Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (3 μέλη και 30 επισκέπτες)

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
η σαρα ειναι μερσεντες παντα εγγυηση η μαρια ειναι βμw
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Ο Κομάντο έκανε τη βόλτα του κ επέστρεψε με τις σφαίρες στην γεμιστήρα.

Έχουμε κ λέμε λοιπόν!

Προμ 25 - Η ελληνίδα Λίνα (έτσι νομίζω την λένε) μελαχροινή φουλ προς το γυφτέ εμένα μου κάνει η φάτσα της. Δεν μ'άρεσε καθόλου.
Προμ 11 - Ρωξάνα, βουλγάρα κοντή κ χοντροκομμένη μπορώ να πω με μεγάλα βυζιά που βυζοεκτιμώ θα είναι πεσμένα.
Προμ γωνιά με Σαπφούς - Ήρα
Σαπφους 7 - Μιρέλλα, χοτ γκομενάκι  ;)
Σαπφούς 20 - Αλίσια, ωραία γκομενα κ αυτή, φουλ τα δωμάτια. Ίσως το μοναδικό μπουρδέλο που δούλευε στο βαρδάρη.
Σαπφους γωνιά με Ταντάλου - Ξανθιά αδύνατη καλούλα εμφανισιακά.
Ταντάλου 14 - Σουζάνα κοντούλα γεματούλα λίγο πολύ ήσυχη φαινόταν.

Κωλέττη - Έφη
Κατεχάκη - Είρηνη, κλάση Βαρδάρη για να είμαστε ειλικρινής, όχι κ 40Ε...
Ματζάρου - Σάρα, βράδυ η Νατάσσα.

Νικ Ουρανού 26 - Ηλέκτρα, ΓΑΑΑΑΑΑΑΜΗΣΕ ΤΑ.... κρίμα κ την πλασάρει η αγαπημένη μου τσατσά.
Τσίρκο - Λίλη, καλή εμφανισιακά με τελείως αθώο προσωπάκι ήμουνα στο να μπώ να μην μπώ, αν έκανε κανένα καυλωτικό από αυτά που κάνουν στο μαγαζί ίσως να έκαμπτε τις αντιστάσεις μου. Ή ίσως να γαμούσα την καλή όμολογουμένως κυριά για τσατσά η οποία ήταν τόσο καλή μαζί μου και χαμογελαστή που μου έδωσε την εντύπωση ότι γούσταρε. (!)

οοοοο αγορι μου εσυ δεν εισαι κομαντο ΟΥΚΑΣ εισαι.!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
385
Κριτικές
2
Like
104
Πόντοι
1
Τσίρκο - Λίλη, καλή εμφανισιακά με τελείως αθώο προσωπάκι ήμουνα στο να μπώ να μην μπώ, αν έκανε κανένα καυλωτικό από αυτά που κάνουν στο μαγαζί ίσως να έκαμπτε τις αντιστάσεις μου. Ή ίσως να γαμούσα την καλή όμολογουμένως κυριά για τσατσά η οποία ήταν τόσο καλή μαζί μου και χαμογελαστή που μου έδωσε την εντύπωση ότι γούσταρε. (!)

που εννοειται οταν λετε τσιρκο ρε παιδια?!  :huh:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Θα εκοψε και αυτος το τσιγαρο.!!  :2funny: :2funny: :2funny:

Ο deker θα ξερει λογικα αλλα δεν λεει τιποτα...μπας και τον πεταξε καμια τα ματια ωξω???? :think: και μας την κρυβουν...  :grin:
εχει γινει κατι πολυ σοβαρο κ καλυτερα να το αφησουμε
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Τσίρκο - Λίλη, καλή εμφανισιακά με τελείως αθώο προσωπάκι ήμουνα στο να μπώ να μην μπώ, αν έκανε κανένα καυλωτικό από αυτά που κάνουν στο μαγαζί ίσως να έκαμπτε τις αντιστάσεις μου. Ή ίσως να γαμούσα την καλή όμολογουμένως κυριά για τσατσά η οποία ήταν τόσο καλή μαζί μου και χαμογελαστή που μου έδωσε την εντύπωση ότι γούσταρε. (!)

Μην αφήνεις να σε ξεγελούν τα αθώα προσωπάκια και εγώ εκεί την πάτησα. :grin: :grin: :grin: :grin: >:( >:( >:( >:(
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Ο Κομάντο έκανε τη βόλτα του κ επέστρεψε με τις σφαίρες στην γεμιστήρα.

Έχουμε κ λέμε λοιπόν!

Προμ 25 - Η ελληνίδα Λίνα (έτσι νομίζω την λένε) μελαχροινή φουλ προς το γυφτέ εμένα μου κάνει η φάτσα της. Δεν μ'άρεσε καθόλου.

Την συγκεκριμένη Ελληνίδα ην λένε Λίζα, είναι όντως φουλ μελαχροινινή αλλά η καύλα που βγάζει στο δωμάτιο και ειδικά το στείσιμο που κάνει την κολάρα της στο πισοκολητό δεν περιγράφεται. :knockinb: :knockinb: :knockinb: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

dreamakias

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
75
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Γωνιακο Το ξανθο πιπινι που περιεγραψα και σε προηγούμενό μου ποστ.Σχετικα ομορφο,μετριο υψος,καλο σωματακι,ξανθο μαλλι.Ποια ειναι;Περπατουσε με ναζι στο σαλονι,δεν βαριοταν.

Παίζει να είναι μια Μιχαέλα? Μήπως ξέρουν οι συναγωνιστές???
 

paylosxxl

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
6
Like
205
Πόντοι
21
καλησπερα συναγωνιστες.
θελω προταση για αυριο πρωι καμια βυζαρου η καμια μιλφ η κ τα 2 θα ηταν τελεια.
περιμενω βοηθεια μαγκες
η Ηρα που λετε ειναι καλη?που τραγουδαει κ τι ωρες?
ευχαριστω
Υ.Γ θελω κ εγω μηνυμα για σαιτ που βλεπετε ποια δουλευει που κ ποτε.
 

gio19

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
193
Κριτικές
5
Like
193
Πόντοι
1
Καλή χρονιά σε όλους!καιρό έχω να κάνω βόλτα και θέλω αυτές τις μέρες.Γνωρίζει κάποιος αν δουλεύουν η Σάρα και η Ναταλί?και πού?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Καλή χρονιά σε όλους!καιρό έχω να κάνω βόλτα και θέλω αυτές τις μέρες.Γνωρίζει κάποιος αν δουλεύουν η Σάρα και η Ναταλί?και πού?
η σαρα ειπαν πρωινη στην ματζαρου14
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
καλησπερα συναγωνιστες.
θελω προταση για αυριο πρωι καμια βυζαρου η καμια μιλφ η κ τα 2 θα ηταν τελεια.
περιμενω βοηθεια μαγκες
η Ηρα που λετε ειναι καλη?που τραγουδαει κ τι ωρες?
ευχαριστω
Υ.Γ θελω κ εγω μηνυμα για σαιτ που βλεπετε ποια δουλευει που κ ποτε.
Βυζαρού & milf είναι η nicol στο Ανδ. Γεωργίου 4, αλλά δεν έχω προσωπική άποψη.
Η Ήρα είναι άψογη και σε πολύ καλή κατάσταση,θα περάσεις πολύ καλά,  παίζει μπάλα στο πειρατικό πρωί από 09:00 έως 19:00, έχω και πολύ πρόσφατη κριτική γι΄ αυτήν μιας και ήταν η τελευταία μου κατάθεση ( το 2010)  :grin:)
 

tsomidis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Αμα είναι έτσι τα 3άρια φίλε όλες οι γυναίκες είναι άβυζες!

Φιλε δες λιγο εδω αλλα και εδω .
θα καταλαβεις οτι ητανε 3αρια μαλακα-κρεμαστα χωρις Βαρος και Ογκο, τα λεγομενα βυζια Αφρου.
Εκτος αν πανω στην βυζοναβροχια της Θεσ/κης σου φαινεται καλο και το βυζοχαλαζι  :tits:
Στο συγκεκριμενο παντως θεμα μετα την απωλεια πλεον και της Μαιρης εχουμε βυζοπροβλημα σαν πολη, ενα παραπανω που εχουμε και double prices απο της Αθηνας με χειροτερες απο οτι φαινεται υπηρεσιες :headbang: :headbang:
Οι ρωγες οντως καλες, καλυτερες απο της Ντεσυς στο Πρασινο οπου μαλλον πρεπει να εχει παθει καποιο ατυχημα στις ρωγες της :s&m_1:.
 

paylosxxl

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
6
Like
205
Πόντοι
21
Βυζαρού & milf είναι η nicol στο Ανδ. Γεωργίου 4, αλλά δεν έχω προσωπική άποψη.
Η Ήρα είναι άψογη και σε πολύ καλή κατάσταση,θα περάσεις πολύ καλά,  παίζει μπάλα στο πειρατικό πρωί από 09:00 έως 19:00, έχω και πολύ πρόσφατη κριτική γι΄ αυτήν μιας και ήταν η τελευταία μου κατάθεση ( το 2010)  :grin:)

πειρατικο?ποιο εννοεις?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Φιλε δες λιγο εδω αλλα και εδω .
θα καταλαβεις οτι ητανε 3αρια μαλακα-κρεμαστα χωρις Βαρος και Ογκο, τα λεγομενα βυζια Αφρου.
Εκτος αν πανω στην βυζοναβροχια της Θεσ/κης σου φαινεται καλο και το βυζοχαλαζι   :tits:
Στο συγκεκριμενο παντως θεμα μετα την απωλεια πλεον και της Μαιρης εχουμε βυζοπροβλημα σαν πολη, ενα παραπανω που εχουμε και double prices απο της Αθηνας με χειροτερες απο οτι φαινεται υπηρεσιες :headbang: :headbang:
Οι ρωγες οντως καλες, καλυτερες απο της Ντεσυς στο Πρασινο οπου μαλλον πρεπει να εχει παθει καποιο ατυχημα στις ρωγες της :s&m_1:.
φιλε τσομιδη ειπα κατι χτες και ισως παρεξηγηθηκε....αλλα παιρνω αφορμη απο το ποστ σου να πω δυο λογακια...

περυσι ειχα κανει ενα σχολιο για καποιο απο τα φρεσκα φυντανια που ειχα δει στο κεφαλληνιας οτι ειναι ''αβυζη''-δεν εχει σημασια ποια ηταν,ουτε θυμαμαι-και πεταχτηκε καποιος να με φαει οτι δεν ειναι και αβυζη κλπ....

δεν ειμαι ο αριθμολογος του 11888 να ασχολουμαι με τριαρια και τεσσαρια...επισης να διευκρινισω οτι ημουν και ειμαι και φαν και των μεγαλων βυζιων πχ νικολ,μαιρη αλλα και των πετιτ και νεανικων βυζιων επισης οπως πχ  ειχε η αννα-μαρια που βυζαρου δεν την ελεγες με τιποτα αλλα παρολαυτα ειχε εφηβικο στητο στηθακι κολαση και ειδικα οταν εκανε σολαριουμ και επαιρνε και εκεινο το σοκολατι χρωμα...

αλλα το να κανουμε μερικες φορες καποιοι συναγωνιστες το ασπρο μαυρο και αντιθετα ειναι λαθος....βεβαια λαθος εκτιμηση απο μια ματια στο σαλονι μπορει να γινει και εχω κανει και γω σιγουρα....αλλα να ξερουμε και τι εννοουμε οταν λεμε βυζαρου και μη.....
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Να ρωτήσω κάτι τώρα που έφαγα φλασιά.  :think:

Το 26ης Οκτωβρίου 52 έκλεισε  :huh: :huh: :huh:

Πέρασα παραμονή πρωτοχρονιάς, κλειστό.  :think:

Περνώ τυχαία απ΄ έξω σήμερα κατά τις 7 το απόγευμα πάλι κλειστό.  :think:

Ξέρει κανείς τι συμβαίνει  :huh: :huh: :huh:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
πριν τρια-τεσσερα χρονια που ο κοσμος ειχε λεφτα η σαλονικη ειχε τα εξης στουντιο....

κοροβαγκου,ερως 16,κεφαλληνιας,ανδρεου γεωργιου 4...αντε να ενταξω στην ευρυτερη περιοχη και τα αλλα δυο την κατεχακη και το 26ης 52.....που δεν ηταν στουντιο ηταν απλα μπουρδελακια τοτε

και ξαφνικα θεριεψαν αλλα τοσα μαγαζια και φτασαμε σε μερες που ηταν ολα εν λειτουργια να εχουμε σε  μυλο/βιλκα/ξυλαδικα συνολικα 18 μαγαζια εν μεσω κρισης και ελλειψης χρηματων του κοσμου....ε τι περιμεναν;θα κλεισουν τα μισα και βαλε γιατι πολυ απλα δεν υπαρχει τοση πελατεια.....
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250

Σίγουρα συμβαίνει αυτό ή δεν ανανεώνουν άδειες  :huh: :huh: :huh:

Σε μερικά αν περάσεις από έξω έχουν μολυβοσφραγίδες.  :think: :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom