Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
οσο για την lcd ποσα πιξελ εχει ?  :think:
Καλημερα και καλη εβδομαδα !

θα κανουμε περιγραφη T.V. και θα αναλυσουμε  τα πιξελ αυτο ειναι το θεμα ?????
αν θα σε  ρωτουσα ποσα πλακακια εχει το μπανιο θα με απαντουσες ??? δεν νομιζω θα με λεγες αυτος ασχετα πραματα ρωταει !
αφησαμε τα βασικα και ασχολουμαστε με αλλα  που δεν εχουν καμια σχεση αυτο εχω μονο να πω !!!



 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
ετσι ακριβως ειναι ....κατοπιν εορτης μπορεις να περιγραψεις ολο τον μυλο και ολο το βαρδαρη.....
απεφευγα να απαντησω  για το λογο να μην βγω  :offtopic:

περιγραφη σπιτιων θα κανουμε φιλε ??? :think:
αμα ειναι ετσι οποιος πηγαινει να μας περιγραφει μεσα εξω πως ειναι καθε σπιτι και να προσεχει να μην  του ξεφυγει καρφιτσα θα τρωει καμπανα ...


 

zorba6969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
336
Κριτικές
86
Like
417
Πόντοι
581
-Νικ.Ουρανου 26(τερμα κατω).Νωριτερα ειχα δωσει ενα μηνα ζωης στην Αντζελα.Το παιρνω πισω....ουτε βδομαδα δε βγαζει εκει.Ειναι να απορεις δηλαδη και δε σχολιαζω τιποτα παραπανω
Kριμα, γιατί με την Αντζελα, αν και την είχα πάρει μόνο δύο φορές, είχα περάσει πολύ καλά...
Αν και από τότε έβγαζε μια νευρικότητα εξώ από το δωμάτιο...
 

nmak81

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
176
Like
197
Πόντοι
1
Υπάρχει καμία Σόνια σε σπίτι ή στούντιο?
 

kklld

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
95
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
10
Aν και καθυστερημενα, μια περιγραφη της καταθεσης Παρασκευη 1/4 στις 16.30

Προμηθεως 25: Η γνωστη Ειρηνη, μπουτου, περιφερεια μεγαλη, αδιαφορη φατσα.
Περασα κατευθειαν μεσα, διοτι ηξερα οτι εχει καλες κριτικες. Και δεν το μετανιωσα καθολου.

Ωραια προκαταρκτικα, φιλια παντου, πιπα πολυ ωραια, βαθυ λαρυγγι κλπ κλπ. Επειδη η πιπα με καποτα δεν με ενθουσιαζει (παρεμπιπτοντως, προσφερθηκε ακαποτα να μου τον παρει παρολο που ειχα πληρωσει 30 ευρω), στο κυριως πιατο.

Στο ιεραποστολικο την εκανα οτι ηθελα. Ποτε αργα - ποτε γρηγορα, ποτε σηκωμα τα ποδια της στους ωμους μου, ποτε πολυ κοντα και σφιχτα το σωμα μου στο σωμα της. Τα παντα ολα.

Εννοειται οτι φιλια και χαδια παντου οποτε θελει καποιος. Φιλια στο στομα εκ των ων ουκ άνευ. Γενικα, αν αδιαφορησεις για το σωμα της (που δεν ειναι και χαλια, απλα εχει κατι αντισισθητικες ελιες στην κορυφη της πλάτης της), περνας πολυ καλα. Σε επιπεδο εξυπηρετησης θα την εβαζα σε ομοιο επιπεδο με τη Νικολ την milf. Κοινως οποιος ξερει πηγαινει.

Στα 4 επίσης ηταν υπεροχη. Τελειωσα μετα απο ενα εντονο σφυροκοπημα.

Ανεπιφυλακτα προτεινεται.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Kριμα, γιατί με την Αντζελα, αν και την είχα πάρει μόνο δύο φορές, είχα περάσει πολύ καλά...
Αν και από τότε έβγαζε μια νευρικότητα εξώ από το δωμάτιο...
το θεμα ειναι οτι μεχρι το καλοκαιρι καπως παλευοταν το πραμα.Ειχε μια σχετικη κινηση...
Τωρα που δεν παταει ανθρωπος τις καθημερινες να δω τι θα κανει και ποσο θα την ανεχτουνε.Η καημενη η τσατσουλα τραβουσε τα μαλλια της.
Το πιθανοτερο ειναι οτι θα παρει ποδι απο κει σε λιγες μερες,θα γυρισει σε 2-3 σπιτια ακομη οπου και εκει θα την διωξουν και σε κανα μηνα οπως ειπα θα παρει τον μπουλο οριστικα
 

kklld

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
95
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
10
το 'παλι' που κολλαει??Αναφερομαι συχνα σε σενα?
Δε θυμαμαι αλλα καποιος  ειχε γραψει οτι ειναι ψυχουλα και συμφωνω απολυτα
Δεν εννοω για το ψυχουλα (που οντως ετσι ειναι κι εγω το ειπα) αλλα για το ψυχοπονιαρης.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Υπάρχει καμία Σόνια σε σπίτι ή στούντιο?

Σόνια υπήρχε πριν ούτε ενα χρόνο...μια πιτσιρικα ρουμάνα ...μια νικ.ουρανου στην εκκλησια και μια αλιάκμωνος....λιγο πριν κλείσουν τα μαγαζια χάθηκε και αυτη...
Όσο για την Άντζελα την ουκρανέζα όσο ηταν στο ανορθόγραφο ειχε φτιάξει καλό όνομα....προσωπικα στην εκκλησια που μπήκα την πρώτη φορα εμεινα ενθουσιασμένος....την δευτερη ξενέρωσα.
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.731
Κριτικές
28
Like
2.520
Πόντοι
6.265
Καλα τι "χτυπηματα"εχει δεχτει τις τελευταιες μερες η νικολ
μια ο ενας μπηκε και την παρατησε στο δωματιο και εφυγε :2funny:
μια ο αλλος πηγε να τον αγκαλιασει και τρομαξε  :2funny:
μια πηγε να την παρει απο πισω και ειχαμε μερεντες κλπ
μια μας λενε οτι τελικα δεν ειναι γαλλιδα αλλα βουλγαρα

επισης η ευα τι εγινε δουλεει και σε αλλο τωρα βραδια?δεν φτανει που δουλευε 7 μερες καθε εβδομαδα 30 μερες τι γινεται η βιονικη γυναικα ειναι
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Καλα τη "χτυπηματα"εχει δεχτει τις τελευταιες μερες η νικολ
μια ο ενας μπηκε και την παρατησε στο δωματιο και εφυγε :2funny:
μια ο αλλος πηγε να τον αγκαλιασει και τρομαξε  :2funny:
μια πηγε να την παρει απο πισω και ειχαμε μερεντες κλπ
μια μας λενε οτι τελικα δεν ειναι γαλλιδα αλλα βουλγαρα

επισης η ευα τι εγινε δουλεει και σε αλλο τωρα βραδια?δεν φτανει που δουλευε 7 μερες καθε εβδομαδα 30 μερες τι γινεται η βιονικη γυναικα ειναι
παντως εγω που πηγα και με τις δυο η ευα μου εβγαλε κατι σε πιο προστυχο και καυλιαρικο....η νικολ πραγματι μπορει να το παιζει ή και να ειναι -δεν διαφωνω -ψυχουλα οπως ειπωθηκε αλλά αυτο μου το βγαλε και στο κρεβατι σε κατι πιο σοφτ και με χαλασε....συν του οτι πονουσε απο πισω και μου λεγε ειμαι στενη και τετοια.....δεν βγαζει δλδ το αγριο σκυλε πουτανιζε στυλακι που βγαζει η ευα....η ευα ειναι πιο εργαλειο του σεξ πως να το πω,εβαλε τον πουτσο μες στον κωλο και δεν καταλαβαινε τιποτα,με γαμησε κυριολεκτικα αυτη και απο πανω κιολας.....και μιλαω για μενα που μ αρεσουν μιλφακια....

τωρα αν κανεις δεν γουσταρει γενικως μιλφ οπως μαανες,καραμαν,τζο κλπ καλυτερα να μην μπουν καν στον κοπο....γουστα ειναι αυτα....

τωρα απο καθαριοτητα γενικα και οι δυο ειναι πολυ καθαρες αλλα οπως ειπε και ο αλ ε κωλος ειναι κιολας....μην περιμενετε αποστειρωμενα πραγματα.....αλλα οχι και μερεντα.....
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Καλημερα και καλη εβδομαδα !
θα κανουμε περιγραφη T.V. και θα αναλυσουμε  τα πιξελ αυτο ειναι το θεμα ?????
αν θα σε  ρωτουσα ποσα πλακακια εχει το μπανιο θα με απαντουσες ??? δεν νομιζω θα με λεγες αυτος ασχετα πραματα ρωταει !
αφησαμε τα βασικα και ασχολουμαστε με αλλα  που δεν εχουν καμια σχεση αυτο εχω μονο να πω !!!

Πραγματι αφησαμε τα βασικα . τις ψευτικες κριτικες δηλαδι και ασχολουμαστε με μαλακιες
της Μαντυς ας πουμε ακομη εκει ειναι , αλλα ας ειναι,  καλο κοριτσι η Μαντυ και αφου δε γραφει κανεις αλλος αληθηνη ας εχει την fake
Στα προσεχως για δοκιμη το καλο κοριτσι  :fuck2:  ( ειναι κι απο  καλη οικογενεια εχει και ωραια αδερφη  :smitten: )

Στην βιλα παντως ΔΕΝ εχεις μπει ακομη  :sunglasses:

Αν σ αρεσει να λες την τελευταια κουβεντα πες την και τελος .. αντε και καλη συνεχεια  :fuck2:
πολυ το κουρασαμε
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.844
Κριτικές
379
Like
5.338
Πόντοι
10.647
Συνηλθα...απο το χθεσινο ΚΩΜΑ.!!
Ξεκινησα νωρις να παω Σιμωνα να ξεμπερδευω, χτες για να γαμισεις Σιμωνα ηθελες βυζμα Βουλευτη και πανω.!!
1η φορα αποτυχης προσπαθεια μεσα η Σιμωνα με προγραμμα 2 εκτονοσεων, φευγω λεω να παω να κανω καμια βαρδαροτσαρκα?? ασε να παω να πιω κατι να στανιαρω, και την κανω μετα φευγω αρετσου, παω χτυπαω κατι γεγα κατι σφηνακια εγινα ψιλογκολ... :zombie:
Θυμηθηκα οτι ειχα ραντεβου στην Σιμονα, βουρ πανω σε δανεικο σκουτερ με σοφερ.!! ...με χτυπησε ο δροσερος αερας συνηλθα, μπενω μεσα παλι τζακουζια και προγραμματα, το σκεφτομουνα σοβαρα να τα παρατησω, αλλα που να παω??? Απο το μυαλο μου ερχοταν η εικονα της Κελλυς.!!! Αλλα εκει θα πεζοταν κασκαρεντιλικι.!! Οποτε προτημησα και εκατσα περημενοντας την Σιμωνα...
Μεσα τι εγινε??? Της Σιμωνας εγινε.!!! Με ξεθεωσε.!! Απορω με το κοριτσι χτες πηγαινε γαμιοντας και παρα αυτα ηταν ορεξατη, Μπραβο της....

Ε...αφου εφυγα και ειχα καψει τα οινοπνευματα, πηγα χτηπησα ως συνηθως και τα βρωμικα μου, ειχε παει 2 παρα οταν σκαλιζα με την οδοντογλυφιδα τις κουφαλες στο στομα μου...ακυρωση Βαρδαροτσαρκας...λογο ανωτερας βιας...παρατησα και το αμαξι στην αρετσου, με αφησε ο σωφερ στο σπιτι και υπνος τρελος.!!! :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Τανταλου 14 : αδυνατο πιπινακι αρκετα ομορφο με μικρο βυζακι και ωραιο κωλαρακι διαφωτιστε! γιατι  :dunno: η τσατσα δεν μ λεγε ονομα....

:2funny: :2funny: :2funny: ΔΕ τα ξερει λεμεεεεε δεν τα ξερει
οταν πηδηξα την Μιμη την ρωτησα τι αλλα μωρα παιζουν και μου λεει εχουμε αλλη μια πιστσιρικα
- πως την λενε ?
- εεμμ αεεε αααα οοο ιιι εεεεε ααα ωχ το ξεχασα  , το πρωι μαζι μαζι ειμασταν
- θα σε παρω τηλεφωνο αυριο
- ναι παρε θα σου πω

Ακομη μου λεει  :cheesy:
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
εισε ωραιοσ δεν πεζαισε με τιποτα εσκασα στα γελια να σε καλα...το καλυτερω ητανε αφησα το αμαξι αρετσου τι μου θημισεσ τωρα.μονο με μια διαφορα εγω αδω στη λαρσα 2-3 φορεσ δεν το αφησα αλλα το εχασα,μετα απο κολωπιοματα και με taxi σπιτι.ευτυχωσ εινε και τα taxi γιατι αφου δεν εβρισκα αμαξι αντε να βρω σπιτι. :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
και συμπληρωνω στα παραπανω του DOGBABY...

-Φριξου 9(Villa erotica).το τζιποειδες της ξανθιας Αντριαννας απ'εξω.Δεν ειχα ξετρελαθει μαζι της αλλα αρχισα να την σκεφτομαι παλι
Και γω ...  ο μαανες εβαλε ενα χερακι σ αυτο
-Μαντζαρου 10.η αυθεντικη η Νατασα η αδυνατη.Σουπερ επιλογη...και το φιλαρακι μου ο χαιτας απ'εξω.Ακομα την ιδια παλια bmw εχει ο φτωχος :2funny: :2funny:
Τι ειναι αυτος ο Χαιτας ?  :think: δεν τον εχω δει φυλακας ?
-Κεφαλληνιας8.η ξανθια Αννιτα απο Τανταλου 8 μεχρι προσφατα και πολλα ακομα.Μ'αρεσει που αγωνιουσατε να ανοιξει
Ε καλα δε φαγαμε και τα νυχια μας ...  :cheesy: Για ντεντεφωονο δε ρωτησες ε ?
-Ανδ.Γεωργιου?? καινουριο.Πολυ ωραιος χωρος στο σαλονι,η ευγενικη ξανθια τσατσα απο Σαπφους7 και πρωταγωνιστρια η Βουλγαρα milf Βιολετα.Καυλωτικη στο σαλονι και καλη επιλογη μεσα αν και λιγο αμιλητη.Υποθετω οτι και αυτο ειναι αδερφακι των τριδυμων απο Βαρδαρη αλλα θα εχει προβλημα με το παρκαρισμα
-Ανδ.Γεωργιου 4(φαναρια).η Ε-Λιζα η μελαχρινη σκουροχρωμη με τις βυζαρες.Ταχα Ρωσσιδα την συστηνουν...Θα την ψαχνετε την Νικολ βρεεεε....
Η Ναταλι ηταν ε  ?  :think:
-26ης Οκτωβριου 35. η γλυκεια καυλιτσα Λαουρα με φουλ εξτρα.Προτεινεται ανεπιφυλακτα...
Αυτη και η Αφρουλα μου την εχοπυν γλυτωσει πρως το παρων... Θερμοκρασιακα καλα πρεπει αν ειναι τωρα ε ?
με την ΠιπινοΜιμη εγω πριν λιγο καιρο δεν ειχα προβλημα

Αν ειναι να ανοιξουν και τα υπολοιπα και να βλεπουμε παλι Καρινες,Αννιτες και Ρωξανες καλυτερα ας παραμεινουν κλειστα.
πραγματι ... τζαμα οι αναφορες
Σε λιγες μερες και το Ερως επιστρεφει απ'οτι ακουσα....
Αλιακμωνος οριστικα τελος απ'οτι ακουσα...

Για ερως ολο ετσι λενε .. αλλα δε το κοβω
Αλιακμωνος και γω ακουσα οτι μαλλον παπαλα
Γενικα οσα ειναι πανω απ γραμμες δε την παλευουν ευκολα  :-
 

steve03301

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2008
Μηνύματα
64
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδες ,  η Σιμονα είναι στο la fame? απο φράγκα 60€  χωρίς ;       Ευχαριστώ !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom