Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (1 μέλη και 46 επισκέπτες)

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Για σημερα το βραδυ παιδια καμια καλη επιλογη?Καμια προταση να μην παει χαμενο το μεροκοματο. :)
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Για σημερα το βραδυ παιδια καμια καλη επιλογη?Καμια προταση να μην παει χαμενο το μεροκοματο. :)


Η κορυφαία επιλογή για βράδυ εδώ και πολύ καιρό είναι η Λάουρα στο τσίρκο. :rockon:

Θα πρέπει να το τσεκάρεις όμως πρώτα αν είναι στα σίγουρα εκεί.

Με αυτή το μεροκάματο σίγουρα δεν θα πάει χαμένο.

Το απλό από 30. ;)

Και κοίτα μην ξαναπάς με το κράνος μέσα, αυτή είναι τρελοπιπινάκι, την βλέπω να σου’  ρχεται βραδιάτικα για βόλτα με τσίτα τα γκάζια. :grin: :grin: :grin:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Για σημερα το βραδυ παιδια καμια καλη επιλογη?Καμια προταση να μην παει χαμενο το μεροκοματο. :)

Λαουρα τσιρκο θα ελεγα  , Μαρια στο Λαφαμ αν ταιριαζετε
δε ξερω αλλα .. εκτος αν εχει κατι κατα νου να συγκρινουμε .. πες

Αν βγεις περνα ριξει και ενα ματι Κοροβαγκου , ειναι αυτη η καινουρια η Σαρα  :think:
Δεν την εχει αναφαιρει κανεις ακομη , περνα  δες τι ρολο βαραει εμφανισιακα τουλαχιστον
Επισης το νεο πιπινι στα φαναρια στο σααλ 9 (η αλλιως γυροκομειο που παει να γινει λυκειο )
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Η κορυφαία επιλογή για βράδυ εδώ και πολύ καιρό είναι η Λάουρα στο τσίρκο. :rockon:

Θα πρέπει να το τσεκάρεις όμως πρώτα.

Ωραια η μινι τσαρκα σου  :rockon:

η πρωηνη τσατσα ειπε οτι βραδυ θα ειναι η Λαουρα παντως
εχω γραψει αναφορα πριν ..

Αααα ξαχασα να γραψω πριν
Τανταλου πρωι ηταν η Κατερινα
και τωρα η Πιπινοβικυ για οποιον ψηνετε 
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
To τσιρκο ποιο ειναι? :grin:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Θυμασαι κριτικη απο σιμονοα?

Φυσικά, μόνο που αυτή είναι τρελοπιπινάκι όπως σου γράφω παραπάνω, δεν τόχει σε τίποτα να καβαλήσει τη μηχανή μαζί σου και τσίτα τα γκάζια. :grin:

Αν τη γαμήσεις θα το καταλάβεις. ;)

Κοίτα να σκοράρεις, όχι όπως η ομάδα μας. :2funny: :2funny:

Άντε με τις ευχές μου, :priest: και αναμένουμε και την κριτική σου. ;)
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
Αν βγεις περνα ριξει και ενα ματι Κοροβαγκου , ειναι αυτη η καινουρια η Σαρα  :think:
Δεν την εχει αναφαιρει κανεις ακομη , περνα  δες τι ρολο βαραει εμφανισιακα τουλαχιστον

στις φωτο γαμαει παντως....
χρειαζομαστε αμεσα πληροφοριες για τι διαθεση εχει γενικως και αν ειναι ΟΚ βουρ στον πατσα :pipa1:

ΥΓ: Κάβλαααα :smitten:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
στις φωτο γαμαει παντως....
χρειαζομαστε αμεσα πληροφοριες για τι διαθεση εχει γενικως και αν ειναι ΟΚ βουρ στον πατσα :pipa1:

ΥΓ: Κάβλαααα :smitten:
Ναι καλη φαινετε , αν και οι φωτος δειχνουν να ειναι λιγο επεξεργασμενες ...
τεςπα ας μη προιδεαζουμε αδικα

παντως μαρεσει που ολο λεμε για νεο αιμα και αν δεν ηταν ο κομμαντο χαμπαρι δε θα παιρναμε το νεο πιπινι
και αν δεν ηταν το λειντις δε θα ξεραμε για Σαρα  :idiot:

νατε καλα γαμισια σε οσουν βγουν  :dancing:




Ασχετο ..
Εγραψα ενα ποιηματακι για την καντυ .. το παραθετω και εδω μιας και ειναι αφιερωμενο στον προεδρο σας

Σκωτσεζικη η φουστα σου
και την κουνας  με χαρη
την ειδα και ζαλιστηκα
που ο διαλος να με παρει

Τα κωλομερια σου  τα δυο
σαν δίδυμα φεγγαρια
τα ματια μου αλληθώρισαν ,
γιναν μαλλια κουβαρια




το ποιημα ειναι αφιερωμενο Στο Ζευγος GL - Καμελια
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
παιδιά, εκτός απο λαύρα που είναι πολύ δοκιμασμένη αξία, έχετε τιποτε να προτείνετε για αυτήν την ώρα? ξέρει κανείς Κωλέτη, κατεχάκη και προμηθέως 25 τι παίζει??
 

kotsaras1979

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομήγυρη. :rockon:

Μια πολύ μικρή βόλτα έκανα σήμερα στην περιοχή του Μύλου για να δω κυρίως τι παίζει στα δύο μαγαζιά που ήταν κλειστά στη βόλτα που έκανα πριν από 3 μέρες.

Στο Αλίσια είναι κάποια  Χριστίνα, μιλά καλά Ελληνικά, παίζει να είναι και Ελληνίδα, έχει βυζάρες, είναι χαμογελαστή και πολλάκις υποσχόμενη και είναι κάργα κατηγορία milf. Από 40 το απλό αλλά κατεβαίνουνε και στα 30 άμα λάχει να ούμε.

Στο Βιτρινάτο ήταν το πιπίνι η Αλεξία, γνώστη από τη θητεία της στο Βαρδάρη πάρα πολύ ανανεωμένη, αρκετά αδυνατισμένη και ευδιάθετη, το απλό από 30.

Στο Λαφάμ συνεχίζει η Χριστίνα, βραδινή η Μαρία η Τσέχα, Λούση ίσως από Δευτέρα και βλέπουμε. :think:

Πέρασα και από το Κοροβάγκου κυρίως για να λύσω την απορία που μου δημιούργησε ο Πατσίνος για την τιμή του γυμνού με 69, που τελικά είναι στα 80 ευρώ. Υπηρεσία η Αντριάννα, πολύ αλλαγμένη, σκέτος μούναρος :tits:, αυτή τη φορά μου άρεσε πάρα πολύ και άρχισαν να μου μπαίνουν ιδέες. Πάντως Πατσίνε εκτιμώ ότι αν κάνεις λίγο παζάρι με την Αντριάννα ίσως σου κόψει το δεκάρικο και περάσεις με 70, με την τσατσά μην το επιχειρήσεις είναι σκληρή και αδιαπραγμάτευτη. :s&m_2:

Κατάθεση έγινε εκτός προγράμματος στην Αλεξία, :fuck2: :fuck2: :fuck2: αφού ξαναγύρισα πίσω μετά το τέλος αυτής της μικρής βόλτας μου, είχε σήμερα το κάτι τις που με ξεσήκωσε :dancing: :dancing: και της τον έδωσα  αβλεπεί, πέρασα πάντως πολύ καλά, λεπτομέρειες στην κριτική που θα ακολουθήσει.


καλημερα σε ολους..........
φιλε gameover to alisia ποιο ειναι ρε φιλε???
οχι τιποτα αλλο διαβασα για  :tits:κ καταλαβενεισ........ :grin:!!
ειναι αδυνατη αυτη η χριστινα???
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
26ης οκτωβριου 52 ειναι το αλισια κοτσαρα.....αλλα ποια χριστινα ειναι αυτη και μενα μου δημιουργηθηκε η απορια;μηπως εννοει την γνωστη μιλφ αλβανιδα;τα ελληνικα της καλα ειναι αφου ειναι και χρονια εδω.....
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
26ης οκτωβριου 52 ειναι το αλισια κοτσαρα.....αλλα ποια χριστινα ειναι αυτη και μενα μου δημιουργηθηκε η απορια;μηπως εννοει την γνωστη μιλφ αλβανιδα;τα ελληνικα της καλα ειναι αφου ειναι και χρονια εδω.....

Εγώ πρώτη φορά την έβλεπα, αλλά φαινόταν πολύ παλιά καραβάνα, προφανώς πάντως αν κρίνω από τις περιγραφές θα πρέπει να είναι αυτή η γνωστή Aλβανίδα η milf.
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ πρώτη φορά την έβλεπα, αλλά φαινόταν πολύ παλιά καραβάνα, προφανώς πάντως αν κρίνω από τις περιγραφές θα πρέπει να είναι αυτή η γνωστή Aλβανίδα η milf.
Μήπως είναι αυτή η γνωστή με τις βυζάρες που δε παίρνει πίπα ποτέ;
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Χθεσινοβραδυνη μεταμεσονυκτια αποβαση στο Αν. Γεωργιου 4 (γηροκομειο) για αναγνωριση
της νεας αφιξης. Η αναγνωριση κατεληξε σε συμπλοκη οπου μετα απο δεκαπενταλεπτο μαχη
οι φιλιες δυναμεις αποχωρησαν απο το πεδιο της μαχης νικηφορες, με αναπτερωμενο ηθικο.
Τα αποτελεσματα κρινονται ικανοποιητικα, ουχι ομως και θριαμβευτικα.

Επιφυλασσομαι για αναλυτικοτερη ανακοινωση.

                                                sergeant  Hagem.
 

makisoeo

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΑΠΟΨΕ ΓΙΑ ΤΙΝ ΝΕΑ ΑΦΙΞΗ, ΓΙΑ  :helpplea: ΑΛΛΙΩΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙ :jerking:ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΚΟΜΟΔΙΝΟ ΤΙΝ ΚΑΡΜΕΝ ΜΠΩΡΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΨΗΓΕΙΟ ΠΑΓΟΚΟΛΟΝΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΕΤΕ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ  ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΓΚΑΒΛΙ  :cum:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom