Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (6 μέλη και 45 επισκέπτες)

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Δεν είναι Κολούμπια, είναι Κ[size=20pt]Ω[/size]λούμπια......
Αθάνατη Ελληνική γλώσσα!
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
Μαγκες απο βαρδαρη πηγε κανεις να πει τι παιζει?
 

Επισκέπτης
blue-red-siren-light.gif
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
χαχαχαχα ... και ο gl προεδρος

Για μαρτινα εδαμε ταινις εχει και επονυμο .. Rodhes την λενε
ονομα πατρος αγνωστο ακομη  :grin:
Η Αλλη μαλλον μουφα ειναι ( σαν πορνοσταρ τουλαχιστον ) εκτος αν μας δειξει καμια ταινια της  :rolleyes:

Αντε ρε , μονο τα μισα διαβαζεις .. τις σχολαστικες εργασιες καθαριοτητος δε τις ειδες

ενοουσα το στενο αιδοιοο της κορασιδος


Τηλεφωνικα το εμαθα το νεο , δουλευε εκει και πριν κατι μηνες
λογικα η ιδια θα ειναι ... δ την ειδα


Ειχε η Ρουλια Κοττα Εβελινα ?  :think: δε θυμαμαι καμια
μηπως ενοεις την εκκλησια ?
εκεινη την πανηψηλη πως την λεγανε?που ποτε δεν μαθαμε αν ειναι τρανς ή οχι? ελινα?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
εκεινη την πανηψηλη πως την λεγανε?που ποτε δεν μαθαμε αν ειναι τρανς ή οχι? ελινα?

Ναι ετσι ..
μαθαμε πως δε μαθαμε  :grin: Ηταν
Ειχε ερθει ειδικος ινδιανος  ανιχνευτης απο την Αθηνα
και το διαπιστωσε


Μααανες γιατι ιου-ιου-ιζεις ?  :think:

Λεπων
Στο Λαφαμ η Λουση για οσους την ψαχνανε
Στην εκκλησια η Τζεσικα και το βραδυυ  ωωω γιες Εβελινα  :tits:
Βιλες Μαντυ και Σαρα μεχρι οχι πολυ αργα




 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
δεν πα να γαμ.... πες της αμα ανοιξεις παλι τον δορυφορο; :birdman:.....αυτην την βδομαδα που μπορω να ερθω εγω παλι θα λειπει.....; :headbang: :headbang: :headbang:

Ελα μη κανεις ετσι , υπαρχουν και χειροτερα
να εγω ας πουμε με την Αφρουλα , ενα μιση χρονο μια φορα απο σποντα ειδωθηκαμε  :rolleyes:

Απ την μια καλα ηταν να την παρεις αν τελειωνουμε , να προχωρησω και γω σε αρραβωνες κλτ
αλλα απ την αλλη ... χεχε ρουφα το μπαλακι σου  :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:



Με το κολουμπια το κανες το ταξιδακι? :grin:!!!!!Ναι η Μαντυ ητανε σωπα ρε ετσι λενε οι δορυφοροι σου εεεε ολη την βδομαδα εεεεεε ??Αρα να βρουμε αλλο στοχο γιαυτην την εβδομαδα :think:

Ναι  :cheesy:
Μαλλον εκει παει η δουλεια  :-
μακαρι να αλλαξει κατι αλλα καλου κακου βρειτε καμια καβαντζα και συ και ο προεδρος
καλα αυτος δεν εχει προβλημα ολο και καμια βρει ...
ειναι παμφαφο το χρυσο μου  :grin:
:birdman:

Blue Dream
Ενω μια  Lάουρα και μια Άνκα εβαλαν φωτο
Επισης γυρισε και η Αγαπη στο 52 ..
Για κοιταξτε στο λειντις να δειτε  :rolleyes:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Μεγάλη και πλήρη εσπερινή στουντιότσαρκα στα καταστήματα εκτός βαρδάρη είχα σήμερα. Ο κόσμος στα καταστήματα ελάχιστος έως μηδαμινός. Ά ρε κρίση καταραμένη. :tickedoff:

Λόγω της κρίσης λοιπόν τα καταστήματα Πέτρου Ερημίτη 2, Φρίξου 14,  Κοροβάγκου 5, 26ης Οκτωβρίου 52, ήταν κλειστά. :S Στα υπόλοιπα η κατάσταση είχε ως εξής :

- 26ης Οκτωβρίου 35Α (τσίρκο) ,  Η Βουλγάρα η Ρωξάνη, σε πρωινή και βραδινή βάρδια, και από μόνο του αυτό και μόνο το γεγονός μαρτυρά πόσο βαθιά είναι η κρίση ακόμη και στα μπουρδέλα. Πάντως την είδα λίγο αεράτη σήμερα την κοπέλα που σημαίνει ότι κάπου πάει να βρει ρυθμό. Εγώ της το εύχομαι ολόψυχα.

- Ανδρέου Γεωργίου 24, η Τζούλη το θωρηκτό, δε πολύ καλή κατάσταση, ομορφούλα για τους φαν των μεγάλων κυβικών, εγώ τη έχω στη λίστα και κάποια στιγμή θα τιμηθεί. :tits:

- Ανδρέου Γεωργίου 34, δεν πέρασα καθόλου , η Λούση ήταν σε πρωινή βάρδια μέχρι τις 8 το βράδυ.

- Ανδρέου Γεωργίου 4, η Λίλη η ξανθούλα, νοστιμούλα αλλά δεν τρελάθηκα κιόλας, στα υπ΄ όψιν λόγω θετικών κριτικών.

- Ι. Κωλλέτη 17, η τσατσά τη ονόμασε λέει Σακίρα, αλλά προφανώς πρόκειται για το πιπίνι των τελευταίων ημερών. Βυζί τούμπανο αλλά εμένα κάτι δεν μου άρεσε στο όλο πακέτο. :think:

- Κεφαλληνίας 8 (& Ανδρέου Γεωργίου) , περίμενα να δω την Λάουρα αλλά ήταν η Μέρτσυ, στο τσαφ πρόλαβα να βγω από την πόρτα του καταστήματος όταν άκουσα τα τακούνια της και πριν προλάβει να βγει στο σαλόνι είχα περάσει την εξώπορτα. :2funny: :2funny: :2funny:

- Νικηφόρου Ουρανού 1Β, η Εβελίνα, φρέσκια , αεράτη, ανανεωμένη, χαμογελαστή, ευδιάθετη και πιο όμορφη από ποτέ. :smitten: :smitten: :smitten:

- Νικηφόρου Ουρανού 26, η Τζούλια, κάποια Τζούλια μιας που πρώτη φορά  την έβλεπα, 7 αρσενικοί περιμέναμε να βγει από το δωμάτιο και μόλις βγήκε αναφωνεί, οοοοοο όλοι αυτοί οι άνδρες είναι για μένα ??!!! Ευχάριστη παρουσία, ξανθιά λεπτή, αξιαγάμητη αλλά όχι για τα δικά μου γούστα. :grin:

- Φρίξου 9 (Villa Erotica) , η Μάντυ , ήταν στο δωμάτιο περίμενα λίγο να την δω, αλλά όταν την άκουσα να χαχανίζει με τον συναθλητή, την έκανα με ελαφρά. :P

- Κατεχάκη 13 , η Milf Άννα με τις καλές κριτικές και με άσπρα σέξι εσώρουχα, σήμερα με άρεσε αλλά είχε σειρά άλλη κοπελιά. :-

- Μαντζάρου 10 , Η Βικτώρια, δηλαδή η Νάταλι – Λίζα και πως αλλιώς μπορεί να την λέγανε, με τις πλάτες ολυμπιονίκη στην κολύμβηση, εγώ προσωπικά όχι 40 που ζητά το μαγαζί αλλά ούτε και 30 δεν έδινα για δαύτη, προσωπική εκτίμηση, αλλά παρόλα αυτά η κοπέλα έχει τους οπαδούς της..

Η κατάθεση έγινε στην Εβελίνα που ξαναγύρισε κοντά μας μετά την σύντομη περιπλάνηση της στα στούντιο των Αθηνών και της Κορίνθου. Θα ξεχειμωνιάσει εδώ από ότι μου είπε, μιλήσαμε και για το site, τις κριτικές, φάνηκε να ξέρει πολλά, ήταν γενικά ένα πολύ ευχάριστο βραδινό για μένα, πέρασα πραγματικά πολύ υπέροχα και θα τη θυμάμαι έντονα αυτή τη βραδιά. Λεπτομέρειες στην πανηγυρική κριτική που θα ακολουθήσει. :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Λοιπόν να τα πάρουμε λίγο ένα-ένα.

Τζό η Άνκα στο λειντις είναι στανταρ η Μάγια. Η Λάουρα είναι η ντεμέκ ισπανίδα με τα μεγάλα κρεμαστά βυζιά. Είχε ντεμπουτάρει στο Προμ 25/Κατεχάκη 13 σαν Άντζυ αν θυμάμαι καλά.

Η Άντζυ που έγραψε ο φίλος στην κριτική στο ταντάλου 9 παραμένει ακόμα μυστήριο, έχουμε να κάνουμε με ύποπτη από ουγγαρία 22 ετών με ωραίο κώλο.

Τώρα ο κύριος ΓΚΕΙΜΟΒΕΡ σκάει την είδηση βόμβα για καινούργιο πιπίνι που το λένε Σακίρα στην Κωλέτη κ έχει κ βυζί τούμπανο!!! ΓΚΕΙΜ αν δεν σε κάνει κόπο μια εκτενέστερη περιγραφή σε παρακαλώ? (με extra λεπτομέριες στο βυζί!)
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Τώρα ο κύριος ΓΚΕΙΜΟΒΕΡ σκάει την είδηση βόμβα για καινούργιο πιπίνι που το λένε Σακίρα στην Κωλέτη κ έχει κ βυζί τούμπανο!!! ΓΚΕΙΜ αν δεν σε κάνει κόπο μια εκτενέστερη περιγραφή σε παρακαλώ? (με extra λεπτομέριες στο βυζί!)

Λοιπόν όπως γράφω πρόκειται για το πιπίνι των τελευταίων ημερών και εννοώ την ταξινομημένη Τζία που μετρά ήδη διό κριτικές, και που η τσατσά πήρε την πρωτοβουλία με καμάρι μάλιστα να την μετονομάσει σε Σακίρα, γιατί ίσως το Τζία δεν της καθότανε καλά.

Της έβαλε και ένα δικτυωτό σάλι γύρω από τον κώλο της και βγαίνει στο σαλόνι όξω με τα τούμπανα, και κάνει γύρα και κουνά τον κώλο της σε στυλ Σακίρα.

Αυτό είναι το όλο ξενέρωτο κλου.

Εμένα κάτι όμως , όπως γράφω και παραπάνω , κάτι δεν μου άρεσε στο όλο πακέτο.
 

Επισκέπτης
Λοιπόν όπως γράφω πρόκειται για το πιπίνι των τελευταίων ημερών και εννοώ την ταξινομημένη Τζία που μετρά ήδη διό κριτικές, και που η τσατσά πήρε την πρωτοβουλία με καμάρι μάλιστα να την μετονομάσει σε Σακίρα, γιατί ίσως το Τζία δεν της καθότανε καλά.

Της έβαλε και ένα δικτυωτό σάλι γύρω από τον κώλο της και βγαίνει στο σαλόνι όξω με τα τούμπανα, και κάνει γύρα και κουνά τον κώλο της σε στυλ Σακίρα.

Αυτό είναι το όλο ξενέρωτο κλου.

Εμένα κάτι όμως , όπως γράφω και παραπάνω , κάτι δεν μου άρεσε στο όλο πακέτο.

Α, σωστά είχαμε κ αυτήν αλλά την είχα ξεχάσει κιόλας γιατί κ έμενα δεν μου το έκανε το κλικ. Αν κ να μου το θυμηθείς η συγκεκριμένη θα κάψει καρδιές εδώ μέσα. Φαίνεται καβλιάρα τύπισσα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Καυλιαρηδες καλησπερα…. :rockon:ακολουθει  μεγαλη αναφορα από τα στουντιο της πολης μας πρωινη και εχουμε

-σααλ η βουλγαρα μιλφ ευα καλη επιλογη για μιλφοφαγους και κουλουρτζηδες
-τσιρκο η ρωξαννα οχι η μελαχρινη ρωξαννη αλλα η ξανθια βουλγαρα με το μεγαλουτσικο αλλα χαλαρο βυζι,κοντουλα αλλα με σεξι ψηλοτακουνη γοβα,ομορφο προσωπο που μοιαζει λιγο με την μαρα....απο 30 απλο και εχει με 40 γλειψιμο και με 50 γυμνο με χυσιμο στα βυζακια αλλα οχι και αλλα γνωστα απο παλιοτερες κοπελες του μαγαζιου εξτριμ προγραμματα οπως πρωκτικο και χυσιμο στο στομα....

-κωλετη η ολντ ταιμ κλασικ εφη

-ερως 16 η πληθωρικη νταρντανα βανεσσα που παλια συστηνοταν και ως νατασα, με την αξιεπαινη κωλαρα με λιγη κυτταριτιδα ,ομορφη και κοκκινομαλλα,γαμευσιμη και καυλερη για φαν των busty μωρων...παλια εδινε και κωλο αλλα τωρα δεν αναφερθηκε στο σαλονι τουλαχιστον....απο 40 το απλο οπως και σε ολα τα μαγαζια της αλυσιδας αυτης

-εκκλησια ουρανου 1β η τζεσικα απο τηλεφωνου.....πατατα ολκης :headbang:

-κατεχακη η οντως ελαφρως αδυνατισμενη μαρα και ενας συναγωνιστης που περασε καρφι μεσα,μαλλον θαμωνας και γνωστης του φορουμ....αν και απο επαρχια κι αυτος

-ματζαρου 14 η σεξι και εντυπωσιακη σε φινετσα ρωσιδα γιαννα.....μαυρο ολοσωμο σετακι και πολυ ωραιες γαμπες και κορμαρα

-ματζαρου 1 η βουλγαρα αντζελικα,αλλους τους αρεσει αλλους οχι....εγω υπερψηφιζω...μειον το χαλαρο για την ηλικια βυζι,λιγο στεγνη συμπεριφορα συν η προστυχοφατσα

-ερημιτου η ψιλοαδιαφορη πια πετρουλα και μπροστα μαλλον ναντια μου ειπε αλλα δεν περασα γιατι δεν ειχα ορεξη για τραβηγματα και κουβεντες...

-κοροβαγκου ακομη κλειστη αλλα θα ηταν η μουναρα σαρα αργοτερα εμαθα

-φριξου 14 κλειστο με σημαδια εγκαταλειψης

-φριξου 9 βιλα εροτικα το τζιπ της μαντυς απεξω και η μαντυ απο μεσα....αναμικτες εδω οι κριτικες αλλοι την βριζουν ,αλλοι την εξυψωνουν ,ειναι θεμα οτι και η γκομενα ειναι κυκλοθυμικη μαλλον...τεσπα γνωστη και μη εξαιρετεα πια σε αθηνα και σαλονικη...

-λαφαμ η λουση η φιλη του καραμαν και η ευγενικη ιντελεκτουελ τσατσα....

-κεφαλληνιας η ουγγαρεζα κατερινα με τις βυζαρες και τις μετριες κριτικες στο δωματιο με πελατη

-26ης οκτ 52 η αλλη ρωσιδα μιλφ αγαπη,προσωπικα εχω περασει καλα μαζι της,αλλα ειναι και αυτη με τις ωρες της

-βιτρινατο ανδρεου γεωργιου 24 η βιολετα με σεξι κοιλιακους αλλα αρχιζει να μιλφιζει στο προσωπο,βγηκε αγκαλιτσα στο σαλονι με την τσατσα....αλλαγμενο και το μαλλι πιο σκουρο και ισως πιο κοντο ή μαζεμενο ....αφου η τσατσα την παινεψε για τις επιδοσεις της με παρακαλεσε να περασω για να αποκτησει και η κοπελα και το μαγαζι σαν καινουριο που ειναι μια πελατεια αλλα οταν εριξα ακυρο η βιολετα συνοφρυωμενη εφυγε για τας κουζινας ενω  η τσατσα παρεμεινε ευγενης και της το αναγνωριζω....βεβαια η βιολετα δεν θυμαται αλλα θα της το θυμησω εγω οτι η μονη θετικη κριτικη που ειχε σε αυτο το φορουμ ηταν απο μενα ενα χρονο σχεδον πριν παρα κατι.....αυτα για να μην λενε μετα τι τις φταιει και δεν εχουνε δουλεια

=αλιακμωνος 8 .....κλειστο ....μην ψαρωνετε :grin: :grin: εμεινε μονο η πινακιδα της οδου και προφανως πηγε στον τιμημενο βαρδαρη

οσο κι αν λοιπον η στειρα αντιπολιτευση θελει να φωναζει εχουμε λοιπον 15 στουντιο ανοιχτα και μερικα φιλοξενουν αρκετα εντυπωσιακα μουνια στην πρωινη ζωνη....αρα μουνια υπαρχουν....και σπιτια υπαρχουν.....ΛΕΦΤΑ  δεν υπαρχουν  :2funny:γιαυτο και γω εκανα μια ταπεινη καταθεση του σαρανταρικου ....σε ποια;σας αφηνω να το βρειτε μεχρι την δημοσιευση της κριτικης.....παντως αλλη βολτα μεγαλη δεν θα κανω μαλλον αλλα καμια σποραδικη καταθεση σιγουρα θα παιξει το τριημερο που ακολουθει....
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
454
Κριτικές
9
Like
411
Πόντοι
21
γιαννα δοκιμασες??για πες....
 

tisso

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Μα που πηγε η Λαουρα απο 26ης?????????????????????
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Καυλιαρηδες καλησπερα…. :rockon:ακολουθει  μεγαλη αναφορα από τα στουντιο της πολης μας πρωινη και εχουμε

-κωλετη η ολντ ταιμ κλασικ εφη
Εφουλα :smitten:
-ερως 16 η πληθωρικη νταρντανα βανεσσα που παλια συστηνοταν και ως νατασα, με την αξιεπαινη κωλαρα με λιγη κυτταριτιδα ,ομορφη και κοκκινομαλλα,γαμευσιμη και καυλερη για φαν των busty μωρων...παλια εδινε και κωλο αλλα τωρα δεν αναφερθηκε στο σαλονι τουλαχιστον....απο 40 το απλο οπως και σε ολα τα μαγαζια της αλυσιδας αυτης
θυμαμαι ακομη την αναφορα του Καραμαν που βγηκε αναφωνοντας Μπαζοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο  :2funny:
Την εχω στη view list κι αυτη


-κοροβαγκου ακομη κλειστη αλλα θα ηταν η μουναρα σαρα αργοτερα εμαθα
Ε οχι και μουναρα .. ουτε χοντρη ειναι ουτε ασχημη  :2funny:

-φριξου 14 κλειστο με σημαδια εγκαταλειψης

-φριξου 9 βιλα εροτικα το τζιπ της μαντυς απεξω και η μαντυ απο μεσα....αναμικτες εδω οι κριτικες αλλοι την βριζουν ,αλλοι την εξυψωνουν ,ειναι θεμα οτι και η γκομενα ειναι κυκλοθυμικη μαλλον...τεσπα γνωστη και μη εξαιρετεα πια σε αθηνα και σαλονικη...
Ευχομαι μετα την τριτη μου προσπαθεια να ανοικω στους δευτερους  :priest: ευτηχος δεν ανοικω στους πρωτους , καπου στην μεση ειμαι
θεωροντας την μια καλη επιλογη . Προσοχη θελει το φορτωμενο της προγραμμα ομως που καμια φορα την καθηστα οχι και τοσο καλη επιλογη λογο , τι αλλο ?
κουρασης  :idiot:
Κουκου Στελιοοοοοο  :birdman:


-λαφαμ η λουση η φιλη του καραμαν και η ευγενικη ιντελεκτουελ τσατσα....
Ποια ειναι αυτη η Ιντερκουλερ τσαστσα ?  :think: Η Λουση δε μας παιζει πια ?  :think:

-Κεφαλληνιας η ουγγαρεζα κατερινα με τις βυζαρες και τις μετριες κριτικες στο δωματιο με πελατη
Την ειδα ... μετρια καταστσαση ευτηχος δεν ειμαι βυζοκινητος γιατι μαλλον θα σκάλωνα
  Ποσες Κατερινες ειχε η Τσιρκοαλυσηδα ?  :think:

Τελικα η Πολυαναμενομη Πατρινια τι εγινε ?  Πηγε να ετοιμαστει για το Καρναβαλι ?  :think:

-26ης οκτ 52 η αλλη ρωσιδα μιλφ αγαπη,προσωπικα εχω περασει καλα μαζι της,αλλα ειναι και αυτη με τις ωρες της
Μπα δε μου κανε κλικ , οποτε δεν εχω και αποψη ...

-βιτρινατο ανδρεου γεωργιου 24 η βιολετα με σεξι κοιλιακους
αυτη δε την εχω δει αλλα θα παω ... θελω να δω τους σεξυ κοιλιακους ...
καμια κοιλια σαν την δικια σου φανταζομαι  :2funny:



οσο κι αν λοιπον η στειρα αντιπολιτευση θελει να φωναζει εχουμε λοιπον 15 στουντιο ανοιχτα και μερικα φιλοξενουν αρκετα εντυπωσιακα μουνια στην πρωινη ζωνη....αρα μουνια υπαρχουν....και σπιτια υπαρχουν.....ΛΕΦΤΑ  δεν υπαρχουν  :2funny:γιαυτο και γω εκανα μια ταπεινη καταθεση του σαρανταρικου ....σε ποια;σας αφηνω να το βρειτε μεχρι την δημοσιευση της κριτικης.....παντως αλλη βολτα μεγαλη δεν θα κανω μαλλον αλλα καμια σποραδικη καταθεση σιγουρα θα παιξει το τριημερο που ακολουθει....

1ον Σταματα να μου κλεβεις τα  σκλογκαν  :birdman:
2ον Σταματα να κλαις που δε πετυχες την Καντυ  :birdman:
3ον Αντε γραψε την  κριτικη  να δουμε ποια χοντρη πηδηξες παλι  :2funny:

Μουνια υπαρχουν , και θα γραφου κα στο φορουμ και θα μας βαζουν και φωτο
και θα ειναι και μουναρες .
Πουτανικη αναγεννηση  :rockon:

Τα σεβη μου προεδρε των συνωφριωμενων μπαζων  :birdman:





* Το ποστ απευθηνετε στον gl -  Ουδεμια ευθηννη φερουμε για τυπογραφικα λαθη - Τα προιοντα μας πωλουνται χωρις ντεκορ  :birdman:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Λοιπόν να τα πάρουμε λίγο ένα-ένα.

Τζό η Άνκα στο λειντις είναι στανταρ η Μάγια. Η Λάουρα είναι η ντεμέκ ισπανίδα με τα μεγάλα κρεμαστά βυζιά. Είχε ντεμπουτάρει στο Προμ 25/Κατεχάκη 13 σαν Άντζυ αν θυμάμαι καλά.

Η Άντζυ που έγραψε ο φίλος στην κριτική στο ταντάλου 9 παραμένει ακόμα μυστήριο, έχουμε να κάνουμε με ύποπτη από ουγγαρία 22 ετών με ωραίο κώλο.

Τι στο πουτσο  αλλαζουν ονοματα ολη την ωρα δε μπορω να καταλαβω
θα αρχησω να πηδαω μονο με επιδηξη ταυτοτητας μου φαινετε  :idiot:

Βασιζομαι πανω σου μεγα ανιχνευτη  :cool2: η αναγνωριση υποπτων μ ωραιο κωλο ειναι υποθεση μαανες  :grin:


Ενα μπραβο στους  τσαρκαδορους αναφορεις gameover & gl
Χωρις εκπληξεις ειδα οι βολτες αναμενονμενα τα ονοματα

ωστοσο ...
- Εχουμε επιστροφες , Λουση-  Εβελινα - Ναταλι
- Οι βιλες ξεμεινανε απο γκομενες ( και θα κουραστουν τα κοριτσια που λεει κι Στελιος  :2funny: )
- Ερημητη και Ουρανου 26 Σααλ τα θεωρω κλειστα το πρωι :dunno:
- Φριξου 14 επισης δε μου λειπει ... Εκτος απο την Ρεβεκκα που δεν προλαβα να παρω εκει και την ηθελα

Εντοπισατε καμια κινηση για νεο μαγαζι ?  :think: κατι πηρε το αυτι μου για ενα εκει στον μυλο  :think:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246


Αυτην πηδηξες  :sunglasses:
-ματζαρου 14 η  ρωσιδα γιαννα.....

με εκπληξεις τις
-τσιρκο η ρωξαννα
-ερως 16 η πληθωρικη νταρντανα βανεσσα

ε ?


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom