Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (2 μέλη και 36 επισκέπτες)

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Ειρήνη λοιπόν. Ρουμάνα πιπίνα. Δερματάκι απαλό, μαλλιά πιασμένα αλογοουρά (μ'αρέσει αυτό), ματάκι ανοιχτόχρωμο (μάλλον γαλανό) και σωματάκι όμορφο με καμπύλες, κωλαράκι μια χαρά!

Δε μου αρέσουν οι εκφράσεις: "Μακριά", "Χάλια", "Δεν αξίζει". Ξέρω ότι η εμπειρία του καθενός μπορεί να είναι διαφορετική, ανάλογα το χαρακτήρα του και διάφορους άλλους παράγοντες, όπως π.χ. τι πρόγραμμα πήρε, τι του αρέσει κτλ κτλ

Περισσότερες λεπτομέρειες στην κριτική που θα ακολουθήσει.

Με δύο λόγια, για μένα πάντα, ήταν ένα διεκπεραιωτικό δεκάλεπτο, από την αρχή μέχρι και το τέλος του. Αν όμως δεν είχα δοκιμάσει, δεν θα ήξερα. Κάποιος άλλος πιθανών να απογειωθεί. Γούστα είναι αυτά.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Αγαπουλααα.!!!...αναφορα.!! Πριν λιγο κατα της 21-22:00 σε βαρδαρη και σε επιλεκτικα στουντιο μπουρδελοτσαρκαν...
Εχουμε και λεμε απο βαρδαρη μερια νεκραααα.!! ολα στα 30ευρω αρχικη. Συμπληρωνω και επαλιθευω την αναφορα του npetrak77...η βολτα ξεκινησε χαλαρα και εβαλα τον σκληρο δισκο στο rec καταγραφοντας τα παντα, αλλα μετα απο 2 βαρελισιες ειχαμε απωλειες δεδομενων... :2funny:

Τανταλου 9. Ψιλοανακαινηση, αλαξανε εξοπορτα, πλακακια στο σαλονακι, οι καναπεδες παραμενουν οι ιδιοι, φωτισμος με σποτακια, βγαλανε και το καδρο με τον μοικανο που μου θυμηζε τον γαμαικανο.!  :2funny: και στην θεση του κρεμασανε lsd  ;) television, λογικα και τα δωματια θα τα περηποιηθηκαν αναλογως, και νασου και η κοπελα, Ζωη, πιπινα με ποιασηματακια, αβυζη σχεδον, αγορε μαυρο μαλι, μετριο προσωπο, κοινως το κοριτσακι της διπλανης πορτας, δεν με ενθουσιασε...
Τανταλου 14. Βγενει απο το δωματιο η κοπελα κοβω κορμι και κωλαρακι θανατηφορο.!! ανεβαινω στο κεφαλι και τρωω ητα.!!  :headbang: η ασχημη Κορινα, με ξανθοκαστανο μαλι...
Τανταλου 8. Η μουσικη στη διαπασων να παιζει μπιτια.!!  :headbang: και ξεπροβαλει η Νταιζυ...με τις βυζαρες τις μεσα σε ενα ωραιο ασπροθαλασσι συνολο... :cum:
Τανταλου και Σαπφως Γωνια. Τσιγγανακι μαυρομαλικο πιπινακι, Αντζελα, εχει ενα κωλαρακι κωλαση.!! το μπουρδελακι το σημαζεψανε λιγακι, αλαξανε και πομολα στην κεντρικη εισοδο, παει εκεινο το θρυλικο πομολο με την σακουλα.!  :2funny:, μεσα μυρηζε φρεσκοβαμενες οι πορτες, λαδομπογια, μυρηζε σαν λοχος απο στρατοπαιδο.!!  :2funny:
Σαπφως 20. Ωχχχχχ παναγια μου.!! :priest: Η Κελυ ποιο σεξυ απο ποτε.! με μαλι φουντωτο μπουκλωτο ηταν σκετη πατατοπαγιδα σημερα, ετοιμος ημουνα να μπουκαρω και να  :knockinb: :knockinb:
Σαπφως 7. Ξανθια προμιλφ κοινως μπαζο, ειναι αυτη που εχει παρει γυρα ολα τα ντελα, την εχω πετυχει Προμηθεους 11, και τελευταια Α.Γεωργιου 24, η μπαζοξανθια επεζε και με τα μαλια της για να μας καυλωσει...βρε ουσστττ.!!
Σαπφως 8. Βαψανε και εδω μυρηζε φρεσκοβαμενο, εφυγε και η αερογραφια στο τοιχο εκεινη με την αλιεν πουτανα.!!  :2funny:, Λαουρα το μωρο ξανθο μικροκαμομενο με πολλα υποσχομενο στηθος, χωρις κιλοτακι φενοταν η λωριδα ξυρησμενη.. :cum: μπηκε στη λισταν για σφαξιμο.! :zfuck:
Σαπφως 5. Μιρελα λεει η τσατσα με τα ματομπουκαλα, δεν περημενα να την ειδω...σακ βουαγιαζ.!  :grin:
Προμηθεους 11. Βε ρο νι κα.! με πονεσε η καρδια που εφυγα...την βρηκα ελαφρως αδυνατησμενη...της χρωσταω ενα πηδημα...και αυτης. :fuck1:
Προμηθεους 14. Μπαζοπιπινακι, ηταν δεν θυμαμαι και πολλα, απωλεια μνημης... :grin:
Προμηθεους 19. Βικη ουκρανεζα, βγενει λεει 30...οκ.! :grin:
Προμηθεους 25. Καραμελα...Live.!!  :2funny: κοινως Καρμεν, μου πεταξε τις βυζαρες μπρος στην μαπα ξεχυληζανε μεσα απο το σουτιεν που με τα βιας τα κρατουσε, να φυγει καμια κοψα να βγαλει κανα ματι...  :2funny: πολυ τουπε την ειδα και δεν με αρεσε η DFE...

και δρομο για city gate, οπου ειχα καιρο να δω τον παππου με το ασημι το αουντι να μου παιζει τα φωτα η κολοπουστρα.!!  :2funny:

Μαντζαρου 10. Νατασα η αλλη η νταρντανα, πωπω μπααααζοοο.!! ποιος την πληρωνει ηθελα να ηξερα.??  :think:
Μαντζαρου 1Α. Ναι.! Ξανανοιγε η μπουρδελαρα.!!  :rockon: Ωραιες αναμνησεις εχω απο εδω με Μονικα βουλγαρα, Σαντρα ισπανιδα, Μαρινα Τσεχα... :P...η κοπελια που δουλευε με καθε επιφυλαξη πρεπει να ηταν η Αντζελα που ηταν στο ερως στον μυλο, καποτε και στο 26ης 52, μαυρομαλα ξερακιανη, ψιλοασχημη, δεν την ειδα και καλα, την αποκλειω να ηταν η Αντζελα η βουλγαρα την οποια εχω να δω παρα πολυ καιρο, καποιος που θα την δει και θα ξερει καλυτερα να μας διαφωτισει...
Κατεχακη 13. Το πρωτο 40αρι που ακουσα, οχι οτι στα αλλα δυο ηταν 30 αλλα δεν ειπαν τιμες, το μωρο ενα καστανοξανθο μπακλαβαδακι.! πιπινακι ομορφουλικο με ωραιο σωματακι, ντροπαλο το εκοψα, αξιζε πιστευω τα 40α της...


και παμε μυλο γιατι η ουροδοχος κυστη μου αρχισε να με πιεζει ασχημα... :grin:

Κωλετη. Καζανη μεσα απο την ζεστα και να περημενω να βγει το τεμαχιο, δεν αντεχα ειμουν ετοιμος να την εκανω οπου βγηκε η Εμμανουελα, οχι η πατρινια, ξανθια πιπινα ομορφουλικια, καπου την εχω ξαναδει αλλα με αλλο ονομα νωμιζω...
Ν.Ουρανου 26. Ξανθια κοπελιτσα τιποτα το ιδιαιτερον...
Πετρου ερημητη. Ανοιχτο.
Φριξου 14. Κλειστο.
Φριξου 9. Κλειστο.
Κοροβαγκου. Ανοιχτο. (edit) ηταν αποκλεισμενο απο μελος του bourdela και εξω δυο μπραβοι διωχναν κοσμο.!!  :2funny: :2funny: :2funny:
Κεφαληνιας. Ανοιχτο.
Α.Γεωργιου 34. ΑΝοιχτο.
Α.Γεωργιου 24. Η Βιολετα με αλαγμενο χρωμα μαλιων προς το μαυρο ή κοκκινο δεν φενοταν καλα, μεσα σε μαυροκοκκινα σεξυ εσωρουχα... :cum:
Α.Γεωργιου 16. Οπως εχει υποθει ξανανοιξε η μπουρδελαρα, και εδω πολυ καλες αναμηνησεις... :knockinb: :fuck1: :zfuck:...η τσατσα η ξανθια η χοντρουλα η ψιλοαχωνευτη που ηταν συνυθως Μαντζαρου 1Α, και η κοπελαρα η Νατασσιααα!! η ρωσιδουλα μας μεσα σε ενα κρεμ φορεματακι με ασπρες ψιλες μποτουλες, ηταν σκετη καυλα.!!!  :cum: :cum:
Α.Γεωργιου 4. Εδω σταματησε ο χρονος.!! Λιλη.! πιπινακι 19 μαιων, μολις την ειδα μπουκαρα μεσα χωρις 2η σκεψη, αξιζε το μικρο και προστυχο πουτανακι, περισοτερα στην κριτικη που θα ακολουθησει προσεχως...
26η οκτωβρη 52. Δεν περασα...
26ης Οκτωβρη 35Α. Ανοιχτο.



Αυτααααα.!! Καλημερας σας...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
λογο ελειψης χρονου δε πηγα να δω τι παιζει βραδυ σε Κατεχακη και Σααλ που ηθελα


Δε  ξερω τι γινετε αλλου παντως η οδος κοροβαγκου δεν ειναι ενα μη πολυσυχναστο στενο
τους εχει μαζεψει εκει η Καντυ ολους
μαζι και μενα οπου μετα απο λιγη αναμονη μπηκα καιαιαιαια

Εαλω η πολις  :rockon:
Της εδωσα την παρθενια μου  :grin: , 100 το πρωκτικο , εγω μπηκα με 150 σε σουπερ ντουπερ φουλ προγραμμα

Αναμνηστικες φωτογραφιες που σπαρατανε  :dancing:


περισσοτερα στην κριτικη ..( σε κανα μηνα που θα ειναι ετοιμη  :2funny:)

Σε ζηλευω.!!  :grin:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Την Κάντυ δε θα μπορέσω να την κουμαντάρω, το ξέρω!

Ειναι για παλιους καουμπουδες  :cool2:
γιατι το λες ?  :think:
Ειναι φιλικη και δεκτικη παντως να ξερεις 100 τσε βαλε )


Είμαι στο επαναστατικό mood!

Εγω ειμαι σε καλιτεχνικο  :cool2:
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Ειναι για παλιους καουμπουδες  :cool2:
γιατι το λες ?  :think:
Ειναι φιλικη και δεκτικη παντως να ξερεις 100 τσε βαλε )


Εγω ειμαι σε καλιτεχνικο  :cool2:

Από θέμα ύψους το λέω καθαρά...δεν είμαι και πρώτο μπόι...
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Την Κάντυ δε θα μπορέσω να την κουμαντάρω, το ξέρω!

Μη το λες, μια χαρά πιστεύω θα τα καταφέρεις...Εκτός αν θες στο όρθιο αγκαλιά οπότε χλωμό ;)
Για μένα πάντως είναι τέλεια. Μπορώ να "πιέζω" χωρίς να φοβάμαι μη τη χάσω από το κρεββάτι ή κοπανηθεί σε κανα τοίχο :headbang: :dancing: :dancing: :dancing:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Από θέμα ύψους το λέω καθαρά...δεν είμαι και πρώτο μπόι...

καλεις 696969 και εφτασε .. μπουρδελοσερβις  :cool2:

http://[URL unfurl="true"]www.karagewrgiou.gr/wp-content/themes/shopperpress/thumbs/5k.jpg[/img[/URL]]


εγω στο πισωκολητο κατεβαινω απ το κρεβατι παντως
γονατισοτς δε την φτανω  :2funny:

οπως και πολλες αλλες , εκτος αν ξερουν να στηνονται αλλα που ? ...
γιαυτα μονο η .de ηταν  :humpleg: αυτορυθμησζομενη
 

Επισκέπτης
Τζο...

applause.gif
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Αγαπουλααα.!!!...αναφορα.!! Πριν λιγο κατα της 21-22:00 σε βαρδαρη και σε επιλεκτικα στουντιο μπουρδελοτσαρκαν...
Εχουμε και λεμε απο βαρδαρη μερια νεκραααα.!! ολα στα 30ευρω αρχικη. Συμπληρωνω και επαλιθευω την αναφορα του npetrak77...η βολτα ξεκινησε χαλαρα και εβαλα τον σκληρο δισκο στο rec καταγραφοντας τα παντα, αλλα μετα απο 2 βαρελισιες ειχαμε απωλειες δεδομενων... :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: θελεις καινουριο δισκο
Τανταλου 9. Ψιλοανακαινηση,
Οτι περισσεψε αποι το λουξ  :2funny:
Τανταλου 14. Βγενει απο το δωματιο η κοπελα κοβω κορμι και κωλαρακι θανατηφορο.!! ανεβαινω στο κεφαλι και τρωω ητα.!!  :headbang: η ασχημη Κορινα, με ξανθοκαστανο μαλι...
καλα ακουσα εγω τοι ονομα χθες ... Αυτη απο Λαφαμ ?  :think:
Τανταλου 8. Η μουσικη στη διαπασων να παιζει μπιτια.!!  :headbang: και ξεπροβαλει η Νταιζυ...με τις βυζαρες τις μεσα σε ενα ωραιο ασπροθαλασσι συνολο... :cum:
αααα και ¨μπιτας ¨ο δοκιμαζος μαλιστα .. για λαικουρα τον ειχα ...
Τανταλου και Σαπφως Γωνια. Τσιγγανακι μαυρομαλικο πιπινακι, Αντζελα, εχει ενα κωλαρακι κωλαση.!! το μπουρδελακι το σημαζεψανε λιγακι, αλαξανε και πομολα στην κεντρικη εισοδο, παει εκεινο το θρυλικο πομολο με την σακουλα.!  :2funny:, μεσα μυρηζε φρεσκοβαμενες οι πορτες, λαδομπογια, μυρηζε σαν λοχος απο στρατοπαιδο.!!  :2funny:
ααχαχαχαχαχαχα κριση ανακαινησους τους εχει πιασει ολους , μηπως βαλαν και περιστρεφομενο πατωμα για να κανεις μανοβρα στο στενο δωματιο ?  :grin:
Σαπφως 20. Ωχχχχχ παναγια μου.!! :priest: Η Κελυ ποιο σεξυ απο ποτε.! με μαλι φουντωτο μπουκλωτο ηταν σκετη πατατοπαγιδα σημερα, ετοιμος ημουνα να μπουκαρω και να  :knockinb: :knockinb:
δε την εχω δει ακομη .. αυτη και καρμεν-καραμελα μου λειπουν ... μαζι με τις τανταλες9 .. πρεπει να οργανωσω βαρδαροτσαρκα
Σαπφως 5. Μιρελα λεει η τσατσα με τα ματομπουκαλα, δεν περημενα να την ειδω...σακ βουαγιαζ.!  :grin:

Μαντζαρου 10. Νατασα η αλλη η νταρντανα, πωπω μπααααζοοο.!! ποιος την πληρωνει ηθελα να ηξερα.??  :think:

ναι ε .. καλα οπυ δε πηγα δηλαδι ... τζαμπα φθορα στο χειροφρενο
ειχε πει ο αλ, για καλο καραμπαλικινγκ γιαυτο ψηθηκα

Μαντζαρου 1Α. Ναι.! Ξανανοιγε η μπουρδελαρα.!!  :rockon: Ωραιες αναμνησεις εχω απο εδω με Μονικα βουλγαρα, Σαντρα ισπανιδα, Μαρινα Τσεχα... :P...η κοπελια που δουλευε με καθε επιφυλαξη πρεπει να ηταν η Αντζελα που ηταν στο ερως στον μυλο, καποτε και στο 26ης 52, μαυρομαλα ξερακιανη, ψιλοασχημη, δεν την ειδα και καλα, την αποκλειω να ηταν η Αντζελα η βουλγαρα την οποια εχω να δω παρα πολυ καιρο, καποιος που θα την δει και θα ξερει καλυτερα να μας διαφωτισει...
τους διαφωτησα ηδη :grin:
Κατεχακη 13. Το πρωτο 40αρι που ακουσα, οχι οτι στα αλλα δυο ηταν 30 αλλα δεν ειπαν τιμες, το μωρο ενα καστανοξανθο μπακλαβαδακι.! πιπινακι ομορφουλικο με ωραιο σωματακι, ντροπαλο το εκοψα, αξιζε πιστευω τα 40α της...
επιμενουν στα 40 αυτοι ε ?  :2funny: :2funny: :2funny:
ε ναι εστι γινετε στα στουντιο  :2funny: :2funny: :2funny:
Δε ητν η Εριικα ε ?  :think:


και παμε μυλο γιατι η ουροδοχος κυστη μου αρχισε να με πιεζει ασχημα... :grin:

Κωλετη. Καζανη μεσα απο την ζεστα και να περημενω να βγει το τεμαχιο, δεν αντεχα ειμουν ετοιμος να την εκανω οπου βγηκε η Εμμανουελα, οχι η πατρινια, ξανθια πιπινα ομορφουλικια, καπου την εχω ξαναδει αλλα με αλλο ονομα νωμιζω...

Κοροβαγκου. Ανοιχτο. (edit) ηταν αποκλεισμενο απο μελος του bourdela και εξω δυο μπραβοι διωχναν κοσμο.!!  :2funny: :2funny: :2funny:
ξεχασες να πεις για τους φωτογραφους -δημοσιοραφους - ιστορικους - αστυνομικους - πυροσβεστες και το συνεργειο γεωτρισεων που ηταν εκει να βοηθησει το μελος που λες
Α.Γεωργιου 4. Εδω σταματησε ο χρονος.!! Λιλη.! πιπινακι 19 μαιων, μολις την ειδα μπουκαρα μεσα χωρις 2η σκεψη, αξιζε το μικρο και προστυχο πουτανακι, περισοτερα στην κριτικη που θα ακολουθησει προσεχως...
γαμω .. πως δε πηγα να δω τουλαχιστον  :jerking:



Αυτααααα.!! Καλημερας σας...

Καληνυστα .. εγω νυσταξα ..


Καντυνυχτα μαλλον  :grin:
 

Επισκέπτης
Άντε ρε Κάραμαν πιπινοεραστή!!! Γαμάτη η αναφορά! Εγώ τα έλεγα για την Λίλη! Γαμήστε την όσο δουλεύει είναι τοπ πιπίναρος!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Χαχαχα μαανες .. θενξ  :grin:
παντως στις αλλγαες αβαταρ σε εχω φαει λαχανο  :cool2:
:birdman:

====================================================================

Παντως ρε παιδια οι παντρενοι πουτανιαρηδες πρεπει να τρωτε λιγο  αγχος ...

τωρα ειδα τα το χερι μου λερωμενο με κραγιον .. μυριζω αρωματα
αμα ημουν παντρεμενος ποσο ξυλο θα ετρωγα αραγε ?  :2funny:

=====================================================================


Προφητικο το τραγουδακι του alexm4n που ακουτσα πρωι πρωι  :2funny:

Απλα να πω προκαταβολικα οτι η Καντυ δε φανηκε να μασαει
ποιο πολυ το γουσταρε απο πισω μου φανηκε  :sunglasses:
και δεν ειχε πιο σιγα και τετοια
οι κουλουρτζηδες καταλαβατε ... εγω .. δε ξερω αν γινω κουλουτρζης
πιστευω ειναι ποιο πολυ στο μυαλο το ολο θεμα ...

Υγεια και Καλο Υπνο  :rockon:
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
 :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup::new_shocked: :new_shocked:
:cum: :cum: :cum:
Α.Γεωργιου 16. Οπως εχει υποθει ξανανοιξε η μπουρδελαρα, και εδω πολυ καλες αναμηνησεις... :knockinb: :fuck1: :zfuck:...η τσατσα η ξανθια η χοντρουλα η ψιλοαχωνευτη που ηταν συνυθως Μαντζαρου 1Α, και η κοπελαρα η Νατασσιααα!! η ρωσιδουλα μας μεσα σε ενα κρεμ φορεματακι με ασπρες ψιλες μποτουλες, ηταν σκετη καυλα.!!!  :cum: :cum:
Α.Γεωργιου 4. Εδω σταματησε ο χρονος.!! Λιλη.! πιπινακι 19 μαιων, μολις την ειδα μπουκαρα μεσα χωρις 2η σκεψη, αξιζε το μικρο και προστυχο πουτανακι, περισοτερα στην κριτικη που θα ακολουθησει προσεχως...




Αυτααααα.!! Καλημερας σας...
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
πειτε μου οτι σταματησε η λαουρα να δωσω προωρο τελος στη ζωη μου :S
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
πειτε μου οτι σταματησε η λαουρα να δωσω προωρο τελος στη ζωη μου :S

Χτες το βράδυ στη βόλτα μου δεν την είδα, ίσως έχει πάρει κάποια άδεια, ποιος ξέρει. Θα είναι πάντως απώλεια σίγουρα...
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.128
Κριτικές
53
Like
3.978
Πόντοι
6.050
Α.Γεωργιου 24. Η Βιολετα με αλαγμενο χρωμα μαλιων προς το μαυρο ή κοκκινο δεν φενοταν καλα, μεσα σε μαυροκοκκινα σεξυ εσωρουχα... :cum:

ποιο ειναι παλι το Α Γεωργιου 24; Καινουριο;;  :huh:
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Καλημεραα.Η Μαρτινα που δουλευει παιδια?και τι βαρδια?ευχαριστω
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
ποιο ειναι παλι το Α Γεωργιου 24; Καινουριο;;  :huh:

Είναι ανάμεσα στο La Famme και στο Έρως 16. Το λέμε και "Βιτρινάτο" γιατί έχει 2 βιτρίνες στον όροφο. Μια άνοιγε, μια έκλεινε. Τώρα τελευταία είναι ανοιχτό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom