Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

Nick-Thess

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2008
Μηνύματα
454
Κριτικές
3
Like
307
Πόντοι
21
Καλησπερα!!
Σημερα μετα απο αρκετο καιρο θα θελα να ριξω ενα δυνατο γαμησακι σε καποιο ιδρυμα... Επειδη παει καιρος απο την τελευταια μου φορα σε στουντιο/μπουρδελο, ποιες θα συστηνατε απο αποψη εμφανισης και service??
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Καλησπερα!!
Σημερα μετα απο αρκετο καιρο θα θελα να ριξω ενα δυνατο γαμησακι σε καποιο ιδρυμα... Επειδη παει καιρος απο την τελευταια μου φορα σε στουντιο/μπουρδελο, ποιες θα συστηνατε απο αποψη εμφανισης και service??

Γιά σήμερα το βράδυ η Σιμόνα στο Λα Φαμ είναι η καλύτερη επιλογή. :rockon:

Και από Βαρδάρη Βερόνικα. :rockon:
 

steve03301

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2008
Μηνύματα
64
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
paidia pioa sunistate gia enan partheno???
Φιλε σου συστηνω ανεπιφύλαχτα την Σιμονα στο λα φαμ εαν ειναι η πρώτη σου φορα ! Ειναι τοσο φιλική και πρόσχαρη που νομίζεις ότι ειναι κοπελιά σου . Και έπειτα μιλάμε για τρελό στοματικό :fuck2: :fuck2: :fuck2

Καλή επιτυχία και καλη αρχή !!!!!!!
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
paidia pioa sunistate gia enan partheno???

Πάνε βράδυ μετά τις 8 η ώρα Α. Γεωργίου 34 (δες τον χάρτη εδώ για να το βρεις εύκολα) και μπες στην Σιμόνα. Πάρε 60 ευρώ μαζί και ζήτα ακάπωτο τσιμπούκι. Δεν χρειάζεται να αγχωθείς και να προσπαθήσεις να πάρεις πρωτοβουλίες, ξέρει τι κάνει. Μπορείς να της πεις ότι είσαι παρθένος ελεύθερα, δεν χρειάζονται εγωισμοί, αυτή θα φροντίσει να περάσεις καλά.

EDIT: lol με πρόλαβε ο steve.
 

Leonhart

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2006
Μηνύματα
494
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
paidia pioa sunistate gia enan partheno???

Καλύτερα όχι ακάποτο αν είσαι παρθένος... κυκλοφορούν αρκετές ασθένειες και στην ελάχιστη πιθανότητα να κολλήσεις κάτι μετά θα το μετανιώσεις που γάμησες (γνώμη μου)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ιδανικες για πρωταρηδες ειναι και οι εμπειρες ναντια και η χριστινα η μιλφ αλβανιδα...γνωμη μου...και λαμβανομενου υποψην οτι οι νεαρες ηλικιες λογω ξεκινηματος και συναφων φαντασιωσεων πολλες φορες αναζητουν κατι σε πιο μιλφ.....

φυσικα  η αντριαννα κομοδινοπουλου,η κελυ και γενικα ολα τα ομορφα ή πουτανιστικα  κομοδινα εχουν εν τελει την τιμητικη τους απο νεοεισερχομενους....λειτουργουν  σαν την φακα με το τυρακι.....
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.726
Κριτικές
28
Like
2.508
Πόντοι
6.265
αν εισαι σκορπιος που να πας? :think:
 

BBS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
512
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
paidia pioa sunistate gia enan partheno???

Καλή περίπτωση είναι και η Αφρούλα από Κωλέτη 17.
Και αν δεν βρεις την Αφρούλα ,η Εφη στο ίδιο μαγαζί θα σε περιποιηθεί όμορφα.
Οπως επίσης και οι κοπέλες που σου πρότειναν οι συναγωνιστές παραπάνω.
Σε όποια και να πας να της πεις ότι είσαι παρθένος.
Επέλεξε μια απο αυτές που σου πρότεινε η μπουρδελοκατάσταση μην πέσεις σε καμιά ξεπέτα , θα είναι κρίμα.
 

Επισκέπτης
Γνώμη μου. Είναι τεράστια βλακεία να πάρει ακάποτο στην Σιμόνα. Θα χύσει σε 10 δευτερόλεπτα και θα κλάψει 60Ε. Σιμόνα ναι με απλό πρόγραμμα όμως, πες της το ότι είσαι παρθένος κ enjoy.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Γνώμη μου. Είναι τεράστια βλακεία να πάρει ακάποτο στην Σιμόνα. Θα χύσει σε 10 δευτερόλεπτα και θα κλάψει 60Ε. Σιμόνα ναι με απλό πρόγραμμα όμως, πες της το ότι είσαι παρθένος κ enjoy.

μπορεί να μην χύσει και καθόλου, ανάλογα με το άγχος που θα έχει.. αν είναι χαλαρός και γκαυλώσει θα χυσει τακ τακ...αν εχει αγχος και βαρεσει και κανα δυο πριν παει τότε μπορει και να της την σπάσει.
Καλά είναι να πάει κάπου που δεν θα εχει κίνηση γιατί αν έχει τότε μπορει να της την σπάσει και να χαλαστουν και οι δυο..Παντως για μίλφ λέει αλλα και οι αλλες 2 επιλογες ειναι πολυ καλές.
 

Επισκέπτης
Σκατά! Η Τζούλια που λέγε ο Αλ στην Κωλέτη, σταμάτησε μου είπε η τσατσά. Αφήνω ένα περιθώριο ηλιθιότητας στην τσατσά.
Επίσης το Σαπφούς-Προμ ήταν κλειστό κ η Βερόνικα δούλευε στο Σαπφούς 7.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Σκατά! Η Τζούλια που λέγε ο Αλ στην Κωλέτη, σταμάτησε μου είπε η τσατσά. Αφήνω ένα περιθώριο ηλιθιότητας στην τσατσά.
Επίσης το Σαπφούς-Προμ ήταν κλειστό κ η Βερόνικα δούλευε στο Σαπφούς 7.

Πηρα για Τζουλια αλλα πετυχα Εφη ..  :think: θα ειναι μεχρι το πρωι λεει
οσοι βραδυξνοι τυποι την ψαχνατε ευκαιρια .. δε ξερω αν ηταν και πρωι και το παει σερι αλλα...
Αυριο ποια θα ειναι πρωηνη ? μαλλον θα κεισουν νωριτερα και ισως ανοιξουν αργοτερα με Εφη παλι

Καλα αυτη η Τζουλια ποτε πηγε ποτε εφυγε :dunno:
 

DOGBABY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
410
Κριτικές
13
Like
2
Πόντοι
601
αυριο δηλαδη παιζει και να μην ειναι η εφαρα  banghead: δυσκολο το βλεπω να δουλευει μετα απο ξενυχτι αλλα ειδωμεν .. το χα προγραμματισει  να παω αυριο για εφη... μας χαλασαν τα σχεδια παλι  :idiot: :idiot: αμαν  :'(

 

dreamakias

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
75
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
paidia pioa sunistate gia enan partheno???

Καλησπέρα φίλε!
Πόσο χρονών είσαι αν επιτρέπετε?? (στο περίπου....)
Αν είσαι μικρός τότε καλό είναι να περιμένεις να βρείς μια σχέση και να το κάνεις με μια κανονική κοπέλα να μοιραστείς το συναίσθημα - μπορει να αυτή να είναι παρθένα - λεμε τώρα........
Αν είσαι μεγάλος τότε καλό είναι να πας....
Οπως είπαν και οι παλαιότεροι στο άθλημα η έφη ειναι πολυ καλή! ομορφούλα χώρις να είναι το τοπ νινι αλλά έχει καλή συμετοχη,
Φαντάζομαι πως θα είναι αν της πεις πως είσαι παρθένος .....
Οντως να πας σε ώρες που δεν έχει πολύ κόσμο..... βασικό tip....
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
αυριο δηλαδη παιζει και να μην ειναι η εφαρα  banghead: δυσκολο το βλεπω να δουλευει μετα απο ξενυχτι αλλα ειδωμεν .. το χα προγραμματισει  να παω αυριο για εφη... μας χαλασαν τα σχεδια παλι  :idiot: :idiot: αμαν   :'(
Υποθετω οτι θα ειναι , αμα κλεισουν νωριτερα σημερα και αυριο ανοιξουν λιγο αργοτερα ...
εχει ξαναγινει

Καλα να περασεις .. και χαιρετισματα  ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Καλησπέρα φίλε!
Πόσο χρονών είσαι αν επιτρέπετε?? (στο περίπου....)
Αν είσαι μικρός τότε καλό είναι να περιμένεις να βρείς μια σχέση και να το κάνεις με μια κανονική κοπέλα να μοιραστείς το συναίσθημα - μπορει να αυτή να είναι παρθένα - λεμε τώρα........
που να την βρει την παρθενα τυπε μου ο ανθρωπος; :grin: :grin: ειναι ειδος υπο εξαφανιση.....ασε που αμα περιμενει να γαμησει την κανονικη κοπελα θα γινει το σπερμα του τσιμεντο....αστον να παει καπου να φυγουν τα χοντρα και βλεπει μετα...... :grin: :grin:
 

DOGBABY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
410
Κριτικές
13
Like
2
Πόντοι
601
Υποθετω οτι θα ειναι , αμα κλεισουν νωριτερα σημερα και αυριο ανοιξουν λιγο αργοτερα ...
εχει ξαναγινει

Καλα να περασεις .. και χαιρετισματα  ;)


ελπιζω μονο το ξενυχτι να μην επηρεασει την αποδοση  :-  .. 



 

dreamakias

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
75
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
που να την βρει την παρθενα τυπε μου ο ανθρωπος; :grin: :grin: ειναι ειδος υπο εξαφανιση.....ασε που αμα περιμενει να γαμησει την κανονικη κοπελα θα γινει το σπερμα του τσιμεντο....αστον να παει καπου να φυγουν τα χοντρα και βλεπει μετα...... :grin: :grin:

Τσιμέντο?????  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αν ειναι κανένας πιτσιρικας 16-18 χρονων μπορει να βρει!!!

Τσιμέντο??? χαχαχαχαχαχα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
δεν ξερω αν κανω λαθος .....διορθωστε με....αλλα προσωπικα στα 16-18
α)ηθελα να γαμαω ολη μερα αν γινοταν
β)οι φαντασιωσεις ηταν ως επι το πλειστον με μεγαλυτερες.... :grin:


οποτε καντε τις αναγωγες σας....η πιπινολατρεια ή εστω η διαθεση να πηδας μικροτερες ή συνομηλικες εχω την εντυπωση οτι ερχεται σε λιγο μεγαλυτερες ηλικιες....και λογικο σε εναν βαθμο λαμβανομενου και υποψην οτι κοριτσια αυτων των ηλικιων επισης πανε με μεγαλυτερους συνηθως για την πρωτη τους φορα και γενικοτερα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom