχες γαμησει κ σε περιμενα στ αμαξι?
την νταρντανα?
χθες το βραδυ στο ιδιο σπιτακι αχρηστε
τρεχα

Ναι ρε μλκ... αφού θυμάσαι... Ευχαριστώ. Θα πεταχτώ μία σήμερα...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Εμένα νομίζω θα μου αρέσει από αυτό που βλέπω στις φωτό, γιατί το λες αυτό είναι νταρντάνα? Αλλά παίδες δεν μπορώ να δώσω αναφορά αυτό το καιρό κάνω "νηστεία"!

Δεν την λες ακριβώς νταρντάνα, ίσως λίγο πληθωρική, όμορφα όμως, στο στυλ της μάρας ας πούμε, αλλά πιό ψηλή και με πιο έντονα χαρακτηρηστικά. :grin: :tits:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Καλά πήγες την είδες και δεν δοκίμασες Game???

Δεν δοκίμασα , εξάλλου δεν είμαι δοκιμαστής εγώ. :grin:, dokimazo :cheesy:

Πήγα απλά να πάρω μάτι, ήμουν και λίγο κουρασμένος, αλλά  κακά τα ψέματα τώρα με την κρίση για τις μόνες που δίνω 40αρι είναι η Έφη, η Κάντυ και η Αφροδίτη, για καμία άλλη. :dunno:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.875
Κριτικές
30
Like
653
Πόντοι
4.475
Δεν δοκίμασα , εξάλλου δεν είμαι δοκιμαστής εγώ. :grin:, dokimazo :cheesy:

Πήγα απλά να πάρω μάτι, ήμουν και λίγο κουρασμένος, αλλά  κακά τα ψέματα τώρα με την κρίση για τις μόνες που δίνω 40αρι είναι η Έφη, η Κάντυ και η Αφροδίτη, για καμία άλλη. :dunno:

Αν η κοπέλα είναι παραμένουσα θα πάω να δώσω εγώ... να τιμήσω και το νικ...
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Έχει καλά σχόλια και οι φωτογραφίες της μ΄έφτιαξαν. Ίσως αύριο μια βολτίτσα να την κάνω. Δεν την πήρε κανείς σήμερα;
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
ρε μαλακες....
ειδα τα προγραμματα κ στις 2 βιλλες
δεν σας εκανε εντυπωσε οτι εχουν μεχρι σημερα τα κοριτσια?
μπορει η εν λογο κυρια να ειναι ολη την εβδομαδα πρωινη απλα δεν βγαλαν το προγραμμα
Αυτό προσπάθησα κι'εγώ να πω........Δεν είναι η 1η φορά που το κάνουν.
Να βγάζουν ημερήσιες υπηρεσίες και όχι εβδομαδιαίες....... :think: :think: :think:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
ρε μαλακες....
ειδα τα προγραμματα κ στις 2 βιλλες
δεν σας εκανε εντυπωσε οτι εχουν μεχρι σημερα τα κοριτσια?
μπορει η εν λογο κυρια να ειναι ολη την εβδομαδα πρωινη απλα δεν βγαλαν το προγραμμα

Λάβετε υπ΄ όψιν σας ότι έρχονται και γιορτές και τα κορίτσια θα θέλουν και αυτές τα ρεπά τους να ξεκουραστούν, και λόγω γενικής  κρίσης και αναδουλιάς, ίσως να μην υπάρχουν και πολλά ανοικτά τις μέρες των γιορτών.
 

arnitis

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις αν δουλευει αυτη τη βδομαδα η αφρουλα
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
231
ξερει κανεις αν δουλευει αυτη τη βδομαδα η αφρουλα

Η Αφρούλα δουλεύει και σήμερα μέχρι τις 19.00
Από εβδομάδα μάλλον θα δουλέψει από Δευτέρα (θα πιάσει δουλειά κατά τις 11.00) έως Τετάρτη πρωϊνή (as usual).
Οι πληροφορίες είναι σημερινές. Θα ακολουθήσει αναλυτική κριτική από σημερινή επίσκεψη στο μωρό.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Λάβετε υπ΄ όψιν σας ότι έρχονται και γιορτές και τα κορίτσια θα θέλουν και αυτές τα ρεπά τους να ξεκουραστούν, και λόγω γενικής  κρίσης και αναδουλιάς, ίσως να μην υπάρχουν και πολλά ανοικτά τις μέρες των γιορτών.
η μπορει επισης κ να φερουν νεα κοριτσια για λιγες μερες ετσι ωστε να ξεκουραστουν τα παλια
 

Kingbe

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες καλησπέρα

η Μισέλ η Γαλλίδα από το Ν. Ουρανού που χάθηκε ξέρει κανείς;;;  :think: :think:  :'( :'(
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Πέρασα και είδα το καινούργιο μωρό στην Κοροβάγκου και ο GAMEOVER έχει δίκιο όταν λέει "είναι σαν την Μάρα και είναι για τα δικά μου γούστα και όχι τα δικά σας, μουαχαχαχα": κάπως ασουλούπωτη (καμιά 65 κιλά την κόβω), συμπαθητική, όχι κάτι εξαιρετικό στο πρόσωπο. Στην κοπέλα των φωτογραφιών ίσως να έμπαινα, όχι σ΄αυτήν. Πακέτο με την ενοχλητική σπορού τσατσά ("η κοπέλα στα 80 ευρώ κάνει απίθανο κα-τα-πλη-κτι-κό ακάπωτο τσιμπούκι, δεν έχεις δοκιμάσει καλύτερο"). Too easy η ατάκα- απάντηση εδώ, δεν της είπα τίποτα όμως.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Κατ΄ αρχήν ανταπόκριση από την χιονισμένη Κοζάνη, πολύ κρύο σήμερα εκεί, ανοιχτά όμως και τα διό τα μαγαζιά, και το πριβέ και το 69.

Στο 69 υπηρεσία η Τζίνα ένα όμορφο ξανθό κορίτσι με σώμα λαμπάδα και καταπληκτικό στητό βυζάκι. Τέτοια κορμιά αρέσουν στον  Apollo, αν ήταν εκεί θα ορμούσε. :grin: Γύρω στα 25 την έκοψα, αρκετά καλή παρουσία. :sunglasses:

Στο πριβέ, η Τζέσικα η βυζαρού, :tits: την είδα όμως με άλλον αέρα, πολύ καλύτερη από την τελευταία φορά, και σαν να ομόρφυνε και λίγο, πρέπει να πήρε κάνα διό κιλάκια και το ένα πρέπει να πήγε στα βυζιά της. :P Τις βυζάρες της τις είχε καλυμμένες με άσπρο ενισχυμένο σουτιέν και παρόλο που την έχω πάρει, καύλωσα αφάνταστα με το που την είδα. Αυτή αν πάρει κάνα 3-4 κιλάκια θα σφίξει το βυζί της και θα είναι γάμησε τα. :tits2: :tits2: :tits2:

Αύριο επιστέφει η κωλαρού η Λάουρα. :grin: Από Δανάη ουδέν νεώτερο. :S


Δεν κάθισα όμως γιατί το πρόγραμμα έλεγε Ιονέλα, καταδρομική έκανα , την έψαχνα καιρό, και την πήρα με το που γύρισα πίσω στη Σαλονίκη στο Σαπφούς 7, ξανθό μωρό με κολάρα, πέρασα πάρα πολύ καλά, και την χειρίστηκα πολύ άνετα. Θα ακολουθήσει πανηγυρική κριτική με πολλές λεπτομέρειες από την συνεύρεση.  :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Αναφορά κατά της 9:30. Δε πήγα σε όλα.
Προμηθέως 11 Βερόνικα
Προμηθέως 25 Κάρμεν.
Προμηθέως 19 δε μπήκα γιατί αν είναι η Μαιρούλα ή η Βίκυ Ουκρανέζα αναγκαστικά θα μπω
Σαπφούς με προμηθέως Μοντελίσια Μιρέλα. Αν είναι αυτή μοντελίσια εγώ είμαι ο Σταλόνε
δίπλα Ιονέλα: κρατήθηκα πολύ κωλάρα έχει
Απένταντι η Λάουρα και εδώ κρατήθηκα μου την έπεσε ωραίο βυζί αλλά μου βγάζει κάτι χαζοχαρούμενο
Σαπφούς 20 ένα μπάζο
Μαρινόσπιτο μια πολύ μέτρια
Αλουμινάτο Μια ξανθιά σκυλέ φάτσα 30 φεύγα μέτρια
Γκολντεν λαιντις πως το λένε Νάσια: Δε τρελάθηκα,
Νικηφόρου ουρανού τέρμα ουτε που τη θυμάμαι μπάζο
Τερματησα στην Εβελίνα Εκκλησία. Είχα να πάω 1 χρόνο και με θυμήθηκε. Όπως πάντα καλή και τρυφερή με το πούτσο μου και ότι την είπα το έκανε. Τα βυζάκια της όμως μίκρυναν αρκετά.
ΑΥτά....
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Το ξερω οτι ειναι οφ τοπικ, ομως βρηκα πολυ εξυπνο αυτο το κειμενο κι ειπα να το μοιραστω:

Εκδίδομαι, γι’ αυτό θα προτιμήσω να γράψω αυτό το κείμενο διατηρώντας την ανωνυμία μου. Κάνω αυτή τη δουλειά περισσότερο από ενάμιση χρόνο κι όμως τώρα που έχω κάνει έναν πλήρη κύκλο, από Χριστούγεννα σε Χριστούγεννα, νιώθω όλο το βάρος και τη φθορά. Φθορά σωματική και ψυχική. Για ένα χρόνο και οχτώ μήνες, δεν ξέρω πόσες εβδομάδες, έχω καθημερινές επαφές, «συνουσίες» που υποτίθεται ότι είναι συναινετικές, όμως κατά κύριο λόγο θυμίζουν επικίνδυνα βιασμούς...


Οποιος θελει μπορει να διαβασει κ το υπολοιπο..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom