Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.288
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
για το χριστινακι φιλε δεν χρειαζομαι σειρα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αυτή θυμάμαι κραύγαζε δυνατά στο σεξ. Για πριν 5 χρονια που την ειχα παρει λεω. Και ηταν μελαχρινη τοτε. Αλλαζε βαρδιες με την Εφη στο ιδιο μαγαζι πανω απ την Μοναστηριου
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
καλο και φιλοτιμο το χριστινακι αλλα εχασε πια την παλαι ποτε μοντελε αιγλη της στην μπουρδελοκατασταση της πολης νομιζω....πολλες οι ανταγωνιστριες γαρ....ειναι ομως μια καλη ιεροδουλος ,στο απλο παραμενει τυπικη,στο σεξ σοου πιο καυλα.....η επιδοση της βαινει αναλογη με το ποσο που καταθετεις....
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.288
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
καλο και φιλοτιμο το χριστινακι αλλα εχασε πια την παλαι ποτε μοντελε αιγλη της στην μπουρδελοκατασταση της πολης νομιζω....πολλες οι ανταγωνιστριες γαρ....ειναι ομως μια καλη ιεροδουλος ,στο απλο παραμενει τυπικη,στο σεξ σοου πιο καυλα.....η επιδοση της βαινει αναλογη με το ποσο που καταθετεις....
Πόσο Μαιων ειναι τωρα? Πάνω η κατω απο 30? :think:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.288
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Είχαμε κανένα νέο από τη Δανάη?  :think: Από τον kikas  :think: Την Μαρίνα την Ρωσσίδα τη μιλφ από Κατεχάκη? Και επίσης που έχει χαθεί το Μαρινάκη η Πολωνέζα από Ταντάλου? Σόρρυ για τις πολλές απορίες αλλά είμαι μακριά από Σαλονικη και δε μπορώ να ενημερωθώ αλλιώς  :-
 

Nick-Thess

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2008
Μηνύματα
454
Κριτικές
3
Like
307
Πόντοι
21
Καπου στα 34-35 την κανω κ γω, συμφωνω με deker...
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
Είχαμε κανένα νέο από τη Δανάη?  :think: Από τον kikas  :think: Την Μαρίνα την Ρωσσίδα τη μιλφ από Κατεχάκη? Και επίσης που έχει χαθεί το Μαρινάκη η Πολωνέζα από Ταντάλου? Σόρρυ για τις πολλές απορίες αλλά είμαι μακριά από Σαλονικη και δε μπορώ να ενημερωθώ αλλιώς  :-
οταν ρωτησα την τσα2 στα μεσα Αυγουστου μου ειπε οτι η αδεια της τελειωνει αρχες Σεπτεμβρη, μαλακια μου που δεν ρωτησα ποιας χρονιας
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Είχαμε κανένα νέο από τη Δανάη?  :think: Από τον kikas  :think: Την Μαρίνα την Ρωσσίδα τη μιλφ από Κατεχάκη? Και επίσης που έχει χαθεί το Μαρινάκη η Πολωνέζα από Ταντάλου? Σόρρυ για τις πολλές απορίες αλλά είμαι μακριά από Σαλονικη και δε μπορώ να ενημερωθώ αλλιώς  :-
απο δαναη τιποτα.....θα δουμε παλι στην κοζανη αν εμφανιστει ξανα....ο κικας μαλλον θα πεθανε τοσο πολυ που τον μελετατε.... :grin: :grin:
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Όντως απαράδεκτη η εμμανουελα απο την νικηφορου ουρανου απο την εκκλησια.Μη τα βυζια μου.Οχι ποναω,εγερνε την λεκανη της στο πισοκολητο.Χαλια.Ομορφη κοπελα,δε λεω , αλλα χαλια συμπεριφορα.ΜΑΥΡΟ λοιπον.
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
τωρα μπηκα στο σαιτ και βλεπω οτι μιλατε για μια τουμπανιεθ.ποια αποκαλειτε ετσι?προκειται να ερθει στην πολη μας?την ξερουμε?
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
433
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Διαβαζοντας κριτικες ειδα να αποκαλειται "Τουμπανιεθ" η Αντριαννα που επανερχεται απο Κυριακη στοVilla Erotica
  :rockon: Ειμαι διαβασμενος σημερα χαχχααχαχχα  :rockon:
  Αλλα οποιος εχει δοκιμασμενα ας πει με μια λεξη την ΠΑΝΤΑ προσωπικη του αποψη!!!  Αντριαννα? Candy? η Σαρα???

 
 

Επισκέπτης
Διαβαζοντας κριτικες ειδα να αποκαλειται "Τουμπανιεθ" η Αντριαννα που επανερχεται απο Κυριακη στοVilla Erotica
  :rockon: Ειμαι διαβασμενος σημερα χαχχααχαχχα  :rockon:
  Αλλα οποιος εχει δοκιμασμενα ας πει με μια λεξη την ΠΑΝΤΑ προσωπικη του αποψη!!!  Αντριαννα? Candy? η Σαρα???

   

Εγώ ψηφίζω Σάρα. Για να σε βοηθήσω λίγο η Αντριάννα κάνει υπερκαυλωτικά προκαταρκτικά είναι γάτα στο σεξ και πορνιάρα, η Σάρα είναι πανέμορφη στο πρόσωπο όχι ότι υστερεί στο σώμα, δεν είναι όμως τόσο γυμνασμένη όσο η Αντριάννα, πιο κορίτσι και "φυσιολογική" γκόμενα. Η Κάντυ είναι η επιλογή σου αν θέλεις να ανεβάζεις κυβικά γιατί είναι πιο μπαμπάτσικια από τις άλλες 2.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Αντριαννα Τουμπανιεθ  ( η Ισπανιδα )

Με νεο σετακι φωτογραφιων μαλλον το καλυτερο που ειχε ποτε
και με νεα τατου , επιστρεφει μετα απο κανα δυμηνο απουσιας
οπως μας ειπε καιο ο Διαβασμενος σημερα φιλος Μητσος  :grin:
dxcvcuu



Μητσο για  Αντριαννα? Candy? η Σαρα???
Ειναι διαφορετικες φασεις  εγω εχω παρει και τις τρεις και θα τις ξαναπαρω  :grin:
Candy ( 9,5)  Αντριαννα (9,4)  Σαρα (9) η δικη μου σειρα προτημησης
ομως στην πραγμτικοτητα δεν υπαρχει σειρα , οτι σου κανει κλικ
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Διαβαζοντας κριτικες ειδα να αποκαλειται "Τουμπανιεθ" η Αντριαννα που επανερχεται απο Κυριακη στοVilla Erotica
  :rockon: Ειμαι διαβασμενος σημερα χαχχααχαχχα  :rockon:
  Αλλα οποιος εχει δοκιμασμενα ας πει με μια λεξη την ΠΑΝΤΑ προσωπικη του αποψη!!!  Αντριαννα? Candy? η Σαρα???

   
εγω θα εμπαινα αντριαννα
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Όντως απαράδεκτη η εμμανουελα απο την νικηφορου ουρανου απο την εκκλησια.Μη τα βυζια μου.Οχι ποναω,εγερνε την λεκανη της στο πισοκολητο.Χαλια.Ομορφη κοπελα,δε λεω , αλλα χαλια συμπεριφορα.ΜΑΥΡΟ λοιπον.

Εμμανουελα στην εκκλησια ?  :think: δε θυμαμαι να ξαναακουσα
καινουρια πατατα μας ηρθε ? να προσεχουμε λοιπον  :think:

ενημερωτικα
Καρλα Αντριαννα Τζεσικα Εβελινα ηταν εκει τελευταια
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Αντριανα και Κριστυ;;;; Ολεεε, δε θα μου μεινει φραγκο  :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom